Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
19 maja 2018, 15:45 [cytuj]
Zastój na stronie, a okienko otwarte.

http://www.hitc.com/en-gb/2018/05/18/report-tottenham-very-close-to-signing-barcelona-wonderkid-riqui/

Wiele źródeł podaje, że jesteśmy dogadani w sprawie transferu tego młodzika z Barcelony. Całkiem możliwe, że to nasz pierwszy transfer tego lata.
Zastój na stronie, a okienko otwarte. http://www.hitc.com/en-gb/2018/05/18/report-tottenham-very-close-to-signing-barcelona-wonderkid-riqui/ Wiele źródeł podaje, że jesteśmy dogadani w sprawie transferu tego młodzika z Barcelony. Całkiem możliwe, że to nasz pierwszy transfer tego lata
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 maja 2018, 10:13 [cytuj]
Czekamy na podpis Maurycego i hajs od Lysego
Czekamy na podpis Maurycego i hajs od Lysego
21 maja 2018, 16:05 [cytuj]
Wszędzie trąbią o tym że Martialem jesteśmy strasznie zainteresowani. Ja nie widzę przeszkód , Toby jak chce odejść do United . Ok ... Martial do nas. :cwaniak: To by było zbyt piękne. <3 ale jak najbardziej możliwe.
Wszędzie trąbią o tym że Martialem jesteśmy strasznie zainteresowani. Ja nie widzę przeszkód , Toby jak chce odejść do United . Ok ... Martial do nas. :cwaniak: To by było zbyt piękne. <3 ale jak najbardziej możliwe
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
21 maja 2018, 17:44 [cytuj]
Mourinho napalony na Tobyego, Levy podbija stawkę
Mourinho napalony na Tobyego, Levy podbija stawkę
24 maja 2018, 17:11 [cytuj]
Pochettino podpisał nowy kontrakt.

To dobrze czy nie za bardzo? Może co miał zrobić, zrobił?
Pochettino podpisał nowy kontrakt. To dobrze czy nie za bardzo? Może co miał zrobić, zrobił?
24 maja 2018, 17:18 [cytuj]
To dobrze bardzo, znaczy że z transferami ruszy
To dobrze bardzo, znaczy że z transferami ruszy
24 maja 2018, 17:19 [cytuj]
Najlepszy menedżer jakiego Tottenham miał od kiedy? Od czasów Nicholsona? Kto niby miałby go zastąpić?

Wspaniała wiadomość, że zostaje. Idealny człowiek do wprowadzenia klubu na nowy stadion.
Najlepszy menedżer jakiego Tottenham miał od kiedy? Od czasów Nicholsona? Kto niby miałby go zastąpić? Wspaniała wiadomość, że zostaje. Idealny człowiek do wprowadzenia klubu na nowy stadion
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 maja 2018, 13:14 [cytuj]
Strona ożywa, fajnie :)

Jakie byłoby Wasze wymarzone okienko w wykonaniu Spurs? U mnie mniej więcej tak:

In: Martial, Sessegnon, Środkowy pomocnik (nie mam pojęcia kto, ale ktoś kto by liczył się w walce o miejsce w składzie, a nie z myślą o rezerwie), plus może jakiś młody na przyszłość.

Out: Janssen, Llorente, Sissoko, N'Koudou

Rose bym zostawił bo po takim sezonie i tak pewnie nikt by za niego nie zapłącił przyzwoitych pieniędzy, a myślę, ze jak przepracuje lato to w następnym sezonei może być z niego duży pożytek.
Toby'ego też bym zostawił, chyba że by przyszła oferta rzędu 70-80mln funtów (w co wątpię). Lepiej mieć go jeszcze przez sezon i wtedy go puścić za 25 mln niż teraz na przykład za 40.
Strona ożywa, fajnie :) Jakie byłoby Wasze wymarzone okienko w wykonaniu Spurs? U mnie mniej więcej tak: In: Martial, Sessegnon, Środkowy pomocnik (nie mam pojęcia kto, ale ktoś kto by liczył się w walce o miejsce w składzie, a nie z myślą o rezerwie), plus może jakiś młody na przyszłość. Out: Janssen, Llorente, Sissoko, N'Koudou Rose bym zostawił bo po takim sezonie i tak pewnie nikt by za niego nie zapłącił przyzwoitych pieniędzy, a myślę, ze jak przepracuje lato to w następnym sezonei może być z niego duży pożytek. Toby'ego też bym zostawił, chyba że by przyszła oferta rzędu 70-80mln funtów (w co wątpię). Lepiej mieć go jeszcze przez sezon i wtedy go puścić za 25 mln niż teraz na przykład za 40
26 maja 2018, 13:44 [cytuj]
In: Meyer, Sessegnon, Dolberg. Jeżeli odejdzie Toby to może ktoś w jego miejsce. Marzy mi się trochę Koulibaly.

Out: Rose, Sissoko.

Jeżeli przyjdzie Sessegnon to dla Rose'a nie widzę miejsca. A po tych jego wybrykach nie było by mi żal gdyby odszedł po taniości.
In: Meyer, Sessegnon, Dolberg. Jeżeli odejdzie Toby to może ktoś w jego miejsce. Marzy mi się trochę Koulibaly. Out: Rose, Sissoko. Jeżeli przyjdzie Sessegnon to dla Rose'a nie widzę miejsca. A po tych jego wybrykach nie było by mi żal gdyby odszedł po taniości
26 maja 2018, 14:26 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
In: Meyer, Sessegnon, Dolberg. Jeżeli odejdzie Toby to może ktoś w jego miejsce. Marzy mi się trochę Koulibaly.

Out: Rose, Sissoko.

Jeżeli przyjdzie Sessegnon to dla Rose'a nie widzę miejsca. A po tych jego wybrykach nie było by mi żal gdyby odszedł po taniości


Sessegnon ma dopiero 18 lat...
Sessegnon ma dopiero 18 lat
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
26 maja 2018, 14:27 [cytuj]
In: Zaha, Sessegnon, Doucure i... Środkowy obrońca i niespodzianka :)

Out : Nkoudu, Toby (nie do United), Dembele, Sissoko, Llorente, (Lamela?)
In: Zaha, Sessegnon, Doucure i... Środkowy obrońca i niespodzianka :) Out : Nkoudu, Toby (nie do United), Dembele, Sissoko, Llorente, (Lamela?)
26 maja 2018, 14:28 [cytuj]
Jansen out oczywiście
Jansen out oczywiście
26 maja 2018, 15:05 [cytuj]
snajper powiedział/a:
Sessegnon ma dopiero 18 lat


I bardzo solidnego Daviesa, przy którym może wchodzić do poważnej piłki.
I bardzo solidnego Daviesa, przy którym może wchodzić do poważnej piłki
26 maja 2018, 15:56 [cytuj]
Sessegnon od mniej więcej pół roku nie gra w obronie tylko na skrzydle, a czasem nawet na ataku w 4-3-3. Myślę, ze jeśli przyjdzie, to nie po to, żeby grać w obronie. Ewentualnie jako wahadłowy przy grze trójką środkowych obrońców, ale to jak on zmienia pozycje przypomina mi rozwój Bale, przy czym u Sessegnona dzieje się to o wiele szybciej.
Sessegnon od mniej więcej pół roku nie gra w obronie tylko na skrzydle, a czasem nawet na ataku w 4-3-3. Myślę, ze jeśli przyjdzie, to nie po to, żeby grać w obronie. Ewentualnie jako wahadłowy przy grze trójką środkowych obrońców, ale to jak on zmienia pozycje przypomina mi rozwój Bale, przy czym u Sessegnona dzieje się to o wiele szybciej
26 maja 2018, 16:18 [cytuj]
Myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że grałby u nas jako obrońca niż napastnik/skrzydłowy w 4-3-3.

Choćby dlatego, że o lewego obrońcę trudniej niż o skrzydłowego. A w każdym razie u nas przednie formacje są lepiej obsadzone niż lewa obrona.
Myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że grałby u nas jako obrońca niż napastnik/skrzydłowy w 4-3-3. Choćby dlatego, że o lewego obrońcę trudniej niż o skrzydłowego. A w każdym razie u nas przednie formacje są lepiej obsadzone niż lewa obrona
26 maja 2018, 17:14 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
In: Zaha, Sessegnon, Doucure i... Środkowy obrońca i niespodzianka :)

Out : Nkoudu, Toby (nie do United), Dembele, Sissoko, Llorente, (Lamela?)

Dembele?

Nkoudu to w sumie taki sam transfer jak Nije, bez sensu, za bardzo nie pograli
Dembele? Nkoudu to w sumie taki sam transfer jak Nije, bez sensu, za bardzo nie pograli
26 maja 2018, 21:25 [cytuj]
Przecież odejście Dembele jest oczywiste, on fizycznie nie wytrzymuje.
Przecież odejście Dembele jest oczywiste, on fizycznie nie wytrzymuje
27 maja 2018, 11:20 [cytuj]
Moim zdaniem Dembele warto mieć nwaet jeśli ma grać tylko połowę meczów w sezonie. Z nim na boisku jesteśmy o niebo lepsi
Moim zdaniem Dembele warto mieć nwaet jeśli ma grać tylko połowę meczów w sezonie. Z nim na boisku jesteśmy o niebo lepsi
27 maja 2018, 15:56 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Moim zdaniem Dembele warto mieć nwaet jeśli ma grać tylko połowę meczów w sezonie. Z nim na boisku jesteśmy o niebo lepsi


Przychylam się do tej wypowiedzi . Dembele to wartość dodana dla tej drużyny . Może juz nie jest najmłodszy , ale 31 lat w przypadku środkowego pomocnika to nie jest dużo . Nie możemy gry opierać też na samych młodych piłkarzach bo wielokrotnie już zespoły się przekonywały o tym że tak się po prostu na dłuższą metę nie da . Musi byc dwóch , trzech bardziej doświadczonych graczy w zespole żeby nim umiejętnie dyrygować.
Przychylam się do tej wypowiedzi . Dembele to wartość dodana dla tej drużyny . Może juz nie jest najmłodszy , ale 31 lat w przypadku środkowego pomocnika to nie jest dużo . Nie możemy gry opierać też na samych młodych piłkarzach bo wielokrotnie już zespoły się przekonywały o tym że tak się po prostu na dłuższą metę nie da . Musi byc dwóch , trzech bardziej doświadczonych graczy w zespole żeby nim umiejętnie dyrygować
27 maja 2018, 19:14 [cytuj]
Jeśli chcemy sprowadzić kogoś z dobrej półki za Dembele, to ten musi zrobić miejsce. To też ostatnia szansa, żeby na nim zarobić. Ja go lubię, ale nie przywiązuje się do nazwisk. Bardzo bym chciał za niego Doucure
Jeśli chcemy sprowadzić kogoś z dobrej półki za Dembele, to ten musi zrobić miejsce. To też ostatnia szansa, żeby na nim zarobić. Ja go lubię, ale nie przywiązuje się do nazwisk. Bardzo bym chciał za niego Doucure
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 11 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się