Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
8 grudnia 2017, 00:42 [cytuj]
tak offtopem cytat z programu tv :

Roy Keane: "Liverpool haven’t beaten anyone [good] yet...

Presenter: "They beat Arsenal back in August."

Keane: "That’s what I mean..."
tak offtopem cytat z programu tv : Roy Keane: "Liverpool haven’t beaten anyone [good] yet... Presenter: "They beat Arsenal back in August." Keane: "That’s what I mean..."
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 grudnia 2017, 11:26 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
tak offtopem cytat z programu tv :

Roy Keane: "Liverpool haven’t beaten anyone [good] yet...

Presenter: "They beat Arsenal back in August."


Keane: "That’s what I mean..."
:rotfl:
:D:D:D:brawo:
:rotfl: :D:D:D:brawo:
9 grudnia 2017, 12:50 [cytuj]
Mauricio Pochettino on the January transfer window: "We need to sign players in January and bring them in six months before. If not, we're going to struggle to bring in the players we want." #THFC https://t.co/J3VGxYuKxr
Mauricio Pochettino on the January transfer window: "We need to sign players in January and bring them in six months before. If not, we're going to struggle to bring in the players we want." #THFC https://t.co/J3VGxYuKxr
9 grudnia 2017, 12:56 [cytuj]
Rose bliżej City niż United
Rose bliżej City niż United
17 grudnia 2017, 14:00 [cytuj]
Poniżej lista skrzydłowych, którymi klub powinien zainteresować się w kontekście zimowego/letniego okienka transferowego spoza Premier League:
1. Goncalo Guedes.
2. Raphinha.
3. Inaki Williams.
4. Hirving Lozano.
5. David Neres.

Z Premier League:
1. Wilfried Zaha.
2. Riyad Mahrez.
3. Richarlison.
Poniżej lista skrzydłowych, którymi klub powinien zainteresować się w kontekście zimowego/letniego okienka transferowego spoza Premier League: 1. Goncalo Guedes. 2. Raphinha. 3. Inaki Williams. 4. Hirving Lozano. 5. David Neres. Z Premier League: 1. Wilfried Zaha. 2. Riyad Mahrez. 3. Richarlison.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 grudnia 2017, 14:10 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Poniżej lista skrzydłowych, którymi klub powinien zainteresować się w kontekście zimowego/letniego okienka transferowego spoza Premier League:
1. Goncalo Guedes.
2. Raphinha.
3. Inaki Williams.
4. Hirving Lozano.
5. David Neres.

Z Premier League:
1. Wilfried Zaha.
2. Riyad Mahrez.
3. Richarlison.


Zaha chyba najlepszy
Zaha chyba najlepszy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 grudnia 2017, 14:12 [cytuj]
pociecha z tego 1-4 wczoraj - to że w styczniu będzie zakup / wypożyczanie pewnie - 1-2 piłkarzy przewiduje
pociecha z tego 1-4 wczoraj - to że w styczniu będzie zakup / wypożyczanie pewnie - 1-2 piłkarzy przewiduje
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 grudnia 2017, 16:23 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Zaha chyba najlepszy


Zaha dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór
Zaha dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór
17 grudnia 2017, 16:25 [cytuj]
sporo klubów poluje na Malcolma z Bordeaux
sporo klubów poluje na Malcolma z Bordeaux
17 grudnia 2017, 16:29 [cytuj]
jeśli ma ktoś dołączyć to oby było to 1 stycznia nie 30
jeśli ma ktoś dołączyć to oby było to 1 stycznia nie 30
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 grudnia 2017, 16:00 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
sporo klubów poluje na Malcolma z Bordeaux


wczoraj nie pomógł
wczoraj nie pomógł
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 grudnia 2017, 16:19 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/tottenham-face-30million-transfer-bill-11707087
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/tottenham-face-30million-transfer-bill-11707087
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 grudnia 2017, 00:12 [cytuj]
Liverpool kupuje van Dijka za ponoć 75 baniek :szok: niech mi ktoś powie co tu się wyrabia, czemu rynek transferowy zgłupiał aż do tego stopnia :bezradny:
Liverpool kupuje van Dijka za ponoć 75 baniek :szok: niech mi ktoś powie co tu się wyrabia, czemu rynek transferowy zgłupiał aż do tego stopnia :bezradny:
28 grudnia 2017, 04:17 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Liverpool kupuje van Dijka za ponoć 75 baniek :szok: niech mi ktoś powie co tu się wyrabia, czemu rynek transferowy zgłupiał aż do tego stopnia :bezradny:


Mamy bańki spekulacyjne na kryptowalutach, akcjach, obligacjach czy nieruchomościach. To dlaczego mielibyśmy jej nie mieć na rynku transferowym? :)
Mamy bańki spekulacyjne na kryptowalutach, akcjach, obligacjach czy nieruchomościach. To dlaczego mielibyśmy jej nie mieć na rynku transferowym? :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
5 stycznia 2018, 21:58 [cytuj]
Barkley w Chelsea...

mam totalnie mieszane uczucia.
Barkley w Chelsea... mam totalnie mieszane uczucia
.upadamy na dno by odbić się od niego.
6 stycznia 2018, 07:28 [cytuj]
Za niewielkie pieniądze mógł i do nas przyjść, chociaż pewnie zadecydowała wysokość tygodniówki i to, że na chwilę obecną chyba większe szanse na grę ma w Chelsea niż u nas. Z tym, że Chelsea i tak pewnie latem ściągnie kogoś większego kalibru i Barkley będzie zawodnikiem na puchary.
Za niewielkie pieniądze mógł i do nas przyjść, chociaż pewnie zadecydowała wysokość tygodniówki i to, że na chwilę obecną chyba większe szanse na grę ma w Chelsea niż u nas. Z tym, że Chelsea i tak pewnie latem ściągnie kogoś większego kalibru i Barkley będzie zawodnikiem na puchary
6 stycznia 2018, 17:31 [cytuj]
Szkoda, że powalczyliśmy o Barkleya. Myślę, że pod wodzą Mauricio Pochettino mógłby pokazać pełnię swojego potencjału. Tak jak wspomina Eidur, pewnie poszło o wysokość tygodniówki.

Leon Goretzka, Stefan de Vrij, Max Meyer, Luke Shaw, Bernard? To najciekawsi zawodnicy, którym latem wygasają kontrakty. Warto byłoby 1-2 graczy ściągnąć na White Hart Lane.
Szkoda, że powalczyliśmy o Barkleya. Myślę, że pod wodzą Mauricio Pochettino mógłby pokazać pełnię swojego potencjału. Tak jak wspomina Eidur, pewnie poszło o wysokość tygodniówki. Leon Goretzka, Stefan de Vrij, Max Meyer, Luke Shaw, Bernard? To najciekawsi zawodnicy, którym latem wygasają kontrakty. Warto byłoby 1-2 graczy ściągnąć na White Hart Lane
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 stycznia 2018, 19:00 [cytuj]
Leon Goretzka to juz czasem nie podpisał umowy z Bayernem?
Leon Goretzka to juz czasem nie podpisał umowy z Bayernem?
6 stycznia 2018, 23:42 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Leon Goretzka to juz czasem nie podpisał umowy z Bayernem?


Nie podpisał, ale raczej nie stać nas na spełnienie jego oczekiwań finansowych. Bayern spokojnie da mu 8-10 mln euro za sezon.

Ale dlaczego nie skorzystać z Maxa Meyera oraz Luke'a Shawa?
Nie podpisał, ale raczej nie stać nas na spełnienie jego oczekiwań finansowych. Bayern spokojnie da mu 8-10 mln euro za sezon. Ale dlaczego nie skorzystać z Maxa Meyera oraz Luke'a Shawa?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
7 stycznia 2018, 01:12 [cytuj]
Ross Barkley do Chelsea, Riyad Mahrez do Liverpoolu. Jak nam Arsenal sprzątnie Wilfrieda Zahę to wtedy będzie dopiero dramat.
Ross Barkley do Chelsea, Riyad Mahrez do Liverpoolu. Jak nam Arsenal sprzątnie Wilfrieda Zahę to wtedy będzie dopiero dramat
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się