Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Prośba o pomoc w zakupie biletów
16 października 2017, 20:48 [cytuj]
Cześć!
Mam prośbę - czy ktoś z ważnym członkostwem mógłby mi pomóc w zakupie 3 biletów na mecz 31.01.2018r. z MU. Moje członkostwo jest nieaktywne a chciałbym zabrać na mecz swoje dzieci. Boję się, że po otwarciu okienka dla niezrzeszonych może już nie być biletów. Dziękuję!
Cześć! Mam prośbę - czy ktoś z ważnym członkostwem mógłby mi pomóc w zakupie 3 biletów na mecz 31.01.2018r. z MU. Moje członkostwo jest nieaktywne a chciałbym zabrać na mecz swoje dzieci. Boję się, że po otwarciu okienka dla niezrzeszonych może już nie być biletów. Dziękuję!
17 października 2017, 14:36 [cytuj]
Bilety beda dostepne dopiero od 04.12.2017
http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/on-sale-dates/
Bilety beda dostepne dopiero od 04.12.2017 http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/on-sale-dates/
30 października 2017, 09:36 [cytuj]
Ok - dzięki za informację. Tylko nie mam ważnego członkostwa i dla mnie dostępne będą dopiero od 15.12.2017r. stąd moje pytanie, czy ktoś z ważnym członkostwem mógłby mi pomóc? Czy muszę czekać na 15.12. i liczyć na łut szczęścia? Pozdrawiam!
Ok - dzięki za informację. Tylko nie mam ważnego członkostwa i dla mnie dostępne będą dopiero od 15.12.2017r. stąd moje pytanie, czy ktoś z ważnym członkostwem mógłby mi pomóc? Czy muszę czekać na 15.12. i liczyć na łut szczęścia? Pozdrawiam!
30 października 2017, 10:45 [cytuj]
Tr33 nie ma problemu, mogę Ci pomóc z tymi biletami.
Tr33 nie ma problemu, mogę Ci pomóc z tymi biletami
30 października 2017, 21:21 [cytuj]
Piekny - daj mi proszę znać, jak mogę się z Tobą skontaktować. Dziękuję za odzew! Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Kupiłem już bilety na samolot i zacząłem szukać noclegu w okolicy stadionu. Jeśli mógłbyś mi pomóc, byłoby fenomenalnie!!!:)
Piekny - daj mi proszę znać, jak mogę się z Tobą skontaktować. Dziękuję za odzew! Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Kupiłem już bilety na samolot i zacząłem szukać noclegu w okolicy stadionu. Jeśli mógłbyś mi pomóc, byłoby fenomenalnie!!!:)
31 października 2017, 10:19 [cytuj]
Wyślę ci numer telefonu i maila na priv.
Edytowano dnia: 31 października 2017, 10:20
Wyślę ci numer telefonu i maila na priv
1 listopada 2017, 22:00 [cytuj]
Piekny! Dzięki - napisałem maila :-)
Piekny! Dzięki - napisałem maila :-)
6 listopada 2017, 12:16 [cytuj]
Ktos sie orientuje jak z dostepnoscia biletow na Borussie w sektorze gosci?
Ktos sie orientuje jak z dostepnoscia biletow na Borussie w sektorze gosci?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
12 listopada 2017, 09:36 [cytuj]
Cześć wszystkim. Jakie członkostwo trzeba mieć, żeby być uprawnionym do zakupu biletów we wcześniejszej fazie? Przyznaję, że kompletnie się na tym nie znam, bo nie planowałem do tej pory wyjazdu na mecz. Ostatnio coś mnie naszło i zastanawiam się jak te bilety można dostać. Domyślam się, że z racji tego, że gramy na Wembley, pewnie bilety na domowe mecze ligowe ze średniakami będą dostępne do ostatniego momentu. Mógłby ktoś w kilku słowach opisach jak wygląda procedura zakupu biletów. Dziek!
Cześć wszystkim. Jakie członkostwo trzeba mieć, żeby być uprawnionym do zakupu biletów we wcześniejszej fazie? Przyznaję, że kompletnie się na tym nie znam, bo nie planowałem do tej pory wyjazdu na mecz. Ostatnio coś mnie naszło i zastanawiam się jak te bilety można dostać. Domyślam się, że z racji tego, że gramy na Wembley, pewnie bilety na domowe mecze ligowe ze średniakami będą dostępne do ostatniego momentu. Mógłby ktoś w kilku słowach opisach jak wygląda procedura zakupu biletów. Dziek!
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się