Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
29 grudnia 2012, 23:29 [cytuj]
Już tylko godziny dzielą nas do otwarcia okienka transferowego. Jakich spodziewacie się transferów i czy w ogóle do nich dojdzie? Ja osobiście marzę o wzmocnieniu środka pola Sneijderem, Willianem, Moutinho lub ofensywny Eriksen :D + solidny napastnik na ławkę w zastępstwie dla Defoe/Ade :cwaniak:
Już tylko godziny dzielą nas do otwarcia okienka transferowego. Jakich spodziewacie się transferów i czy w ogóle do nich dojdzie? Ja osobiście marzę o wzmocnieniu środka pola Sneijderem, Willianem, Moutinho lub ofensywny Eriksen :D + solidny napastnik na ławkę w zastępstwie dla Defoe/Ade :cwaniak:
29 grudnia 2012, 23:42 [cytuj]
Ja jestem przede wszystkim za kupnem obrońcy/left backa. Marzył mi się Nagatomo jak grał jeszcze w Calgari czy gdzie to tam było. Teraz może być i Baines albo ktoś z ligi Holenderskiej(jest kilku left backów wartych uwagi) Środek pola jest ok. Sandro plus Dembele w zupełności wystarczy. Do tego wchodzi Parker, Hudd. Lepszych nie znajdziemy na typowo pomocniczą stronę(lepsi po prostu będą kominem płacowym, albo nas oleją). Może zmądrzałem, może to wiek robi swoje, ale nie chciałbym zawodnika, który wołałby 100 tyś funtów tygodniowo.
Ja jestem przede wszystkim za kupnem obrońcy/left backa. Marzył mi się Nagatomo jak grał jeszcze w Calgari czy gdzie to tam było. Teraz może być i Baines albo ktoś z ligi Holenderskiej(jest kilku left backów wartych uwagi) Środek pola jest ok. Sandro plus Dembele w zupełności wystarczy. Do tego wchodzi Parker, Hudd. Lepszych nie znajdziemy na typowo pomocniczą stronę(lepsi po prostu będą kominem płacowym, albo nas oleją). Może zmądrzałem, może to wiek robi swoje, ale nie chciałbym zawodnika, który wołałby 100 tyś funtów tygodniowo
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 grudnia 2012, 00:21 [cytuj]
Tak jak Jin prawi: Potrzebny leftback ale jakiś młody aby się nie buntował a uczył grać jako zastępca Bennego a potem jego następca. Potem ktoś kreatywny do pomocy i jakiś lis pola karnego by się nam przydał jeszcze. Bo mamy defensywnego napadziora- Ade, klasyczną 9 JD no i jeszcze LPK by się zdał ;) ALe to nie jest zawodnik pierwszej potrzeby.

Typy/marzenia: Holtby bo Eriksen w zimie raczej nie przejdzie. Innych jak na razie nie skojarze. Może by tak Erick Torres i Carlos Fierro obaj z Chivas takie 2 Chiche tylko nowsze modele :D
Tak jak Jin prawi: Potrzebny leftback ale jakiś młody aby się nie buntował a uczył grać jako zastępca Bennego a potem jego następca. Potem ktoś kreatywny do pomocy i jakiś lis pola karnego by się nam przydał jeszcze. Bo mamy defensywnego napadziora- Ade, klasyczną 9 JD no i jeszcze LPK by się zdał ;) ALe to nie jest zawodnik pierwszej potrzeby. Typy/marzenia: Holtby bo Eriksen w zimie raczej nie przejdzie. Innych jak na razie nie skojarze. Może by tak Erick Torres i Carlos Fierro obaj z Chivas takie 2 Chiche tylko nowsze modele :D
Offence win games, defence wins titles
30 grudnia 2012, 09:06 [cytuj]
http://l-a.pl/news/5659/avb-top-4-bez-transferow
Mam nadzieje, że to tylko taka zasłona pod ładne transfery bo w przeciwieństwie do AVB nie wierze w Top 4 z tym składem:( Jin ja z leftback'iem to bym poczekał do lata bo pieniądze ograniczone a mamy poważniejsze problemy.. Benoit wraca do treningów, na zmiane skrzydeł mamy Naughtona a i Rose w ostateczności można ściągnąć z wypożyczenia. Odnośnie napastnika to transfer potrzebny od zaraz! LPK który będzie umiał się znaleźć i zakonczyć te wszystkie rajdy oskrzydlające. Z drugiej strony jak wygląda sprawa z Coulibaly, może czas dać mu szanse?
http://l-a.pl/news/5659/avb-top-4-bez-transferow Mam nadzieje, że to tylko taka zasłona pod ładne transfery bo w przeciwieństwie do AVB nie wierze w Top 4 z tym składem:( Jin ja z leftback'iem to bym poczekał do lata bo pieniądze ograniczone a mamy poważniejsze problemy.. Benoit wraca do treningów, na zmiane skrzydeł mamy Naughtona a i Rose w ostateczności można ściągnąć z wypożyczenia. Odnośnie napastnika to transfer potrzebny od zaraz! LPK który będzie umiał się znaleźć i zakonczyć te wszystkie rajdy oskrzydlające. Z drugiej strony jak wygląda sprawa z Coulibaly, może czas dać mu szanse?
30 grudnia 2012, 09:44 [cytuj]
zmiennik na skrzydła, kreatywny rozgrywający który pogodził by się z rolą zmiennika(jest taki?) bo w przypadku braku Dembele sami widzieliście jak to wygląda. Mimo wielkiego sentymentu powinniśmy się pożegnać z Big Tomem jednak to za wysokie progi dla niego, mamy Parkera, Jake'a i Sandro na pozycje DMFa. No i leftback nie wiem jak wygląda sprawa z Rose ale jeżeli chłopak ogarnął się w destrukcji to powinniśmy go ściągnąć po sezonie i odpuścić kupowanie kogokolwiek innego. Marzy mi się dwójka z Evertonu, Baines i Fellaini ale raczej możemy o nich zapomnieć, Everton nie wzmocni rywala z którym będzie walczył o top4.
zmiennik na skrzydła, kreatywny rozgrywający który pogodził by się z rolą zmiennika(jest taki?) bo w przypadku braku Dembele sami widzieliście jak to wygląda. Mimo wielkiego sentymentu powinniśmy się pożegnać z Big Tomem jednak to za wysokie progi dla niego, mamy Parkera, Jake'a i Sandro na pozycje DMFa. No i leftback nie wiem jak wygląda sprawa z Rose ale jeżeli chłopak ogarnął się w destrukcji to powinniśmy go ściągnąć po sezonie i odpuścić kupowanie kogokolwiek innego. Marzy mi się dwójka z Evertonu, Baines i Fellaini ale raczej możemy o nich zapomnieć, Everton nie wzmocni rywala z którym będzie walczył o top4
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
30 grudnia 2012, 10:33 [cytuj]
vebq powiedział/a:
zmiennik na skrzydła, kreatywny rozgrywający który pogodził by się z rolą zmiennika(jest taki?) bo w przypadku braku Dembele sami widzieliście jak to wygląda. Mimo wielkiego sentymentu powinniśmy się pożegnać z Big Tomem jednak to za wysokie progi dla niego, mamy Parkera, Jake'a i Sandro na pozycje DMFa. No i leftback nie wiem jak wygląda sprawa z Rose ale jeżeli chłopak ogarnął się w destrukcji to powinniśmy go ściągnąć po sezonie i odpuścić kupowanie kogokolwiek innego. Marzy mi się dwójka z Evertonu, Baines i Fellaini ale raczej możemy o nich zapomnieć, Everton nie wzmocni rywala z którym będzie walczył o top4


Wymienić Huddlestone'a na szybkiego i błyskotliwego zawodnika z bardzo dobrym podaniem, aby mógł konkurować z Dembele (od którego jesteśmy bardzo uzależnieni). Jeśli chodzi o skrzydła to jest nieźle, bo zarówno Gylfi jak i Clint mogą z powodzeniem grać na flankach, więc powinno obejść się bez wzmocnień.
Podsumowując: Huddlestone out. Eriksen/Sneijder in.
Wymienić Huddlestone'a na szybkiego i błyskotliwego zawodnika z bardzo dobrym podaniem, aby mógł konkurować z Dembele (od którego jesteśmy bardzo uzależnieni). Jeśli chodzi o skrzydła to jest nieźle, bo zarówno Gylfi jak i Clint mogą z powodzeniem grać na flankach, więc powinno obejść się bez wzmocnień. Podsumowując: Huddlestone out. Eriksen/Sneijder in
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 grudnia 2012, 10:45 [cytuj]
Czy ja wiem czy nam potrzebny ktoś na lewą strone? BAE wraca, a na następny sezon będziemy mieli obytego w lidze Rosa. Chciałbym zobaczyć 3-4 transfery jakichś młodych talentów (najlepiej skrzydłowych, bądź na każdą inną pozycje), ale z tym poważnych to ktoś o charakterze Sneijdera/Moutinho, bo na napastnika nawet nie liczę, kogo można wyciągnąć? Coulibalyego z rezerw ! :cwaniak:
Czy ja wiem czy nam potrzebny ktoś na lewą strone? BAE wraca, a na następny sezon będziemy mieli obytego w lidze Rosa. Chciałbym zobaczyć 3-4 transfery jakichś młodych talentów (najlepiej skrzydłowych, bądź na każdą inną pozycje), ale z tym poważnych to ktoś o charakterze Sneijdera/Moutinho, bo na napastnika nawet nie liczę, kogo można wyciągnąć? Coulibalyego z rezerw ! :cwaniak:
To dare is to do.
30 grudnia 2012, 11:04 [cytuj]
Ale do napadu jest na potrzebne wzmocnienie i ktos kto będzie lepszy od tych pachołków ktorych mamy na razie głównie chodzi mi o ade który zapomniał jak strzela się gole a coulibaly nie będzie takim zawodnikiem od zaraz.
Ale do napadu jest na potrzebne wzmocnienie i ktos kto będzie lepszy od tych pachołków ktorych mamy na razie głównie chodzi mi o ade który zapomniał jak strzela się gole a coulibaly nie będzie takim zawodnikiem od zaraz
30 grudnia 2012, 11:10 [cytuj]
Moim zdaniem priorytet, to oczywiście rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Sneijder byłby idealny, ale ciągle ciężko mi uwierzyć, że zawodnik z takiej półki grałby w Tottenhamie. Byłoby to jak spełnienie kogucich marzeń :) drugim zawodnikiem, o którego moim zdaniem powinniśmy się postarać, to Demba Ba. Za każdym razem jak go oglądam, gra rewelacyjnie, jest szybki, zastawia się, strzela gole, jest kompletnym zawodnikiem. Idealny na szpicę i wcale nie będzie drogi. Jeśli wierzyć temu, co mówią, to ma klauzulę odejścia 7.5 mln, co uzasadnia nawet danie mu wyższej pensji.
Last but not least, potrzebny jest zmiennik na skrzydła o podobnej charakterystyce, co Bale i Lennon. Najlepiej młody, głodny gry i perspektywiczny, który pogodzi się z rolą rezerwowego, ale jak trzeba będzie zastąpić któregokolwiek z powyższych, to wejdzie i zrobi dużo wiatru.

Nie zgadzam się, że potrzebujemy lewego obrońcy. Mamy BAE, który jest w czołówce PL na tej pozycji. Wystarczy, że wróci. W razie czego zawsze jest Janek na lewą, jeśli się zdarzy kontuzja (przypominam, że BAE ma kontuzje raczej rzadko, to pierwsza taka dluga, którą pamiętam). Do tego zaskoczeniem jest to, jak rozwija się nam Rose w Sunderlandzie. Myślę, że można pozwolić mu zostać tam do końca sezonu i potem można powoli wprowadzać go do drużyny jako zmiennika BAE. Tak samo było z Walkerem.

Reszta drużyny wygląda bardzo dobrze.

Bramkarz: Lloris wprowadził się bardzo dobrze do drużyny i będzie bramkarzem na lata.
Obrona: Walker mógł mieć spadek formy, ale wydaje się, że jego pozycja jest niezachwiana. A forma powoli wraca. Środek obrony, to Janek i wyczekiwany Kaboul. To będzie mur nie do przejścia. W odwodzie Caulker, Dawson i Gallas. Nareszcie ta pozycja jest dobrze obsadzona.
O pomocy i ataku już pisałem, ale obecny skład złożony z Bale'a, Lennona, Dembele, Parkera, Sandro naprawdę nieźle wygląda :)

Podsumowując, brakuje nam kilku szczegółów i drużyna będzie kompletna.
Moim zdaniem priorytet, to oczywiście rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Sneijder byłby idealny, ale ciągle ciężko mi uwierzyć, że zawodnik z takiej półki grałby w Tottenhamie. Byłoby to jak spełnienie kogucich marzeń :) drugim zawodnikiem, o którego moim zdaniem powinniśmy się postarać, to Demba Ba. Za każdym razem jak go oglądam, gra rewelacyjnie, jest szybki, zastawia się, strzela gole, jest kompletnym zawodnikiem. Idealny na szpicę i wcale nie będzie drogi. Jeśli wierzyć temu, co mówią, to ma klauzulę odejścia 7.5 mln, co uzasadnia nawet danie mu wyższej pensji. Last but not least, potrzebny jest zmiennik na skrzydła o podobnej charakterystyce, co Bale i Lennon. Najlepiej młody, głodny gry i perspektywiczny, który pogodzi się z rolą rezerwowego, ale jak trzeba będzie zastąpić któregokolwiek z powyższych, to wejdzie i zrobi dużo wiatru. Nie zgadzam się, że potrzebujemy lewego obrońcy. Mamy BAE, który jest w czołówce PL na tej pozycji. Wystarczy, że wróci. W razie czego zawsze jest Janek na lewą, jeśli się zdarzy kontuzja (przypominam, że BAE ma kontuzje raczej rzadko, to pierwsza taka dluga, którą pamiętam). Do tego zaskoczeniem jest to, jak rozwija się nam Rose w Sunderlandzie. Myślę, że można pozwolić mu zostać tam do końca sezonu i potem można powoli wprowadzać go do drużyny jako zmiennika BAE. Tak samo było z Walkerem. Reszta drużyny wygląda bardzo dobrze. Bramkarz: Lloris wprowadził się bardzo dobrze do drużyny i będzie bramkarzem na lata. Obrona: Walker mógł mieć spadek formy, ale wydaje się, że jego pozycja jest niezachwiana. A forma powoli wraca. Środek obrony, to Janek i wyczekiwany Kaboul. To będzie mur nie do przejścia. W odwodzie Caulker, Dawson i Gallas. Nareszcie ta pozycja jest dobrze obsadzona. O pomocy i ataku już pisałem, ale obecny skład złożony z Bale'a, Lennona, Dembele, Parkera, Sandro naprawdę nieźle wygląda :) Podsumowując, brakuje nam kilku szczegółów i drużyna będzie kompletna
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
30 grudnia 2012, 11:20 [cytuj]
Potrzebujemy kreatywnego pomocnika hmm Benayoun wrócił do Celsea i bedzie dostepny :rotfl:
Tak na poważnie brałbym Holtbyego. Młody, nie bedzie duzo kosztował, jego tygodniówka tez nie bedzie zbyt wygórowana i co najważniejsze bedzie chciał do nas przyjść. Co do napastników chiałbym aby zakupiono Dembe Ba. Ograny w PL w dodatku promocyjna cena. Nic tylko brać.
W transfery Snejdera/Llorente nie wieże że bedziemy w stanie zaofaerwac im tak wysokie tygodniówki
Potrzebujemy kreatywnego pomocnika hmm Benayoun wrócił do Celsea i bedzie dostepny :rotfl: Tak na poważnie brałbym Holtbyego. Młody, nie bedzie duzo kosztował, jego tygodniówka tez nie bedzie zbyt wygórowana i co najważniejsze bedzie chciał do nas przyjść. Co do napastników chiałbym aby zakupiono Dembe Ba. Ograny w PL w dodatku promocyjna cena. Nic tylko brać. W transfery Snejdera/Llorente nie wieże że bedziemy w stanie zaofaerwac im tak wysokie tygodniówki
30 grudnia 2012, 11:38 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=240849
Jak przejdzie do Liverpoolu za taka cene to sie delikatnie mowiac zdenerwuje.
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=240849 Jak przejdzie do Liverpoolu za taka cene to sie delikatnie mowiac zdenerwuje
30 grudnia 2012, 11:42 [cytuj]
myślę ,że nie zrobimy żadnych transferów w tym oknie.ja bym jeszcze dodał do tego co piszecie o skrzydłowych,że Townsend powinien dostawać więcej szans,bo naprawdę gość robi świetne wrażenie.dostał około 20 minut ze Swansea i zaprezentował się super. jako zmiennik dla Lennona pasuje idealnie.
myślę ,że nie zrobimy żadnych transferów w tym oknie.ja bym jeszcze dodał do tego co piszecie o skrzydłowych,że Townsend powinien dostawać więcej szans,bo naprawdę gość robi świetne wrażenie.dostał około 20 minut ze Swansea i zaprezentował się super. jako zmiennik dla Lennona pasuje idealnie
30 grudnia 2012, 11:44 [cytuj]
Wątpliwa PLOTKA, ale jeżeli jakimś cudem trafiłby do Liverpoolu a nie na WHL, to skreślę naszego prezesa ...
Wątpliwa PLOTKA, ale jeżeli jakimś cudem trafiłby do Liverpoolu a nie na WHL, to skreślę naszego prezesa
To dare is to do.
30 grudnia 2012, 11:56 [cytuj]
Właśnie o to chodzi. Przeżył bym gdyby przeszedł do lepszego klubu od nas ale Liverpool w tym momencie na pewno taki nie jest.
Właśnie o to chodzi. Przeżył bym gdyby przeszedł do lepszego klubu od nas ale Liverpool w tym momencie na pewno taki nie jest
30 grudnia 2012, 12:09 [cytuj]
Podsumujmy - Livermore to parodia. Nie jest nawet centymetr bliżej Toma niż rok temu. Tom go wciąga d...pą z zamkniętymi oczyma.

Rose jeszcze dwa trzy sezony zanim można mu spokojnie dać szansę. Poza tym z niego nigdy nie będzie klasa typu BAE
Podsumujmy - Livermore to parodia. Nie jest nawet centymetr bliżej Toma niż rok temu. Tom go wciąga d...pą z zamkniętymi oczyma. Rose jeszcze dwa trzy sezony zanim można mu spokojnie dać szansę. Poza tym z niego nigdy nie będzie klasa typu BAE
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 grudnia 2012, 12:26 [cytuj]
Czterech solidnych bramkarzy, na lewej obronie BAE, Verti, NAUGHTON (bardzo pozytywne zaskoczenie w tym sezonie). Środek obrony do wzmocnienia... Dawson, Caulker, Vertonghen jak najbardziej. Mnie nie przekonuje Gallas, mimo że ostatnio miewa lepsze mecze. Prawa obrona... Walker, Kaboul - wystarczą.

Pomoc jest OK, tylko niech AVB nie zabraknie odwagi we wprowadzaniu młodych (Townsend, Carroll, Falque).

Atak do wzmocnienia kimś takim jak Solskjaer albo Chicharito - ktoś kto zmieni oblicze meczu gdy nie idzie Defoe i Ade.

Ogólnie Snejdera bym widział w składzie, ale wtedy gramy ustawieniem 4-4-1-1, nie wyobrażam sobie żeby zastąpił Lennona, Bale'a, albo kogoś ze środka. Zwłaszcza że mamy Dempsey'a i Gylfiego.

Nie szalejmy w tym okienku, a i tak zdobądźmy TOP 4. Wkur*imy tym Anali bardziej niż jak kupimy nie wiadomo kogo. :D

COYS!!!!!
Czterech solidnych bramkarzy, na lewej obronie BAE, Verti, NAUGHTON (bardzo pozytywne zaskoczenie w tym sezonie). Środek obrony do wzmocnienia... Dawson, Caulker, Vertonghen jak najbardziej. Mnie nie przekonuje Gallas, mimo że ostatnio miewa lepsze mecze. Prawa obrona... Walker, Kaboul - wystarczą. Pomoc jest OK, tylko niech AVB nie zabraknie odwagi we wprowadzaniu młodych (Townsend, Carroll, Falque). Atak do wzmocnienia kimś takim jak Solskjaer albo Chicharito - ktoś kto zmieni oblicze meczu gdy nie idzie Defoe i Ade. Ogólnie Snejdera bym widział w składzie, ale wtedy gramy ustawieniem 4-4-1-1, nie wyobrażam sobie żeby zastąpił Lennona, Bale'a, albo kogoś ze środka. Zwłaszcza że mamy Dempsey'a i Gylfiego. Nie szalejmy w tym okienku, a i tak zdobądźmy TOP 4. Wkur*imy tym Anali bardziej niż jak kupimy nie wiadomo kogo. :D COYS!!!!!
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
30 grudnia 2012, 12:42 [cytuj]
Zadnego skrzydlowego.... Jest Gylfi , Demps i Towsend , wiec skrzydla mamy obsadzone.

Hudd out za niego rozgrywajacy ktory moze zastapic Dembele.

Napastnika ktory jest automatem i ma bardzo dobrze ulozona glowe i noge. Nie musi rozgrywac jak Ade, nie musi byc szybki jak Defoe.
Zadnego skrzydlowego.... Jest Gylfi , Demps i Towsend , wiec skrzydla mamy obsadzone. Hudd out za niego rozgrywajacy ktory moze zastapic Dembele. Napastnika ktory jest automatem i ma bardzo dobrze ulozona glowe i noge. Nie musi rozgrywac jak Ade, nie musi byc szybki jak Defoe
30 grudnia 2012, 12:58 [cytuj]
Co do Demba Ba- on gra tak jak Adebayor czyli wg mnie nie tak jak napastnik powinien ;) Ja wiem futbol totalny, nowoczesny wszyscy bronimy, wszyscy atakujemy etc. ale wg napastnik powinien być lisem pola karnego a nie że gra gdzieś na skrzydłach czy jako rozgrywający. Napastnik to jest ktoś jak Hernandez. Wystarczy mu pół sytuacji i gol. Nie traci siły na grę w środku pola czy skrzydłach tylko czeka na okazję by trafić! Takiego nam potrzeba Lis Pola Karnego poszukiwany w trybie pilnym! wg mnie oczywiście ;) Co do skrzydeł to nie ma co kupować jest Townsendt i Falque młodzi dobrzy technicznie więc oni powinni grać! Jak to mówi Fergi: Aktywność transferowa jest potrzebna ale bez wychowanków daleko nie zajedziesz.
Co do Demba Ba- on gra tak jak Adebayor czyli wg mnie nie tak jak napastnik powinien ;) Ja wiem futbol totalny, nowoczesny wszyscy bronimy, wszyscy atakujemy etc. ale wg napastnik powinien być lisem pola karnego a nie że gra gdzieś na skrzydłach czy jako rozgrywający. Napastnik to jest ktoś jak Hernandez. Wystarczy mu pół sytuacji i gol. Nie traci siły na grę w środku pola czy skrzydłach tylko czeka na okazję by trafić! Takiego nam potrzeba Lis Pola Karnego poszukiwany w trybie pilnym! wg mnie oczywiście ;) Co do skrzydeł to nie ma co kupować jest Townsendt i Falque młodzi dobrzy technicznie więc oni powinni grać! Jak to mówi Fergi: Aktywność transferowa jest potrzebna ale bez wychowanków daleko nie zajedziesz
Offence win games, defence wins titles
30 grudnia 2012, 13:39 [cytuj]
FallenOne - zgadzam się--- "Bramkarz: Lloris wprowadził się bardzo dobrze do drużyny i będzie bramkarzem na lata.
Obrona: Walker mógł mieć spadek formy, ale wydaje się, że jego pozycja jest niezachwiana. A forma powoli wraca. Środek obrony, to Janek i wyczekiwany Kaboul. To będzie mur nie do przejścia. W odwodzie Caulker, Dawson i Gallas. Nareszcie ta pozycja jest dobrze obsadzona.
O pomocy i ataku już pisałem, ale obecny skład złożony z Bale'a, Lennona, Dembele, Parkera, Sandro naprawdę nieźle wygląda"
--
--
Napad i ewentualnie ofensywny pomocnik - tyle nam potrzeba!
Możemy to wzomoćnić - S. COULIBALY-m i Alex-em Pritchard-em:mysli:

Możemy też wydać trochę kasy i pozyskać - W. Snajder-a/Ericksen-a/A.C.Sanchez-a ... myślę, że holenderski International dałby postawiałby nas w roli faworyta do 4 miejsca W LIDZE!:mysli:
FallenOne - zgadzam się--- "Bramkarz: Lloris wprowadził się bardzo dobrze do drużyny i będzie bramkarzem na lata. Obrona: Walker mógł mieć spadek formy, ale wydaje się, że jego pozycja jest niezachwiana. A forma powoli wraca. Środek obrony, to Janek i wyczekiwany Kaboul. To będzie mur nie do przejścia. W odwodzie Caulker, Dawson i Gallas. Nareszcie ta pozycja jest dobrze obsadzona. O pomocy i ataku już pisałem, ale obecny skład złożony z Bale'a, Lennona, Dembele, Parkera, Sandro naprawdę nieźle wygląda" -- -- Napad i ewentualnie ofensywny pomocnik - tyle nam potrzeba! Możemy to wzomoćnić - S. COULIBALY-m i Alex-em Pritchard-em:mysli: Możemy też wydać trochę kasy i pozyskać - W. Snajder-a/Ericksen-a/A.C.Sanchez-a ... myślę, że holenderski International dałby postawiałby nas w roli faworyta do 4 miejsca W LIDZE!:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się