Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » OGROMNA prosba o pomoc przy zakupie biletów
5 stycznia 2018, 15:58 [cytuj]
Witam,
Czy ktos z fanow jest mi w stanie pomoc kupic bilet na mecz z MU na 31.01.2018 , prosze? Kupiłem już bilety na samolot, a nie mogę kupić biletów na mecz z United, poniewaz za późno zarejestrowalem sie w bazie... Jest w stanie ktoś mi pomóc? moj Client Reference Number : 3947738
Witam, Czy ktos z fanow jest mi w stanie pomoc kupic bilet na mecz z MU na 31.01.2018 , prosze? Kupiłem już bilety na samolot, a nie mogę kupić biletów na mecz z United, poniewaz za późno zarejestrowalem sie w bazie... Jest w stanie ktoś mi pomóc? moj Client Reference Number : 3947738
16 stycznia 2018, 21:16 [cytuj]
Szukam tez mozliwości zakupu biletów ale niestety nikt się nie zgłosił.Kupiłes?
Szukam tez mozliwości zakupu biletów ale niestety nikt się nie zgłosił.Kupiłes?
24 stycznia 2018, 10:32 [cytuj]
Caliber, Jacek już ma bilety, mogę chyba kupić jeszcze 4.
Mogę pomóc, czy już sobie poradziłeś?
Caliber, Jacek już ma bilety, mogę chyba kupić jeszcze 4. Mogę pomóc, czy już sobie poradziłeś?
25 stycznia 2018, 16:01 [cytuj]
Cieszę się, że ludzie sobie pomagają, ale dobrze byłoby najpierw się dowiedzieć czy to są kibice Tottenhamu, czy czasami kibiców przeciwników nie wpychasz na sektor gospodarzy
Cieszę się, że ludzie sobie pomagają, ale dobrze byłoby najpierw się dowiedzieć czy to są kibice Tottenhamu, czy czasami kibiców przeciwników nie wpychasz na sektor gospodarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 marca 2018, 14:17 [cytuj]
Witam jestem nowym użytkownikiem możemy mi ktoś pomóc w zakupie 4 biletów 2 dorosłych i 2 dzieci (8 i 10 lat) na mecz totenham - leicester 13.05.2018 dziękuję pozdrawiam Marcin
Witam jestem nowym użytkownikiem możemy mi ktoś pomóc w zakupie 4 biletów 2 dorosłych i 2 dzieci (8 i 10 lat) na mecz totenham - leicester 13.05.2018 dziękuję pozdrawiam Marcin
19 marca 2018, 11:44 [cytuj]
mskoczo powiedział/a:
Witam jestem nowym użytkownikiem możemy mi ktoś pomóc w zakupie 4 biletów 2 dorosłych i 2 dzieci (8 i 10 lat) na mecz totenham - leicester 13.05.2018 dziękuję pozdrawiam Marcin


22 marca pojawią się w ogólnej sprzedaży. proponuję od 9 rano czatować na nie na oficjalnej stronie.
22 marca pojawią się w ogólnej sprzedaży. proponuję od 9 rano czatować na nie na oficjalnej stronie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 marca 2018, 15:30 [cytuj]
A tam trzeba być zarejestrowanym? i orientujesz się czy dla dzieci są jakieś zniżki? dziękuję pozdrawiam marcin
A tam trzeba być zarejestrowanym? i orientujesz się czy dla dzieci są jakieś zniżki? dziękuję pozdrawiam marcin
9 września 2018, 20:36 [cytuj]
Witam, czy ktoś pomógłby w zdobyciu biletów na Spurs-Cardiff 06.10? Bilety są dla zarejestrowanych użytkowników przed 01.07.2018, a ja zarejestrowałem się ... przedwczoraj... :-( Na mecz wybrałbym się z synem...
Witam, czy ktoś pomógłby w zdobyciu biletów na Spurs-Cardiff 06.10? Bilety są dla zarejestrowanych użytkowników przed 01.07.2018, a ja zarejestrowałem się ... przedwczoraj... :-( Na mecz wybrałbym się z synem
10 września 2018, 21:44 [cytuj]
francuz powiedział/a:
Witam, czy ktoś pomógłby w zdobyciu biletów na Spurs-Cardiff 06.10? Bilety są dla zarejestrowanych użytkowników przed 01.07.2018, a ja zarejestrowałem się ... przedwczoraj... :-( Na mecz wybrałbym się z synem


Propouję poczekać aż bilety będą w otwartej sprzedaży. Na mecz z Cardiff na Wembley stadion na pewno nie będzie wyprzedany więc wystarczy poczekać i bez wykupionego czlonkostwa też będzie mozna kupić wejściówki.
Propouję poczekać aż bilety będą w otwartej sprzedaży. Na mecz z Cardiff na Wembley stadion na pewno nie będzie wyprzedany więc wystarczy poczekać i bez wykupionego czlonkostwa też będzie mozna kupić wejściówki
10 września 2018, 21:45 [cytuj]
Cześć!
Bardzo chcialbym zobaczyc mecz Spurs na Wembley, dlatego niezwykle ucieszylem sie widzac wolne wejsciowki na najblizsze spotkanie z Liverpoolem.

Niestety, nie mam jeszcze czlonkostwa. Czy jest jakas dobra duszyczka, ktora pomoglaby w zakupie biletu?

Stukrotne dzieki!

Pozdrawiam,
Braavos
Cześć! Bardzo chcialbym zobaczyc mecz Spurs na Wembley, dlatego niezwykle ucieszylem sie widzac wolne wejsciowki na najblizsze spotkanie z Liverpoolem. Niestety, nie mam jeszcze czlonkostwa. Czy jest jakas dobra duszyczka, ktora pomoglaby w zakupie biletu? Stukrotne dzieki! Pozdrawiam, Braavos
12 września 2018, 03:43 [cytuj]
Wybacz kolego, ale jedna osoba miała nieprzyjemności z powodu użyczania swojego membera. Klub nie zezwala na takie zagrywki i może nas ukarać zakazem wstępu. Dla ciebie to jeden mecz, dla nas dostać zakaz stadionowy to życiowa tragedia. Na Facebooku jest profil "Urban w Londynie" który chwali się że ma bilety na sprzedaż na ten mecz, oczywiście ze sporym narzutem
Wybacz kolego, ale jedna osoba miała nieprzyjemności z powodu użyczania swojego membera. Klub nie zezwala na takie zagrywki i może nas ukarać zakazem wstępu. Dla ciebie to jeden mecz, dla nas dostać zakaz stadionowy to życiowa tragedia. Na Facebooku jest profil "Urban w Londynie" który chwali się że ma bilety na sprzedaż na ten mecz, oczywiście ze sporym narzutem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 września 2018, 06:54 [cytuj]
A przykładowo jak przyjeżdża słabszy zespół i widzę że górne kondygnacje Wembley świecą pustkami, to normalnie moge iść do kasy i kupić bilet? Teoretycznie chyba powinienem? A nie prosić łachy osób 3cich, czy kupować u konika 5x drożej.
A przykładowo jak przyjeżdża słabszy zespół i widzę że górne kondygnacje Wembley świecą pustkami, to normalnie moge iść do kasy i kupić bilet? Teoretycznie chyba powinienem? A nie prosić łachy osób 3cich, czy kupować u konika 5x drożej
12 września 2018, 09:53 [cytuj]
https://twitter.com/HotspurTickets?lang=pl tu macie świetne źródło kupna biletów po nominalnej cenie a niekiedy taniej.
https://twitter.com/HotspurTickets?lang=pl tu macie świetne źródło kupna biletów po nominalnej cenie a niekiedy taniej
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
12 września 2018, 12:16 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
A przykładowo jak przyjeżdża słabszy zespół i widzę że górne kondygnacje Wembley świecą pustkami, to normalnie moge iść do kasy i kupić bilet? Teoretycznie chyba powinienem? A nie prosić łachy osób 3cich, czy kupować u konika 5x drożej


Przecież jest general sale jeszcze i stubhub (drożej)...?
Przecież jest general sale jeszcze i stubhub (drożej)...?
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
12 września 2018, 18:37 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
A przykładowo jak przyjeżdża słabszy zespół i widzę że górne kondygnacje Wembley świecą pustkami, to normalnie moge iść do kasy i kupić bilet? Teoretycznie chyba powinienem? A nie prosić łachy osób 3cich, czy kupować u konika 5x drożej


Nikt nie prowadzi sprzedaży w kasie osobom przypadkowym. Ze względów bezpieczeństwa nie praktykuje się tego na żadnym stadionie w Anglii. Musisz zarejestrować się na stronie i kupować bilety w General Sale. Założenie numeru CRN jest bezpłatne, więc dziwi nas to że tak dużo osób ma z tym problem. Więc albo nie są kibicami Tottenhamu i chyba nie w naszym interesie jest wpychanie ich sektory gospodarza, bo to zabijanie dopingu dla naszej drużyny.
Nikt nie prowadzi sprzedaży w kasie osobom przypadkowym. Ze względów bezpieczeństwa nie praktykuje się tego na żadnym stadionie w Anglii. Musisz zarejestrować się na stronie i kupować bilety w General Sale. Założenie numeru CRN jest bezpłatne, więc dziwi nas to że tak dużo osób ma z tym problem. Więc albo nie są kibicami Tottenhamu i chyba nie w naszym interesie jest wpychanie ich sektory gospodarza, bo to zabijanie dopingu dla naszej drużyny
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 września 2018, 06:57 [cytuj]
W moim przypadku problemem jest to że gardzę obrotem bezgotówkowym. A robienie transakcji wirtualnych to dla mnie SF jest. Ogólnie należę do młodego pokolenia i z czasem będzie coraz trudniej. Mam opory przed podawaniem danych karty przez neta. A druga rzecz, słabo znam angielski.
W moim przypadku problemem jest to że gardzę obrotem bezgotówkowym. A robienie transakcji wirtualnych to dla mnie SF jest. Ogólnie należę do młodego pokolenia i z czasem będzie coraz trudniej. Mam opory przed podawaniem danych karty przez neta. A druga rzecz, słabo znam angielski
13 września 2018, 11:49 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
W moim przypadku problemem jest to że gardzę obrotem bezgotówkowym. A robienie transakcji wirtualnych to dla mnie SF jest. Ogólnie należę do młodego pokolenia i z czasem będzie coraz trudniej. Mam opory przed podawaniem danych karty przez neta. A druga rzecz, słabo znam angielski


Jest rozwiązanie - Revolut. Mają jedną z opcji, że do każdej transakcji jest inny numer karty.

"Darmowe jednorazowe wirtualne karty ze zmiennym numerem" - oczywiście w opcji "Premium" i "Metal". https://www.revolut.com/pl/

A stronę możesz przetłumaczyć przeglądarką :ok:
Jest rozwiązanie - Revolut. Mają jedną z opcji, że do każdej transakcji jest inny numer karty. "Darmowe jednorazowe wirtualne karty ze zmiennym numerem" - oczywiście w opcji "Premium" i "Metal". https://www.revolut.com/pl/ A stronę możesz przetłumaczyć przeglądarką :ok:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
19 września 2018, 11:25 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Propouję poczekać aż bilety będą w otwartej sprzedaży. Na mecz z Cardiff na Wembley stadion na pewno nie będzie wyprzedany więc wystarczy poczekać i bez wykupionego czlonkostwa też będzie mozna kupić wejściówki


Walu, niestety, nie odpowiedziałeś na wątpliwość francuza. Na stronie www.tottenhamhotspur.com w informacji o biletach na Cardiff napisali:
"General sale tickets will only be available to supporters who were registered on the Tottenham Hotspur Ticketing Database no later than 1 July, 2018".
I kiedy po zarejestrowaniu się spróbowałem na próbę kupić bilety w otwartej sprzedaży na Watford, to odpisali:
Sales restrictions have been put in place for this fixture at the request of the authorities meaning that tickets can only be purchased by supporters who were previously on our database by a specified date. Unfortunately this account is not recognised as being valid prior to the required date and therefore you are unable to complete this ticket transaction on this occasion. We are sorry we are unable to allow your ticket purchase on this occasion.

Czyli krótko mówiąc: nie zarejestrowałeś się przed 1 lipca, nie kupisz biletu. Może później przesuną tę graniczną datę, np. w połowie sezonu będzie już obowiązywał 1 listopada. Przynajmniej mam taką nadzieję.:zly:
Walu, niestety, nie odpowiedziałeś na wątpliwość francuza. Na stronie www.tottenhamhotspur.com w informacji o biletach na Cardiff napisali: "General sale tickets will only be available to supporters who were registered on the Tottenham Hotspur Ticketing Database no later than 1 July, 2018". I kiedy po zarejestrowaniu się spróbowałem na próbę kupić bilety w otwartej sprzedaży na Watford, to odpisali: Sales restrictions have been put in place for this fixture at the request of the authorities meaning that tickets can only be purchased by supporters who were previously on our database by a specified date. Unfortunately this account is not recognised as being valid prior to the required date and therefore you are unable to complete this ticket transaction on this occasion. We are sorry we are unable to allow your ticket purchase on this occasion. Czyli krótko mówiąc: nie zarejestrowałeś się przed 1 lipca, nie kupisz biletu. Może później przesuną tę graniczną datę, np. w połowie sezonu będzie już obowiązywał 1 listopada. Przynajmniej mam taką nadzieję.:zly:
19 września 2018, 12:58 [cytuj]
Jamps2 powiedział/a:

I kiedy po zarejestrowaniu się spróbowałem na próbę kupić bilety w otwartej sprzedaży na Watford, to odpisali:

serio, chciales jechac do Milton Keynes?
na watford data rejestracji wymagana do zakupu biletowq to byl/jest 6 wrzesnia, wiec nie specjalnie restrykcyjna..
Edytowano dnia: 19 września 2018, 13:01
serio, chciales jechac do Milton Keynes? na watford data rejestracji wymagana do zakupu biletowq to byl/jest 6 wrzesnia, wiec nie specjalnie restrykcyjna
20 września 2018, 22:09 [cytuj]
Ktos moze mi pomoc w zakupie 3 biletow na Cardiff?
Ktos moze mi pomoc w zakupie 3 biletow na Cardiff?
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się