Podobnie jak w ubiegłym sezonie nasze Koguty w IV rundzie Pucharu Anglii zmierza się na Old Trafford z Manchesterem United. Mecz odbędzie się 24 lub 25 stycznia 2009.
Taki jest wynik losowania, które odbyło się w niedzielne popołudnie.
Widze wiarę kibiców Tottenhamu....może lepiej jakby wogóle dali walkowera.Tam też sa tylko ludzie i można z nimi wygrać i to na Old Traford.Nierozumiem gadki o odpuszczaniu czegokolwiek,trzeba walczyć ,zdobywać trofea,a nie kalkulować i kręcić nosem,Z takim nastawieniem i brakiem ambicji to my nigdy nie zaczniemy się liczyć.Będziemy wiecznym średniakiem który kalkuluje,ocenia swoje szanse.
Pewnie przegramy, ale napewno nie ma co się kłaść czy klękać. Z L`poolem tez było niemrawo po losowaniu i nikt nie wierzyl w wygraną (w CC oczywiscie). A jeszcze mieli się mścić za przegraną w lidze i w ogóle. Też jestem za odpuszczeniem czegos, bo walka o ligę jednak najważniejsza. Dla MU jednak tez, a do tego dochodzi LM.
Nie wiem czy się śmiać czy płakać w każdym bądz razie rywal jest od nas lepszy nie wiem czy nawet grajac z 2 druzyną Utd zdołamy wygrać ale bądzmy dobrej myśli
6 komentarzy ODŚWIEŻ