Winks nie zagra już w tym sezonie

4 kwietnia 2017, 21:11, Jakub Spurs News
Winks nie zagra już w tym sezonie

Harry Winks doznał urazu w ostatnim meczu z Burlney. Anglik przeszedł szczegółowe badania a ich wyniki są niestety fatalne.

Jak donosi klub w oficjalnym oświadczeniu, Winks doznał uszkodzenia wiązadeł w lewej kostce co oczywiście wyklucza go z gry w tym sezonie.

21 latek przebił się w tym sezonie do składu Kogutów i mimo że na boisku najczęściej pojawiał się z ławki rezerwowych, pokazywał się z dobrej strony. Pierwszy raz w wyjściowej 11 pojawił się w meczu z WHU w którym strzelił jedyną jak do tej pory bramkę dla Spurs.

Źródło: oficjalna

3 komentarze ODŚWIEŻ

_jaroszy
6 kwietnia 2017, 15:10
Chłopak fajnie się pokazywał w tym sezonie i będzie go nam brakować w końcówce sezonu . Szkoda , ale mam nadzieję że ta kontuzja nie zachwieje jego rozwoju .
0
Walu
6 kwietnia 2017, 00:47
Bardzo by się przydał w końcówce bo szykuje się duże nagromadzenie spotkań, a Winks to jeden z kilku rezerwowych w naszej kadrze, który może wskoczyć do składu a poziom naszej gry nie spada jakoś drastycznie.
0
varba
5 kwietnia 2017, 05:20
Szkoda chłopaka, bo to może zaburzyć jego rozwój. Tak dobrze mu szło w tym sezonie. Od przyszłego sezonu mógłby walczyć o pierwszą jedenastkę.
1

forum dyskusyjne

tabela ligowa

poprzedni mecz następny mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się