Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  138  139  140  141  142    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
17 maja 2018, 23:17 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Ta strona to chyba niedługo upadnie. Z newsami cienko. Z komentarzami cienko. Tematy meczowe nie zakładane. Dramat


Dokładnie. Co mnie mega dziwi. Tottenham naprawdę w ostatnich latach zaliczył solidny piłkarski progres. Kibiców Kogutów jest coraz więcej w Polsce. Zamiast stronę ulepszać i sprawiać by była ona odświeżana kilka razy na dobę tak jak to robia na innych stronach z innych klubów to mam wrażenie, że twórcy mają ją zwyczajnie w dupie. Nie wnikam czy brak czasu, czy brak chęci czy nie wiadomo co ale jak już się bierzecie za prowadzenie strony to róbcie to rzetelnie. Jak brakuje Wam ludzi to zorganizujcie jakiś \"casting\" czy coś tego typu na moderatorów i innych.
Strona wygląda jakby umierała, komentują jedne i te same osoby ale mam wrażenie, ze Wam to pasuje, takie kółko wzajemnej adoracji. Nowi nawet jak się rejestruja to cicho siedzą, bo widzą co tu sie dzieje.

I to nie są żadne pretensje z mojej strony, ale wydaje mi się, ze autorom nie zależy na rozwoju strony a przede wszystkim na zachęceniu uzytkowników do komentowania. Pewnie zaraz dostane odpowiedx w stylu.. \"nie pasuje to nara\" albo \"jak Ci sie nie podoba Nasza strona to załóz swoją\". Albo jeszcze większe prawdopodobieństwo, ze nikt nic nie odpisze, to by było cos normalnego tutaj.

Edytowano dnia: 17 maja 2018, 23:18
Dokładnie. Co mnie mega dziwi. Tottenham naprawdę w ostatnich latach zaliczył solidny piłkarski progres. Kibiców Kogutów jest coraz więcej w Polsce. Zamiast stronę ulepszać i sprawiać by była ona odświeżana kilka razy na dobę tak jak to robia na innych stronach z innych klubów to mam wrażenie, że twórcy mają ją zwyczajnie w dupie. Nie wnikam czy brak czasu, czy brak chęci czy nie wiadomo co ale jak już się bierzecie za prowadzenie strony to róbcie to rzetelnie. Jak brakuje Wam ludzi to zorganizujcie jakiś \"casting\" czy coś tego typu na moderatorów i innych. Strona wygląda jakby umierała, komentują jedne i te same osoby ale mam wrażenie, ze Wam to pasuje, takie kółko wzajemnej adoracji. Nowi nawet jak się rejestruja to cicho siedzą, bo widzą co tu sie dzieje. I to nie są żadne pretensje z mojej strony, ale wydaje mi się, ze autorom nie zależy na rozwoju strony a przede wszystkim na zachęceniu uzytkowników do komentowania. Pewnie zaraz dostane odpowiedx w stylu.. \"nie pasuje to nara\" albo \"jak Ci sie nie podoba Nasza strona to załóz swoją\". Albo jeszcze większe prawdopodobieństwo, ze nikt nic nie odpisze, to by było cos normalnego tutaj.
18 maja 2018, 10:09 [cytuj]
Większość spamuje na Tottenham24... ,tam dużo wątków, ale często bałagan w komentarzach i okresowo szambo wybija
Większość spamuje na Tottenham24... ,tam dużo wątków, ale często bałagan w komentarzach i okresowo szambo wybija
18 maja 2018, 16:50 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Dokładnie. Co mnie mega dziwi. Tottenham naprawdę w ostatnich latach zaliczył solidny piłkarski progres. Kibiców Kogutów jest coraz więcej w Polsce. Zamiast stronę ulepszać i sprawiać by była ona odświeżana kilka razy na dobę tak jak to robia na innych stronach z innych klubów to mam wrażenie, że twórcy mają ją zwyczajnie w dupie. Nie wnikam czy brak czasu, czy brak chęci czy nie wiadomo co ale jak już się bierzecie za prowadzenie strony to róbcie to rzetelnie. Jak brakuje Wam ludzi to zorganizujcie jakiś \"casting\" czy coś tego typu na moderatorów i innych.
Strona wygląda jakby umierała, komentują jedne i te same osoby ale mam wrażenie, ze Wam to pasuje, takie kółko wzajemnej adoracji. Nowi nawet jak się rejestruja to cicho siedzą, bo widzą co tu sie dzieje.

I to nie są żadne pretensje z mojej strony, ale wydaje mi się, ze autorom nie zależy na rozwoju strony a przede wszystkim na zachęceniu uzytkowników do komentowania. Pewnie zaraz dostane odpowiedx w stylu.. \"nie pasuje to nara\" albo \"jak Ci sie nie podoba Nasza strona to załóz swoją\". Albo jeszcze większe prawdopodobieństwo, ze nikt nic nie odpisze, to by było cos normalnego tutaj.


trudno się nie zgodzić, kiedys strona tętniła życiem ;) pamiętam jeszcze wspólne meczowe chaty, później komentowanie na bieżaco każdego meczu na forum, a teraz jakoś wszystko umarło
trudno się nie zgodzić, kiedys strona tętniła życiem ;) pamiętam jeszcze wspólne meczowe chaty, później komentowanie na bieżaco każdego meczu na forum, a teraz jakoś wszystko umarło
18 maja 2018, 17:35 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Większość spamuje na Tottenham24... ,tam dużo wątków, ale często bałagan w komentarzach i okresowo szambo wybija


No wybija i co na to poradzisz? Na każdej działającej stronie z darmową rejestracją przyjdą raki i trolle i zaczną robić gnój. Ale strona tętni życiem i są tak samo optymiści jak i pesymiści.
No wybija i co na to poradzisz? Na każdej działającej stronie z darmową rejestracją przyjdą raki i trolle i zaczną robić gnój. Ale strona tętni życiem i są tak samo optymiści jak i pesymiści
18 maja 2018, 17:54 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Dokładnie. Co mnie mega dziwi.


Tu się nie ma co dziwić. Tak to było, że im bardziej popularny się stawał Klub, im więcej dzięki temu pojawiało się nowych użytkowników, tym bardziej się Spursmania "elitaryzowała". W tym poniekąd leżał jej urok. To żadna ocena, tym bardziej zarzut, po prostu refleksja.

Zresztą stara gwardia już wtedy była dosłownie stara. To co dopiero dziś? Najwyraźniej w domach starców średnio z dostępem do internetu:]
Tu się nie ma co dziwić. Tak to było, że im bardziej popularny się stawał Klub, im więcej dzięki temu pojawiało się nowych użytkowników, tym bardziej się Spursmania "elitaryzowała". W tym poniekąd leżał jej urok. To żadna ocena, tym bardziej zarzut, po prostu refleksja. Zresztą stara gwardia już wtedy była dosłownie stara. To co dopiero dziś? Najwyraźniej w domach starców średnio z dostępem do internetu:]
19 maja 2018, 08:16 [cytuj]
Okno się zaczęło a tematu brak. Zwykle jak pierwsze plotki przed oknem sie pojawiały to temat już wisiał. Widze że już pełna wyjebka na tym forum. To dosyć ciekawe że gdy klub marzył o tym co ma teraz, to forum żyło, a jak Tottenham ma to o czym marzył to pustki jak skurwysyn. Ja się przyznam że mnie zmiana layoutu strony zniechęciła do wchodzenia.
Okno się zaczęło a tematu brak. Zwykle jak pierwsze plotki przed oknem sie pojawiały to temat już wisiał. Widze że już pełna wyjebka na tym forum. To dosyć ciekawe że gdy klub marzył o tym co ma teraz, to forum żyło, a jak Tottenham ma to o czym marzył to pustki jak skurwysyn. Ja się przyznam że mnie zmiana layoutu strony zniechęciła do wchodzenia
19 maja 2018, 15:42 [cytuj]
Ja sam poza dniami meczowymi zaglądam tu dość rzadko. Głównie dlatego, że strona nie jest aktualizowana. Szkoda, że czat został zamknięty. Tak jak wspominał Arcz, miało to swój urok, spam na czacie i komentarze na gorąco.
Ja sam poza dniami meczowymi zaglądam tu dość rzadko. Głównie dlatego, że strona nie jest aktualizowana. Szkoda, że czat został zamknięty. Tak jak wspominał Arcz, miało to swój urok, spam na czacie i komentarze na gorąco
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 maja 2018, 09:04 [cytuj]
Chelsea wygrywa Puchar Anglii. Najsmutniejsze, że od 1991 my wygraliśmy zero razy, oni 7.
Edytowano dnia: 20 maja 2018, 09:04
Chelsea wygrywa Puchar Anglii. Najsmutniejsze, że od 1991 my wygraliśmy zero razy, oni 7
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 maja 2018, 10:12 [cytuj]
I nie grają w LM.. Drugi raz w ciągu trzech sezonów
I nie grają w LM.. Drugi raz w ciągu trzech sezonów
20 maja 2018, 16:53 [cytuj]
tak jak byśmy tą LM wygrali ;P
tak jak byśmy tą LM wygrali ;P
20 maja 2018, 19:04 [cytuj]
LM = kasa, prestiz. FA Cup, to tylko FA Cup. Ani nie generuje duzych pieniedzy, ani przynaleznosci do europejskiej elity. Fajnie byloby wlozyc cos do gabloty, ale z dwojga opcji wole top4 i regularna gre w srody z najlepszymi.
Edytowano dnia: 20 maja 2018, 19:07
LM = kasa, prestiz. FA Cup, to tylko FA Cup. Ani nie generuje duzych pieniedzy, ani przynaleznosci do europejskiej elity. Fajnie byloby wlozyc cos do gabloty, ale z dwojga opcji wole top4 i regularna gre w srody z najlepszymi
21 maja 2018, 00:51 [cytuj]
Odnośnie życia na stronie, ja tu zaglądam od około 10 lat może nieco mniej, z czego kilka jako gość, natomiast podczas meczu zwyczajnie nie chcę mi się pisać postów. Wole skupić się na oglądaniu, inaczej sprawa się miała jak wszedł czat, wtedy zawsze wiele osób na bieżąco komentowało, co się adminom nie spodobało i czat usunęli, a postów jak nie było tak nie ma :bezradny:
Odnośnie życia na stronie, ja tu zaglądam od około 10 lat może nieco mniej, z czego kilka jako gość, natomiast podczas meczu zwyczajnie nie chcę mi się pisać postów. Wole skupić się na oglądaniu, inaczej sprawa się miała jak wszedł czat, wtedy zawsze wiele osób na bieżąco komentowało, co się adminom nie spodobało i czat usunęli, a postów jak nie było tak nie ma :bezradny:
21 maja 2018, 08:56 [cytuj]
Potrzebne są zmiany w szatni! :rotfl::rotfl:
Admini nawet nie reagują na to co piszemy, pewnie nawet nie czytaja!
Potrzebne są zmiany w szatni! :rotfl::rotfl: Admini nawet nie reagują na to co piszemy, pewnie nawet nie czytaja!
22 maja 2018, 11:31 [cytuj]
Fakt, brakuje kogoś "młodszego" któremu się chce i zadba o treść. Ale na pewno nie w formie spamu każdej treści i z każdym pierdem (plotką) - chodzi o artykuły na www.
Jeśli chodzi o forum, to przecież każdy może pisać co chce.
Ale to komentowanie w trakcie spotkanie w formie: "Ale zaje&$&$ł" czy "k**#$**a, co ten Son..." to za przeproszeniem, ale co to wnosi? nic i lepiej aby to się wcale nie pojawiało.
Nie znam przesłanek administracji, ale wyłączenie chatu miało pozornie zapobiec zupełnej śmieci forum. Tak mi się wydaje.

Z drugiej strony sam nie wdaję się w polemiki dot. kilku kwestii związanych z polityką klubu... bo mi ręce opadają i mi się po prostu nie chce (miliony monet na transfery jako lekarstwo na brak trofeów w okresie przejściowym w którym obecnie jesteśmy etc.), jeśli mam się obrzucać gównem to wolę się nie odzywać...
Fakt, brakuje kogoś "młodszego" któremu się chce i zadba o treść. Ale na pewno nie w formie spamu każdej treści i z każdym pierdem (plotką) - chodzi o artykuły na www. Jeśli chodzi o forum, to przecież każdy może pisać co chce. Ale to komentowanie w trakcie spotkanie w formie: "Ale zaje&$&$ł" czy "k**#$**a, co ten Son..." to za przeproszeniem, ale co to wnosi? nic i lepiej aby to się wcale nie pojawiało. Nie znam przesłanek administracji, ale wyłączenie chatu miało pozornie zapobiec zupełnej śmieci forum. Tak mi się wydaje. Z drugiej strony sam nie wdaję się w polemiki dot. kilku kwestii związanych z polityką klubu... bo mi ręce opadają i mi się po prostu nie chce (miliony monet na transfery jako lekarstwo na brak trofeów w okresie przejściowym w którym obecnie jesteśmy etc.), jeśli mam się obrzucać gównem to wolę się nie odzywać
24 maja 2018, 17:11 [cytuj]
We are delighted to announce that Mauricio Pochettino has signed a new five-year contract with the Club, which runs until 2023. First Team Coaching staff Jesús Pérez, Miguel D’Agostino & Toni Jimenez have also agreed new contracts.

http://www.tottenhamhotspur.com/news/club-agrees-new-contracts-with-mauricio-and-coaching-staff-240518

Piękny dzień :ok:
We are delighted to announce that Mauricio Pochettino has signed a new five-year contract with the Club, which runs until 2023. First Team Coaching staff Jesús Pérez, Miguel D’Agostino & Toni Jimenez have also agreed new contracts. http://www.tottenhamhotspur.com/news/club-agrees-new-contracts-with-mauricio-and-coaching-staff-240518 Piękny dzień :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 czerwca 2018, 08:41 [cytuj]
Spurs pre-season fixtures:

July 25: Roma (San Diego, USA)

July 28: Barcelona (Los Angeles, USA)

July 31: AC Milan (Minneapolis, USA)

Spurs pre-season fixtures: July 25: Roma (San Diego, USA) July 28: Barcelona (Los Angeles, USA) July 31: AC Milan (Minneapolis, USA)
6 czerwca 2018, 11:06 [cytuj]
http://transfery.info/56614,oficjalnie-harry-kane-wypoyczony-do-leicester-city

Tak z ciekawości jeśli ktoś ma ochotę. Wyświetlił mi się ten ciekawy komunikat z sprzed kilkunastu lat gdzie nikt jeszcze naszego strzelca wyborowego nie brał pod uwagę tak dużej gwiazdy, i nigdy by nie ustawił obok najlepszych piłkarzy w Europie.
http://transfery.info/56614,oficjalnie-harry-kane-wypoyczony-do-leicester-city Tak z ciekawości jeśli ktoś ma ochotę. Wyświetlił mi się ten ciekawy komunikat z sprzed kilkunastu lat gdzie nikt jeszcze naszego strzelca wyborowego nie brał pod uwagę tak dużej gwiazdy, i nigdy by nie ustawił obok najlepszych piłkarzy w Europie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
6 czerwca 2018, 19:57 [cytuj]
Efendi powiedział/a:
http://transfery.info/56614,oficjalnie-harry-kane-wypoyczony-do-leicester-city

Tak z ciekawości jeśli ktoś ma ochotę. Wyświetlił mi się ten ciekawy komunikat z sprzed kilkunastu lat gdzie nikt jeszcze naszego strzelca wyborowego nie brał pod uwagę tak dużej gwiazdy, i nigdy by nie ustawił obok najlepszych piłkarzy w Europie


noooo....może sprzed kilku lat:)
noooo....może sprzed kilku lat:)
8 czerwca 2018, 13:40 [cytuj]
Wiecie co? Właśnie mnie podkusiło, żeby sprawdzić plotki transferowe na innej polskiej stronie poświęconej Spurs z cyferkami w nazwie i jak tak czytam komentarze użytkowników niektórych pod owymi postami to nie wiem czy nie lepiej, że tu nowi nie przychodzą :glupek:
Wiecie co? Właśnie mnie podkusiło, żeby sprawdzić plotki transferowe na innej polskiej stronie poświęconej Spurs z cyferkami w nazwie i jak tak czytam komentarze użytkowników niektórych pod owymi postami to nie wiem czy nie lepiej, że tu nowi nie przychodzą :glupek:
8 czerwca 2018, 15:50 [cytuj]
Tam przede wszystkim przyłazi co chwilę jeden troll, fan stonogi. Każde konto jest banowane i za chwilę przychodzi znowu. Nikt go tam nie chce ale zmotywanego dzieciaka nie wyplenisz.
Tam przede wszystkim przyłazi co chwilę jeden troll, fan stonogi. Każde konto jest banowane i za chwilę przychodzi znowu. Nikt go tam nie chce ale zmotywanego dzieciaka nie wyplenisz
|<  <<  <  138  139  140  141  142    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: snajper Gości online: 11 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się