Sanchez pierwszym wzmocnieniem Tottenhamu!

18 sierpnia 2017, 19:09, Przemysław Grudzień Spurs News
Sanchez pierwszym wzmocnieniem Tottenhamu!

Tottenham osiągnął porozumienie w sprawie kupna Davinsona Sancheza z Ajaxu Amsterdam. 21-letni kolumbijski obrońca pomyślnie przeszedł testy medyczne, oraz uzyskał pozwolenie na pracę.

Zawodnik związał się z Tottenhamem do 30 czerwca 2023r. Oficjalna strona nie podaje kwoty transferu, jednak mówi się, że ta może wynieść nawet 42mln£ po spełnieniu odpowiednich warunków zawartych w kontrakcie zawodnika.

Nowy piłkarz kogutów reprezentował barwy Ajaxu Amsterdam od 2016r, w tym czasie rozegrał dla tej drużyny 32 spotkania, w których zdobył 6 bramek.

Sanchez jest pierwszym zawodnikiem, który wzmocnił szeregi zespołu podczas trwającego obecnie okienka transferowego.
Źródło: Oficcial

1 komentarz ODŚWIEŻ

varba
18 sierpnia 2017, 19:36
Z tego co czytałem to 27 baniek od razu, a reszta w bonusach. Jestem ciekawy tego chłopaka. Zapowiada się bardzo dobrze. Taki obrońca dla nas. Szybki, dobrze prowadzi piłkę, dobry technicznie. Idealny do taktyki Pochettino, czyli wyprowadzania piłki od tyłu.
0
Marcin
18 sierpnia 2017, 20:43
Sanchez o tyle może grać z Tobym i Janem, że też piłki uczył się w Ajaksie. Amsterdamska szkoła nie odcisnela na nim oczywiście takiego pietna jak na Tobym i Janie ale zawsze.
0
varba
18 sierpnia 2017, 20:11
Sanchez to najpierw musi ogarnąć taktykę i wprowadzić się do drużyny. Poza tym to my gramy 3-4-3, więc jak Sanczez się sprawdzi to może grać z Janem i Toby w trójce. Rotacja naszym obrońcom też jest potrzebna
0
Pep
18 sierpnia 2017, 19:49
Tylko że ten transfer narzuca nam zmianę formacji do 5 obrońców(dobrze, że chociaż sprawdzonej), bo nie sądzę, że posadzi na ławce Toby'ego, albo Janka. To też chyba zielone światło do odejścia dla Wimmera i chyba należy z tego skorzystać, póki są potencjalni kupcy i kiedy można go jeszcze sprzedać za rozsądne pieniądze.
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

poprzedni mecz następny mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się