Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
5 listopada 2017, 15:31 [cytuj]
Do rozpoczęcia zimowego okienka transferowego zostały jeszcze dwa miesiące. Niewykluczone, że nasi działacze zdecydują się na jakieś wzmocnienia, biorąc pod uwagę, że na wiosnę będziemy walczyć nie tylko o laury w Premier League, ale również w Lidze Mistrzów.

Na początek chciałbym przedstawić listę zawodników, którym wygasają kontrakty, bo na tej liście znajduje się wiele ciekawych nazwisk:

https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Osobiście chciałbym zobaczyć Rossa Barkleya oraz Stefana de Vrija oraz Luke\'a Shawa, ale ta dwójka mogłaby trafić na White Hart Lane dopiero latem przyszłego roku.
Edytowano dnia: 5 listopada 2017, 15:31
Do rozpoczęcia zimowego okienka transferowego zostały jeszcze dwa miesiące. Niewykluczone, że nasi działacze zdecydują się na jakieś wzmocnienia, biorąc pod uwagę, że na wiosnę będziemy walczyć nie tylko o laury w Premier League, ale również w Lidze Mistrzów. Na początek chciałbym przedstawić listę zawodników, którym wygasają kontrakty, bo na tej liście znajduje się wiele ciekawych nazwisk: https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege Osobiście chciałbym zobaczyć Rossa Barkleya oraz Stefana de Vrija oraz Luke\'a Shawa, ale ta dwójka mogłaby trafić na White Hart Lane dopiero latem przyszłego roku
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 listopada 2017, 18:19 [cytuj]
Podejrzewam, że przez cały styczeń będziemy robić podchody pod Barkleya którego ostatecznie pozyskamy w ostatnim dniu okienka. I ewentualnie moze kupimy jakiegoś młodego na przyszłość. Z takiego okienka byłbym bardzo zadowolony.

Będę mocno zdziwiony jeśli nasza aktywność będzie większa bo też nie ma potrzeby robienia panicznych zakupów, a w zimie wyjątkowo trudno kupić kogoś dobrego.
Podejrzewam, że przez cały styczeń będziemy robić podchody pod Barkleya którego ostatecznie pozyskamy w ostatnim dniu okienka. I ewentualnie moze kupimy jakiegoś młodego na przyszłość. Z takiego okienka byłbym bardzo zadowolony. Będę mocno zdziwiony jeśli nasza aktywność będzie większa bo też nie ma potrzeby robienia panicznych zakupów, a w zimie wyjątkowo trudno kupić kogoś dobrego
9 listopada 2017, 19:26 [cytuj]
Podobno się będziemy bić z Arsenalem o Goretzkę z Schalke. Podobno na radarze jest też Max Meyer-widziałem go dwa razy na żywo i co tu strzępić ryja, kawał grajka. Podobno jak trener w klubie zrobił z niego defpoma to Meyer zaczal grać jeszcze lepiej. Gdyby więc podobno miał przyjść jako następca Dembele to bym zdecydowanie nie miał nic przeciwko.
Podobno się będziemy bić z Arsenalem o Goretzkę z Schalke. Podobno na radarze jest też Max Meyer-widziałem go dwa razy na żywo i co tu strzępić ryja, kawał grajka. Podobno jak trener w klubie zrobił z niego defpoma to Meyer zaczal grać jeszcze lepiej. Gdyby więc podobno miał przyjść jako następca Dembele to bym zdecydowanie nie miał nic przeciwko
9 listopada 2017, 23:32 [cytuj]
wtedy powinny być transfery po taniości albo a darmo bo im kończą sie kontrakty:brawo:
wtedy powinny być transfery po taniości albo a darmo bo im kończą sie kontrakty:brawo:
10 listopada 2017, 15:12 [cytuj]
Leon Goretzka podobno zaklepany już przez Barcelonę. Z resztą o jego podpis walczy również Bayern Monachium. Tak więc łatwo nie będzie.

Jakby udało się pozyskać na przestrzeni najbliższych 8 miesięcy Rossa Barkleya, Stefana de Vrija oraz Luke'a Shawa (najprawdopodobniej zajmie miejsce Danny'ego Rose'a) za darmo albo po taniości to byłoby naprawdę coś.

Ciekawie prezentują się również Jose Gimenez, Emre Can, Juan Mata, Faouzi Ghoulam, Bernard oraz Max Meyer. Ale wydaje mi się, że powyższa trójka to powinny być priorytety.
Edytowano dnia: 10 listopada 2017, 15:13
Leon Goretzka podobno zaklepany już przez Barcelonę. Z resztą o jego podpis walczy również Bayern Monachium. Tak więc łatwo nie będzie. Jakby udało się pozyskać na przestrzeni najbliższych 8 miesięcy Rossa Barkleya, Stefana de Vrija oraz Luke'a Shawa (najprawdopodobniej zajmie miejsce Danny'ego Rose'a) za darmo albo po taniości to byłoby naprawdę coś. Ciekawie prezentują się również Jose Gimenez, Emre Can, Juan Mata, Faouzi Ghoulam, Bernard oraz Max Meyer. Ale wydaje mi się, że powyższa trójka to powinny być priorytety
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 listopada 2017, 11:51 [cytuj]
Podpisać zimą kontrakt z Barkley'em i od la lata mieli byśmy go za free , co dla mnie jest dobrym rozwiązaniem . Barkley miał by czas na powrót do formy po kontuzji w Evertonie , u nas mógłby tego czasu za dużo póki co nie dostać . Nie wiem jak wygląda sytuacja Róży w naszym klubie , czy obu stroną jest po drodze , jeśli nie, to ponoć ManU jest bardzo chętne wymienić Shawa na Rose'a i napewno jeszcze by dopłacili . Myśle że przy Pochettino Shaw wrócił by do formy którą prezentował w Southampton i obie strony były by z transakcji zadowolone .Warto również zastanowić się co z Lamelą , kolejny stracony z powodu kontuzji sezon? Na to się niestety zapowiada. Najpóźniej latem trzeba poczynić jakieś konkretne kroki co do jego osoby. Kontrakt ma ważny do końca Czerwca 2020 . Latem można by zatem jakieś pieniądze za niego odzyskać i pomyśleć o kimś na jego miejsce . Shaw , Barkley i klasowy skrzydłowy , latem to powinny być nasze cele w przypadku odejścia Rose'a i Lameli .Zimą to co najwyżej podpiszemy kontrakt z Barkley'em , takie mam wrażenie .
Podpisać zimą kontrakt z Barkley'em i od la lata mieli byśmy go za free , co dla mnie jest dobrym rozwiązaniem . Barkley miał by czas na powrót do formy po kontuzji w Evertonie , u nas mógłby tego czasu za dużo póki co nie dostać . Nie wiem jak wygląda sytuacja Róży w naszym klubie , czy obu stroną jest po drodze , jeśli nie, to ponoć ManU jest bardzo chętne wymienić Shawa na Rose'a i napewno jeszcze by dopłacili . Myśle że przy Pochettino Shaw wrócił by do formy którą prezentował w Southampton i obie strony były by z transakcji zadowolone .Warto również zastanowić się co z Lamelą , kolejny stracony z powodu kontuzji sezon? Na to się niestety zapowiada. Najpóźniej latem trzeba poczynić jakieś konkretne kroki co do jego osoby. Kontrakt ma ważny do końca Czerwca 2020 . Latem można by zatem jakieś pieniądze za niego odzyskać i pomyśleć o kimś na jego miejsce . Shaw , Barkley i klasowy skrzydłowy , latem to powinny być nasze cele w przypadku odejścia Rose'a i Lameli .Zimą to co najwyżej podpiszemy kontrakt z Barkley'em , takie mam wrażenie
12 listopada 2017, 19:16 [cytuj]
Shaw ma kontrakt do czerwca, to raczej MU musiało by dużo opłacić;)
Shaw ma kontrakt do czerwca, to raczej MU musiało by dużo opłacić;)
13 listopada 2017, 16:42 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Shaw ma kontrakt do czerwca, to raczej MU musiało by dużo opłacić;)


Najlepiej byłoby po prostu podpisać w styczniu kontrakt z Luke'm Shawem i poczekać do lata. Ale nie wiem czy sam zawodnik będzie chciał spędzić kolejne pół roku bez gry na najwyższym poziomie.

Z drugiej strony odejście Danny'ego Rose'a wydaje się kwestią czasu. Myślę, że sam zawodnik byłby zainteresowany przenosinami na Old Trafford.
Najlepiej byłoby po prostu podpisać w styczniu kontrakt z Luke'm Shawem i poczekać do lata. Ale nie wiem czy sam zawodnik będzie chciał spędzić kolejne pół roku bez gry na najwyższym poziomie. Z drugiej strony odejście Danny'ego Rose'a wydaje się kwestią czasu. Myślę, że sam zawodnik byłby zainteresowany przenosinami na Old Trafford
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
30 listopada 2017, 20:41 [cytuj]
Barkley czy Zaha już zimą? To brzmi optymistycznie. Wydaje mi się jednak, że nie pojawi się jakiś klasowy zawodnik, jeśli w ogóle pojawi się jakiś zawodnik. Raczej spodziewam się jakiegoś gracza na przyszłość. Zobaczymy jak kadra będzie wyglądać. Wrócił Lamela, lada moment ma wrócić Wanyama. Więc powinno być lepiej.
Barkley czy Zaha już zimą? To brzmi optymistycznie. Wydaje mi się jednak, że nie pojawi się jakiś klasowy zawodnik, jeśli w ogóle pojawi się jakiś zawodnik. Raczej spodziewam się jakiegoś gracza na przyszłość. Zobaczymy jak kadra będzie wyglądać. Wrócił Lamela, lada moment ma wrócić Wanyama. Więc powinno być lepiej
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 grudnia 2017, 13:02 [cytuj]
Mi by się marzył Richarlison. Może nie w zimie, ale chociaż po sezonie. Niech sobie pogra jeszcze w Watfordzie jako pewniak w 1. składzie no i nauczy się angielskiego
Mi by się marzył Richarlison. Może nie w zimie, ale chociaż po sezonie. Niech sobie pogra jeszcze w Watfordzie jako pewniak w 1. składzie no i nauczy się angielskiego
1 grudnia 2017, 14:45 [cytuj]
donatz powiedział/a:
Mi by się marzył Richarlison. Może nie w zimie, ale chociaż po sezonie. Niech sobie pogra jeszcze w Watfordzie jako pewniak w 1. składzie no i nauczy się angielskiego


Jak najbardziej, nie mam nic przeciwko, a nawet jest za. Młody, utalentowany, radzi sobie w Premier League. Warto śledzić jego karierę.
Jak najbardziej, nie mam nic przeciwko, a nawet jest za. Młody, utalentowany, radzi sobie w Premier League. Warto śledzić jego karierę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 grudnia 2017, 15:03 [cytuj]
Jak juz wcześniej napisało kilka osób, Ross Barkley prawdopodbnie dogadamy go za darmo i na tym się skończy. Może jeszcze jakiś zawodnik za darmo wpadnie bo jest kilka ciekawych grajków, którym kończy się kontrakt. Levy załatwi sobie w styczniu letnie okno transferowe, bez wydanie funta na nowych piłkarzy poza tygodniówką . No chyba że sprzeda jakąś gwiazdę z zespołu typu Alli, Eriksen, Kane Toby, wtedy będzie próbował udobruchać wściekłych kibiców i sypnie z tego co zarobi.
Jak juz wcześniej napisało kilka osób, Ross Barkley prawdopodbnie dogadamy go za darmo i na tym się skończy. Może jeszcze jakiś zawodnik za darmo wpadnie bo jest kilka ciekawych grajków, którym kończy się kontrakt. Levy załatwi sobie w styczniu letnie okno transferowe, bez wydanie funta na nowych piłkarzy poza tygodniówką . No chyba że sprzeda jakąś gwiazdę z zespołu typu Alli, Eriksen, Kane Toby, wtedy będzie próbował udobruchać wściekłych kibiców i sypnie z tego co zarobi
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 grudnia 2017, 17:52 [cytuj]
Do końca sezonu zostało jeszcze sporo czasu, ale zawodnicy muszą spiąć dupy. Obecnie trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Premier League. Zimą klub powinien zaklepać Barkleya oraz Shawa na lato. Ponadto latem zapewne odejdzie Rose i za te pieniądze należy pozyskać dobrego skrzydłowego. Do tego poważnie rozważyłbym sprzedaż Sissoko. Za te środki można byłoby pozyskać bardzo dobrego skrzydłowego.

Wychodzi nasza ułomność na rynku transferowym. Wzmocniliśmy drużynę, jeśli chodzi o jakość zawodników, ale kadra w ataku wciąż pozostaje wąska. Moim zdaniem pozyskanie Barkleya i kogoś z trójki Mahrez/Zaha/Richarlison to obowiązek.
Edytowano dnia: 2 grudnia 2017, 17:53
Do końca sezonu zostało jeszcze sporo czasu, ale zawodnicy muszą spiąć dupy. Obecnie trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Premier League. Zimą klub powinien zaklepać Barkleya oraz Shawa na lato. Ponadto latem zapewne odejdzie Rose i za te pieniądze należy pozyskać dobrego skrzydłowego. Do tego poważnie rozważyłbym sprzedaż Sissoko. Za te środki można byłoby pozyskać bardzo dobrego skrzydłowego. Wychodzi nasza ułomność na rynku transferowym. Wzmocniliśmy drużynę, jeśli chodzi o jakość zawodników, ale kadra w ataku wciąż pozostaje wąska. Moim zdaniem pozyskanie Barkleya i kogoś z trójki Mahrez/Zaha/Richarlison to obowiązek
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 grudnia 2017, 22:47 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Do końca sezonu zostało jeszcze sporo czasu, ale zawodnicy muszą spiąć dupy. Obecnie trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Premier League. Zimą klub powinien zaklepać Barkleya oraz Shawa na lato. Ponadto latem zapewne odejdzie Rose i za te pieniądze należy pozyskać dobrego skrzydłowego. Do tego poważnie rozważyłbym sprzedaż Sissoko. Za te środki można byłoby pozyskać bardzo dobrego skrzydłowego.

Wychodzi nasza ułomność na rynku transferowym. Wzmocniliśmy drużynę, jeśli chodzi o jakość zawodników, ale kadra w ataku wciąż pozostaje wąska. Moim zdaniem pozyskanie Barkleya i kogoś z trójki Mahrez/Zaha/Richarlison to obowiązek


1) Już widzę jak po wygraniu grupy z Realem i Borussią odpuszczamy LM i skupiamy się wyłącznie na Premier League. Zejdź na ziemię.

2) To, że w ogóle przewija się temat Shawa to dla mnie jakaś kpina. ie dość, ze mamy szpital w drużynie to ktoś w Tottenhamie myśli jeszcze o sprowadzeniu kolejnego zawodnika który więcej czasu spędza u lekarza niż na boisku? Jeśli to prawda to znaczy, ze w ogóle nie uczymy się na błędach. W dupie mam to że jest utalentowany. Żeby mógł grać, to musi mieć zdrowie, a u niego z tym jest na bakier.

3) Za środki ze sprzedaży Sissoko można byłoby pozyskać bardzo dobrego skrzydłowego? Nie sądzę, zeby gdzieś się znalazł frajer który zapłaci za Sissoko więcej niż 10-15 mln.

4) Mahrez/Zaha/Richarlison w zimie to niewykonalne transfery. Od tylu lat jesteś na tym forum i dalej się łudzisz że Levy sypnie groszem w zimie? Co niby sprawia ze w tym roku miałoby być inaczej? Z ciekawości sprawdziłem sobie nasze transfery w styczniu w ostatnich kilku sezonach:

2011/12:
Iago Falque za 900 tys. funtów + Saha, Nelsen za darmo
2012/13:
Zeki Fryers 3,15mln
Holtby 1,58mln
2013/14
nikt
2014/15
Dele za 5,97mln i od razu na wypożyczenie do MK Dons
2015/16
Townsend do Newcastle za 14,13mln
2016/17
Carroll do Swansea za 4,68mln
1) Już widzę jak po wygraniu grupy z Realem i Borussią odpuszczamy LM i skupiamy się wyłącznie na Premier League. Zejdź na ziemię. 2) To, że w ogóle przewija się temat Shawa to dla mnie jakaś kpina. ie dość, ze mamy szpital w drużynie to ktoś w Tottenhamie myśli jeszcze o sprowadzeniu kolejnego zawodnika który więcej czasu spędza u lekarza niż na boisku? Jeśli to prawda to znaczy, ze w ogóle nie uczymy się na błędach. W dupie mam to że jest utalentowany. Żeby mógł grać, to musi mieć zdrowie, a u niego z tym jest na bakier. 3) Za środki ze sprzedaży Sissoko można byłoby pozyskać bardzo dobrego skrzydłowego? Nie sądzę, zeby gdzieś się znalazł frajer który zapłaci za Sissoko więcej niż 10-15 mln. 4) Mahrez/Zaha/Richarlison w zimie to niewykonalne transfery. Od tylu lat jesteś na tym forum i dalej się łudzisz że Levy sypnie groszem w zimie? Co niby sprawia ze w tym roku miałoby być inaczej? Z ciekawości sprawdziłem sobie nasze transfery w styczniu w ostatnich kilku sezonach: 2011/12: Iago Falque za 900 tys. funtów + Saha, Nelsen za darmo 2012/13: Zeki Fryers 3,15mln Holtby 1,58mln 2013/14 nikt 2014/15 Dele za 5,97mln i od razu na wypożyczenie do MK Dons 2015/16 Townsend do Newcastle za 14,13mln 2016/17 Carroll do Swansea za 4,68mln
4 grudnia 2017, 00:14 [cytuj]
Walu powiedział/a:
1) Już widzę jak po wygraniu grupy z Realem i Borussią odpuszczamy LM i skupiamy się wyłącznie na Premier League. Zejdź na ziemię.

2) To, że w ogóle przewija się temat Shawa to dla mnie jakaś kpina. ie dość, ze mamy szpital w drużynie to ktoś w Tottenhamie myśli jeszcze o sprowadzeniu kolejnego zawodnika który więcej czasu spędza u lekarza niż na boisku? Jeśli to prawda to znaczy, ze w ogóle nie uczymy się na błędach. W dupie mam to że jest utalentowany. Żeby mógł grać, to musi mieć zdrowie, a u niego z tym jest na bakier.

3) Za środki ze sprzedaży Sissoko można byłoby pozyskać bardzo dobrego skrzydłowego? Nie sądzę, zeby gdzieś się znalazł frajer który zapłaci za Sissoko więcej niż 10-15 mln.

4) Mahrez/Zaha/Richarlison w zimie to niewykonalne transfery. Od tylu lat jesteś na tym forum i dalej się łudzisz że Levy sypnie groszem w zimie? Co niby sprawia ze w tym roku miałoby być inaczej? Z ciekawości sprawdziłem sobie nasze transfery w styczniu w ostatnich kilku sezonach:

2011/12:
Iago Falque za 900 tys. funtów + Saha, Nelsen za darmo
2012/13:
Zeki Fryers 3,15mln
Holtby 1,58mln
2013/14
nikt
2014/15
Dele za 5,97mln i od razu na wypożyczenie do MK Dons
2015/16
Townsend do Newcastle za 14,13mln
2016/17
Carroll do Swansea za 4,68mln


Nie mówię o odpuszczaniu Ligi Mistrzów. Mówię o tym aby obecnie skupić się na Premier League, bo nam TOP4 odjedzie. Do poważnych spotkań w Lidze Mistrzów zostały jakieś dwa miesiące a przez ten czas jakieś 12 spotkań ligowych, czyli łącznie do zdobycia 36 punktów. Możemy dojść nawet do półfinału LM tylko co z tego, jeśli w przyszłym sezonie nie zagramy ponownie w tych rozgrywkach?

Bądź realistą. Daniel Levy nie będzie wydawał zbyt wiele mamony. Na dodatek będzie to najprawdopodobniej ostatni sezon Danny'ego Rose'a na WHL. Chelsea/City/United spokojnie dadzą mu 2-3 razy większą tygodniówkę. A co do Shawa? Pod skrzydłami Pochettino może wrócić do formy. Za darmo, więc klub dużo nie ryzykuje. Zawsze można sprzedać.

Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi o środki za Rose'a oraz Sissoko. Spokojnie można uzbierać za obu jakieś 40-60 milionów euro.

Przecież napisałem o transferze kogoś z trójki Richarlisona/Zahy/Mahreza w kontekście letniego okienka transferowego.

Nie łudzę, że będzie jakieś wielkie wzmocnienie zimą. Ale mam nadzieję, że klub spożytkuje zimę, aby dopiąć kilka wzmocnień (Barkley oraz Shaw) na lato.

Ciekawie prezentuje się Ryan Sessenon, ale cena za tego gracza raczej do niskich należeć nie będzie.
Nie mówię o odpuszczaniu Ligi Mistrzów. Mówię o tym aby obecnie skupić się na Premier League, bo nam TOP4 odjedzie. Do poważnych spotkań w Lidze Mistrzów zostały jakieś dwa miesiące a przez ten czas jakieś 12 spotkań ligowych, czyli łącznie do zdobycia 36 punktów. Możemy dojść nawet do półfinału LM tylko co z tego, jeśli w przyszłym sezonie nie zagramy ponownie w tych rozgrywkach? Bądź realistą. Daniel Levy nie będzie wydawał zbyt wiele mamony. Na dodatek będzie to najprawdopodobniej ostatni sezon Danny'ego Rose'a na WHL. Chelsea/City/United spokojnie dadzą mu 2-3 razy większą tygodniówkę. A co do Shawa? Pod skrzydłami Pochettino może wrócić do formy. Za darmo, więc klub dużo nie ryzykuje. Zawsze można sprzedać. Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi o środki za Rose'a oraz Sissoko. Spokojnie można uzbierać za obu jakieś 40-60 milionów euro. Przecież napisałem o transferze kogoś z trójki Richarlisona/Zahy/Mahreza w kontekście letniego okienka transferowego. Nie łudzę, że będzie jakieś wielkie wzmocnienie zimą. Ale mam nadzieję, że klub spożytkuje zimę, aby dopiąć kilka wzmocnień (Barkley oraz Shaw) na lato. Ciekawie prezentuje się Ryan Sessenon, ale cena za tego gracza raczej do niskich należeć nie będzie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
5 grudnia 2017, 10:51 [cytuj]
Mam nadzieję, że Lamela będzie naszym najlepszym zimowym transferem IN.

Z praktycznie tym samym składem graliśmy zeszły sezon i było bardzo dobrze, teraz przez 10 kolejek też było git.

To, że nagle przyszedł spadek formy to nie znak, że trzeba na każdej pozycji nowego zawodnika a największe gwiazdy odejdą, bo zremisowaliśmy 3 mecze.

Gdyby Shaw cudownie ozdrowiał to można brać. W przeciwnym wypadku chyba szkoda sobie robić nadzieje. Barkley za rozsądną kasę też OK, żeby nie okazał się drugim Sissoko.

No ale właściwie możemy się tu rozwodzić, kto dobry a kto nie, a Pocchettino i tak sobie znajdzie kolejnego Alliego/Trippiera/Diera/Wanyamę za parę milionów zrobi z niego grajka.
Mam nadzieję, że Lamela będzie naszym najlepszym zimowym transferem IN. Z praktycznie tym samym składem graliśmy zeszły sezon i było bardzo dobrze, teraz przez 10 kolejek też było git. To, że nagle przyszedł spadek formy to nie znak, że trzeba na każdej pozycji nowego zawodnika a największe gwiazdy odejdą, bo zremisowaliśmy 3 mecze. Gdyby Shaw cudownie ozdrowiał to można brać. W przeciwnym wypadku chyba szkoda sobie robić nadzieje. Barkley za rozsądną kasę też OK, żeby nie okazał się drugim Sissoko. No ale właściwie możemy się tu rozwodzić, kto dobry a kto nie, a Pocchettino i tak sobie znajdzie kolejnego Alliego/Trippiera/Diera/Wanyamę za parę milionów zrobi z niego grajka
5 grudnia 2017, 13:41 [cytuj]
Na pewno musimy kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia. Ja z miłą chęcią chciałbym zobaczyć Ostina z Southampton .Chłopak strzela gole , ma 27lat i sądzę ze nie będzie drogi. Taki zawodnik by sie przydał. Chyba ze Janssen wcześniej wróci z wypożyczenia bo z tym Kijkiem to sobie można pomarzyć. Oczywiście sam Harry Poterr nie będzie ciągle czarował.
Na pewno musimy kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia. Ja z miłą chęcią chciałbym zobaczyć Ostina z Southampton .Chłopak strzela gole , ma 27lat i sądzę ze nie będzie drogi. Taki zawodnik by sie przydał. Chyba ze Janssen wcześniej wróci z wypożyczenia bo z tym Kijkiem to sobie można pomarzyć. Oczywiście sam Harry Poterr nie będzie ciągle czarował
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
5 grudnia 2017, 20:02 [cytuj]
Ostin to była super opcja, kiedy został 4 strzelcem Premier League w spadkowym QPR parę lat tamu. Teraz to już niekoniecznie, zresztą nie wierzę w ten transfer, skoro nie doszedł do skutku wtedy.
Ostin to była super opcja, kiedy został 4 strzelcem Premier League w spadkowym QPR parę lat tamu. Teraz to już niekoniecznie, zresztą nie wierzę w ten transfer, skoro nie doszedł do skutku wtedy
COYS!
6 grudnia 2017, 06:30 [cytuj]
@donatz

Również mam nadzieję, że Lamela będzie naszym wzmocnieniem. Nie wiem czy uda mu się kiedykolwiek w pełni wykorzystać potencjał, który w nim drzemie, ale jeśli znajduje się na boisku to nie można mu odmówić walki do samego końca.

W tamtym sezonie zmagania w Lidze Mistrzów zakończyliśmy na fazie grupowej. W tym sezonie wypadałoby powalczyć również o Puchar Anglii. Przydałoby się jakieś trofeum na WHL.

Luke Shaw zagrał dobre zawody przeciwko CSKA. Gdy chłop jest zdrowy to ma papiery na wielkie granie. Będzie do wyciągnięcia za darmo, więc nie ma co się zastanawiać, biorąc pod uwagę, że Danny Rose najprawdopodobniej odejdzie z klubu po sezonie.

@Efendi16

Myślisz, że przyjdzie jakiś klasowy napastnik do klubu, w którym to Harry Kane rozgrywa 80-90% spotkań na środku ataku? Moim zdaniem bez szans. Raczej kupiłbym świetnego skrzydłowego, który bez problemu może grać na środku ataku. Moim wyborem byłby Inaki Williams. Szybki, silny, wysoki, dobry technicznie, który potrafi zdobywać bramki, jak również posyłać kluczowe podania. Cena 50 milionów euro.

Czyli kwota, którą można pozyskać ze sprzedaży Rose'a i Sissoko.

A teraz wyobraźcie sobie taką kadrę w przyszłym sezonie:

Lloris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Alderweireld/Foyth-Vertonghen/Sanchez-Shaw/Davies
Dier/Wanyama-Winks/Dembele
Williams/Lamela-Eriksen/Barkley-Alli/Son
Kane/Llorente

Chociaż bardzo poważnie rozważyłbym wypożyczenie Foytha. A w jego miejsce? Stefan de Vrij i Domagoj Vida są do wyciągnięcia za darmo.

Byłbym zachwycony :)
@donatz Również mam nadzieję, że Lamela będzie naszym wzmocnieniem. Nie wiem czy uda mu się kiedykolwiek w pełni wykorzystać potencjał, który w nim drzemie, ale jeśli znajduje się na boisku to nie można mu odmówić walki do samego końca. W tamtym sezonie zmagania w Lidze Mistrzów zakończyliśmy na fazie grupowej. W tym sezonie wypadałoby powalczyć również o Puchar Anglii. Przydałoby się jakieś trofeum na WHL. Luke Shaw zagrał dobre zawody przeciwko CSKA. Gdy chłop jest zdrowy to ma papiery na wielkie granie. Będzie do wyciągnięcia za darmo, więc nie ma co się zastanawiać, biorąc pod uwagę, że Danny Rose najprawdopodobniej odejdzie z klubu po sezonie. @Efendi16 Myślisz, że przyjdzie jakiś klasowy napastnik do klubu, w którym to Harry Kane rozgrywa 80-90% spotkań na środku ataku? Moim zdaniem bez szans. Raczej kupiłbym świetnego skrzydłowego, który bez problemu może grać na środku ataku. Moim wyborem byłby Inaki Williams. Szybki, silny, wysoki, dobry technicznie, który potrafi zdobywać bramki, jak również posyłać kluczowe podania. Cena 50 milionów euro. Czyli kwota, którą można pozyskać ze sprzedaży Rose'a i Sissoko. A teraz wyobraźcie sobie taką kadrę w przyszłym sezonie: Lloris/Vorm/Gazzaniga Aurier/Trippier-Alderweireld/Foyth-Vertonghen/Sanchez-Shaw/Davies Dier/Wanyama-Winks/Dembele Williams/Lamela-Eriksen/Barkley-Alli/Son Kane/Llorente Chociaż bardzo poważnie rozważyłbym wypożyczenie Foytha. A w jego miejsce? Stefan de Vrij i Domagoj Vida są do wyciągnięcia za darmo. Byłbym zachwycony :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
7 grudnia 2017, 09:57 [cytuj]
Dla mnie to wróci Janssen i będzie jeszcze strzelał jak Snajper i wszyscy go pokochamy. :brawo:
Dla mnie to wróci Janssen i będzie jeszcze strzelał jak Snajper i wszyscy go pokochamy. :brawo:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 2 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się