Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Real Madryt - Totteham Hotspur
17 października 2017, 22:06 [cytuj]
Zmiany potrzebne, bo nie mamy siły już.
Edytowano dnia: 17 października 2017, 22:06
Zmiany potrzebne, bo nie mamy siły już
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 22:08 [cytuj]
Son za Llorente by się przydał
Son za Llorente by się przydał
17 października 2017, 22:09 [cytuj]
APOEL prowadzi z BVB :cwaniak:
APOEL prowadzi z BVB :cwaniak:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 22:12 [cytuj]
Llorente za mało walczy. Dawać Sona
Llorente za mało walczy. Dawać Sona
www.facebook.com/OgienOdSkaja
17 października 2017, 22:14 [cytuj]
Kanneee :(( to miał być gol
Kanneee :(( to miał być gol
17 października 2017, 22:14 [cytuj]
ja pierdole jaka seta
ja pierdole jaka seta
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 22:15 [cytuj]
Kurwa Kane to była meczowa...
Kurwa Kane to była meczowa
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 22:16 [cytuj]
ajjjj szkoda tych okazji!
ajjjj szkoda tych okazji!
17 października 2017, 22:17 [cytuj]
ja pierdole to się zemści...
ja pierdole to się zemści
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 22:18 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Llorente za mało walczy. Dawać Sonia


Skubany chyba przeczytał I wziął się za siebie :D
Skubany chyba przeczytał I wziął się za siebie :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
17 października 2017, 22:19 [cytuj]
Hahahaha znowu sędzia nas jebie
Hahahaha znowu sędzia nas jebie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 22:28 [cytuj]
Kane i Eriksen dzisiaj najsłabsi u nas. Szkoda.
Kane i Eriksen dzisiaj najsłabsi u nas. Szkoda
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 22:35 [cytuj]
Marciniak na bank dorzuci jeszcze dwie minuty opócz trzech
Marciniak na bank dorzuci jeszcze dwie minuty opócz trzech
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 22:37 [cytuj]
Brawo za ten mecz! :brawo:
Brawo za ten mecz! :brawo:
17 października 2017, 22:37 [cytuj]
Teraz jeszczed remis Borussi proszę
Teraz jeszczed remis Borussi proszę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 22:37 [cytuj]
Wielkie brawa. Pokazaliśmy ogromne jajca i charakter. Brawo panowie i brawo Pochettino :brawo:
Wielkie brawa. Pokazaliśmy ogromne jajca i charakter. Brawo panowie i brawo Pochettino :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 22:40 [cytuj]
Każdy przed meczem taki wynik brał w ciemno, ale prawda jest taka że przez stronniczość p. Marciniaka i jego decyzje pozostaje pewien niedosyt. Borussia zagrała na szczęście pod nas.
Każdy przed meczem taki wynik brał w ciemno, ale prawda jest taka że przez stronniczość p. Marciniaka i jego decyzje pozostaje pewien niedosyt. Borussia zagrała na szczęście pod nas
17 października 2017, 22:42 [cytuj]
Jak wygramy z APOELem to mam na 99% wyjście z grupy. Chyba że Real nam zrobi przysługę i zremisuje z BVB lub wygra to wtedy na 100% zwycięstwo u siebie z APOELem daje nam awans
Jak wygramy z APOELem to mam na 99% wyjście z grupy. Chyba że Real nam zrobi przysługę i zremisuje z BVB lub wygra to wtedy na 100% zwycięstwo u siebie z APOELem daje nam awans
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 22:44 [cytuj]
Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie.Nie chce się czepiać, ale tak naprawdę to Szymon Marciniak popełnił dwa błędy na naszą niekorzyść( nie podyktował karnego i gwizdnal spalonego Eriksena którego tak naprawdęnie było ) , gdyby nie to to mogliśmy nawet dziś wygrać.:tak:
Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie.Nie chce się czepiać, ale tak naprawdę to Szymon Marciniak popełnił dwa błędy na naszą niekorzyść( nie podyktował karnego i gwizdnal spalonego Eriksena którego tak naprawdęnie było ) , gdyby nie to to mogliśmy nawet dziś wygrać.:tak:
17 października 2017, 23:05 [cytuj]
Dojedziemy ich na Wembley. Alli ukłuje :cwaniak:
Dojedziemy ich na Wembley. Alli ukłuje :cwaniak:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 85 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się