Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Real Madryt - Totteham Hotspur
17 października 2017, 19:41 [cytuj]
Tottenham: Lloris; Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez; Sissoko, Dier, Winks, Eriksen; Kane, Llorente.
Ławka: Vorm, Foyth, Trippier, Rose, Walker-Peters, Georgiou, Son.

Real Madryt: Navas; Achraf, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco; Cristiano, Benzema.
Ławka: Casilla, Nacho, Theo, Llorente, Ceballos, Asensio i Lucas Vázquez
Edytowano dnia: 17 października 2017, 19:41
Tottenham: Lloris; Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez; Sissoko, Dier, Winks, Eriksen; Kane, Llorente. Ławka: Vorm, Foyth, Trippier, Rose, Walker-Peters, Georgiou, Son. Real Madryt: Navas; Achraf, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco; Cristiano, Benzema. Ławka: Casilla, Nacho, Theo, Llorente, Ceballos, Asensio i Lucas Vázquez
17 października 2017, 19:45 [cytuj]
Środek pola przegrany na starcie. Winks to małolat z ogarniczonym potencjałem bez doświadczenia. A naprzeciwko Kroos czy Modric. Do tego bram Wanyamy, nie ma komu czyścić. Niestety ale brak Bembele i Wanyamy to ogromna strata dla srodka pola.
Dziwi mnie tez granie 2 napastnikami, tak nagle, z Realem..
Środek pola przegrany na starcie. Winks to małolat z ogarniczonym potencjałem bez doświadczenia. A naprzeciwko Kroos czy Modric. Do tego bram Wanyamy, nie ma komu czyścić. Niestety ale brak Bembele i Wanyamy to ogromna strata dla srodka pola. Dziwi mnie tez granie 2 napastnikami, tak nagle, z Realem
17 października 2017, 19:48 [cytuj]
Co jak co ale Llorente to się nie spodziewałem. Wydaje mi się że zagramy 3412
Dier, Sanchez, Toby
Aurier, Winks, Sissoko, Jan
Eriksen
Kane, Llorente

Dwóch silnych napastników i dośrodkowania od Vertsa, Auriera i Eriksena. Możemy im sprawić trochę problemów
Co jak co ale Llorente to się nie spodziewałem. Wydaje mi się że zagramy 3412 Dier, Sanchez, Toby Aurier, Winks, Sissoko, Jan Eriksen Kane, Llorente Dwóch silnych napastników i dośrodkowania od Vertsa, Auriera i Eriksena. Możemy im sprawić trochę problemów
17 października 2017, 19:53 [cytuj]
Dziwne że Son nie wyszedł, do gry z kontrataku idealnie się nadaje a i z Borussia zagrał dobry mecz. Panowie jakieś ogarnięte link mile widziane. Jedziemy z nimi, COYS!!
Dziwne że Son nie wyszedł, do gry z kontrataku idealnie się nadaje a i z Borussia zagrał dobry mecz. Panowie jakieś ogarnięte link mile widziane. Jedziemy z nimi, COYS!!
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
17 października 2017, 19:55 [cytuj]
Dwójka napastników. To mnie Poch zaskoczył, ale nie mamy nic do stracenia. COYS!
Dwójka napastników. To mnie Poch zaskoczył, ale nie mamy nic do stracenia. COYS!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 20:21 [cytuj]
Gramy 3-5-2, Poch robi zasłonę dymną. Zobaczymy co wyjdzie z pary Llorente -Kane. Llorente pewnie ma absobować uwagę obrońców, żeby Kane miał więcej miejsca.
Gramy 3-5-2, Poch robi zasłonę dymną. Zobaczymy co wyjdzie z pary Llorente -Kane. Llorente pewnie ma absobować uwagę obrońców, żeby Kane miał więcej miejsca
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 20:24 [cytuj]
Skład trochę dziwi,ustawienie tez ale ja wierze w MP, on już zaskakiwał wiele razy i przeważnie się to sprawdzało!
2:1 dla nas.
Skład trochę dziwi,ustawienie tez ale ja wierze w MP, on już zaskakiwał wiele razy i przeważnie się to sprawdzało! 2:1 dla nas
17 października 2017, 20:26 [cytuj]
Nie ma naszego meczu na Canal+ ?

edit. uff jest ;d
Edytowano dnia: 17 października 2017, 20:28
Nie ma naszego meczu na Canal+ ? edit. uff jest ;d
17 października 2017, 20:28 [cytuj]
30 program
30 program
17 października 2017, 20:29 [cytuj]
ALE mam stracha, chyba coś walne! he he
ALE mam stracha, chyba coś walne! he he
17 października 2017, 20:30 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Nie ma naszego meczu na Canal+ ?

edit. uff jest ;d


Jest na głównym ze studiem i analizą w przerwie, jak mogłoby nie być najlepszego meczu??
Jest na głównym ze studiem i analizą w przerwie, jak mogłoby nie być najlepszego meczu??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 20:44 [cytuj]
Kto to jest Hakimi?
Edytowano dnia: 17 października 2017, 20:44
Kto to jest Hakimi?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 20:45 [cytuj]
Panowie macie jakieś linki?
Panowie macie jakieś linki?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
17 października 2017, 20:47 [cytuj]
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 20:52 [cytuj]
https://wizja.tv/watch.php?id=30 raczej nie ma lepszego streama. Ale nam sie usrało ;o
https://wizja.tv/watch.php?id=30 raczej nie ma lepszego streama. Ale nam sie usrało ;o
17 października 2017, 20:52 [cytuj]
Ale fart. Verts musi wybijać takie piłki.
Ale fart. Verts musi wybijać takie piłki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 20:53 [cytuj]
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=7
Tutaj całkiem nieźle jak na razie
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=7 Tutaj całkiem nieźle jak na razie
17 października 2017, 21:06 [cytuj]
Ja jebie tak blisko
Ja jebie tak blisko
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 października 2017, 21:07 [cytuj]
Marciniak ma koszulkę realu pod spodem
Marciniak ma koszulkę realu pod spodem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 października 2017, 21:08 [cytuj]
Przecież to był karny. Marciniak widać, że sędziuje pod Real.
Przecież to był karny. Marciniak widać, że sędziuje pod Real
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 85 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się