Heurelho Gomes - bezsprzecznie nasz najlepszy zawodnik minionego meczu, przyznał, iż obronę karnego zawdzięcza swemu instynktowi o wiele bardziej niż danym statystycznym i szczegółowym analizom.
Gomes uchylił rąbka tajemnicy na temat: rozpracowywania rywali:"W ciągu tygodnia przed meczem, widziałem analizę ostatnich 8 karnych strzelanych przez Darrena.
Normalnie strzela "na prawą rękę" bramkarza, tym razem zrobił inaczej, ja na to czekałem i postąpiłem słusznie.
Jeśli chodzi o Benta nie ma między nami sporów, jest bardzo dobrym zawodnikiem, gdy przychodziłem do klubu pomógł mi w akomodacji. Po meczu powiedziałem mu, "głowa do góry i tak jesteś świetny".
Sama obrona karnego była wspaniałym momentem dla drużyny i mnie osobiście, bardzo potrzebowaliśmy zwycięstwa w tym meczu, aby poprawić sytuację w tabeli.
Sunderland zagrał bardzo dobrze w drugiej połowie. Mają dobrą drużynę, musieliśmy starać się z całych sił, aby oddalić zagrożenie od naszego pola karnego. Zmierzyliśmy się z ich pressingiem i na szczęście daliśmy radę.
Dobrze znowu czuć się zwycięzcą, szczególnie po dwóch porażkach, powróciliśmy na właściwą ścieżkę i będziemy nią podążali aż do top 4" - zakończył nasz golkiper
6 komentarzy ODŚWIEŻ