Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Spurs - Bournemouth w Londynie
14 października 2017, 17:24 [cytuj]
pytam ponownie: ktoś ma stream który daje radę?
pytam ponownie: ktoś ma stream który daje radę?
14 października 2017, 17:27 [cytuj]
http://streamsport.eu/soccer/tottenham-hotspur-vs-afc-bournemouth-sp4ao76?l=1308430676 ale bywalo lepiej
http://streamsport.eu/soccer/tottenham-hotspur-vs-afc-bournemouth-sp4ao76?l=1308430676 ale bywalo lepiej
14 października 2017, 17:27 [cytuj]
http://tele-wizja.com/stream-74/

Ja oglądam tutaj. Nie działa ci?
http://tele-wizja.com/stream-74/ Ja oglądam tutaj. Nie działa ci?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:30 [cytuj]
strzelmy druga i bedzie po herbacie zanim Defoe strzeli
strzelmy druga i bedzie po herbacie zanim Defoe strzeli
14 października 2017, 17:35 [cytuj]
nic nie działa, Kamilos - prosi o flasha (a takowy jest), Czarosław - w ogóle się nie włącza (puste miejsce)
nic nie działa, Kamilos - prosi o flasha (a takowy jest), Czarosław - w ogóle się nie włącza (puste miejsce)
14 października 2017, 17:35 [cytuj]
Nie da się patrzeć na naszą grę :|
Nie da się patrzeć na naszą grę :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:36 [cytuj]
to chyba musisz wlaczyc flasha ,prawym myszka?
to chyba musisz wlaczyc flasha ,prawym myszka?
14 października 2017, 17:38 [cytuj]
Kane dzisiaj jest tragiczny. Nie pamiętam tak słabego meczu w jego wykonaniu.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:40
Kane dzisiaj jest tragiczny. Nie pamiętam tak słabego meczu w jego wykonaniu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:40 [cytuj]
to nie pamietasz jego poczatkow;) moze sie oszczedza przed Madrytem
to nie pamietasz jego poczatkow;) moze sie oszczedza przed Madrytem
14 października 2017, 17:40 [cytuj]
varba powiedział/a:
Jak mnie niektórzy ludzie irytują na Wembley. Jeden żre popcorn, drugi pierdoli coś z kumplem przez cały mecz. Co to kurwa ma być. Ja tu dre ryja sam a oni się patrzą na mnie jak ja bym robil coś nie tak

Bo stadion jest za duzy dla nas + bilety sa tanie wiec przychodza turysci i mega pikniki.. psuja atmosfere i czesto maja wywalone na mecz..
Bo stadion jest za duzy dla nas + bilety sa tanie wiec przychodza turysci i mega pikniki.. psuja atmosfere i czesto maja wywalone na mecz
14 października 2017, 17:41 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
to nie pamietasz jego poczatkow;) moze sie oszczedza przed Madrytem

Niestety pamiętam :D Chodziło mi o to, że od dawna nie zagrał takiego piachu.
Niestety pamiętam :D Chodziło mi o to, że od dawna nie zagrał takiego piachu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:42 [cytuj]
niech ten sedzia skonczy mecz jak kiedys w Kielcach
niech ten sedzia skonczy mecz jak kiedys w Kielcach
14 października 2017, 17:45 [cytuj]
Pierwsza fajna akcja w 87 minucie :D

Jedyny pozytyw, że Sissoko z meczu na meczu wygląda coraz lepiej.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:48
Pierwsza fajna akcja w 87 minucie :D Jedyny pozytyw, że Sissoko z meczu na meczu wygląda coraz lepiej
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:50 [cytuj]
ta sytuacja podsumowuje swietnie ten mecz ,ale powinna by czerwona ,ale po co ten Sissoko tak mocno podawal?
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:51
ta sytuacja podsumowuje swietnie ten mecz ,ale powinna by czerwona ,ale po co ten Sissoko tak mocno podawal?
14 października 2017, 17:51 [cytuj]
Dlaczego Winks nie trafił na pustą, można zapytać.

Nkoudou dopiero nie wrócił po kontuzji stopy/kostki? Oby się nie odnowiła.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:52
Dlaczego Winks nie trafił na pustą, można zapytać. Nkoudou dopiero nie wrócił po kontuzji stopy/kostki? Oby się nie odnowiła
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:52 [cytuj]
to niewazne ale te podanie to bylo doslownie na kontuzje i to bardzo powazna
to niewazne ale te podanie to bylo doslownie na kontuzje i to bardzo powazna
14 października 2017, 17:54 [cytuj]
A to też racja.

Okrutne męczarnie. Nie możemy tak dalej grać na Wembley, jak chcemy coś ugrać w tym sezonie. Druga połowa nieco lepsza, ale jakieś składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki. Dobrze, że graliśmy tylko z Bournemouth.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:55
A to też racja. Okrutne męczarnie. Nie możemy tak dalej grać na Wembley, jak chcemy coś ugrać w tym sezonie. Druga połowa nieco lepsza, ale jakieś składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki. Dobrze, że graliśmy tylko z Bournemouth
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:56 [cytuj]
Bournemouth i Begovic mają furę szczęścia z tą żółtą. Na bramce powinien wylądować zawodnik z pola a w kolejnym meczu Borubar.
Bournemouth i Begovic mają furę szczęścia z tą żółtą. Na bramce powinien wylądować zawodnik z pola a w kolejnym meczu Borubar
14 października 2017, 17:58 [cytuj]
Swoją drogą, zagrajmy tak za tydzień z Liverpoolem to skończy się to gwałtem.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:58
Swoją drogą, zagrajmy tak za tydzień z Liverpoolem to skończy się to gwałtem
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 20:41 [cytuj]
Wybacz piękny ale nie sprawdzałem już potem spursmanii. Czarosław czasami trudniej gra się z takim Bournemouth niż z drużyna która chce grać w piłkę jak Borrusia czy Liverpool
Wybacz piękny ale nie sprawdzałem już potem spursmanii. Czarosław czasami trudniej gra się z takim Bournemouth niż z drużyna która chce grać w piłkę jak Borrusia czy Liverpool
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się