Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
3 czerwca 2014, 12:29 [cytuj]
Tamten wątek został zdominowany przez szczawika.

Osoby, które żygają już widząc 3487902390732890 linijkowe wpisy pana "wiem wszystko najepiej" i nie chce im się tego przewijać, albo po prostu takie, które mają wysrane na jego poglądy polityczne i inne rzeczy, które tam wypisuje, zapraszam do wymiany poglądów na dowolne tematy tutaj, a poprzedni wątek polecam zostawić szczawikowi żeby się mógł w nim wyżyć.
Tamten wątek został zdominowany przez szczawika. Osoby, które żygają już widząc 3487902390732890 linijkowe wpisy pana "wiem wszystko najepiej" i nie chce im się tego przewijać, albo po prostu takie, które mają wysrane na jego poglądy polityczne i inne rzeczy, które tam wypisuje, zapraszam do wymiany poglądów na dowolne tematy tutaj, a poprzedni wątek polecam zostawić szczawikowi żeby się mógł w nim wyżyć
3 czerwca 2014, 16:17 [cytuj]
Co sądzicie o tym , że PO ponoć sfałszowała wybory? Zagrywka PiS?
Co sądzicie o tym , że PO ponoć sfałszowała wybory? Zagrywka PiS?
3 czerwca 2014, 17:34 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Co sądzicie o tym , że PO ponoć sfałszowała wybory? Zagrywka PiS?


Czy ja wiem? Dla PiS każdy kto jest przeciw :P fałszuje rzeczywistość. Ponoć nie żyjemy w wolnej Polsce, ponoć to nie jest Polska dla większości polaków. Z polityką jest jak z meczami piłki nożnej. Po przegranym meczu(patrz Pan WWN cytując Walu i Barcelona) wini się sędziego, piłkarzy drużyny przeciwnej(że grali nie fair, za ostro etc) a nie samych siebie. W polityce jest tak samo. Winni są przeciwnicy, bo użyli nieuczciwych spotów, PKW no i ludzie, bo nie umieli głosować(przez co ponoć zmarnowali mnóstwo głosów na PiS)
Mnie najbardziej wkurwił fakt, że posłanka PiS nazwała wyborców debilami do kwadratu(nie bezpośrednio) proponując naklejki do głosowania albo jakieś dziurki.

To w Afryce i na bliskim wschodzie głosuje się za pomocą piktogramów(figury geometryczne,rysunki etc) bo narody często słabo bądź w ogóle nie są piśmienne
Czy ja wiem? Dla PiS każdy kto jest przeciw :P fałszuje rzeczywistość. Ponoć nie żyjemy w wolnej Polsce, ponoć to nie jest Polska dla większości polaków. Z polityką jest jak z meczami piłki nożnej. Po przegranym meczu(patrz Pan WWN cytując Walu i Barcelona) wini się sędziego, piłkarzy drużyny przeciwnej(że grali nie fair, za ostro etc) a nie samych siebie. W polityce jest tak samo. Winni są przeciwnicy, bo użyli nieuczciwych spotów, PKW no i ludzie, bo nie umieli głosować(przez co ponoć zmarnowali mnóstwo głosów na PiS) Mnie najbardziej wkurwił fakt, że posłanka PiS nazwała wyborców debilami do kwadratu(nie bezpośrednio) proponując naklejki do głosowania albo jakieś dziurki. To w Afryce i na bliskim wschodzie głosuje się za pomocą piktogramów(figury geometryczne,rysunki etc) bo narody często słabo bądź w ogóle nie są piśmienne
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 czerwca 2014, 17:38 [cytuj]
a wracając do nazwy tematu:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bNiM_l7LCL4

najlepsza gra wraca w wielkim stylu(szkoda, że dopiero w 2015 roku)
a wracając do nazwy tematu: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bNiM_l7LCL4 najlepsza gra wraca w wielkim stylu(szkoda, że dopiero w 2015 roku)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 czerwca 2014, 20:21 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
a wracając do nazwy tematu:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bNiM_l7LCL4

najlepsza gra wraca w wielkim stylu(szkoda, że dopiero w 2015 roku)
czy w wielkim stylu to się okaże jak wyjdzie. Zapowiedzi zawsze wyglądają mega dobrze, a sama gra później może okazać się badziewiem ze zmarnowanym potencjałem jak w przypadku np. Watch_Dogs,
czy w wielkim stylu to się okaże jak wyjdzie. Zapowiedzi zawsze wyglądają mega dobrze, a sama gra później może okazać się badziewiem ze zmarnowanym potencjałem jak w przypadku np. Watch_Dogs,
3 czerwca 2014, 21:31 [cytuj]
a co to Paulinho nie ma nawet na ławie w meczu z Panamą - nie jedzie na mundial?
a co to Paulinho nie ma nawet na ławie w meczu z Panamą - nie jedzie na mundial?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 czerwca 2014, 21:43 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
czy w wielkim stylu to się okaże jak wyjdzie. Zapowiedzi zawsze wyglądają mega dobrze, a sama gra później może okazać się badziewiem ze zmarnowanym potencjałem jak w przypadku np. Watch_Dogs,


Aktualnie zagrywam się w WD i mimo paru niedoróbek jestem ojszczany z podniety :D

PS
Trzaskal: Twój cel Ci się wykłada i podaje współrzędne:

Następna Strefa Wielkiej Piłki w pubie Champions(gdziekolwiek to jest) już 11 czerwca, porozmawiamy o mundialu, a moimi gośćmi będą Tomasz Hajto i Mateusz Borek, czyli człowiek, który grał na MŚ i człowiek, który komentował MŚ. Tym razem wystartujemy o godzinie 20.00. Zapraszam wszystkich serdecznie.
Aktualnie zagrywam się w WD i mimo paru niedoróbek jestem ojszczany z podniety :D PS Trzaskal: Twój cel Ci się wykłada i podaje współrzędne: Następna Strefa Wielkiej Piłki w pubie Champions(gdziekolwiek to jest) już 11 czerwca, porozmawiamy o mundialu, a moimi gośćmi będą Tomasz Hajto i Mateusz Borek, czyli człowiek, który grał na MŚ i człowiek, który komentował MŚ. Tym razem wystartujemy o godzinie 20.00. Zapraszam wszystkich serdecznie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
4 czerwca 2014, 02:32 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
a co to Paulinho nie ma nawet na ławie w meczu z Panamą - nie jedzie na mundial?


Paulinho nieważny, Bentaleb się załapał do kadry Algierii.
Paulinho nieważny, Bentaleb się załapał do kadry Algierii
LMAO
4 czerwca 2014, 09:52 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:


PS
Trzaskal: Twój cel Ci się wykłada i podaje współrzędne:

Następna Strefa Wielkiej Piłki w pubie Champions(gdziekolwiek to jest) już 11 czerwca, porozmawiamy o mundialu, a moimi gośćmi będą Tomasz Hajto i Mateusz Borek, czyli człowiek, który grał na MŚ i człowiek, który komentował MŚ. Tym razem wystartujemy o godzinie 20.00. Zapraszam wszystkich serdecznie


Wiem od wczoraj. Jestem naturlich na 100% tylko moja luba się boi, że tam idę :D
Wiem od wczoraj. Jestem naturlich na 100% tylko moja luba się boi, że tam idę :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 czerwca 2014, 11:48 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Wiem od wczoraj. Jestem naturlich na 100% tylko moja luba się boi, że tam idę :D


Powiedz jej, że mocno nie będziesz nakurw... :rotfl:

Tylko się na Hajtę przez przypadek nie zamachnij, bo on ponoć potrafi przypierd....ć
Powiedz jej, że mocno nie będziesz nakurw... :rotfl: Tylko się na Hajtę przez przypadek nie zamachnij, bo on ponoć potrafi przypierd....ć
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
4 czerwca 2014, 11:51 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Powiedz jej, że mocno nie będziesz nakurw... :rotfl:

Tylko się na Hajtę przez przypadek nie zamachnij, bo on ponoć potrafi przypierd....ć


Przemytnika fajek zostawię w spokoju.
Przemytnika fajek zostawię w spokoju
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 czerwca 2014, 21:51 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
a wracając do nazwy tematu:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bNiM_l7LCL4

najlepsza gra wraca w wielkim stylu(szkoda, że dopiero w 2015 roku)


Pamiętam jeszcze nie tak dawno, jak jeździłem nad polskie morze i były automaty właśnie z grami i zawsze się szukało tego z Mortal Combat. Sam miałem na kompie jedną z pierwszych części i pykałem, aż miło. Możecie mnie zniszczyć, ale żadne Tekkeny, ani inne tego typu kulawe podróby nie mają podejścia do MC. :plask:
Pamiętam jeszcze nie tak dawno, jak jeździłem nad polskie morze i były automaty właśnie z grami i zawsze się szukało tego z Mortal Combat. Sam miałem na kompie jedną z pierwszych części i pykałem, aż miło. Możecie mnie zniszczyć, ale żadne Tekkeny, ani inne tego typu kulawe podróby nie mają podejścia do MC. :plask:
4 czerwca 2014, 22:09 [cytuj]
A Bentaleb bramka dla Algieri w meczu z Rumunia. Chiriches też gra :)
A Bentaleb bramka dla Algieri w meczu z Rumunia. Chiriches też gra :)
4 czerwca 2014, 23:17 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=2_wjWvhb4aI

Chyba sobie łacha z "żurnalistów" pociągneli. :D
http://www.youtube.com/watch?v=2_wjWvhb4aI Chyba sobie łacha z "żurnalistów" pociągneli. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 czerwca 2014, 00:26 [cytuj]
Panowie jak oceniacie wizytę Obamy w Polsce? Słuchałem go pół dnia i gadał różne dziwaczne rzeczy.
My najlepszym przyjacielem USA? Od kiedy? To czysta kurtuazja?Zapora psychologiczna dla Rosji?
Najlepszy przyjaciel, a o wizę trzeba się starać tak ciężko jak o czekoladę w czasach WW2.

Miliard dolarów ładnie brzmi, ale jakoś nie daję wiary w to

Obrazki z Tuskiem(musi dobrze spikać in Ingrisz) Komorowskim bardzo ładne. Włodek Pawlik odegrał zajebisty koncert.

A prezes PiS, to nawet choroby kontroluje i choruje kiedy mu wygodnie.
Panowie jak oceniacie wizytę Obamy w Polsce? Słuchałem go pół dnia i gadał różne dziwaczne rzeczy. My najlepszym przyjacielem USA? Od kiedy? To czysta kurtuazja?Zapora psychologiczna dla Rosji? Najlepszy przyjaciel, a o wizę trzeba się starać tak ciężko jak o czekoladę w czasach WW2. Miliard dolarów ładnie brzmi, ale jakoś nie daję wiary w to Obrazki z Tuskiem(musi dobrze spikać in Ingrisz) Komorowskim bardzo ładne. Włodek Pawlik odegrał zajebisty koncert. A prezes PiS, to nawet choroby kontroluje i choruje kiedy mu wygodnie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
5 czerwca 2014, 06:50 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Panowie jak oceniacie wizytę Obamy w Polsce? Słuchałem go pół dnia i gadał różne dziwaczne rzeczy.
My najlepszym przyjacielem USA? Od kiedy? To czysta kurtuazja?Zapora psychologiczna dla Rosji?
Najlepszy przyjaciel, a o wizę trzeba się starać tak ciężko jak o czekoladę w czasach WW2.

Miliard dolarów ładnie brzmi, ale jakoś nie daję wiary w to

Obrazki z Tuskiem(musi dobrze spikać in Ingrisz) Komorowskim bardzo ładne. Włodek Pawlik odegrał zajebisty koncert.

A prezes PiS, to nawet choroby kontroluje i choruje kiedy mu wygodnie


Pytanie tylko, czy my o te wizy się tak naprawdę staramy. Czy stać Polską gospodarkę na kolejną imigrację pół miliona Polaków w najlepszym wieku produktywnym. I co to jest dla nich miliard dollarów skoro wydają na swoją armię 600 mld rocznie.
Pytanie tylko, czy my o te wizy się tak naprawdę staramy. Czy stać Polską gospodarkę na kolejną imigrację pół miliona Polaków w najlepszym wieku produktywnym. I co to jest dla nich miliard dollarów skoro wydają na swoją armię 600 mld rocznie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 czerwca 2014, 14:48 [cytuj]
varba powiedział/a:
Pytanie tylko, czy my o te wizy się tak naprawdę staramy. Czy stać Polską gospodarkę na kolejną imigrację pół miliona Polaków w najlepszym wieku produktywnym. I co to jest dla nich miliard dollarów skoro wydają na swoją armię 600 mld rocznie


Nie chodzi mi o kwotę, tylko o podejście amerykańskiego podatnika. Przeciętny Smith ma w d...pie politykę zagraniczną i to co się dzieje w Europie. Przeciętny Smith jest mało zainteresowany płaceniem z podatków kasy na ochronę Polski, EU czy Ukrainy
Nie chodzi mi o kwotę, tylko o podejście amerykańskiego podatnika. Przeciętny Smith ma w d...pie politykę zagraniczną i to co się dzieje w Europie. Przeciętny Smith jest mało zainteresowany płaceniem z podatków kasy na ochronę Polski, EU czy Ukrainy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
5 czerwca 2014, 15:12 [cytuj]
oczywiście, że my jesteśmy no ale stany mają takich przyjaciół z 30 ale dla nich żaden najlepszym nie jest
oczywiście, że my jesteśmy no ale stany mają takich przyjaciół z 30 ale dla nich żaden najlepszym nie jest
5 czerwca 2014, 15:51 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nie chodzi mi o kwotę, tylko o podejście amerykańskiego podatnika. Przeciętny Smith ma w d...pie politykę zagraniczną i to co się dzieje w Europie. Przeciętny Smith jest mało zainteresowany płaceniem z podatków kasy na ochronę ;Polski, EU czy Ukrainy



Nie zapominaj, że przeciętny Smith ma matkę w połowie Polkę, dziadka Polaka, albo kuzynów pochodzenia polskiego, którzy są wyborcami Baracka Obamy. Obama nie bez powodu się podlizuje podczas każdej wizyty. Chce być dobrze odebrany przez polską imigrację w Stanach. Tam amerykanów polskiego pochodzenia jest naprawdę dużo i nie można ich lekceważyć.
Nie zapominaj, że przeciętny Smith ma matkę w połowie Polkę, dziadka Polaka, albo kuzynów pochodzenia polskiego, którzy są wyborcami Baracka Obamy. Obama nie bez powodu się podlizuje podczas każdej wizyty. Chce być dobrze odebrany przez polską imigrację w Stanach. Tam amerykanów polskiego pochodzenia jest naprawdę dużo i nie można ich lekceważyć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 czerwca 2014, 16:01 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Panowie jak oceniacie wizytę Obamy w Polsce?


https://www.facebook.com/pitupitu4/photos/pb.183689351825015.-2207520000.1401976830./242662005927749/?type=1&theater
https://www.facebook.com/pitupitu4/photos/pb.183689351825015.-2207520000.1401976830./242662005927749/?type=1&theater
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się