Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Team News - dobre wieści z Hotspur Way

9 lutego 2017, 13:32, Jakub
Team News - dobre wieści z Hotspur Way

Mauricio Pochettino ma nadzieje że Kieran Trippier będzie mógł wystąpić w sobotnim starciu na Anfield.

Boczny obrońca doznał bolesnego urazu biodra w meczu FA Cup przeciwko Wycombe. Z tego powodu omineły go spotkania z Sunderlandem i Middlesbrough. Trippier wrócił już do treningów i ma szansę na udział w spotkaniu z Liverpoolem.

"Kieran trenował od początku tygodnia i mamy nadzieję że będzie do dyspozycji" - zdradził Pochettino po czwartkowym treningu

Są również pozytywne wiadomości na temat kontuzji Dannego Rose'a i Jana Vertonghena.

Anglik doznał urazu kolana w starciu z Sunderlandem. Kontuzja na szczęście nie okazała się tak poważna jak na początku przewidywano. Rose co prawada nie będzie mógł wystąpić w ten weekend, ale jest szansa, że zobaczymy go w meczach pucharowych przeciwko Gent czy Fulham.

Dobrze przebiega także rehabilitacja Vertonghena. Belg trenuje na razie indywidualnie, ale według Pochettino może już w przyszłym tygodniu wznowi zajęcia z całym zespołem.

Wciąż nie wiadomo za to kiedy do gry wróci Erik Lamela. Trener Kogutów zapewnia jednak że Argentyńczyk krok po kroku odbudowuje formę i jest na dobrej drodze by powrócić na boisko.

Źródło: oficjalna

4 komentarze ODŚWIEŻ

Mecenas
10 lutego 2017, 10:35
Liczba komentarzy: 309
Najważniejsze niech Vertonghen i Rose wrócą. Wrócimy wtedy na 3 stoperów. A ja już się przyzwyczaiłem że Lameli nie ma. Jakoś nie odczuwam jego braku.
0
mefisto52
9 lutego 2017, 14:42
Liczba komentarzy: 23
Trippier miałby zagrać za Walkera czy jako drugi wachadłowy za Rose'a bo nie wiem co mam myśleć o tej wypowiedzi ?
0
dzejkob
9 lutego 2017, 15:28
Liczba komentarzy: 340
Raczej bym się niczego takiego nie doszukiwał. Pewnie zasiądzie tradycyjnie na ławce.
1
trzaskal
9 lutego 2017, 20:21
Liczba komentarzy: 822
Kieran może zagrać tylko na pozycji Walkera. Z lewej straciłby swój największy atut - genialne dośrodkowanie. Także tak jak dzejkob pisze, pewnie zasiądzie na ławie.
0

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 50%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 50%
2 oddane głosy
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 27 Zarejestrowanych użytkowników: 5254 Ostatnio zarejestrowany: trafostacja

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się