Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  59  60  61  62  63    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
31 stycznia 2013, 10:24 [cytuj]
Everton złożył oferte za Negredo 9mln funtów... jeżeli go ściągną to naprawdę mogą nam zagrozić... Z resztą jak będziemy tak grali jak wczoraj to sami sobie zagrozimy ehh...
Everton złożył oferte za Negredo 9mln funtów... jeżeli go ściągną to naprawdę mogą nam zagrozić... Z resztą jak będziemy tak grali jak wczoraj to sami sobie zagrozimy ehh
31 stycznia 2013, 10:35 [cytuj]
It is expected to be a busy day at Loftus Road, with Queens Park Rangers boss Harry Redknapp also believed to be planning a raid on his former employers Tottenham for David Bentley, Jermaine Jenas and Andros Townsend.
by Chris Burton 10:10 AM
It is expected to be a busy day at Loftus Road, with Queens Park Rangers boss Harry Redknapp also believed to be planning a raid on his former employers Tottenham for David Bentley, Jermaine Jenas and Andros Townsend. by Chris Burton 10:10 AM
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 11:00 [cytuj]
Jak ich ściągnie do siebie to będzie znaczyło jedno ! Harry nadal kocha Tottenham, i nie może patrzeć jak te obszczymury przejadają nasz budżet.
Jak ich ściągnie do siebie to będzie znaczyło jedno ! Harry nadal kocha Tottenham, i nie może patrzeć jak te obszczymury przejadają nasz budżet
31 stycznia 2013, 11:00 [cytuj]
Coraz głośniej trąbią, że Lisandro Lopez trafi do nas.
Coraz głośniej trąbią, że Lisandro Lopez trafi do nas
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 11:10 [cytuj]
Trzaskal gdzie takie info masz ?
Trzaskal gdzie takie info masz ?
31 stycznia 2013, 11:12 [cytuj]
A couple of lines coming out of France, with it being reported West Ham midfielder Alou Diarra has agreed to link up with Rennes on a six-month loan deal. Meanwhile, Tottenham are said to be readying an approach for Lyon striker Lisandro Lopez.
sky sports.
A couple of lines coming out of France, with it being reported West Ham midfielder Alou Diarra has agreed to link up with Rennes on a six-month loan deal. Meanwhile, Tottenham are said to be readying an approach for Lyon striker Lisandro Lopez. sky sports
31 stycznia 2013, 11:15 [cytuj]
A couple of lines coming out of France, with it being reported West Ham midfielder Alou Diarra has agreed to link up with Rennes on a six-month loan deal. Meanwhile, Tottenham are said to be readying an approach for Lyon striker Lisandro Lopez. SkySprts.

Zresztą ktoś wczoraj pisał, że DL jest we Francji....chyba nie po to aby żabie udka wciskać :D
A couple of lines coming out of France, with it being reported West Ham midfielder Alou Diarra has agreed to link up with Rennes on a six-month loan deal. Meanwhile, Tottenham are said to be readying an approach for Lyon striker Lisandro Lopez. SkySprts. Zresztą ktoś wczoraj pisał, że DL jest we Francji....chyba nie po to aby żabie udka wciskać :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 11:17 [cytuj]
Ale my nie potrzebujemy żadnego napastnika bo mamy:

http://www.footballfancast.com/premiership/tottenham/villas-boas-puts-defoe-alongside-falcao
Ale my nie potrzebujemy żadnego napastnika bo mamy: http://www.footballfancast.com/premiership/tottenham/villas-boas-puts-defoe-alongside-falcao
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 11:18 [cytuj]
Lisandro Lopez bardzo by nam wzmocnil atak, wg mnie dobry kierunek poszukiwan.
Lisandro Lopez bardzo by nam wzmocnil atak, wg mnie dobry kierunek poszukiwan
31 stycznia 2013, 11:21 [cytuj]
No ja LL cjcialem jak jeszcze w porto gral. Ostatnimi czasy nie ogladalem meczow w jego wykonaniu. Nawet nie wiem jakie statystyki mial. No ale z tego co pamietam to bardzo szybki i w miare skuteczny napsatnik.
No ja LL cjcialem jak jeszcze w porto gral. Ostatnimi czasy nie ogladalem meczow w jego wykonaniu. Nawet nie wiem jakie statystyki mial. No ale z tego co pamietam to bardzo szybki i w miare skuteczny napsatnik
31 stycznia 2013, 11:30 [cytuj]
wydaje mi sie ze Lopez jest do wyciagniecia ze wzgledu na jego zarobki, Lyon obral (sytuacja ekonomiczna ich do tego zmusila) inna strategie prowadzenia klubu. a swoja droga mlodziez maja zajebiscie zdolna. Lopez moze nie jest perspektywiczny ale mam wrazenie ze szybciej wkomponowalby sie w zespol niz Damiao
wydaje mi sie ze Lopez jest do wyciagniecia ze wzgledu na jego zarobki, Lyon obral (sytuacja ekonomiczna ich do tego zmusila) inna strategie prowadzenia klubu. a swoja droga mlodziez maja zajebiscie zdolna. Lopez moze nie jest perspektywiczny ale mam wrazenie ze szybciej wkomponowalby sie w zespol niz Damiao
31 stycznia 2013, 11:32 [cytuj]
Gomes na wypożyczenie do Hoffenheim? Dlaczego nie na stałe :D

Lisandro niezły, ale chyba troszkę bogatą historię kontuzji ma.
Gomes na wypożyczenie do Hoffenheim? Dlaczego nie na stałe :D Lisandro niezły, ale chyba troszkę bogatą historię kontuzji ma
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2013, 11:47 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Gomes na wypożyczenie do Hoffenheim? Dlaczego nie na stałe :D

Lisandro niezły, ale chyba troszkę bogatą historię kontuzji ma


Do bogatych świat należy :brawo:
Do bogatych świat należy :brawo:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 stycznia 2013, 11:47 [cytuj]
A tymczasem:


Sky Sports sources understand that Norwich have now made a fourth bid for Celtic striker Gary Hooper as they look to lure the prolific forward to the Premier League.
by Rob Parrish 11:33 AM
A tymczasem: Sky Sports sources understand that Norwich have now made a fourth bid for Celtic striker Gary Hooper as they look to lure the prolific forward to the Premier League. by Rob Parrish 11:33 AM
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 11:48 [cytuj]
Sky Sports sources understand midfielder Andros Townsend is undergoing a medical at QPR ahead of his proposed move across London from Tottenham Hotspur.


Akurat jego bym zostawił.
Sky Sports sources understand midfielder Andros Townsend is undergoing a medical at QPR ahead of his proposed move across London from Tottenham Hotspur. Akurat jego bym zostawił
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 11:49 [cytuj]
Townsend na badaniach w QPR - SkySportsNews, ESPN


jin_tae powiedział/a:
Do bogatych świat należy :brawo:


Pewnie tak heh
Pewnie tak heh
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2013, 11:50 [cytuj]
A ja tam nie mam nic przeciwko, jak chce to niech idzie, jego wybor.
A ja tam nie mam nic przeciwko, jak chce to niech idzie, jego wybor
31 stycznia 2013, 11:53 [cytuj]
Może tam Townsend będzie miał więcej okazji do gry.
Może tam Townsend będzie miał więcej okazji do gry
31 stycznia 2013, 11:54 [cytuj]
castello powiedział/a:
A ja tam nie mam nic przeciwko, jak chce to niech idzie, jego wybor


Jego czy może AVB, który pewnie mu powiedział, że jego miejsce to ewentualnie ława?

Tak czy owak ma to być wypożyczenie do końca sezonu.
Jego czy może AVB, który pewnie mu powiedział, że jego miejsce to ewentualnie ława? Tak czy owak ma to być wypożyczenie do końca sezonu
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2013, 11:54 [cytuj]
Jak avb nie chce mu dac szansy to niech idzie chlopa
k sie ogrywac ;)
Jak avb nie chce mu dac szansy to niech idzie chlopa k sie ogrywac ;)
|<  <<  <  59  60  61  62  63    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się