Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
2 czerwca 2017, 18:55 [cytuj]
Wymieniać kogoś kto generalnie (co najmniej) nie zawiódł żeby tylko kogoś wymienić? Ciekawe,tym bardziej, że w grę wchodzi wymiana na 17-latka.
Wymieniać kogoś kto generalnie (co najmniej) nie zawiódł żeby tylko kogoś wymienić? Ciekawe,tym bardziej, że w grę wchodzi wymiana na 17-latka
2 czerwca 2017, 23:05 [cytuj]
Rose jakie jest każdy pamięta... (ja pozytywnie)
Jestem tu nowy... uważam że naszemu coachowi pasuje bardziej Davies, Rose lubi się przemieszać po boisku, często jest na lewej, nagle w środku lub po prawej o zgrozo dla Po (pewnie go szlag trafia). Prawdopodonie to Po chce transferu Rose, gracz nieobliczalny a trochę kasy wpadnie, ubędzie Anglik ale jest nadal gracz z wysp. Kasa lepsza a jest gość który nadal robi swoje, tylko bez fajerwerków... pytanie czy dla nas to jest lepsze ?
Rose jakie jest każdy pamięta... (ja pozytywnie) Jestem tu nowy... uważam że naszemu coachowi pasuje bardziej Davies, Rose lubi się przemieszać po boisku, często jest na lewej, nagle w środku lub po prawej o zgrozo dla Po (pewnie go szlag trafia). Prawdopodonie to Po chce transferu Rose, gracz nieobliczalny a trochę kasy wpadnie, ubędzie Anglik ale jest nadal gracz z wysp. Kasa lepsza a jest gość który nadal robi swoje, tylko bez fajerwerków... pytanie czy dla nas to jest lepsze ?
3 czerwca 2017, 00:22 [cytuj]
Moim zdaniem jeśli mielibyśmy sprzedać Daviesa to tylko jeśli mamy na oku kogoś o profilu Rose'a - takiego ofensywnego bocznego obrońcy, walecznego i z dobrym przyspieszeniem. Daviesowi tego pędu do piłki jednak trochę brakuje, ofensywy też jakoś skutecznie nie wspiera, chociaż i tak jest z tym o niebo lepiej niż na początku sezonu. Rose, Walker i Trippier są pod pewnymi względami do siebie podobni, Davies do nich nie. Do tego stabilność formy - Walijczyk zaczął się prezentować dobrze dopiero, gdy rozegrał kilka spotkań pod rząd pod nieobecność Rose'a, Taki Trippier chyba za każdym razem jak wchodził to dawał z siebie wszystko.
Moim zdaniem jeśli mielibyśmy sprzedać Daviesa to tylko jeśli mamy na oku kogoś o profilu Rose'a - takiego ofensywnego bocznego obrońcy, walecznego i z dobrym przyspieszeniem. Daviesowi tego pędu do piłki jednak trochę brakuje, ofensywy też jakoś skutecznie nie wspiera, chociaż i tak jest z tym o niebo lepiej niż na początku sezonu. Rose, Walker i Trippier są pod pewnymi względami do siebie podobni, Davies do nich nie. Do tego stabilność formy - Walijczyk zaczął się prezentować dobrze dopiero, gdy rozegrał kilka spotkań pod rząd pod nieobecność Rose'a, Taki Trippier chyba za każdym razem jak wchodził to dawał z siebie wszystko
4 czerwca 2017, 12:44 [cytuj]
co myślicie o sprowadzeniu z powrotem Bale'a? Imo ten transfer uczynił by z nas drużynę kompletną, wciąż mam w głowie sezon 12/13 jak Bale ciągnął nas w pojedynkę. Wystarczy dać mu się odbudować tutaj, a nawet bez formy jest lepszy od naszych skrzydłowych.
co myślicie o sprowadzeniu z powrotem Bale'a? Imo ten transfer uczynił by z nas drużynę kompletną, wciąż mam w głowie sezon 12/13 jak Bale ciągnął nas w pojedynkę. Wystarczy dać mu się odbudować tutaj, a nawet bez formy jest lepszy od naszych skrzydłowych
4 czerwca 2017, 13:46 [cytuj]
Ty tak poważnie, że łysy wyda 100 mln na zawodnika? Już pominąwszy, że z Bale'a się zrobiła straszna szklanka w Realu.
Ty tak poważnie, że łysy wyda 100 mln na zawodnika? Już pominąwszy, że z Bale'a się zrobiła straszna szklanka w Realu
4 czerwca 2017, 16:27 [cytuj]
Ale my nie mamy w tej chwili skrzydłowych, chyba żeby liczyć naszych bocznych obrońców. Jedyne miejsce dla Bale'a byłoby za napastnikiem, a tam w sumie ciężko byłoby mu wygryźć kogoś z dwójki Eriksen-Alli, do tego z rezerwowym Sonem który gra jak gra ale liczby go całkowicie bronią.
Ale my nie mamy w tej chwili skrzydłowych, chyba żeby liczyć naszych bocznych obrońców. Jedyne miejsce dla Bale'a byłoby za napastnikiem, a tam w sumie ciężko byłoby mu wygryźć kogoś z dwójki Eriksen-Alli, do tego z rezerwowym Sonem który gra jak gra ale liczby go całkowicie bronią
4 czerwca 2017, 17:38 [cytuj]
Tu się akurat w 100% zgadzam z Eidurem, Bale z pewnością jest świetnym piłkarzem (chociaż z wyraźnymi wadami: podatnością na kontuzje, zapewne zaporową ceną i wymaganiami finansowymi), ale nie do naszej taktyki, to jednak bardziej klasyczny skrzydłowy, a gdybyśmy chcieli ustawiać go jak za AVB jako wolny elektron, to bardzo ograniczylibyśmy Eriksena/Alli'ego/Kane'a.

Chyba, że znowu za tego nieszczęsnego Daviesa :D (tu już wciskam Bena na siłę, żart rzecz jasna). W końcu Gareth zaczynał jako LB i jest dużo bardziej ofensywny, więc pasowałby do stylu Kogutów.

Chociaż w sumie to o czym ta dyskusja? Bale w Tottenhamie, poważnie?
Edytowano dnia: 4 czerwca 2017, 17:43
Tu się akurat w 100% zgadzam z Eidurem, Bale z pewnością jest świetnym piłkarzem (chociaż z wyraźnymi wadami: podatnością na kontuzje, zapewne zaporową ceną i wymaganiami finansowymi), ale nie do naszej taktyki, to jednak bardziej klasyczny skrzydłowy, a gdybyśmy chcieli ustawiać go jak za AVB jako wolny elektron, to bardzo ograniczylibyśmy Eriksena/Alli'ego/Kane'a. Chyba, że znowu za tego nieszczęsnego Daviesa :D (tu już wciskam Bena na siłę, żart rzecz jasna). W końcu Gareth zaczynał jako LB i jest dużo bardziej ofensywny, więc pasowałby do stylu Kogutów. Chociaż w sumie to o czym ta dyskusja? Bale w Tottenhamie, poważnie?
COYS!
4 czerwca 2017, 17:57 [cytuj]
Przecież pewne jest, że Real na pewno na nim nie zarobi, także myślę, że cena by oscylowała w granicach 60 mln. W tym sezonie graliśmy 4231 i 352, w 4231 widzę ewidentnie dla niego miejsce.
Przecież pewne jest, że Real na pewno na nim nie zarobi, także myślę, że cena by oscylowała w granicach 60 mln. W tym sezonie graliśmy 4231 i 352, w 4231 widzę ewidentnie dla niego miejsce
4 czerwca 2017, 20:28 [cytuj]
Levy sprowadzi do klubu 28-latka za 60 baniek?
Levy sprowadzi do klubu 28-latka za 60 baniek?
COYS!
4 czerwca 2017, 21:24 [cytuj]
Pewnie nie, po prostu transfer w sferze marzeń, szkoda by było, gdyby wrócił do PL gdzie indziej niż do nas
Pewnie nie, po prostu transfer w sferze marzeń, szkoda by było, gdyby wrócił do PL gdzie indziej niż do nas
4 czerwca 2017, 23:02 [cytuj]
cubus powiedział/a:
Rose jakie jest każdy pamięta... (ja pozytywnie)
Jestem tu nowy... uważam że naszemu coachowi pasuje bardziej Davies, Rose lubi się przemieszać po boisku, często jest na lewej, nagle w środku lub po prawej o zgrozo dla Po (pewnie go szlag trafia). Prawdopodonie to Po chce transferu Rose, gracz nieobliczalny a trochę kasy wpadnie, ubędzie Anglik ale jest nadal gracz z wysp. Kasa lepsza a jest gość który nadal robi swoje, tylko bez fajerwerków... pytanie czy dla nas to jest lepsze ?


Przecież w okresie przed kontuzją Rose był prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem naszej drużyny. Na pewno nie jest gorszy od Daviesa w obronie, a świetnie sobie radzi w ofensywie. Strasznie ciężko będzie znaleźć zawodnika podobnej klasy, a Sessegnon na jego poziom na pewnie wskoczy przez następne 3-4 lata.

Moim zdaniem, jak Sessegnon przyjdzie, będzie to oznaczało odejście jednego z dwójki Wimmer/Davies. Jeśli jednak Rose odejdzie, to całą kasę powinniśmy przeznaczyć na dobrego lewego obrońcę(Mendy, Bernat, może Rodriguez/Bertrand).
Przecież w okresie przed kontuzją Rose był prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem naszej drużyny. Na pewno nie jest gorszy od Daviesa w obronie, a świetnie sobie radzi w ofensywie. Strasznie ciężko będzie znaleźć zawodnika podobnej klasy, a Sessegnon na jego poziom na pewnie wskoczy przez następne 3-4 lata. Moim zdaniem, jak Sessegnon przyjdzie, będzie to oznaczało odejście jednego z dwójki Wimmer/Davies. Jeśli jednak Rose odejdzie, to całą kasę powinniśmy przeznaczyć na dobrego lewego obrońcę(Mendy, Bernat, może Rodriguez/Bertrand)
LMAO
5 czerwca 2017, 00:03 [cytuj]
cubus powiedział/a:
Rose jakie jest każdy pamięta... (ja pozytywnie)
Jestem tu nowy... uważam że naszemu coachowi pasuje bardziej Davies, Rose lubi się przemieszać po boisku, często jest na lewej, nagle w środku lub po prawej o zgrozo dla Po (pewnie go szlag trafia). Prawdopodonie to Po chce transferu Rose, gracz nieobliczalny a trochę kasy wpadnie, ubędzie Anglik ale jest nadal gracz z wysp. Kasa lepsza a jest gość który nadal robi swoje, tylko bez fajerwerków... pytanie czy dla nas to jest lepsze ?


Racja. Jeszcze Kane bym sprzedał bo za często się cofa pomóc w rozegraniu :bezradny::wysmiewacz:
Racja. Jeszcze Kane bym sprzedał bo za często się cofa pomóc w rozegraniu :bezradny::wysmiewacz:
5 czerwca 2017, 11:01 [cytuj]
Janssen: "That [my future] is a matter for after the holidays. I want the prospect of more playing time, but otherwise I'm now better keeping my mouth shut. I cannot say anything about that [a return to the Eredivisie] either. I keep all options open."
Janssen: "That [my future] is a matter for after the holidays. I want the prospect of more playing time, but otherwise I'm now better keeping my mouth shut. I cannot say anything about that [a return to the Eredivisie] either. I keep all options open."
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 czerwca 2017, 00:26 [cytuj]
So Liverpool are set to spend a rumoured £50m on van Dijk, the defender Southampton bought to replace Lovren who Liverpool bought for £20m

:rotfl:
So Liverpool are set to spend a rumoured £50m on van Dijk, the defender Southampton bought to replace Lovren who Liverpool bought for £20m :rotfl:
13 czerwca 2017, 19:01 [cytuj]
Na jednym z zagranicznych forów jakiś koleś ITK napisał, że dogadaliśmy się z Hull odnośnie transferu Harrego Maguirre. Mniej więcej w tym samym czasie Sky Sports napisali, że Hull zaakceptowało oferty za Maguirre i Robertsona nie podając nazw klubów które te oferty złożyły. Wydaje się, że kwestią kiludziesięciu godzin jest dopięcie pierwszego transferu w tym okienku. Bylibyście z niego zadowoleni?
Ja nie widziałem go zbyt wiele razy w akcji, ciężko mi się wypowiedzieć. Dziwi mnie natomiast, że łączeni jesteśmy z prawonożnym obrońcą podczas gdy mamy do dyspozycji Tobyego, Diera, a na swoją szansę czeka CCV. Raczej spodziewałbym się zastępstwa za Wimmera - np. Ben Gibson.
Trochę to zaczyna wyglądać jakby Poch chciał sprowadzić prawonożnego środkowego obrońcę po to, żebyśmy mogli grać trójką z tyłu bez konieczności wystawiania tam Diera (który był chyba najsłabszym ogniwem w ustawieniu 3-4-2-1 i lepiej gra w pomocy), a w razie kontuzji/rotacji Vertonghena chciałby go zastępować Daviesem albo przesuwać na lewo Tobyego. Gdybyśmy sprowadzili Ryana Sessegnon o którym też się sporo słyszy w kontekscie transferu do Spurs to transfer Maguire miałby ręce i nogi i załatalibyśmy niewielkie dziury w obronie stosunkowo małym kosztem (oczywiście wtedy Wimmer by szedł na sprzedaż).
Na jednym z zagranicznych forów jakiś koleś ITK napisał, że dogadaliśmy się z Hull odnośnie transferu Harrego Maguirre. Mniej więcej w tym samym czasie Sky Sports napisali, że Hull zaakceptowało oferty za Maguirre i Robertsona nie podając nazw klubów które te oferty złożyły. Wydaje się, że kwestią kiludziesięciu godzin jest dopięcie pierwszego transferu w tym okienku. Bylibyście z niego zadowoleni? Ja nie widziałem go zbyt wiele razy w akcji, ciężko mi się wypowiedzieć. Dziwi mnie natomiast, że łączeni jesteśmy z prawonożnym obrońcą podczas gdy mamy do dyspozycji Tobyego, Diera, a na swoją szansę czeka CCV. Raczej spodziewałbym się zastępstwa za Wimmera - np. Ben Gibson. Trochę to zaczyna wyglądać jakby Poch chciał sprowadzić prawonożnego środkowego obrońcę po to, żebyśmy mogli grać trójką z tyłu bez konieczności wystawiania tam Diera (który był chyba najsłabszym ogniwem w ustawieniu 3-4-2-1 i lepiej gra w pomocy), a w razie kontuzji/rotacji Vertonghena chciałby go zastępować Daviesem albo przesuwać na lewo Tobyego. Gdybyśmy sprowadzili Ryana Sessegnon o którym też się sporo słyszy w kontekscie transferu do Spurs to transfer Maguire miałby ręce i nogi i załatalibyśmy niewielkie dziury w obronie stosunkowo małym kosztem (oczywiście wtedy Wimmer by szedł na sprzedaż)
13 czerwca 2017, 21:37 [cytuj]
Według Skysports chce go Leicester. Na pewno wyroźniał się na tle kolegów z Hull ale o to nie było trudno (zdecydowanie najgorsza obrona w BPL). Co zwróciło moją uwagę to siła spokoju. Ale nie uważam, by to był najbardziej potrzebny nabytek, jeszcze za taką cenę (ok 20 mln funtów). Gorzej będzie z zastąpieniem Walkera, chociaż nadal mam nadzieję że to wymysł dziennikarzy, a sam bohater ma z tego niezłą bekę (w ostateczności może zadziała zaporowa cena).
Ps. Harry (nie Maguire) już zaczął strzelanie, więc widać że utrzymuje formę. Oby nie stracił jej tradycyjnie w sierpniu.
Według Skysports chce go Leicester. Na pewno wyroźniał się na tle kolegów z Hull ale o to nie było trudno (zdecydowanie najgorsza obrona w BPL). Co zwróciło moją uwagę to siła spokoju. Ale nie uważam, by to był najbardziej potrzebny nabytek, jeszcze za taką cenę (ok 20 mln funtów). Gorzej będzie z zastąpieniem Walkera, chociaż nadal mam nadzieję że to wymysł dziennikarzy, a sam bohater ma z tego niezłą bekę (w ostateczności może zadziała zaporowa cena). Ps. Harry (nie Maguire) już zaczął strzelanie, więc widać że utrzymuje formę. Oby nie stracił jej tradycyjnie w sierpniu
badseed66
16 czerwca 2017, 13:26 [cytuj]
W pasjonującym wyścigu o Maguire'a na szczęście wygrało Leicester :muza:
W pasjonującym wyścigu o Maguire'a na szczęście wygrało Leicester :muza:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
16 czerwca 2017, 22:27 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
W pasjonującym wyścigu o Maguire'a na szczęście wygrało Leicester :muza:


ale podobno ścigamy się z Klopp'em o Zielińskiego
ale podobno ścigamy się z Klopp'em o Zielińskiego
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2017, 15:54 [cytuj]
Tylko po co nam w tej chwili Zieliński, zważywszy na to ile jego transfer może nas kosztować. Do środka pomocy czy za napastnikiem jako zmiennik Eriksena i Allego? Tam w rotacji mamy skutecznego Sona.
Tylko po co nam w tej chwili Zieliński, zważywszy na to ile jego transfer może nas kosztować. Do środka pomocy czy za napastnikiem jako zmiennik Eriksena i Allego? Tam w rotacji mamy skutecznego Sona
18 czerwca 2017, 09:09 [cytuj]
Higuain w mediach społecznościowych pożegnał Alvesa,który miałby trafić do City.
Mam nadzieję że to oznacza pozostanie Walkera...
Higuain w mediach społecznościowych pożegnał Alvesa,który miałby trafić do City. Mam nadzieję że to oznacza pozostanie Walkera
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 180 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się