Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Kadra i sztab szkoleniowy » Kontuzje 2017/2018
16 listopada 2017, 15:18 [cytuj]
Toby wylatuje do końca roku a Poch codziennie pyta Lamelę czy jest już gotowy do gry......to jakaś parodia jest!
Toby wylatuje do końca roku a Poch codziennie pyta Lamelę czy jest już gotowy do gry......to jakaś parodia jest!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
16 listopada 2017, 15:32 [cytuj]
Może jakby zapytał jakiegoś doktura byłoby więcej pożytku.
Może jakby zapytał jakiegoś doktura byłoby więcej pożytku
16 listopada 2017, 17:44 [cytuj]
dobrze ze Sanchez tak dobrze wprowadzil sie do zespolu. nawet bez Toby'ego jest sporo mozliwosci. grajac 3 stoperami mozna cofnac albo Diera, albo Davisa, wiec nie ma tragedii. a macie jakies info kiedy Wanyama wroci do treningow?
dobrze ze Sanchez tak dobrze wprowadzil sie do zespolu. nawet bez Toby'ego jest sporo mozliwosci. grajac 3 stoperami mozna cofnac albo Diera, albo Davisa, wiec nie ma tragedii. a macie jakies info kiedy Wanyama wroci do treningow?
16 listopada 2017, 21:28 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Toby wylatuje do końca roku a Poch codziennie pyta Lamelę czy jest już gotowy do gry......to jakaś parodia jest!


W jakim sensie? Jakby pytał Tobiego to szybciej by się wyleczył. Kupiliśmy Sancheza na taką okoliczność, Dier dobrze, a nawet genialnie spisywał się ostatnio na środku obrony. W meczu z Palace był najlepszym obońcą. Co Poch może zrobić? Raczej trzeba się martwić co zrobimy jak Kane złapie kontuzje, bo Llorente to mam wrażenie, że nie chce się biegać. Wanyama widziałem, że już trenuje indywiduwalnie. Jest Dembele wypełni lukę, zagra z Winksem na środku. Oczywiście też nie cieszę się na opcję zastępczą, ale trudno mieć pretensje do trenera o kontuzje. Ma mały skład, ale za to też go nie obwiniam, bo wszyscy wiemy dlaczego.
W jakim sensie? Jakby pytał Tobiego to szybciej by się wyleczył. Kupiliśmy Sancheza na taką okoliczność, Dier dobrze, a nawet genialnie spisywał się ostatnio na środku obrony. W meczu z Palace był najlepszym obońcą. Co Poch może zrobić? Raczej trzeba się martwić co zrobimy jak Kane złapie kontuzje, bo Llorente to mam wrażenie, że nie chce się biegać. Wanyama widziałem, że już trenuje indywiduwalnie. Jest Dembele wypełni lukę, zagra z Winksem na środku. Oczywiście też nie cieszę się na opcję zastępczą, ale trudno mieć pretensje do trenera o kontuzje. Ma mały skład, ale za to też go nie obwiniam, bo wszyscy wiemy dlaczego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 listopada 2017, 10:16 [cytuj]
varba powiedział/a:
W jakim sensie? Jakby pytał Tobiego to szybciej by się wyleczył. Kupiliśmy Sancheza na taką okoliczność, Dier dobrze, a nawet genialnie spisywał się ostatnio na środku obrony. W meczu z Palace był najlepszym obońcą. Co Poch może zrobić? Raczej trzeba się martwić co zrobimy jak Kane złapie kontuzje, bo Llorente to mam wrażenie, że nie chce się biegać. Wanyama widziałem, że już trenuje indywiduwalnie. Jest Dembele wypełni lukę, zagra z Winksem na środku. Oczywiście też nie cieszę się na opcję zastępczą, ale trudno mieć pretensje do trenera o kontuzje. Ma mały skład, ale za to też go nie obwiniam, bo wszyscy wiemy dlaczego


Michał. Tu nie chodzi o Tobiego tylko Lamelę. Po kilku miesiącach rehabilitacji Poch ciągle się pyta czy jest już gotowy. Moim skromnym zdaniem mamy tu bardziej problem emocjonalny niż fizyczny.
Michał. Tu nie chodzi o Tobiego tylko Lamelę. Po kilku miesiącach rehabilitacji Poch ciągle się pyta czy jest już gotowy. Moim skromnym zdaniem mamy tu bardziej problem emocjonalny niż fizyczny
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
17 listopada 2017, 13:16 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Michał. Tu nie chodzi o Tobiego tylko Lamelę. Po kilku miesiącach rehabilitacji Poch ciągle się pyta czy jest już gotowy. Moim skromnym zdaniem mamy tu bardziej problem emocjonalny niż fizyczny

przecież on jakieś chyba 2 tygodnie temu normalnie trenował z drużyną, było jakieś takie nagranie z treningu, tylko nie pamiętam iedy dokładnie
przecież on jakieś chyba 2 tygodnie temu normalnie trenował z drużyną, było jakieś takie nagranie z treningu, tylko nie pamiętam iedy dokładnie
17 listopada 2017, 14:22 [cytuj]
Robert powiedział/a:
przecież on jakieś chyba 2 tygodnie temu normalnie trenował z drużyną, było jakieś takie nagranie z treningu, tylko nie pamiętam iedy dokładnie


Na @Spusrofficial ukazały się wczoraj filmiki z ostatniego treningu, Lamela jest na nich z czego wniosek ze trenowal (grali w dziadka).
Na @Spusrofficial ukazały się wczoraj filmiki z ostatniego treningu, Lamela jest na nich z czego wniosek ze trenowal (grali w dziadka)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 7 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się