Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Spurs - Bournemouth w Londynie
14 października 2017, 16:54 [cytuj]
Musi wejsc Dembele i Aurier.
Musi wejsc Dembele i Aurier
14 października 2017, 16:54 [cytuj]
Ale męki, dawać Sissoko
Ale męki, dawać Sissoko
14 października 2017, 16:57 [cytuj]
Dembele jest kontuzjowany
Dembele jest kontuzjowany
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 16:57 [cytuj]
Nie ma co winić murawę. Za mało jest ruchu z przodu. Za dużo podań wszerz boiska. Bournemouth dobrze się przesuwa. Jak nie popełnią błędu to ciężko będzie im coś strzelić. Musimy szybciej grać, żeby mieli okazję się pomylić więcej podań na jeden kontakt.
Nie ma co winić murawę. Za mało jest ruchu z przodu. Za dużo podań wszerz boiska. Bournemouth dobrze się przesuwa. Jak nie popełnią błędu to ciężko będzie im coś strzelić. Musimy szybciej grać, żeby mieli okazję się pomylić więcej podań na jeden kontakt
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 października 2017, 16:59 [cytuj]
Za wolno podajemy piłkę. Prawie za każdym razem nasi zawodnicy maja 3 lub więcej kontaktów zanim podadzą i Bournemouth ma strasznie dużo czasu an ustawienie się.

Wpuściłbym jakoś niedługo Llorente. Jak będziemy mieć w polu karnym Llorente, Kane i Dele to w końcu któryś z nich dojdzie do któregoś dośrodkowania i strzleimy tego gola.
Za wolno podajemy piłkę. Prawie za każdym razem nasi zawodnicy maja 3 lub więcej kontaktów zanim podadzą i Bournemouth ma strasznie dużo czasu an ustawienie się. Wpuściłbym jakoś niedługo Llorente. Jak będziemy mieć w polu karnym Llorente, Kane i Dele to w końcu któryś z nich dojdzie do któregoś dośrodkowania i strzleimy tego gola
14 października 2017, 16:59 [cytuj]
Jest jakiś stream (ten z poprzedniej strony u mnie się w ogóle nie uruchamia)? :blee:
Jest jakiś stream (ten z poprzedniej strony u mnie się w ogóle nie uruchamia)? :blee:
14 października 2017, 16:59 [cytuj]
W momencie kiedy wszyscy graja pod nas my (na razie) zawodzimy na całej linii...
W momencie kiedy wszyscy graja pod nas my (na razie) zawodzimy na całej linii
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
14 października 2017, 17:00 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie ma co winić murawę. Za mało jest ruchu z przodu. Za dużo podań wszerz boiska. Bournemouth dobrze się przesuwa. Jak nie popełnią błędu to ciężko będzie im coś strzelić. Musimy szybciej grać, żeby mieli okazję się pomylić więcej podań na jeden kontakt

Właśnie tego nie rozumiem. Ci piłkarze to potrafią, więc w czym problem? Boją się zagrać na jeden kontakt? Jak dali sobie wmówić, że to wina stadionu to tylko źle świadczy o ich mentalności.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:00
Właśnie tego nie rozumiem. Ci piłkarze to potrafią, więc w czym problem? Boją się zagrać na jeden kontakt? Jak dali sobie wmówić, że to wina stadionu to tylko źle świadczy o ich mentalności
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:02 [cytuj]
Jak mnie niektórzy ludzie irytują na Wembley. Jeden żre popcorn, drugi pierdoli coś z kumplem przez cały mecz. Co to kurwa ma być. Ja tu dre ryja sam a oni się patrzą na mnie jak ja bym robil coś nie tak
Jak mnie niektórzy ludzie irytują na Wembley. Jeden żre popcorn, drugi pierdoli coś z kumplem przez cały mecz. Co to kurwa ma być. Ja tu dre ryja sam a oni się patrzą na mnie jak ja bym robil coś nie tak
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 października 2017, 17:02 [cytuj]
Problem w tym, że w środku nie mamy za bardzo kreatywnych graczy bo Dier i Winks raczej do tych pomysłowych nie należą. Ok, jest Eriksen ale to za mało. Kane nie ma zbytnio z czego strzelać bo piłek dzisiaj dostał tyle co nic, jedyną klarowną sytuację miał ale dostał wtedy trudną do opanowania piłkę i był mocno naciskany z tyłu.
Problem w tym, że w środku nie mamy za bardzo kreatywnych graczy bo Dier i Winks raczej do tych pomysłowych nie należą. Ok, jest Eriksen ale to za mało. Kane nie ma zbytnio z czego strzelać bo piłek dzisiaj dostał tyle co nic, jedyną klarowną sytuację miał ale dostał wtedy trudną do opanowania piłkę i był mocno naciskany z tyłu
14 października 2017, 17:04 [cytuj]
NO NARESZCIE!!!!

To powtórki ze Swansea nie będzie, teraz trzeba się modlić o brak powtórki z Burnley.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:04
NO NARESZCIE!!!! To powtórki ze Swansea nie będzie, teraz trzeba się modlić o brak powtórki z Burnley
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:04 [cytuj]
varba ja nie zwalam w żadnym wypadku na murawe ,ale sprzed komputera wygląda mi na inna niz na wiekszosci stadionow ,wiec tak sie pytam z ciekawosci jak to z bliska wyglada. Eriksen mistrzowska forma:brawo:
varba ja nie zwalam w żadnym wypadku na murawe ,ale sprzed komputera wygląda mi na inna niz na wiekszosci stadionow ,wiec tak sie pytam z ciekawosci jak to z bliska wyglada. Eriksen mistrzowska forma:brawo:
14 października 2017, 17:05 [cytuj]
Stoke tymczasem wraca do meczu. 3-2.
Stoke tymczasem wraca do meczu. 3-2
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:07 [cytuj]
Walker samobój ,gorzej dla nas ze Benzema wrocil akurat przed meczem z nami
Walker samobój ,gorzej dla nas ze Benzema wrocil akurat przed meczem z nami
14 października 2017, 17:11 [cytuj]
Smutne, że nadal nie potrafimy skonstruować składnej akcji.
Smutne, że nadal nie potrafimy skonstruować składnej akcji
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:12 [cytuj]
Alli w tym sezonie wyglada jakby myslami byl juz gdzies indziej, pewnie ci agenci zaczeli mu mieszac w glowie:bezradny:
Alli w tym sezonie wyglada jakby myslami byl juz gdzies indziej, pewnie ci agenci zaczeli mu mieszac w glowie:bezradny:
14 października 2017, 17:12 [cytuj]
Son, taka świetna pozycja do strzału...
Son, taka świetna pozycja do strzału
14 października 2017, 17:15 [cytuj]
Kur...

Przecież to wygląda jakbyśmy zapomnieli jak się gra w piłkę. Eriksen ma prostą piłkę do Allego a potyka się o własne nogi. O co tu chodzi?
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:18
Kur... Przecież to wygląda jakbyśmy zapomnieli jak się gra w piłkę. Eriksen ma prostą piłkę do Allego a potyka się o własne nogi. O co tu chodzi?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 października 2017, 17:18 [cytuj]
co Kane teraz zrobil??/:boisie:
co Kane teraz zrobil??/:boisie:
14 października 2017, 17:19 [cytuj]
Sprzedaliśmy mecz? Bo naprawdę mnie zastanawia co się dzieję z naszymi piłkarzami, jak grają na tym stadionie.
Edytowano dnia: 14 października 2017, 17:23
Sprzedaliśmy mecz? Bo naprawdę mnie zastanawia co się dzieję z naszymi piłkarzami, jak grają na tym stadionie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się