Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » OGROMNA prosba o pomoc przy zakupie biletów
5 stycznia 2018, 15:58 [cytuj]
Witam,
Czy ktos z fanow jest mi w stanie pomoc kupic bilet na mecz z MU na 31.01.2018 , prosze? Kupiłem już bilety na samolot, a nie mogę kupić biletów na mecz z United, poniewaz za późno zarejestrowalem sie w bazie... Jest w stanie ktoś mi pomóc? moj Client Reference Number : 3947738
Witam, Czy ktos z fanow jest mi w stanie pomoc kupic bilet na mecz z MU na 31.01.2018 , prosze? Kupiłem już bilety na samolot, a nie mogę kupić biletów na mecz z United, poniewaz za późno zarejestrowalem sie w bazie... Jest w stanie ktoś mi pomóc? moj Client Reference Number : 3947738
16 stycznia 2018, 21:16 [cytuj]
Szukam tez mozliwości zakupu biletów ale niestety nikt się nie zgłosił.Kupiłes?
Szukam tez mozliwości zakupu biletów ale niestety nikt się nie zgłosił.Kupiłes?
24 stycznia 2018, 10:32 [cytuj]
Caliber, Jacek już ma bilety, mogę chyba kupić jeszcze 4.
Mogę pomóc, czy już sobie poradziłeś?
Caliber, Jacek już ma bilety, mogę chyba kupić jeszcze 4. Mogę pomóc, czy już sobie poradziłeś?
25 stycznia 2018, 16:01 [cytuj]
Cieszę się, że ludzie sobie pomagają, ale dobrze byłoby najpierw się dowiedzieć czy to są kibice Tottenhamu, czy czasami kibiców przeciwników nie wpychasz na sektor gospodarzy
Cieszę się, że ludzie sobie pomagają, ale dobrze byłoby najpierw się dowiedzieć czy to są kibice Tottenhamu, czy czasami kibiców przeciwników nie wpychasz na sektor gospodarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 marca 2018, 14:17 [cytuj]
Witam jestem nowym użytkownikiem możemy mi ktoś pomóc w zakupie 4 biletów 2 dorosłych i 2 dzieci (8 i 10 lat) na mecz totenham - leicester 13.05.2018 dziękuję pozdrawiam Marcin
Witam jestem nowym użytkownikiem możemy mi ktoś pomóc w zakupie 4 biletów 2 dorosłych i 2 dzieci (8 i 10 lat) na mecz totenham - leicester 13.05.2018 dziękuję pozdrawiam Marcin
19 marca 2018, 11:44 [cytuj]
mskoczo powiedział/a:

22 marca pojawią się w ogólnej sprzedaży. proponuję od 9 rano czatować na nie na oficjalnej stronie.
22 marca pojawią się w ogólnej sprzedaży. proponuję od 9 rano czatować na nie na oficjalnej stronie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 marca 2018, 15:30 [cytuj]
A tam trzeba być zarejestrowanym? i orientujesz się czy dla dzieci są jakieś zniżki? dziękuję pozdrawiam marcin
A tam trzeba być zarejestrowanym? i orientujesz się czy dla dzieci są jakieś zniżki? dziękuję pozdrawiam marcin

forum dyskusyjne

tabela ligowa

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się