Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
13 lipca 2017, 16:27 [cytuj]
jesli to prawda to mega slabo , ostatni czlowiek ze starej gwardii Redknappa. mialem nadzieje, ze zostanie z Nami na dlugo. co do umiejetnosci to jednak jest to najlepszy prawy obronca w lidze w ostatnich dwoch sezonach, wiec jest to bardzo duza strata


:lezkawoku:
jesli to prawda to mega slabo , ostatni czlowiek ze starej gwardii Redknappa. mialem nadzieje, ze zostanie z Nami na dlugo. co do umiejetnosci to jednak jest to najlepszy prawy obronca w lidze w ostatnich dwoch sezonach, wiec jest to bardzo duza strata :lezkawoku:
13 lipca 2017, 16:45 [cytuj]
szkoda, ciekawe kogo kupią za te pieniądze, o ile kupią
szkoda, ciekawe kogo kupią za te pieniądze, o ile kupią
13 lipca 2017, 16:55 [cytuj]
kurde, liczylem ze dogadamy zastepstwo przed sprzedaza.
zeby nie bylo tak jak po sprzedazy Garetha kiedy za kazdego pokrake wolali 30 mln..

BTW co zlego jest w opieraniu gry na szybkosci?
kurde, liczylem ze dogadamy zastepstwo przed sprzedaza. zeby nie bylo tak jak po sprzedazy Garetha kiedy za kazdego pokrake wolali 30 mln.. BTW co zlego jest w opieraniu gry na szybkosci?
13 lipca 2017, 17:06 [cytuj]
Absolutnie nic, o ile masz jeszcze coś w zanadrzu.
Absolutnie nic, o ile masz jeszcze coś w zanadrzu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lipca 2017, 17:41 [cytuj]
Niby rekord transferowy, ale biorąc pod uwagę, że City z zasady mocno przepłaca za nowych piłkarzy, nie mają w kadrze żadnego bocznego obrońcy i są zdesperowani żeby kilku pozyskać, odpadł im główny target (Dani Alves), mają deficyt wychowanków angielskich klubów w kadrze, Walker ma u nas jeszcze 4 lata kontraktu, był przez 2 sezony z rzędu najlepszym prawym obrońcą w lidze angielskiej, a sezon temu zapłacili 50 mln za przeciętnego Stones'a, to jestem zawiedziony, ze wyciągnęliśmy za niego TYLKO tyle albo nie wciągnęliśmy Ihenacho w ten transfer.

Z drugiej strony jestem przekonany, że nasz zespół piłkarsko na tym zyska. Zastępstwo za Walkera mamy już w kadrze, a za tą kasę kupimy prawego obrońcę do rywalizacji z Trippierem i zostanie jeszcze z 30 mln funtów na kolejnego zawodnika. Pochettino ma rękę do bocznych obrońców i jestem pewien, że jak dostanie obrońcę którego sobie upatrzył to zrobi z niego piłkarza przynajmniej na poziomie Walkera jeśli nie jeszcze lepszego i nawet jeśli mu to zajmie cały sezon to Trippier przecież da sobie radę.

Walker to moim zdaniem najłatwiejszy do zastąpienia zawodnik z wyjściowej jedenastki i jak już go mieliśmy sprzedawać, to dobrze, ze teraz bo jesteśmy na to prygotowani, a Kyle ma już swoje lata i z każdym kolejnym rokiem jego wartość będzie spadać.
Niby rekord transferowy, ale biorąc pod uwagę, że City z zasady mocno przepłaca za nowych piłkarzy, nie mają w kadrze żadnego bocznego obrońcy i są zdesperowani żeby kilku pozyskać, odpadł im główny target (Dani Alves), mają deficyt wychowanków angielskich klubów w kadrze, Walker ma u nas jeszcze 4 lata kontraktu, był przez 2 sezony z rzędu najlepszym prawym obrońcą w lidze angielskiej, a sezon temu zapłacili 50 mln za przeciętnego Stones'a, to jestem zawiedziony, ze wyciągnęliśmy za niego TYLKO tyle albo nie wciągnęliśmy Ihenacho w ten transfer. Z drugiej strony jestem przekonany, że nasz zespół piłkarsko na tym zyska. Zastępstwo za Walkera mamy już w kadrze, a za tą kasę kupimy prawego obrońcę do rywalizacji z Trippierem i zostanie jeszcze z 30 mln funtów na kolejnego zawodnika. Pochettino ma rękę do bocznych obrońców i jestem pewien, że jak dostanie obrońcę którego sobie upatrzył to zrobi z niego piłkarza przynajmniej na poziomie Walkera jeśli nie jeszcze lepszego i nawet jeśli mu to zajmie cały sezon to Trippier przecież da sobie radę. Walker to moim zdaniem najłatwiejszy do zastąpienia zawodnik z wyjściowej jedenastki i jak już go mieliśmy sprzedawać, to dobrze, ze teraz bo jesteśmy na to prygotowani, a Kyle ma już swoje lata i z każdym kolejnym rokiem jego wartość będzie spadać
13 lipca 2017, 18:13 [cytuj]
rekord, tzn ile?
rekord, tzn ile?
13 lipca 2017, 19:09 [cytuj]
skysports mowi ze idzie za wiecej niz 50, ale nie precyzuje.
10% idzie do Shefield(Utd) nie wiem tylko czy zysku czy calej kwoty.
skysports mowi ze idzie za wiecej niz 50, ale nie precyzuje. 10% idzie do Shefield(Utd) nie wiem tylko czy zysku czy calej kwoty
13 lipca 2017, 19:28 [cytuj]
Mam przeczucie że Levy nas zaskoczy i wyciągnie od szejkow ok 70 mln funtow. Trochę szkoda bo grał tyle lat u nas ale biznes to biznes... Dla klubu wyjdzie to na dobre i tego się trzymajmy :luzik: czas dać szansę Kieranowi.
Mam przeczucie że Levy nas zaskoczy i wyciągnie od szejkow ok 70 mln funtow. Trochę szkoda bo grał tyle lat u nas ale biznes to biznes... Dla klubu wyjdzie to na dobre i tego się trzymajmy :luzik: czas dać szansę Kieranowi
www.facebook.com/OgienOdSkaja
13 lipca 2017, 21:50 [cytuj]
szkoda, że nie poszedł w drugą stronę INENNACHO - co do Walkera - ostatni moment żeby wyciągnąć za niego dobrą kasę .... gorzej bym się przejął gdyby odchodził "człowiek guma" - KT może go zastąpić godnie.. do tego trzeba kupić kogoś za 10 mln na prawe skrzydło w razie kontuzji Trippera
szkoda, że nie poszedł w drugą stronę INENNACHO - co do Walkera - ostatni moment żeby wyciągnąć za niego dobrą kasę .... gorzej bym się przejął gdyby odchodził "człowiek guma" - KT może go zastąpić godnie.. do tego trzeba kupić kogoś za 10 mln na prawe skrzydło w razie kontuzji Trippera
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 lipca 2017, 01:15 [cytuj]
zastanawiam sie jak to bedzie z Lamela, w sumie przy ustawieniu 3-4-2-1 jako wahadlowy moglby sie sprawdzic borac pod uwage jego walecznosc i ruchliwosc. moze za bardzo wybiegam w przyszlosc, bo ciezko stwierdzic co z nim dalej sie stanie, ale mysle ze byla by to jakas opcja gdyby stanal na nogi. tak swoja droga jesli chodzi o prawych obroncow w Premier League, jest ktos kogo mozna wyciagnac na poziomie Trippiera do godnej rywalizacji? ja osobiscie nie widze nikogo. a sciaganie kogos z poza realiow angielskich to zawsze niewiadoma. COYS
zastanawiam sie jak to bedzie z Lamela, w sumie przy ustawieniu 3-4-2-1 jako wahadlowy moglby sie sprawdzic borac pod uwage jego walecznosc i ruchliwosc. moze za bardzo wybiegam w przyszlosc, bo ciezko stwierdzic co z nim dalej sie stanie, ale mysle ze byla by to jakas opcja gdyby stanal na nogi. tak swoja droga jesli chodzi o prawych obroncow w Premier League, jest ktos kogo mozna wyciagnac na poziomie Trippiera do godnej rywalizacji? ja osobiscie nie widze nikogo. a sciaganie kogos z poza realiow angielskich to zawsze niewiadoma. COYS
14 lipca 2017, 01:15 [cytuj]
zastanawiam sie jak to bedzie z Lamela, w sumie przy ustawieniu 3-4-2-1 jako wahadlowy moglby sie sprawdzic borac pod uwage jego walecznosc i ruchliwosc. moze za bardzo wybiegam w przyszlosc, bo ciezko stwierdzic co z nim dalej sie stanie, ale mysle ze byla by to jakas opcja gdyby stanal na nogi. tak swoja droga jesli chodzi o prawych obroncow w Premier League, jest ktos kogo mozna wyciagnac na poziomie Trippiera do godnej rywalizacji? ja osobiscie nie widze nikogo. a sciaganie kogos z poza realiow angielskich to zawsze niewiadoma. COYS
zastanawiam sie jak to bedzie z Lamela, w sumie przy ustawieniu 3-4-2-1 jako wahadlowy moglby sie sprawdzic borac pod uwage jego walecznosc i ruchliwosc. moze za bardzo wybiegam w przyszlosc, bo ciezko stwierdzic co z nim dalej sie stanie, ale mysle ze byla by to jakas opcja gdyby stanal na nogi. tak swoja droga jesli chodzi o prawych obroncow w Premier League, jest ktos kogo mozna wyciagnac na poziomie Trippiera do godnej rywalizacji? ja osobiscie nie widze nikogo. a sciaganie kogos z poza realiow angielskich to zawsze niewiadoma. COYS
14 lipca 2017, 08:08 [cytuj]
Co do Lameli to on jest zwyczajnie za wolny na skrzydło. On idealnie pasuje na box2box bo na DMa jest za niebezpieczny z tymi stratami piłki. Widzę go również na poz. Eriksena pod warunkiem, że nie będzie tak długo holował piłki.

Co do poz. Walkera to Trippierowi wystarczyło 6 meczów aby mieć tyle samo asyst co Walker przez 3/4 sezonu a w zastępstwie mamy młodego Kyle'a Walkera-Petersa nad którym się niektórzy rozpływają (nad Cameronem Carter-Vickersem to samo było choć dla mnie to jeszcze ciężkie, mokre drewno jest).
Co do Lameli to on jest zwyczajnie za wolny na skrzydło. On idealnie pasuje na box2box bo na DMa jest za niebezpieczny z tymi stratami piłki. Widzę go również na poz. Eriksena pod warunkiem, że nie będzie tak długo holował piłki. Co do poz. Walkera to Trippierowi wystarczyło 6 meczów aby mieć tyle samo asyst co Walker przez 3/4 sezonu a w zastępstwie mamy młodego Kyle'a Walkera-Petersa nad którym się niektórzy rozpływają (nad Cameronem Carter-Vickersem to samo było choć dla mnie to jeszcze ciężkie, mokre drewno jest)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 lipca 2017, 09:37 [cytuj]
Jest Cedric z Southampton albo Adam Smith z Bournemouth. Ale czy są lepsi albo na poziomie Trippiera to mam wątpliwości. W każdym razie na pewno do wyjęcia i solidni.

Łączeni jesteśmy też z 20-letnim Heinrichsem z Bayeru (patrzą na kluby z którymi jest łączony czyli Real, Bayern itp itd to pewnie będzie z niego kawał zawodnika) i Ricardo Pereirą z Porto (ostatni sezon grał na wahadle we francuskim Nice). Żadnego z nich nie widziałem w akcji, ciężko cokolwiek powiedzieć.

Osobiście o obsadę prawej obrony jestem bardzo spokojny nawet jak nikt w miejsce Walkera :) Mamy Trippiera, Walker-Peters ma już 20 lat więc najwyższa pora dać mu szansę jeśli faktycznie jest tak utalentowany jak się mówi (a na MŚ U-20 wyglądał świetnie w finale z Wenezuelą), a od biedy moze tam też zagrać Dier czy nawet Sissoko.
Jest Cedric z Southampton albo Adam Smith z Bournemouth. Ale czy są lepsi albo na poziomie Trippiera to mam wątpliwości. W każdym razie na pewno do wyjęcia i solidni. Łączeni jesteśmy też z 20-letnim Heinrichsem z Bayeru (patrzą na kluby z którymi jest łączony czyli Real, Bayern itp itd to pewnie będzie z niego kawał zawodnika) i Ricardo Pereirą z Porto (ostatni sezon grał na wahadle we francuskim Nice). Żadnego z nich nie widziałem w akcji, ciężko cokolwiek powiedzieć. Osobiście o obsadę prawej obrony jestem bardzo spokojny nawet jak nikt w miejsce Walkera :) Mamy Trippiera, Walker-Peters ma już 20 lat więc najwyższa pora dać mu szansę jeśli faktycznie jest tak utalentowany jak się mówi (a na MŚ U-20 wyglądał świetnie w finale z Wenezuelą), a od biedy moze tam też zagrać Dier czy nawet Sissoko
14 lipca 2017, 13:24 [cytuj]
Lamela to niech sie w koncu wyleczy. zaraz bedzie rok jak nie gra.(ale Poch mowi ze wszystko zgodnie z planem wiec na pewno tak jest :|)

skysports podaje ze cena to 45+5
liczylem na 50stalej + 10 - 15zmiennych
Lamela to niech sie w koncu wyleczy. zaraz bedzie rok jak nie gra.(ale Poch mowi ze wszystko zgodnie z planem wiec na pewno tak jest :|) skysports podaje ze cena to 45+5 liczylem na 50stalej + 10 - 15zmiennych
14 lipca 2017, 17:18 [cytuj]
Walker: "Pep Guardiola is one of the most respected managers in the world and I feel he can help me take my game to a new level."

Hahahaha. Co za pajac :rotfl:

54 miliony funtów za niego to taki sam biznes jak 50 milionów za Stonesa. Teraz tylko rozsądnie wydać te pieniądze.
Edytowano dnia: 14 lipca 2017, 17:20
Walker: "Pep Guardiola is one of the most respected managers in the world and I feel he can help me take my game to a new level." Hahahaha. Co za pajac :rotfl: 54 miliony funtów za niego to taki sam biznes jak 50 milionów za Stonesa. Teraz tylko rozsądnie wydać te pieniądze
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 lipca 2017, 17:52 [cytuj]
Walker jest bardziej efektowny niż efektywny. 55 baniek mając efektywnego Trippiera to jeden z lepszych biznesów Leviego. Trippierowi wystarczyło 6 meczów żeby wykręcić tyle samo asyst co Walker w cały sezon. Po tylku latach szkoda, że odchodzi ale to jedyny piłkarz z podstawowej jedenastki z którym najłatwiej mi się rozstać. życzę mu jak najlepiej ale obawiam się, że 27 latek z gorącą głową bazujący głównie na szybkości będzie się na Ethiad podobał ale czy to będzie aż takie wzmocnienie. Powodzenia Kyle!
Walker jest bardziej efektowny niż efektywny. 55 baniek mając efektywnego Trippiera to jeden z lepszych biznesów Leviego. Trippierowi wystarczyło 6 meczów żeby wykręcić tyle samo asyst co Walker w cały sezon. Po tylku latach szkoda, że odchodzi ale to jedyny piłkarz z podstawowej jedenastki z którym najłatwiej mi się rozstać. życzę mu jak najlepiej ale obawiam się, że 27 latek z gorącą głową bazujący głównie na szybkości będzie się na Ethiad podobał ale czy to będzie aż takie wzmocnienie. Powodzenia Kyle!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 lipca 2017, 18:09 [cytuj]
https://twitter.com/kylewalker2/status/885889858358702080
https://twitter.com/kylewalker2/status/885889858358702080
14 lipca 2017, 20:41 [cytuj]
no szkodaa
a co do rozsądnie wydanych dużych pieniędzy przez tottenham?: poważnie?:P
z drogich zawodników to tylko son ostatnio sprawdził się i to nie tak od razu :P

Czarosław powiedział/a:
Walker: "Pep Guardiola is one of the most respected managers in the world and I feel he can help me take my game to a new level."

Hahahaha. Co za pajac :rotfl:

54 miliony funtów za niego to taki sam biznes jak 50 milionów za Stonesa. Teraz tylko rozsądnie wydać te pieniądze

a co innego miał powiedzieć przychodząc do nowego klubu:luzik:
a co innego miał powiedzieć przychodząc do nowego klubu:luzik:
14 lipca 2017, 21:59 [cytuj]
Z tego co widziałem, to nie padło żadne podziękowanie dla Pochettino. Smutne.

Może faktycznie była jakaś kłótnia. Ja nie będę rozpaczał. Gdyby Walker nie chciał odejść i Pochettino chciałby aby został to nie zostałby sprzedany. Życie toczy się dalej.
Edytowano dnia: 14 lipca 2017, 22:00
Z tego co widziałem, to nie padło żadne podziękowanie dla Pochettino. Smutne. Może faktycznie była jakaś kłótnia. Ja nie będę rozpaczał. Gdyby Walker nie chciał odejść i Pochettino chciałby aby został to nie zostałby sprzedany. Życie toczy się dalej
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 lipca 2017, 10:26 [cytuj]
Przecież sprawa się wyjaśniła. Już w trakcie poprzedniego sezonu Walker dostał propozycje z City. Poch się wkurzył, że nie jest na 100% skoncentrowany na walce o mistrzostwo, więc zaczął stawiać na Trippiera, który wielokrotnie dawał do zrozumienia że na to zasługuje.
Wiadomo życie toczy się dalej tylko nie wiem czemu wam się wydaje, że ta kwota zostanie przeznaczona na transfery? No chyba że Levy znowu odpierdoli i 31 sierpnia zmarnuje kasę na kolejnego Sissoko.
Przecież sprawa się wyjaśniła. Już w trakcie poprzedniego sezonu Walker dostał propozycje z City. Poch się wkurzył, że nie jest na 100% skoncentrowany na walce o mistrzostwo, więc zaczął stawiać na Trippiera, który wielokrotnie dawał do zrozumienia że na to zasługuje. Wiadomo życie toczy się dalej tylko nie wiem czemu wam się wydaje, że ta kwota zostanie przeznaczona na transfery? No chyba że Levy znowu odpierdoli i 31 sierpnia zmarnuje kasę na kolejnego Sissoko
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się