Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
19 stycznia 2018, 15:46 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
loris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Alderweireld/Sanchez-Vertonghen/Foyth-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Gomes/Winks
Moura/Lamela-Eriksen/Maddison-Alli/Son
Kane/Llorente

dobrze to wygląda nie ma Sissoko


Problem z Sissoko jest taki, że to ani box to box ani skrzydłowy. Nie gra najlepiej, ale darzę go jakąś sympatią. Ale to jednak nie ten kaliber.
Problem z Sissoko jest taki, że to ani box to box ani skrzydłowy. Nie gra najlepiej, ale darzę go jakąś sympatią. Ale to jednak nie ten kaliber
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 stycznia 2018, 15:48 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
na Maddisona raczej nas nie stac. Norwich dopiero co wzielo 12mln za "naszego" Pritcharda.. i sprzedalo Jeroma za 1.5 mln.. Levy pewnie nie wylozy 15-20 mln na zmiennika.

Gomes to taki Sissoko Barcelony. ostatnio dobrze gral w pilke 2 lata temu


Moim zdaniem wydatek 15-20 mln euro na 21-letniego zawodnika, który z bardzo dobrej strony pokazuje się w Championship to nie jest jakaś wygórowana kwota w dzisiejszych realiach.

Problem z Gomesem jest raczej taki, że nie pasuje do koncepcji Barcelony. W dodatku będzie do wyciągnięcia za stosunkowo nieduże pieniądze. Moim zdaniem można się nad takim wzmocnieniem zastanowić.
Moim zdaniem wydatek 15-20 mln euro na 21-letniego zawodnika, który z bardzo dobrej strony pokazuje się w Championship to nie jest jakaś wygórowana kwota w dzisiejszych realiach. Problem z Gomesem jest raczej taki, że nie pasuje do koncepcji Barcelony. W dodatku będzie do wyciągnięcia za stosunkowo nieduże pieniądze. Moim zdaniem można się nad takim wzmocnieniem zastanowić
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 stycznia 2018, 17:51 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
N'Koudou wypożyczony do Burnley. Po sezonie pewnie odejdzie na stałe. Serio, nie rozumiem, po kiego myśmy go kupowali


Dla zysku, to samo było z Wimmerem.
Dla zysku, to samo było z Wimmerem
LMAO
19 stycznia 2018, 18:53 [cytuj]
http://transfery.info/k,108,tottenham-hotspur-fc drogo :] chociaż o Sonie też nie koniecznie sądziłem ze to dobry transfer. Takie mamy ceny na rynku . Dobrze by było go sfinalizować.
http://transfery.info/k,108,tottenham-hotspur-fc drogo :] chociaż o Sonie też nie koniecznie sądziłem ze to dobry transfer. Takie mamy ceny na rynku . Dobrze by było go sfinalizować
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
19 stycznia 2018, 23:16 [cytuj]
Gruchęła wiadomość o Malcolmie....
Oglądnąłem cały film na YT i nie do końca jestem przekonany, wiem młody, perspektywiczny itd itp...
Ale nie przkonuje mnie za tą kasę.
Gruchęła wiadomość o Malcolmie.... Oglądnąłem cały film na YT i nie do końca jestem przekonany, wiem młody, perspektywiczny itd itp... Ale nie przkonuje mnie za tą kasę
20 stycznia 2018, 02:13 [cytuj]
Bądźmy też realistami. Rynek transferowy uległ zmianie. Wydaje mi się lepsze pozyskiwanie młodych, utalentowanych graczy za takie pieniądze, bo znacznie łatwiej je odzyskać niż w przypadku graczy o określonej pozycji w futbolu.

Malcom ma ogromny potencjał, który jest w stanie wykorzystać Mauricio Pochettino.

Ciekawym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie na pół roku Lucasa Moury z PSG, a następnie zakupienie Malcoma i wypożyczenie go na pół roku do Bordeaux :cwaniak::cwaniak:
Bądźmy też realistami. Rynek transferowy uległ zmianie. Wydaje mi się lepsze pozyskiwanie młodych, utalentowanych graczy za takie pieniądze, bo znacznie łatwiej je odzyskać niż w przypadku graczy o określonej pozycji w futbolu. Malcom ma ogromny potencjał, który jest w stanie wykorzystać Mauricio Pochettino. Ciekawym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie na pół roku Lucasa Moury z PSG, a następnie zakupienie Malcoma i wypożyczenie go na pół roku do Bordeaux :cwaniak::cwaniak:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 stycznia 2018, 09:55 [cytuj]
Po taniości to można zakupy w Biedronce zrobić. Mając w pamięci kwoty jakie wydawaliśmy na takich ananasów jak Bent czy Bentley nic mnie nie zdziwi ani nie przerazi.

Wypożyczenie Moury-zdaje mi się, że PSG woli sprzedawać. Finansowe fair play czy coś.
Po taniości to można zakupy w Biedronce zrobić. Mając w pamięci kwoty jakie wydawaliśmy na takich ananasów jak Bent czy Bentley nic mnie nie zdziwi ani nie przerazi. Wypożyczenie Moury-zdaje mi się, że PSG woli sprzedawać. Finansowe fair play czy coś
20 stycznia 2018, 11:44 [cytuj]
Zimą nie będzie raczej żadnych wzmocnień , nie jesteśmy za Pochettino aktywni w Styczniowych okienkach transferowych, no i do tej pory na koniec sezonu wyniki były zadowalające . Nie skupiał bym się na transferach zimą , wiadomo jeśli natrafiła by się fajna okazja i ktoś byłby do wyjęcia za nieduże pieniądze to ok , ale wszyscy wiemy że obecnie to bardzo mało realne w dzisiejszym świecie futbolu nie płaci się mało . Wrócili nam do gry Wanyama , Lamela i powoli do zdrowia wraca również nasz najlepszy obrońca Toby Alderweireld . Potrzeby uzupełniania składu zimą wg mnie niema . Latem pewnie jakieś roszady w składzie zajdą , mam nadzieję że się wzmocnimy a nie osłabimy.
Zimą nie będzie raczej żadnych wzmocnień , nie jesteśmy za Pochettino aktywni w Styczniowych okienkach transferowych, no i do tej pory na koniec sezonu wyniki były zadowalające . Nie skupiał bym się na transferach zimą , wiadomo jeśli natrafiła by się fajna okazja i ktoś byłby do wyjęcia za nieduże pieniądze to ok , ale wszyscy wiemy że obecnie to bardzo mało realne w dzisiejszym świecie futbolu nie płaci się mało . Wrócili nam do gry Wanyama , Lamela i powoli do zdrowia wraca również nasz najlepszy obrońca Toby Alderweireld . Potrzeby uzupełniania składu zimą wg mnie niema . Latem pewnie jakieś roszady w składzie zajdą , mam nadzieję że się wzmocnimy a nie osłabimy
20 stycznia 2018, 21:04 [cytuj]
Ktoś widział tego Malcoma w akcji? Podobno mamy spore szanse na kupienie go i wypożyczenie z powrotem do Bordeaux do końca sezonu.

Ostatnio młodzi brazylijczycy się w Anglii sprawdzają (Jesus, Richarlison)
Ktoś widział tego Malcoma w akcji? Podobno mamy spore szanse na kupienie go i wypożyczenie z powrotem do Bordeaux do końca sezonu. Ostatnio młodzi brazylijczycy się w Anglii sprawdzają (Jesus, Richarlison)
25 stycznia 2018, 21:34 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ktoś widział tego Malcoma w akcji? Podobno mamy spore szanse na kupienie go i wypożyczenie z powrotem do Bordeaux do końca sezonu.

Ostatnio młodzi brazylijczycy się w Anglii sprawdzają (Jesus, Richarlison)


jakoś nie chce mi się wierzyć, że go kupimy - 40 mln i Daniel L. ---- to nie idzie w parze
jakoś nie chce mi się wierzyć, że go kupimy - 40 mln i Daniel L. ---- to nie idzie w parze
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
25 stycznia 2018, 22:03 [cytuj]
http://transfery.info/110349,france-football-sprawa-glosnego-transferu-lucasa-moury-nabrala-tempa-negocjacje

Właśnie się natknąłem na takie info, wiadomo, że portal plotkarski, ale co myślicie o potencjalnym transferze? Ja osobiście średnio wierzę w taki wydatek, tym bardziej w styczniu, ale sam zawodnik godny uwagi :)
http://transfery.info/110349,france-football-sprawa-glosnego-transferu-lucasa-moury-nabrala-tempa-negocjacje Właśnie się natknąłem na takie info, wiadomo, że portal plotkarski, ale co myślicie o potencjalnym transferze? Ja osobiście średnio wierzę w taki wydatek, tym bardziej w styczniu, ale sam zawodnik godny uwagi :)
26 stycznia 2018, 11:43 [cytuj]
Lucas Moura, Javier Pastore oraz Amadou Diawara. Zaczyna robić się ciekawie w ostatnich dniach okienka transferowego.

Za Brazylijczyka podobno chcą 22 miliony funtów. Moim zdaniem to bardzo interesująca kwota jak za takiego grajka.

Argentyńczyka odpuściłbym, bo w tym roku skończy 29 lat. Lepiej pomyśleć o tym Maddisonie z Norwich City. Podobny styl do Eriksena.

Za asa z Neapolu podobno klub oferuje 38 mln euro. Jakby miał zająć miejsce Moussy Sissoko, to nie miałbym nic przeciwko :)
Lucas Moura, Javier Pastore oraz Amadou Diawara. Zaczyna robić się ciekawie w ostatnich dniach okienka transferowego. Za Brazylijczyka podobno chcą 22 miliony funtów. Moim zdaniem to bardzo interesująca kwota jak za takiego grajka. Argentyńczyka odpuściłbym, bo w tym roku skończy 29 lat. Lepiej pomyśleć o tym Maddisonie z Norwich City. Podobny styl do Eriksena. Za asa z Neapolu podobno klub oferuje 38 mln euro. Jakby miał zająć miejsce Moussy Sissoko, to nie miałbym nic przeciwko :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 stycznia 2018, 12:36 [cytuj]
Zgaduję, że nie sprowadzimy nikogo.
Zgaduję, że nie sprowadzimy nikogo
COYS!
26 stycznia 2018, 13:32 [cytuj]
Lucas przyjdzie bo PSG ma UEFA na karku za Financial fair play. Już zeszli dużo z ceny, żeby odrobić cokolwiek.
Lucas przyjdzie bo PSG ma UEFA na karku za Financial fair play. Już zeszli dużo z ceny, żeby odrobić cokolwiek
26 stycznia 2018, 13:41 [cytuj]
Jest zmiana.., jeszcze 5 dni a juz tyle plotek.
Kiedys to 31 pojawial sie dogadany charlie adam, a przez balagan w klubie spoznialismy sie o minuty(ku uciesze reszty PL).
Od tego czasu sie z Adamem niezbyt lubimy..
Jest zmiana.., jeszcze 5 dni a juz tyle plotek. Kiedys to 31 pojawial sie dogadany charlie adam, a przez balagan w klubie spoznialismy sie o minuty(ku uciesze reszty PL). Od tego czasu sie z Adamem niezbyt lubimy
26 stycznia 2018, 14:48 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Jest zmiana.., jeszcze 5 dni a juz tyle plotek.
Kiedys to 31 pojawial sie dogadany charlie adam, a przez balagan w klubie spoznialismy sie o minuty(ku uciesze reszty PL).
Od tego czasu sie z Adamem niezbyt lubimy


Całe szczęście że się nie udało :rotfl:

w ogóle jak sobie myślę o naszych transferach/celach z ery Rednkappa to niezłe kwiatki się trafiały :D
Carroll, Damiao, Saha, Nelsen, Pienaar itd

Co do Moury - na jakiś wyższy poziom nas nie wzniesie ale moze być użytecznym zmiennikiem wnoszącym do gry więcej niż Sissoko z którego Poch korzysta trochę z konieczności. Nie sądze żeby wygryzł ze składu kogoś z trójki Dele, Eriksen, Son ale i tak będzie użyteczny jesli przyjdzie. Mam tylko nadzieję, ze jego transfer nie oznacza, że latem nie sięgniemy po kogoś kto faktycznie zrobi różnicę.
Całe szczęście że się nie udało :rotfl: w ogóle jak sobie myślę o naszych transferach/celach z ery Rednkappa to niezłe kwiatki się trafiały :D Carroll, Damiao, Saha, Nelsen, Pienaar itd Co do Moury - na jakiś wyższy poziom nas nie wzniesie ale moze być użytecznym zmiennikiem wnoszącym do gry więcej niż Sissoko z którego Poch korzysta trochę z konieczności. Nie sądze żeby wygryzł ze składu kogoś z trójki Dele, Eriksen, Son ale i tak będzie użyteczny jesli przyjdzie. Mam tylko nadzieję, ze jego transfer nie oznacza, że latem nie sięgniemy po kogoś kto faktycznie zrobi różnicę
26 stycznia 2018, 14:56 [cytuj]
Sawik powiedział/a:

Za asa z Neapolu podobno klub oferuje 38 mln euro. Jakby miał zająć miejsce Moussy Sissoko, to nie miałbym nic przeciwko :)


As? Przecież Diawara prawie nie gra. Wielki talent podobno. Być może ale jak dotąd nie miał okazji go potwierdzić, gra tylko jakieś ogony. Uzbierało mu się raptem jakieś 400 minut w tym sezonie.
As? Przecież Diawara prawie nie gra. Wielki talent podobno. Być może ale jak dotąd nie miał okazji go potwierdzić, gra tylko jakieś ogony. Uzbierało mu się raptem jakieś 400 minut w tym sezonie
27 stycznia 2018, 00:14 [cytuj]
Około 25 milionów funtów za Lucasa to moim zdaniem dobry deal. Mamy 25-latka, który na pewno będzie się liczyl w walce o podstawowy skład za cenę, która na obecnym rynku jest więcej niż przyzwoita. Właśnie brakuje nam kogoś szybkiego i dobrego technicznie. Mama nadzieję, że po N'Jie i GNK będzie do trzech razy sztuka i wreszcie coś do naszego klubu jakiś zawodnik z Francji wniesie(poza Llorisem).
Około 25 milionów funtów za Lucasa to moim zdaniem dobry deal. Mamy 25-latka, który na pewno będzie się liczyl w walce o podstawowy skład za cenę, która na obecnym rynku jest więcej niż przyzwoita. Właśnie brakuje nam kogoś szybkiego i dobrego technicznie. Mama nadzieję, że po N'Jie i GNK będzie do trzech razy sztuka i wreszcie coś do naszego klubu jakiś zawodnik z Francji wniesie(poza Llorisem)
LMAO
27 stycznia 2018, 12:09 [cytuj]
Lucas Moura - 229 spotkań dla PSG, w których zdobył 46 bramek i zanotował 50 asyst. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że aż 80 razy na placu gry pojawiał się z ławki rezerwowych.
Lucas Moura - 229 spotkań dla PSG, w których zdobył 46 bramek i zanotował 50 asyst. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że aż 80 razy na placu gry pojawiał się z ławki rezerwowych
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 stycznia 2018, 15:54 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
As? Przecież Diawara prawie nie gra. Wielki talent podobno. Być może ale jak dotąd nie miał okazji go potwierdzić, gra tylko jakieś ogony. Uzbierało mu się raptem jakieś 400 minut w tym sezonie


W Lidze Mistrzów grał regularnie :)

Z resztą, SSC Napoli ma bardzo dobry środek pola: Marek Hamsik, Jorghinho, Allan, Piotr Zieliński, Marko Rog oraz Amadou Diawara. Ciężko o regularne występy :)
W Lidze Mistrzów grał regularnie :) Z resztą, SSC Napoli ma bardzo dobry środek pola: Marek Hamsik, Jorghinho, Allan, Piotr Zieliński, Marko Rog oraz Amadou Diawara. Ciężko o regularne występy :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <  2  3  4  5  6    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się