Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
23 sierpnia 2017, 23:23 [cytuj]
W kwestii Balde to podobno z Lazio nie ma problemu-dajemy tyle ile oczekują. Sęk w tym, ze sam zawodnik wymarzyl sobie Juventus.
W kwestii Balde to podobno z Lazio nie ma problemu-dajemy tyle ile oczekują. Sęk w tym, ze sam zawodnik wymarzyl sobie Juventus
23 sierpnia 2017, 23:40 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
W kwestii Balde to podobno z Lazio nie ma problemu-dajemy tyle ile oczekują. Sęk w tym, ze sam zawodnik wymarzyl sobie Juventus


tylko,że Juventus dał mniej niż inne kluby
tylko,że Juventus dał mniej niż inne kluby
24 sierpnia 2017, 11:20 [cytuj]
Ale się Rose musi cieszyć jak śledzi te doniesienia :rotfl:
Ale się Rose musi cieszyć jak śledzi te doniesienia :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
24 sierpnia 2017, 11:34 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Ale się Rose musi cieszyć jak śledzi te doniesienia :rotfl:


Taa, Davies, bezpośredni rywal, co najmniej daje radę. Przyszedł jeden nowy stoper, drugi podobno jest w drodze więc Vertonghen może przenieść się na bok. No i na horyzoncie jeszcze Sessengon. Rose zdecydowanie nie przemyślał sprawy:brawo::brawo:
Taa, Davies, bezpośredni rywal, co najmniej daje radę. Przyszedł jeden nowy stoper, drugi podobno jest w drodze więc Vertonghen może przenieść się na bok. No i na horyzoncie jeszcze Sessengon. Rose zdecydowanie nie przemyślał sprawy:brawo::brawo:
24 sierpnia 2017, 11:58 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Taa, Davies, bezpośredni rywal, co najmniej daje radę. Przyszedł jeden nowy stoper, drugi podobno jest w drodze więc Vertonghen może przenieść się na bok. No i na horyzoncie jeszcze Sessengon. Rose zdecydowanie nie przemyślał sprawy:brawo::brawo:

jeśli tak to wygląda to znaczy że go sprzedamy ;)
jeśli tak to wygląda to znaczy że go sprzedamy ;)
24 sierpnia 2017, 13:12 [cytuj]
Vertonghen nie nadaje się na lewą obronę w systemie Pocha bo jest mało dynamiczny, a do tego kiedyś narzekał, że musi tam grać. Sessengon nie przyjdzie, bo przedłużył kontrakt i będzie kosztował krocie.
Vertonghen nie nadaje się na lewą obronę w systemie Pocha bo jest mało dynamiczny, a do tego kiedyś narzekał, że musi tam grać. Sessengon nie przyjdzie, bo przedłużył kontrakt i będzie kosztował krocie
24 sierpnia 2017, 13:14 [cytuj]
Jak się uda z Aurierem, to też sądzę, że Rose będzie sprzedany. Młody KWP też może grać na lewej stronie
Jak się uda z Aurierem, to też sądzę, że Rose będzie sprzedany. Młody KWP też może grać na lewej stronie
24 sierpnia 2017, 14:04 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Jak się uda z Aurierem, to też sądzę, że Rose będzie sprzedany. Młody KWP też może grać na lewej stronie


oby nie, mimo wszystko nie znajdziemy lepszego lewego obroncy niz Rose :)
oby nie, mimo wszystko nie znajdziemy lepszego lewego obroncy niz Rose :)
24 sierpnia 2017, 14:21 [cytuj]
Czy Rose daje faktycznie aż tak dużo ? Jego wrzutki są tragiczne a i w obronie go często brakuje przez zaangażowanie w ofensywę. Davies to jeszcze nie ta pòłka ale jak gra regularnie to nie można się do niego przyczepić. Zrobił postęp w grze do przodu. Bramka z Newcastle, prawie gol z Chelsea a moim zdaniem wkłada w grę dużo lepszy balans między obroną a atakiem niż Rose.
Czy Rose daje faktycznie aż tak dużo ? Jego wrzutki są tragiczne a i w obronie go często brakuje przez zaangażowanie w ofensywę. Davies to jeszcze nie ta pòłka ale jak gra regularnie to nie można się do niego przyczepić. Zrobił postęp w grze do przodu. Bramka z Newcastle, prawie gol z Chelsea a moim zdaniem wkłada w grę dużo lepszy balans między obroną a atakiem niż Rose
24 sierpnia 2017, 14:23 [cytuj]
Ja myślę, że jego odejście zależy od tego czy musiał wpisywać w Google nazwiska Gazzaniga i Sanchez, czy je znał, chociaż tego drugiego może pomylić z Alexisem:rotfl:
Ja myślę, że jego odejście zależy od tego czy musiał wpisywać w Google nazwiska Gazzaniga i Sanchez, czy je znał, chociaż tego drugiego może pomylić z Alexisem:rotfl:
24 sierpnia 2017, 14:55 [cytuj]
A naszego nowego bramkarza z naszym byłym pomocnikiem.
A naszego nowego bramkarza z naszym byłym pomocnikiem
24 sierpnia 2017, 15:15 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
A naszego nowego bramkarza z naszym byłym pomocnikiem
kogo masz na myśli?
Paula Gascoigne? :)
Rose jeszcze wtedy robił do pieluchy więc wątpię, żeby go pamiętał, chyba, że odrobił lekcje z historii klubu :D
Edytowano dnia: 24 sierpnia 2017, 15:24
kogo masz na myśli? Paula Gascoigne? :) Rose jeszcze wtedy robił do pieluchy więc wątpię, żeby go pamiętał, chyba, że odrobił lekcje z historii klubu :D
25 sierpnia 2017, 15:28 [cytuj]
Jeśli Poch mówi, że chce 4 zawodników z pola i bramkarza, to zostały 3 miejsca w polu. Najwięcej się mówi o Aurierze i Foyth...wtedy zostałoby jedno miejsce w ofensywie...kto? Barkley, Keita? Są pogłoski o odejściu Janssena(Sissoko?), Lamela to chyba jest na wiecznym urlopie. Zatem rotacji z przodu nie będzie za wiele...czy leci z nami pilot? Ktoś to ogarnia?
Jeśli Poch mówi, że chce 4 zawodników z pola i bramkarza, to zostały 3 miejsca w polu. Najwięcej się mówi o Aurierze i Foyth...wtedy zostałoby jedno miejsce w ofensywie...kto? Barkley, Keita? Są pogłoski o odejściu Janssena(Sissoko?), Lamela to chyba jest na wiecznym urlopie. Zatem rotacji z przodu nie będzie za wiele...czy leci z nami pilot? Ktoś to ogarnia?
25 sierpnia 2017, 18:04 [cytuj]
Balde spoko. Zawsze stylem poruszania przypominał mi Lennona :F
Balde spoko. Zawsze stylem poruszania przypominał mi Lennona :F
www.facebook.com/OgienOdSkaja
26 sierpnia 2017, 02:03 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Jeśli Poch mówi, że chce 4 zawodników z pola i bramkarza, to zostały 3 miejsca w polu. Najwięcej się mówi o Aurierze i Foyth...wtedy zostałoby jedno miejsce w ofensywie...kto? Barkley, Keita? Są pogłoski o odejściu Janssena(Sissoko?), Lamela to chyba jest na wiecznym urlopie. Zatem rotacji z przodu nie będzie za wiele...czy leci z nami pilot? Ktoś to ogarnia?


Aurier, Barkley oraz Balde Keita i jak dla mnie byłoby to znakomite okienko transferowe :)
Aurier, Barkley oraz Balde Keita i jak dla mnie byłoby to znakomite okienko transferowe :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 sierpnia 2017, 15:34 [cytuj]
Foyth i Aurier o kroczek
Foyth i Aurier o kroczek
26 sierpnia 2017, 16:14 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Foyth i Aurier o kroczek


Klepnięci, kwestia czasu.
Klepnięci, kwestia czasu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 sierpnia 2017, 16:40 [cytuj]
to zostaje jedno miejsce dla zawodnika z pola...ech...znów bieda z przodu
to zostaje jedno miejsce dla zawodnika z pola...ech...znów bieda z przodu
26 sierpnia 2017, 16:43 [cytuj]
Jakby nie patrzeć, okno transferowe fatalnie przeprowadzone. U naszych rywali nowe nabytki decydują o wynikach meczy, a u nas walczą o pozwolenie na pracę :glupek: Czas między sprzedaniem Walkera i sprowadzeniem następstwa, to jakiś żart. Chcemy się bić o mistrza z 2 napastnikami. Ludzie tu mówią, że nie możesz podchodzić do sezonu z dwoma bramkarzami, ale nikt nie myśli czy można robić to z dwoma napastnikami, zwłaszcza kiedy jednym z nich jest Janssen, wielka niewiadoma. Mam nadzieję że Pochettino odwali jakiś kolejny cud i utrzyma nas w top4. Nie będziemy musięli wracać myślami do tego momentu, kiedy była ogromna szansa powalczyć, wzmocnić się, ale została przespana
Jakby nie patrzeć, okno transferowe fatalnie przeprowadzone. U naszych rywali nowe nabytki decydują o wynikach meczy, a u nas walczą o pozwolenie na pracę :glupek: Czas między sprzedaniem Walkera i sprowadzeniem następstwa, to jakiś żart. Chcemy się bić o mistrza z 2 napastnikami. Ludzie tu mówią, że nie możesz podchodzić do sezonu z dwoma bramkarzami, ale nikt nie myśli czy można robić to z dwoma napastnikami, zwłaszcza kiedy jednym z nich jest Janssen, wielka niewiadoma. Mam nadzieję że Pochettino odwali jakiś kolejny cud i utrzyma nas w top4. Nie będziemy musięli wracać myślami do tego momentu, kiedy była ogromna szansa powalczyć, wzmocnić się, ale została przespana
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 sierpnia 2017, 16:51 [cytuj]
chyba, że wskrzesi Lamelę i natchnie Janssena, ale jak kolega wyżej napisał: żaden klub nie ma tak niewielkiego pola manewru w ataku. Do tego skrzydłowi w tym klubie przepadają (stają się gorszymi piłkarzami, ale to temat do innej dyskusji). To, że Sanchez i Aurier jeszcze nie w składzie mnie akurat nie martwi, martwi mnie, że nie wzmacniamy się w formacjach ofensywnych.
chyba, że wskrzesi Lamelę i natchnie Janssena, ale jak kolega wyżej napisał: żaden klub nie ma tak niewielkiego pola manewru w ataku. Do tego skrzydłowi w tym klubie przepadają (stają się gorszymi piłkarzami, ale to temat do innej dyskusji). To, że Sanchez i Aurier jeszcze nie w składzie mnie akurat nie martwi, martwi mnie, że nie wzmacniamy się w formacjach ofensywnych
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się