Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2018
5 listopada 2017, 15:31 [cytuj]
Do rozpoczęcia zimowego okienka transferowego zostały jeszcze dwa miesiące. Niewykluczone, że nasi działacze zdecydują się na jakieś wzmocnienia, biorąc pod uwagę, że na wiosnę będziemy walczyć nie tylko o laury w Premier League, ale również w Lidze Mistrzów.

Na początek chciałbym przedstawić listę zawodników, którym wygasają kontrakty, bo na tej liście znajduje się wiele ciekawych nazwisk:

https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Osobiście chciałbym zobaczyć Rossa Barkleya oraz Stefana de Vrija oraz Luke\'a Shawa, ale ta dwójka mogłaby trafić na White Hart Lane dopiero latem przyszłego roku.
Edytowano dnia: 5 listopada 2017, 15:31
Do rozpoczęcia zimowego okienka transferowego zostały jeszcze dwa miesiące. Niewykluczone, że nasi działacze zdecydują się na jakieś wzmocnienia, biorąc pod uwagę, że na wiosnę będziemy walczyć nie tylko o laury w Premier League, ale również w Lidze Mistrzów. Na początek chciałbym przedstawić listę zawodników, którym wygasają kontrakty, bo na tej liście znajduje się wiele ciekawych nazwisk: https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege Osobiście chciałbym zobaczyć Rossa Barkleya oraz Stefana de Vrija oraz Luke\'a Shawa, ale ta dwójka mogłaby trafić na White Hart Lane dopiero latem przyszłego roku
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 listopada 2017, 18:19 [cytuj]
Podejrzewam, że przez cały styczeń będziemy robić podchody pod Barkleya którego ostatecznie pozyskamy w ostatnim dniu okienka. I ewentualnie moze kupimy jakiegoś młodego na przyszłość. Z takiego okienka byłbym bardzo zadowolony.

Będę mocno zdziwiony jeśli nasza aktywność będzie większa bo też nie ma potrzeby robienia panicznych zakupów, a w zimie wyjątkowo trudno kupić kogoś dobrego.
Podejrzewam, że przez cały styczeń będziemy robić podchody pod Barkleya którego ostatecznie pozyskamy w ostatnim dniu okienka. I ewentualnie moze kupimy jakiegoś młodego na przyszłość. Z takiego okienka byłbym bardzo zadowolony. Będę mocno zdziwiony jeśli nasza aktywność będzie większa bo też nie ma potrzeby robienia panicznych zakupów, a w zimie wyjątkowo trudno kupić kogoś dobrego
9 listopada 2017, 19:26 [cytuj]
Podobno się będziemy bić z Arsenalem o Goretzkę z Schalke. Podobno na radarze jest też Max Meyer-widziałem go dwa razy na żywo i co tu strzępić ryja, kawał grajka. Podobno jak trener w klubie zrobił z niego defpoma to Meyer zaczal grać jeszcze lepiej. Gdyby więc podobno miał przyjść jako następca Dembele to bym zdecydowanie nie miał nic przeciwko.
Podobno się będziemy bić z Arsenalem o Goretzkę z Schalke. Podobno na radarze jest też Max Meyer-widziałem go dwa razy na żywo i co tu strzępić ryja, kawał grajka. Podobno jak trener w klubie zrobił z niego defpoma to Meyer zaczal grać jeszcze lepiej. Gdyby więc podobno miał przyjść jako następca Dembele to bym zdecydowanie nie miał nic przeciwko
9 listopada 2017, 23:32 [cytuj]
wtedy powinny być transfery po taniości albo a darmo bo im kończą sie kontrakty:brawo:
wtedy powinny być transfery po taniości albo a darmo bo im kończą sie kontrakty:brawo:
10 listopada 2017, 15:12 [cytuj]
Leon Goretzka podobno zaklepany już przez Barcelonę. Z resztą o jego podpis walczy również Bayern Monachium. Tak więc łatwo nie będzie.

Jakby udało się pozyskać na przestrzeni najbliższych 8 miesięcy Rossa Barkleya, Stefana de Vrija oraz Luke'a Shawa (najprawdopodobniej zajmie miejsce Danny'ego Rose'a) za darmo albo po taniości to byłoby naprawdę coś.

Ciekawie prezentują się również Jose Gimenez, Emre Can, Juan Mata, Faouzi Ghoulam, Bernard oraz Max Meyer. Ale wydaje mi się, że powyższa trójka to powinny być priorytety.
Edytowano dnia: 10 listopada 2017, 15:13
Leon Goretzka podobno zaklepany już przez Barcelonę. Z resztą o jego podpis walczy również Bayern Monachium. Tak więc łatwo nie będzie. Jakby udało się pozyskać na przestrzeni najbliższych 8 miesięcy Rossa Barkleya, Stefana de Vrija oraz Luke'a Shawa (najprawdopodobniej zajmie miejsce Danny'ego Rose'a) za darmo albo po taniości to byłoby naprawdę coś. Ciekawie prezentują się również Jose Gimenez, Emre Can, Juan Mata, Faouzi Ghoulam, Bernard oraz Max Meyer. Ale wydaje mi się, że powyższa trójka to powinny być priorytety
12 listopada 2017, 11:51 [cytuj]
Podpisać zimą kontrakt z Barkley'em i od la lata mieli byśmy go za free , co dla mnie jest dobrym rozwiązaniem . Barkley miał by czas na powrót do formy po kontuzji w Evertonie , u nas mógłby tego czasu za dużo póki co nie dostać . Nie wiem jak wygląda sytuacja Róży w naszym klubie , czy obu stroną jest po drodze , jeśli nie, to ponoć ManU jest bardzo chętne wymienić Shawa na Rose'a i napewno jeszcze by dopłacili . Myśle że przy Pochettino Shaw wrócił by do formy którą prezentował w Southampton i obie strony były by z transakcji zadowolone .Warto również zastanowić się co z Lamelą , kolejny stracony z powodu kontuzji sezon? Na to się niestety zapowiada. Najpóźniej latem trzeba poczynić jakieś konkretne kroki co do jego osoby. Kontrakt ma ważny do końca Czerwca 2020 . Latem można by zatem jakieś pieniądze za niego odzyskać i pomyśleć o kimś na jego miejsce . Shaw , Barkley i klasowy skrzydłowy , latem to powinny być nasze cele w przypadku odejścia Rose'a i Lameli .Zimą to co najwyżej podpiszemy kontrakt z Barkley'em , takie mam wrażenie .
Podpisać zimą kontrakt z Barkley'em i od la lata mieli byśmy go za free , co dla mnie jest dobrym rozwiązaniem . Barkley miał by czas na powrót do formy po kontuzji w Evertonie , u nas mógłby tego czasu za dużo póki co nie dostać . Nie wiem jak wygląda sytuacja Róży w naszym klubie , czy obu stroną jest po drodze , jeśli nie, to ponoć ManU jest bardzo chętne wymienić Shawa na Rose'a i napewno jeszcze by dopłacili . Myśle że przy Pochettino Shaw wrócił by do formy którą prezentował w Southampton i obie strony były by z transakcji zadowolone .Warto również zastanowić się co z Lamelą , kolejny stracony z powodu kontuzji sezon? Na to się niestety zapowiada. Najpóźniej latem trzeba poczynić jakieś konkretne kroki co do jego osoby. Kontrakt ma ważny do końca Czerwca 2020 . Latem można by zatem jakieś pieniądze za niego odzyskać i pomyśleć o kimś na jego miejsce . Shaw , Barkley i klasowy skrzydłowy , latem to powinny być nasze cele w przypadku odejścia Rose'a i Lameli .Zimą to co najwyżej podpiszemy kontrakt z Barkley'em , takie mam wrażenie
12 listopada 2017, 19:16 [cytuj]
Shaw ma kontrakt do czerwca, to raczej MU musiało by dużo opłacić;)
13 listopada 2017, 16:42 [cytuj]
Robert powiedział/a:

Najlepiej byłoby po prostu podpisać w styczniu kontrakt z Luke'm Shawem i poczekać do lata. Ale nie wiem czy sam zawodnik będzie chciał spędzić kolejne pół roku bez gry na najwyższym poziomie.

Z drugiej strony odejście Danny'ego Rose'a wydaje się kwestią czasu. Myślę, że sam zawodnik byłby zainteresowany przenosinami na Old Trafford.
Najlepiej byłoby po prostu podpisać w styczniu kontrakt z Luke'm Shawem i poczekać do lata. Ale nie wiem czy sam zawodnik będzie chciał spędzić kolejne pół roku bez gry na najwyższym poziomie. Z drugiej strony odejście Danny'ego Rose'a wydaje się kwestią czasu. Myślę, że sam zawodnik byłby zainteresowany przenosinami na Old Trafford

forum dyskusyjne

tabela ligowa

poprzedni mecz następny mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się