Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
18 sierpnia 2017, 17:57 [cytuj]
Nie wiem, czy nie zrezygnują z Barkleya, jakaś zasłona dymna z zabiegiem i nie wiadomo, ile potrwa pauza. Choć zapewne Everton będzie chciał zwolnić go z listy płac
Nie wiem, czy nie zrezygnują z Barkleya, jakaś zasłona dymna z zabiegiem i nie wiadomo, ile potrwa pauza. Choć zapewne Everton będzie chciał zwolnić go z listy płac
18 sierpnia 2017, 19:08 [cytuj]
Sanchez potwierdzony na instagramie i Facebooku
Edytowano dnia: 18 sierpnia 2017, 19:12
Sanchez potwierdzony na instagramie i Facebooku
18 sierpnia 2017, 19:26 [cytuj]
Myślicie, że w takim wypadku szykujemy się do powrotu gry w formacji z 5 obrońcami? :mysli:
Edytowano dnia: 18 sierpnia 2017, 19:44
Myślicie, że w takim wypadku szykujemy się do powrotu gry w formacji z 5 obrońcami? :mysli:
18 sierpnia 2017, 19:37 [cytuj]
Ja myślę, że Poch będzie próbował Sancheza na prawej obronie.
Ja myślę, że Poch będzie próbował Sancheza na prawej obronie
18 sierpnia 2017, 21:36 [cytuj]
Sanchez będzie grał w trójce środkowych obrońców, Dier zostanie przesunięty do pomocy lub w defensywie. mamy kilka frontów, a Wimmer...to nie ta jakoś, która coś gwarantowała
Sanchez będzie grał w trójce środkowych obrońców, Dier zostanie przesunięty do pomocy lub w defensywie. mamy kilka frontów, a Wimmer...to nie ta jakoś, która coś gwarantowała
18 sierpnia 2017, 22:14 [cytuj]
Obawiałem się że ten transfer dojdzie do skutku... Przeciętny do bólu, ale mam nadzieję że się mylę i MP rzeczywiście nalegal by go ściągnąć. Aurier chyba poza naszym zasięgiem płacowym a szkoda bo wnioslby dużo do zespołu
Obawiałem się że ten transfer dojdzie do skutku... Przeciętny do bólu, ale mam nadzieję że się mylę i MP rzeczywiście nalegal by go ściągnąć. Aurier chyba poza naszym zasięgiem płacowym a szkoda bo wnioslby dużo do zespołu
www.facebook.com/OgienOdSkaja
18 sierpnia 2017, 22:47 [cytuj]
Przeciętny do bólu - stary to Ty nie widziałeś go w akcji. Ja go oglądałem kilkanaście razy na żywo w zeszłym sezonie i to jest ktoś na miarę Toby
Przeciętny do bólu - stary to Ty nie widziałeś go w akcji. Ja go oglądałem kilkanaście razy na żywo w zeszłym sezonie i to jest ktoś na miarę Toby
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 sierpnia 2017, 23:10 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Obawiałem się że ten transfer dojdzie do skutku... Przeciętny do bólu, ale mam nadzieję że się mylę i MP rzeczywiście nalegal by go ściągnąć. Aurier chyba poza naszym zasięgiem płacowym a szkoda bo wnioslby dużo do zespołu



Aurier który ma tyle w głowie co Balotelli, wniósłby dużo do zespołu, tylko czy dobrego? A Sanchez przeciętny. Uwielbiam takie wypowiedzi, nawet piłki nie kopnął w naszej koszulce, Jak Sanchez się sprawdzi to będziemy ci przypominać dość często tą wypowiedź :P:P
Aurier który ma tyle w głowie co Balotelli, wniósłby dużo do zespołu, tylko czy dobrego? A Sanchez przeciętny. Uwielbiam takie wypowiedzi, nawet piłki nie kopnął w naszej koszulce, Jak Sanchez się sprawdzi to będziemy ci przypominać dość często tą wypowiedź :P:P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 sierpnia 2017, 10:39 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Przeciętny do bólu - stary to Ty nie widziałeś go w akcji. Ja go oglądałem kilkanaście razy na żywo w zeszłym sezonie i to jest ktoś na miarę Toby

Fakt, nie widziałem go na żywo a tylko kilka razy w tv - zawsze grał niepewnie - na tej podstawie moja opinia. Sprawiał wrażenie drewna że słaba technika i brakami w wyszkoleniu technicznym.
varba powiedział/a:
Aurier który ma tyle w głowie co Balotelli, wniósłby dużo do zespołu, tylko czy dobrego? A Sanchez przeciętny. Uwielbiam takie wypowiedzi, nawet piłki nie kopnął w naszej koszulce, Jak Sanchez się sprawdzi to będziemy ci przypominać dość często tą wypowiedź :P:P

Nie będę miał z tym problemu jak chłopak wpasuje się w zespół I będę musiał uderzyć się w pierś :) nie mam za dużo oczekiwań co do niego... Tyle. Chciałbym mieć pewność że Pochettino że dostaje kogo chce a w moim odczuciu Aurier jest dwie klasy lepszy od Sancheza
Fakt, nie widziałem go na żywo a tylko kilka razy w tv - zawsze grał niepewnie - na tej podstawie moja opinia. Sprawiał wrażenie drewna że słaba technika i brakami w wyszkoleniu technicznym. [quote=varba]Aurier który ma tyle w głowie co Balotelli, wniósłby dużo do zespołu, tylko czy dobrego? A Sanchez przeciętny. Uwielbiam takie wypowiedzi, nawet piłki nie kopnął w naszej koszulce, Jak Sanchez się sprawdzi to będziemy ci przypominać dość często tą wypowiedź :P:P
www.facebook.com/OgienOdSkaja
19 sierpnia 2017, 10:46 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Fakt, nie widziałem go na żywo a tylko kilka razy w tv - zawsze grał niepewnie - na tej podstawie moja opinia. Sprawiał wrażenie drewna że słaba technika i brakami w wyszkoleniu technicznym.


Zdziwisz się - to bardzo dobry obrońca. Robiła podchody pod niego Barcelona, ale się zwyczajnie nie dogadali(ajax po neymarze chciał w chuj kasy). Auier w jego wieku nie był tak dobry. W zeszłym sezonie jeden z kluczowych graczy ajaxu. Zresztą z tego co czytam oglądaliśmy go od dawna i jest mocno przescoutowany. Jeśli się mylę to posypie głowę popiołem, ale to raczej będzie jak z SON'em :P
Zdziwisz się - to bardzo dobry obrońca. Robiła podchody pod niego Barcelona, ale się zwyczajnie nie dogadali(ajax po neymarze chciał w chuj kasy). Auier w jego wieku nie był tak dobry. W zeszłym sezonie jeden z kluczowych graczy ajaxu. Zresztą z tego co czytam oglądaliśmy go od dawna i jest mocno przescoutowany. Jeśli się mylę to posypie głowę popiołem, ale to raczej będzie jak z SON'em :P
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
19 sierpnia 2017, 11:08 [cytuj]
:ok:
:ok:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
19 sierpnia 2017, 11:59 [cytuj]
Kompletnie się nie zgadzam z opinią, że Sanchez jest przeciętny, bo jak na swój wiek prezentuje się świetnie. Oglądałem trochę Ajaxu w LE i zrobił na mnie duże wrażenie, skała w obronie i bardzo dobre wyprowadzenie piłki, co kłóci mi się ze słabą techniką, o której pisał Skaju. Bardzo cieszę się z tego transferu, w ogóle coś czuję, że za parę lat to będzie ścisły top środkowych obrońców, ale pożyjemy zobaczymy.
Kompletnie się nie zgadzam z opinią, że Sanchez jest przeciętny, bo jak na swój wiek prezentuje się świetnie. Oglądałem trochę Ajaxu w LE i zrobił na mnie duże wrażenie, skała w obronie i bardzo dobre wyprowadzenie piłki, co kłóci mi się ze słabą techniką, o której pisał Skaju. Bardzo cieszę się z tego transferu, w ogóle coś czuję, że za parę lat to będzie ścisły top środkowych obrońców, ale pożyjemy zobaczymy
22 sierpnia 2017, 13:12 [cytuj]
Podobno transfer Auriera coraz bliżej. Mimo wszystko ja jestem na tak. Bardzo dobry prawy obrońca, jeśli Poch poukłada mu w głowie wszystko jak należy, to tą pozycje mamy obsadzoną na parę lat. Teraz jeszcze jakiś skrzydłowy!
Podobno transfer Auriera coraz bliżej. Mimo wszystko ja jestem na tak. Bardzo dobry prawy obrońca, jeśli Poch poukłada mu w głowie wszystko jak należy, to tą pozycje mamy obsadzoną na parę lat. Teraz jeszcze jakiś skrzydłowy!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 sierpnia 2017, 14:36 [cytuj]
Może Draxler? Jego cenę ustalono na 32mln funtów, a według mnie z miejsca mógłby wskoczyć do 1 składu.
Może Draxler? Jego cenę ustalono na 32mln funtów, a według mnie z miejsca mógłby wskoczyć do 1 składu
23 sierpnia 2017, 12:12 [cytuj]
za duzo zarabia
za duzo zarabia
23 sierpnia 2017, 13:39 [cytuj]
Jak podaje „L'Equipe”, Serge Aurier jest bliski przejścia do Tottenhamu.

I teraz najważniejsze:

Jedyną przeszkodą przed potwierdzeniem transferu pozostają problemy prawne Auriera. Kontrowersyjny zawodnik jakiś czas temu otrzymał zakaz wstępu na terytorium Wielkiej Brytanii, co było wynikiem toczącego się przeciwko niemu procesu sądowego.


Piłkarz odwołał się od tej decyzji, ale potrzebuje dokumentu potwierdzającego uchylenie od wcześniejszego, niezbyt korzystnego dla niego postanowienia. Jeśli go otrzyma, transfer powinien zostać od razu potwierdzony.


Mam nadzieje że sie uda :3 :brawo::brawo::brawo: ]
Kwota za tego świetnego piłkarza to 25 MIL Euro.
Jak podaje „L'Equipe”, Serge Aurier jest bliski przejścia do Tottenhamu. I teraz najważniejsze: Jedyną przeszkodą przed potwierdzeniem transferu pozostają problemy prawne Auriera. Kontrowersyjny zawodnik jakiś czas temu otrzymał zakaz wstępu na terytorium Wielkiej Brytanii, co było wynikiem toczącego się przeciwko niemu procesu sądowego. Piłkarz odwołał się od tej decyzji, ale potrzebuje dokumentu potwierdzającego uchylenie od wcześniejszego, niezbyt korzystnego dla niego postanowienia. Jeśli go otrzyma, transfer powinien zostać od razu potwierdzony. Mam nadzieje że sie uda :3 :brawo::brawo::brawo: ] Kwota za tego świetnego piłkarza to 25 MIL Euro
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 sierpnia 2017, 15:17 [cytuj]
Gazzaniga 3 bramkarzem
Gazzaniga 3 bramkarzem
23 sierpnia 2017, 15:43 [cytuj]
Keita Balde na radarze, oby, oby, oby się udało...
Keita Balde na radarze, oby, oby, oby się udało
23 sierpnia 2017, 19:20 [cytuj]
Jak uda się ściągnąć i Auriera i Keita Balde to czapki z głów przed Levym. Doskonałe okienko. Pozostaje trzymać kciuki.
Jak uda się ściągnąć i Auriera i Keita Balde to czapki z głów przed Levym. Doskonałe okienko. Pozostaje trzymać kciuki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 sierpnia 2017, 23:09 [cytuj]
Czytając te wszystkie ITK to bym się nie zdziwił jakby się skończyło na czymś w stylu Barkley, Aurier, Foyth, Sancho i MOZE ktoś z trójki Mahrez/Balde/Martial ale o kogoś z nich będzie bardzo bardzo trudno.
Czytając te wszystkie ITK to bym się nie zdziwił jakby się skończyło na czymś w stylu Barkley, Aurier, Foyth, Sancho i MOZE ktoś z trójki Mahrez/Balde/Martial ale o kogoś z nich będzie bardzo bardzo trudno
|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się