Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  16  17  18  19  20    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
30 sierpnia 2017, 13:26 [cytuj]
Aurier chyba się do nas rusza i jest temat Graya z Leicester
Aurier chyba się do nas rusza i jest temat Graya z Leicester
30 sierpnia 2017, 13:29 [cytuj]
BREAKING NEWS

Serge Aurier's move to Tottenham is imminent, according to Sky sources.

In the past few minutes, we've been told by his representatives he has been granted a work permit enabling him to finalise his transfer.

The clubs agreed a £23m deal last week and Aurier has completed his medical and agreed personal terms.

PSG had set a midday deadline for Aurier to sort out that permit - or he could have been transferred to Barcelona or Juventus, where a permit would not be required.

We are told there was interest from Manchester United and Chelsea - but Aurier has chosen Tottenham and cited Mauricio Pochettino and chairman Daniel Levy as major factors in his decision.
BREAKING NEWS Serge Aurier's move to Tottenham is imminent, according to Sky sources. In the past few minutes, we've been told by his representatives he has been granted a work permit enabling him to finalise his transfer. The clubs agreed a £23m deal last week and Aurier has completed his medical and agreed personal terms. PSG had set a midday deadline for Aurier to sort out that permit - or he could have been transferred to Barcelona or Juventus, where a permit would not be required. We are told there was interest from Manchester United and Chelsea - but Aurier has chosen Tottenham and cited Mauricio Pochettino and chairman Daniel Levy as major factors in his decision
30 sierpnia 2017, 13:41 [cytuj]
Aurier blisko a Krychowiak w WBA
Aurier blisko a Krychowiak w WBA
30 sierpnia 2017, 13:44 [cytuj]
Everton want £35million for Ross Barkley, according to the Liverpool Echo.
Everton want £35million for Ross Barkley, according to the Liverpool Echo
30 sierpnia 2017, 14:13 [cytuj]
No, chociaż Aurier, dobre i to.

A swoją drogą - Krychowiaka też z chęcią widziałbym u nas, szczególnie po ostatnim występie Wanyamy :P
No, chociaż Aurier, dobre i to. A swoją drogą - Krychowiaka też z chęcią widziałbym u nas, szczególnie po ostatnim występie Wanyamy :P
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 sierpnia 2017, 14:17 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
pieprzony Liverpool nie odda nam Origiego, chcą go dorzucić ba wypożyczenie do transferu Lemara


Dlaczego "pieprzony"? Dlaczego mają wzmacniać swoich bezpośrednich rywali? Poza tym - trochę to źle o nas świadczy, że jako wzmocnienie traktujemy kolesia, który nie łapie się w Liverpoolu ;)
Dlaczego "pieprzony"? Dlaczego mają wzmacniać swoich bezpośrednich rywali? Poza tym - trochę to źle o nas świadczy, że jako wzmocnienie traktujemy kolesia, który nie łapie się w Liverpoolu ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 sierpnia 2017, 14:21 [cytuj]



MatMar powiedział/a:
Dlaczego "pieprzony"? Dlaczego mają wzmacniać swoich bezpośrednich rywali? Poza tym - trochę to źle o nas świadczy, że jako wzmocnienie traktujemy kolesia, który nie łapie się w Liverpoolu ;)


Ja to rozumiem, ale on ma być uzupełnieniem składu. Nie pamiętam, aby Liverpool dobrze z nami handlowal
Ja to rozumiem, ale on ma być uzupełnieniem składu. Nie pamiętam, aby Liverpool dobrze z nami handlowal
30 sierpnia 2017, 14:28 [cytuj]
Wanyama był po kontuzji i w ogóle nie powinien grać z Chelsea bo najzwyczajniej w świecie nie był gotów, ale kto go miał zastąpić ,jak Dier grał na obronie. Dembele też co raz starszy i często łapie kontuzje, a na ławce jeden Winks(którego podobno wciąż boli noga po operacji..) śpom ,ale jakiś już trochę doswiadczony by się strasznie przydał , zdecydowanie za łatwo się pozbyliśmy Bentaleba czy chociaż Capoue.Krychowiak to za duże drewno dla naszego artystycznego stylu gry...jak on strzelił tego gola z Brazylią
Wanyama był po kontuzji i w ogóle nie powinien grać z Chelsea bo najzwyczajniej w świecie nie był gotów, ale kto go miał zastąpić ,jak Dier grał na obronie. Dembele też co raz starszy i często łapie kontuzje, a na ławce jeden Winks(którego podobno wciąż boli noga po operacji..) śpom ,ale jakiś już trochę doswiadczony by się strasznie przydał , zdecydowanie za łatwo się pozbyliśmy Bentaleba czy chociaż Capoue.Krychowiak to za duże drewno dla naszego artystycznego stylu gry...jak on strzelił tego gola z Brazylią
30 sierpnia 2017, 16:39 [cytuj]
Akurat z Brazylią to wpadło z wolnego :)
Co do oceny okienka to wstrzymuje się do piątku, może nie będzie ono aż tak straszne jak je malują.
Akurat z Brazylią to wpadło z wolnego :) Co do oceny okienka to wstrzymuje się do piątku, może nie będzie ono aż tak straszne jak je malują
30 sierpnia 2017, 16:59 [cytuj]
Krychowiak w ostatni rok to prawie w piłke nie grał, to na pewno nie byłby lepszy

Po za tym za niego trzeba pewnie dać z 20 mln i 3 mln dla niego na sezon, myśle ze niżej nie zejdzie, bo podobno ma 5 mln
Krychowiak w ostatni rok to prawie w piłke nie grał, to na pewno nie byłby lepszy Po za tym za niego trzeba pewnie dać z 20 mln i 3 mln dla niego na sezon, myśle ze niżej nie zejdzie, bo podobno ma 5 mln
30 sierpnia 2017, 17:08 [cytuj]
Foyth oficjalnie u nas!
Foyth oficjalnie u nas!
30 sierpnia 2017, 17:43 [cytuj]
Szkoda że się nie postaraliśmy bardziej o tego Diopa z Celty - teraz poszedłdo Lyonu.
Ja czekam na wzmocnienie środka pola i skrzydeł - Marzy mi się Lemar albo Di Maria (którego ponoć nam oferowano) a do środka Seri...
Szkoda że się nie postaraliśmy bardziej o tego Diopa z Celty - teraz poszedłdo Lyonu. Ja czekam na wzmocnienie środka pola i skrzydeł - Marzy mi się Lemar albo Di Maria (którego ponoć nam oferowano) a do środka Seri
30 sierpnia 2017, 19:06 [cytuj]
To jest Tottenham, di Maria jest poza zasięgiem finansowym
To jest Tottenham, di Maria jest poza zasięgiem finansowym
30 sierpnia 2017, 19:09 [cytuj]
No niestety, marzenia jedno a rzeczywistość drugie :zly:
No niestety, marzenia jedno a rzeczywistość drugie :zly:
30 sierpnia 2017, 19:46 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Foyth oficjalnie u nas!

patrząc na jego wywiad, to teraz niech uczy się angielskiego :P
patrząc na jego wywiad, to teraz niech uczy się angielskiego :P
30 sierpnia 2017, 20:15 [cytuj]
Korki od Lameli lub Teveza niech weźmie :plotki:
Korki od Lameli lub Teveza niech weźmie :plotki:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 sierpnia 2017, 21:55 [cytuj]
Di Maria, marzenia :)
Di Maria, marzenia :)
30 sierpnia 2017, 22:50 [cytuj]
Ten Diop niepotrzebny, bo środek pola mamy obsadzony. Mnie wkurza brak ofensywnego zawodnika, najchętniej z napastnikiem do spółki. Bo w ataku jesteśmy coraz bardziej przewidywalni :zly:
Ten Diop niepotrzebny, bo środek pola mamy obsadzony. Mnie wkurza brak ofensywnego zawodnika, najchętniej z napastnikiem do spółki. Bo w ataku jesteśmy coraz bardziej przewidywalni :zly:
30 sierpnia 2017, 23:08 [cytuj]
No ale jak mamy obsadzony środek pola? Wanyama, Dembele, Dier (jeśli akurat nie będzie grał w obronie), Winks? No grając na 4 frontach to wcale nie powala na kolana..
No ale jak mamy obsadzony środek pola? Wanyama, Dembele, Dier (jeśli akurat nie będzie grał w obronie), Winks? No grając na 4 frontach to wcale nie powala na kolana
30 sierpnia 2017, 23:25 [cytuj]
4 zawodników na dwa miejsca, a teraz policz sobie ofensywnych: Son, Alli, Eriksen, Sissoko - czterech zawodników na 3 miejsca. Czy tylko ja widzę upośledzenie polityki transferowej? I z Janssenem jako zmiennikiem Kane'a? Czy jak Kane dozna kontuzji, to znowu Sona do ataku i żelazną czwórką na 4 fronty? Tu ofensywnych pomocników powinno być dwóch nowych plus 3 napastnik, nawet choćby młody, zdolny.
4 zawodników na dwa miejsca, a teraz policz sobie ofensywnych: Son, Alli, Eriksen, Sissoko - czterech zawodników na 3 miejsca. Czy tylko ja widzę upośledzenie polityki transferowej? I z Janssenem jako zmiennikiem Kane'a? Czy jak Kane dozna kontuzji, to znowu Sona do ataku i żelazną czwórką na 4 fronty? Tu ofensywnych pomocników powinno być dwóch nowych plus 3 napastnik, nawet choćby młody, zdolny
|<  <<  <  16  17  18  19  20    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się