Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Tottenham-West Bromwich Albion bilety przed meczem
18 listopada 2017, 19:44 [cytuj]
Część. Mam pytanie o możliwość kupienia biletów na najbliższy ligowy mecz z West Bromwich Albion który będzie w najbliższą sobotę. W sobotę rano lecimy z znajomymi na weekend do Londynu i chcielibyśmy przy okazji obejrzeć mecz Tottenhamu. Lądujemy rano w Londynie więc trochę czasu do meczu będziemy mieli. Czy jeżeli na 2-3h przed meczem pojedziemy pod stadion to bez problemu kupimy bilety? Czy trzeba mieć jakieś karty lojalnościowe czy coś w tym rodzaju ?
Część. Mam pytanie o możliwość kupienia biletów na najbliższy ligowy mecz z West Bromwich Albion który będzie w najbliższą sobotę. W sobotę rano lecimy z znajomymi na weekend do Londynu i chcielibyśmy przy okazji obejrzeć mecz Tottenhamu. Lądujemy rano w Londynie więc trochę czasu do meczu będziemy mieli. Czy jeżeli na 2-3h przed meczem pojedziemy pod stadion to bez problemu kupimy bilety? Czy trzeba mieć jakieś karty lojalnościowe czy coś w tym rodzaju ?
20 listopada 2017, 22:42 [cytuj]
Czy bez problemu to nie wiem, ale ostatnio jak byliśmy na meczu to ktoś nas zaczepiał. Tylko wiesz że możesz przepłacić pod stadionem??
Czy bez problemu to nie wiem, ale ostatnio jak byliśmy na meczu to ktoś nas zaczepiał. Tylko wiesz że możesz przepłacić pod stadionem??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 listopada 2017, 18:21 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czy bez problemu to nie wiem, ale ostatnio jak byliśmy na meczu to ktoś nas zaczepiał. Tylko wiesz że możesz przepłacić pod stadionem??

Zaczepiał w jakim sensie?
A biletow w kasie przed meczem nie dostanę w cenie jaką widać w necie? To w jaki sposób najlepiej zaopatrzyć się w bilety?
Zaczepiał w jakim sensie? A biletow w kasie przed meczem nie dostanę w cenie jaką widać w necie? To w jaki sposób najlepiej zaopatrzyć się w bilety?
21 listopada 2017, 19:47 [cytuj]
Zaczepiał z biletem na sprzedaż, ale mieliśmy więc nie pytałem ile chce. Stub hub, Myślę że n West Brom raczej dużej przebitki nie będzie. Szukaj na grupach facebook twitter Spurs Tickets itp. może ktoś chce odsprzedać. Na pewno były w sprzedaży, ale musiałbyś założyć konto na głównej dużo wcześniej. Dobrze mieć takie konto, nic nie kosztuje a zawsze może się przydać
Zaczepiał z biletem na sprzedaż, ale mieliśmy więc nie pytałem ile chce. Stub hub, Myślę że n West Brom raczej dużej przebitki nie będzie. Szukaj na grupach facebook twitter Spurs Tickets itp. może ktoś chce odsprzedać. Na pewno były w sprzedaży, ale musiałbyś założyć konto na głównej dużo wcześniej. Dobrze mieć takie konto, nic nie kosztuje a zawsze może się przydać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 listopada 2017, 20:09 [cytuj]
Mysle, ze dostaniesz bez problemu przed meczem w kasach, zadzwon do nich i sie zapytaj, jak nie gadzasz po e. to daj znac to ci sie dowiem.
Mysle, ze dostaniesz bez problemu przed meczem w kasach, zadzwon do nich i sie zapytaj, jak nie gadzasz po e. to daj znac to ci sie dowiem
21 listopada 2017, 20:13 [cytuj]
Patrzyłem jeszcze teraz i miejsc jest jeszcze sporo, ale bez szalu.
Patrzyłem jeszcze teraz i miejsc jest jeszcze sporo, ale bez szalu
21 listopada 2017, 21:39 [cytuj]
No właśnie dziś patrzyłem na StubHub i chce u nich kupić żeby mieć już w ręku bilety. Ktoś z Was kupował bilety na tej stronce ? Nie są potrzebne mi żadne dodatkowe karty żeby wejść? Po jakim czasie dostaje się bilety do druku ?
No właśnie dziś patrzyłem na StubHub i chce u nich kupić żeby mieć już w ręku bilety. Ktoś z Was kupował bilety na tej stronce ? Nie są potrzebne mi żadne dodatkowe karty żeby wejść? Po jakim czasie dostaje się bilety do druku ?
21 listopada 2017, 22:52 [cytuj]
Kup na oficjalnej stronie!
Kup na oficjalnej stronie!
22 listopada 2017, 06:33 [cytuj]
No tak ale nie mam ani u nich konta a i przelew pewnie będzie ciężej zrobić za granicę. Dodając jeszcze bardzo kiepską znajomość mojego angielskiego wygodniej mi kupić na polskiej stronce nawet trochę przepłacając. I tak celuje w najtansze bilety wiec cena az takiej roli nie odgrywa.
No tak ale nie mam ani u nich konta a i przelew pewnie będzie ciężej zrobić za granicę. Dodając jeszcze bardzo kiepską znajomość mojego angielskiego wygodniej mi kupić na polskiej stronce nawet trochę przepłacając. I tak celuje w najtansze bilety wiec cena az takiej roli nie odgrywa
22 listopada 2017, 10:09 [cytuj]
Jak chcesz to ci kupie te bilety, powiedz tylko jakie miejsca. Ja jestem na tym meczu to mogę Ci przynieść te bilety lub wysłać maila to sobie sam wydrukujesz.
Jak chcesz to ci kupie te bilety, powiedz tylko jakie miejsca. Ja jestem na tym meczu to mogę Ci przynieść te bilety lub wysłać maila to sobie sam wydrukujesz
22 listopada 2017, 10:46 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Jak chcesz to ci kupie te bilety, powiedz tylko jakie miejsca. Ja jestem na tym meczu to mogę Ci przynieść te bilety lub wysłać maila to sobie sam wydrukujesz

Podaj do siebie maila albo napisz do mnie na lukasdraz@wp.pl to dogadamy szczegóły
Podaj do siebie maila albo napisz do mnie na lukasdraz@wp.pl to dogadamy szczegóły

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się