Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  135  136  137  138  139    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
6 kwietnia 2018, 13:54 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Nie rozśmieszaj mnie człowieku z tym pucharem Anglii jako jakimś argumentem do zatrzymania zawodników. Piłkarze marzą o mistrzostwie i o LM, dlatego grają, to chcą osiągnąć. Arsenal/Liverpool i grały w LM i płaca więcej od nas, a najlepsi i tak odchodzili. Zrozum że przychodzi taki czas dla piłkarza że on chce coś wygrać poważnego, a nie walczyć o top 4 i puchar Anglii.

Finansowe Fair Play? :rotfl: To ma być ten argument dzięki któremu śpisz spokojnie? Przecież to fikcja. Kluby typu PSG notorycznie je łamią i karą jakie ponoszą to jakaś tam bekowa dla nich kara finansowa która jest potem dzielona na kluby które grają bodajże w fazie grupowej europejskich pucharów. To się zawsze da obejść


Dlatego cieszy mnie, że Harry Kane ma 24 lata, Christian Eriksen ma 26 lat, z kolei Dele Alli ma 21 lat. Nie popadajmy w paranoję. Kariera piłkarza trwa do 35 roku życia a nawet dłużej. Mają czas i to wiedzą. W tym roku Puchar Anglii, w przyszłym sezonie walka o mistrzostwo i LM. Mamy silną, szeroką kadrę.

PSG nie złamała, tylko wypożyczyła Mbappe, aby rok później zapłacić za niego 180 mln euro.

Zobaczysz, że nikt kluczowy latem nie odejdzie. Odejdą jedynie rezerwowi z obecnego sezonu, czyli Toby Alderweireld, Danny Rose oraz Moussa Sissoko. Ale to dobrze, bo są w wieku, kiedy można zarobić na nich najlepszy szmal i trzeba zainwestować w młodych. Tak jak z akcjami. Jak osiągają swój szczyt wartości to je się sprzedaje. I kupuje tańsze, bardziej perspektywiczne. Tak działa Tottenham i nieustannie rozwija się.

Nie wiem ile lat kibicujesz, ale pamiętam jak za Ramosa byliśmy w strefie spadkowej. Teraz walczymy o wicemistrzostwo Anglii. W Polsce nieustanne Januszostwo: "wiecznie mało".
Dlatego cieszy mnie, że Harry Kane ma 24 lata, Christian Eriksen ma 26 lat, z kolei Dele Alli ma 21 lat. Nie popadajmy w paranoję. Kariera piłkarza trwa do 35 roku życia a nawet dłużej. Mają czas i to wiedzą. W tym roku Puchar Anglii, w przyszłym sezonie walka o mistrzostwo i LM. Mamy silną, szeroką kadrę. PSG nie złamała, tylko wypożyczyła Mbappe, aby rok później zapłacić za niego 180 mln euro. Zobaczysz, że nikt kluczowy latem nie odejdzie. Odejdą jedynie rezerwowi z obecnego sezonu, czyli Toby Alderweireld, Danny Rose oraz Moussa Sissoko. Ale to dobrze, bo są w wieku, kiedy można zarobić na nich najlepszy szmal i trzeba zainwestować w młodych. Tak jak z akcjami. Jak osiągają swój szczyt wartości to je się sprzedaje. I kupuje tańsze, bardziej perspektywiczne. Tak działa Tottenham i nieustannie rozwija się. Nie wiem ile lat kibicujesz, ale pamiętam jak za Ramosa byliśmy w strefie spadkowej. Teraz walczymy o wicemistrzostwo Anglii. W Polsce nieustanne Januszostwo: "wiecznie mało"
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 kwietnia 2018, 14:03 [cytuj]
Gościu, Radknapp, AVB czy Sherwood to nie są obce mi czasy. Januszem to sobie możesz nazywać koleżków co przylecieli od ostatnich miejsc na podium. Ja już kawałek czasu oglądam ten klub i wiele widziałem. Ciekawe co będziesz mówił za pare lat jak faktycznie Kane/Eriksen powiedzą że chcą grać w klubie który walczy o najwyższe cele, zarabiać na miarę swoich możliwości (być docenionym, a nie zarabiać połowę tego co Krychowiak, albo w najlepszym wypadku tyle samo :wysmiewacz: ), jak zarobki pozostaną na poziomie średniaka i będziemy liczyć kolejne lata bez trofeum (już ponad 10). Chciałbym wtedy z tobą móc porozmawiać.

Wiecznie mało, bo środowisko zewsząd napiera. Tottenham najlepszy od 50 lat, a nadal bez trofeum. To przykre że nas umniejszają, ale jakby nie patrzeć to mamy złotą generację a gablota dalej pusta.
Edytowano dnia: 6 kwietnia 2018, 14:15
Gościu, Radknapp, AVB czy Sherwood to nie są obce mi czasy. Januszem to sobie możesz nazywać koleżków co przylecieli od ostatnich miejsc na podium. Ja już kawałek czasu oglądam ten klub i wiele widziałem. Ciekawe co będziesz mówił za pare lat jak faktycznie Kane/Eriksen powiedzą że chcą grać w klubie który walczy o najwyższe cele, zarabiać na miarę swoich możliwości (być docenionym, a nie zarabiać połowę tego co Krychowiak, albo w najlepszym wypadku tyle samo :wysmiewacz: ), jak zarobki pozostaną na poziomie średniaka i będziemy liczyć kolejne lata bez trofeum (już ponad 10). Chciałbym wtedy z tobą móc porozmawiać. Wiecznie mało, bo środowisko zewsząd napiera. Tottenham najlepszy od 50 lat, a nadal bez trofeum. To przykre że nas umniejszają, ale jakby nie patrzeć to mamy złotą generację a gablota dalej pusta
6 kwietnia 2018, 14:28 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Gościu, Radknapp, AVB czy Sherwood to nie są obce mi czasy. Januszem to sobie możesz nazywać koleżków co przylecieli od ostatnich miejsc na podium. Ja już kawałek czasu oglądam ten klub i wiele widziałem. Ciekawe co będziesz mówił za pare lat jak faktycznie Kane/Eriksen powiedzą że chcą grać w klubie który walczy o najwyższe cele, zarabiać na miarę swoich możliwości (być docenionym, a nie zarabiać połowę tego co Krychowiak, albo w najlepszym wypadku tyle samo :wysmiewacz: ), jak zarobki pozostaną na poziomie średniaka i będziemy liczyć kolejne lata bez trofeum (już ponad 10). Chciałbym wtedy z tobą móc porozmawiać.

Wiecznie mało, bo środowisko zewsząd napiera. Tottenham najlepszy od 50 lat, a nadal bez trofeum. To przykre że nas umniejszają, ale jakby nie patrzeć to mamy złotą generację a gablota dalej pusta


Januszem nazywam każdego kto chce sukcesów już teraz. To jest mentalność Januszy. Mają być sukcesy, bo jestem kibicem i chcę chodzić z podniesioną głową? A jakie koszty? Nie obchodzi mnie to. To zjebana nasza polska mentalność.

To może jest tak, że Krychowiak zarabia za dużo a nie oni za mało?

Notujemy największy zysk w historii pośród wszystkich klubów z Premier League. Teraz zarząd musi tym zyskiem rozdysponować, aby to miało ręce i nogi. Moim zdaniem nowe kontrakty dla Kane'a, Eriksena, Alliego, Dembele czy Vertonghena to obowiązek. Ponadto należy racjonalnie zająć miejsce Toby'ego, Rose'a oraz Sissoko.

Bo klub to biznes. Można płacić zawodnikom dwa razy tyle i dokładać do interesu. Klub piłkarski to nie fundacja charytatywna.
Januszem nazywam każdego kto chce sukcesów już teraz. To jest mentalność Januszy. Mają być sukcesy, bo jestem kibicem i chcę chodzić z podniesioną głową? A jakie koszty? Nie obchodzi mnie to. To zjebana nasza polska mentalność. To może jest tak, że Krychowiak zarabia za dużo a nie oni za mało? Notujemy największy zysk w historii pośród wszystkich klubów z Premier League. Teraz zarząd musi tym zyskiem rozdysponować, aby to miało ręce i nogi. Moim zdaniem nowe kontrakty dla Kane'a, Eriksena, Alliego, Dembele czy Vertonghena to obowiązek. Ponadto należy racjonalnie zająć miejsce Toby'ego, Rose'a oraz Sissoko. Bo klub to biznes. Można płacić zawodnikom dwa razy tyle i dokładać do interesu. Klub piłkarski to nie fundacja charytatywna
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 kwietnia 2018, 14:37 [cytuj]
Co ty mi tu pierdolisz. Oglądam ten klub od Redknappa i nie widziałem na własne oczy jak podnosi puchar.I ja wymagam sukcesu na już teraz? Czemu nie wymagać od nich trofeum jak mamy taki skład? Zresztą taki tam ostatni puchar, którym nikt się nie szczyci. Ostatnie FA Cup 2 lata przed moimi narodzinami. Ostatnie mistrzostwo moja matka miała 2 lata.

Krychowiak zarabia za dużo, ale na realia tej ligi to taki Kane/Eriksen powinni zarabiać około 200 tysięcy., które by dostali w każdym innym klubie top 6. Czaisz taki skok finansowy? Dlatego tez nie sądzę aby te podwyżki tak podskoczyły. Dla niektórych zawodników to 4 krotna podwyżka. Ja to szczerze mówiąc nawet ich podiwiam że grają za takie pieniądze. Ile ten Eriksen zarabia? 50-70 tysięcy? Przecież to kurwa śmiech na sali.
Edytowano dnia: 6 kwietnia 2018, 14:40
Co ty mi tu pierdolisz. Oglądam ten klub od Redknappa i nie widziałem na własne oczy jak podnosi puchar.I ja wymagam sukcesu na już teraz? Czemu nie wymagać od nich trofeum jak mamy taki skład? Zresztą taki tam ostatni puchar, którym nikt się nie szczyci. Ostatnie FA Cup 2 lata przed moimi narodzinami. Ostatnie mistrzostwo moja matka miała 2 lata. Krychowiak zarabia za dużo, ale na realia tej ligi to taki Kane/Eriksen powinni zarabiać około 200 tysięcy., które by dostali w każdym innym klubie top 6. Czaisz taki skok finansowy? Dlatego tez nie sądzę aby te podwyżki tak podskoczyły. Dla niektórych zawodników to 4 krotna podwyżka. Ja to szczerze mówiąc nawet ich podiwiam że grają za takie pieniądze. Ile ten Eriksen zarabia? 50-70 tysięcy? Przecież to kurwa śmiech na sali
6 kwietnia 2018, 14:43 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Co ty mi tu pierdolisz. Oglądam ten klub od Redknappa i nie widziałem na własne oczy jak podnosi puchar.I ja wymagam sukcesu na już teraz? Czemu nie wymagać od nich trofeum jak mamy taki skład? Zresztą taki tam ostatni puchar, którym nikt się nie szczyci. Ostatnie FA Cup 2 lata przed moimi narodzinami. Ostatnie mistrzostwo moja matka miała 2 lata.

Krychowiak zarabia za dużo, ale na realia tej ligi to taki Kane/Eriksen powinni zarabiać około 200 tysięcy., które by dostali w każdym innym klubie top 6. Czaisz taki skok finansowy? Dla niektórych zawodników to 4 krotna podwyżka. Ja to szczerze mówiąc nawet ich podiwiam że grają za takie pieniąze


O te same puchary walczą Manchester City, Manchester United, Liverpool, Arsenal, Everton czy Leicester City w Anglii. Z kolei w Europie o te same puchary walczą FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, Sevilla, Atletico Madryt czy AS Roma.

Może dlatego nie ma trofeów, że najpierw trzeba doskoczyć do konkurencji pod względem jakości zespołu? Już niewiele nam brakuje. Moim zdaniem troszkę doświadczenia.

Harry Kane zarabia 100 tys. funtów tygodniowo. Christain Eriksen zarabia 75 tys. funtów tygodniowo. Dele Alli zarabia 50 tys. funtów tygodniowo. Po podwyżkach będą zarabiać zapewne odpowiednio:
Harry Kane - 200 tys. funtów tygodniowo.
Christian Eriksen - 150 tys. funtów tygodniowo.
Dele Alli - 100 tys. funtów tygodniowo.

I jakie małe zarobki? Zbigniew Boniek powiedział kiedyś mądre słowa, że za jego czasów wystarczyły dwa lata w zagranicznym klubie, aby zarobić na dobry biznes i żyć sobie spokojnie do końca życia. Piłkarze zarabiają miliony. Gdyby mieli IQ powyżej 100, to potrafiliby ulokować odpowiednio ten kapitał i potem żyć sobie spokojnie do końca życia na wysokim poziomie.
O te same puchary walczą Manchester City, Manchester United, Liverpool, Arsenal, Everton czy Leicester City w Anglii. Z kolei w Europie o te same puchary walczą FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, Sevilla, Atletico Madryt czy AS Roma. Może dlatego nie ma trofeów, że najpierw trzeba doskoczyć do konkurencji pod względem jakości zespołu? Już niewiele nam brakuje. Moim zdaniem troszkę doświadczenia. Harry Kane zarabia 100 tys. funtów tygodniowo. Christain Eriksen zarabia 75 tys. funtów tygodniowo. Dele Alli zarabia 50 tys. funtów tygodniowo. Po podwyżkach będą zarabiać zapewne odpowiednio: Harry Kane - 200 tys. funtów tygodniowo. Christian Eriksen - 150 tys. funtów tygodniowo. Dele Alli - 100 tys. funtów tygodniowo. I jakie małe zarobki? Zbigniew Boniek powiedział kiedyś mądre słowa, że za jego czasów wystarczyły dwa lata w zagranicznym klubie, aby zarobić na dobry biznes i żyć sobie spokojnie do końca życia. Piłkarze zarabiają miliony. Gdyby mieli IQ powyżej 100, to potrafiliby ulokować odpowiednio ten kapitał i potem żyć sobie spokojnie do końca życia na wysokim poziomie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 kwietnia 2018, 14:52 [cytuj]
Nie wymagam od nich wygrania Ligi Mistrzów ani Mistrzostwa, jestem realistą. I co z tego że w Anglii o puchary walczą Manchester City, Manchester United, Liverpool, Arsenal, Everton czy Leicester City ( w ogóle co robią w tym zestawieniu takie dziadostwa jak Everton czy Leicester? XD kim oni na TEN moment są? Bo raczej nie zagrożeniem dla Tottenhamu ) jak od ostatniego trofeum Tottenhamu, trofeum w Anglii zdobywały takie tuzy jak Swansea i Wigan? Czego Tottenham nie miał co miały te drużyny? Farta? :wysmiewacz:

Słowa Bońka to sobie można między pośladki wsadzić. Inne czasy były i dwie różne sytuacje gospodarcze w polsce za komuny, a na zachodzie. Ja rozumiem że skoro porównywaliby ciebie do najlepszych którzy zarabiają duże pieniądze i faktycznie byłbyś na ich poziomie, to ty fundacja charytatywna posłusznie byś na to przystał i nie chciał byś zarabiać na miarę swoich możliwości żeby sobie bardziej zabezpieczyć przyszłość? Bo ja przykładowo kierowałbym się swoim dobrem głównie. Mało to sportowców którzy zarabiają miliony a po paru latach są bankrutami? Ludzie są przyzwyczajeni do pewnego poziomu życia. Ja tak szczerze to myślałem sobie o tym ostatnio i nie wiem czy gdybym żył na ich poziomie (drogie samochody, luksusowe apartamenty/wille, luksusowe urlopy, najlepsze restauracje i tak można wyliczać) to nie wiem czy by mi starczyło kasy jaką wypłaca Tottenham. A kariera piłkarska wbrew pozorom nie jest taka długa, a za to co zarobisz, to musisz żyć reszte życia. Chyba że będziesz miał talent i będziesz trenerem na wysokim poziomie, albo jakimś ekspoertem w telewizji po karierze. Chociaż i tak za cholere nie zarobiosz tyle co podczas grania w piłkę.

Jeszcze mnie taka refleksja nasz wczoraj. Myślę sobie "Popatrz, ten chujowy arsenal najgorszy od ponad 20 lat, a jest praktycznie w 1/2 LE". I pomyślałem sobie, kiedy ostatnio Tottenham był w półfinale? Jakiś średniak europejski FC Basel nas pyknęło w karnych na drodze do 1/2. Przykre to.
Edytowano dnia: 6 kwietnia 2018, 15:06
Nie wymagam od nich wygrania Ligi Mistrzów ani Mistrzostwa, jestem realistą. I co z tego że w Anglii o puchary walczą Manchester City, Manchester United, Liverpool, Arsenal, Everton czy Leicester City ( w ogóle co robią w tym zestawieniu takie dziadostwa jak Everton czy Leicester? XD kim oni na TEN moment są? Bo raczej nie zagrożeniem dla Tottenhamu ) jak od ostatniego trofeum Tottenhamu, trofeum w Anglii zdobywały takie tuzy jak Swansea i Wigan? Czego Tottenham nie miał co miały te drużyny? Farta? :wysmiewacz: Słowa Bońka to sobie można między pośladki wsadzić. Inne czasy były i dwie różne sytuacje gospodarcze w polsce za komuny, a na zachodzie. Ja rozumiem że skoro porównywaliby ciebie do najlepszych którzy zarabiają duże pieniądze i faktycznie byłbyś na ich poziomie, to ty fundacja charytatywna posłusznie byś na to przystał i nie chciał byś zarabiać na miarę swoich możliwości żeby sobie bardziej zabezpieczyć przyszłość? Bo ja przykładowo kierowałbym się swoim dobrem głównie. Mało to sportowców którzy zarabiają miliony a po paru latach są bankrutami? Ludzie są przyzwyczajeni do pewnego poziomu życia. Ja tak szczerze to myślałem sobie o tym ostatnio i nie wiem czy gdybym żył na ich poziomie (drogie samochody, luksusowe apartamenty/wille, luksusowe urlopy, najlepsze restauracje i tak można wyliczać) to nie wiem czy by mi starczyło kasy jaką wypłaca Tottenham. A kariera piłkarska wbrew pozorom nie jest taka długa, a za to co zarobisz, to musisz żyć reszte życia. Chyba że będziesz miał talent i będziesz trenerem na wysokim poziomie, albo jakimś ekspoertem w telewizji po karierze. Chociaż i tak za cholere nie zarobiosz tyle co podczas grania w piłkę. Jeszcze mnie taka refleksja nasz wczoraj. Myślę sobie "Popatrz, ten chujowy arsenal najgorszy od ponad 20 lat, a jest praktycznie w 1/2 LE". I pomyślałem sobie, kiedy ostatnio Tottenham był w półfinale? Jakiś średniak europejski FC Basel nas pyknęło w karnych na drodze do 1/2. Przykre to
6 kwietnia 2018, 16:16 [cytuj]
Przy okazji podobnych dyskusji z reguły przychodzi mi do głowy taka wątpliwość- może sensowna, może zupełnie od czapy, nie wiem. W przeciwieństwie do przeciętnego użytkownika Spursmanii nie jestem specjalistą od finansów czy innego zarządzania. Poprzednio zdaje się, że nikt mi nie odpowiedział więc ponawiam.

Czy nas aby stać na wydawanie tyle co najwięksi? Czy oni wydają tyle ile wydają bo na więcej ich nie stać czy po prostu tyle wystarczy? No bo jak zaczniemy płacić po 300, 400k to jak zareagują szejki? "Kurwa, z czym do ludzi?" I zaczną płacić po 600k.

Może więc lepiej nadal rywalizować tym co mamy. Co my mamy a inni mniej. Tak jak my piniendzy.

Co do Arsenalu. Czy oni aby nie wydają co raz więcej (nie wiem) a w lidze nie są coraz słabsi (no przecież)? I niby są w półfinale ale co z tego? M'boro to kiedyś było nawet w finale i co?

Przy okazji podobnych dyskusji z reguły przychodzi mi do głowy taka wątpliwość- może sensowna, może zupełnie od czapy, nie wiem. W przeciwieństwie do przeciętnego użytkownika Spursmanii nie jestem specjalistą od finansów czy innego zarządzania. Poprzednio zdaje się, że nikt mi nie odpowiedział więc ponawiam. Czy nas aby stać na wydawanie tyle co najwięksi? Czy oni wydają tyle ile wydają bo na więcej ich nie stać czy po prostu tyle wystarczy? No bo jak zaczniemy płacić po 300, 400k to jak zareagują szejki? "Kurwa, z czym do ludzi?" I zaczną płacić po 600k. Może więc lepiej nadal rywalizować tym co mamy. Co my mamy a inni mniej. Tak jak my piniendzy. Co do Arsenalu. Czy oni aby nie wydają co raz więcej (nie wiem) a w lidze nie są coraz słabsi (no przecież)? I niby są w półfinale ale co z tego? M'boro to kiedyś było nawet w finale i co?
6 kwietnia 2018, 16:36 [cytuj]
I pstro. A to że my to sobie pomarzyć możemy.

Czy nas stać? I to jest właściwe pytanie. Bo widzisz, tak naprawdę to nie stać. I ja o tym mówię, że nie płacimy takich pieniędzy więc nie dziwić się jak piłkarzowi pieniądze z Tottenhamu nie będą wystarczały i zacznie sobie szukać lepszego pracodawcy. A on mi tu mówi o MOŻLIWOŚCI wygrania FA Cup :rotfl: To się do jakiego stand upu nadaje
I pstro. A to że my to sobie pomarzyć możemy. Czy nas stać? I to jest właściwe pytanie. Bo widzisz, tak naprawdę to nie stać. I ja o tym mówię, że nie płacimy takich pieniędzy więc nie dziwić się jak piłkarzowi pieniądze z Tottenhamu nie będą wystarczały i zacznie sobie szukać lepszego pracodawcy. A on mi tu mówi o MOŻLIWOŚCI wygrania FA Cup :rotfl: To się do jakiego stand upu nadaje
6 kwietnia 2018, 16:39 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
I pstro. A to że my to sobie pomarzyć możemy.


Jeszcze nie tak dawno temu marzyliśmy o Top 4. Żeby w ogóle zawalczyć o awans do LM.

Piłkarze odchodzą. Berbatow, Carrick, Modrić, Bale, Walker. A Klub? No właśnie. Nie panikujmy więc.
Edytowano dnia: 6 kwietnia 2018, 16:42
Jeszcze nie tak dawno temu marzyliśmy o Top 4. Żeby w ogóle zawalczyć o awans do LM. Piłkarze odchodzą. Berbatow, Carrick, Modrić, Bale, Walker. A Klub? No właśnie. Nie panikujmy więc
6 kwietnia 2018, 16:43 [cytuj]
Oczywiście gra w LM lepsza niż półfinał LE, ale głupio to się zrobi dopiero jak jakimś cudem wygrają. Znowu szydera na całego będzie. Najgorszy sezon od 2 dekad, a LM i trofeum europejskie. Nie chcę żyć w takim świecie.
Oczywiście gra w LM lepsza niż półfinał LE, ale głupio to się zrobi dopiero jak jakimś cudem wygrają. Znowu szydera na całego będzie. Najgorszy sezon od 2 dekad, a LM i trofeum europejskie. Nie chcę żyć w takim świecie
6 kwietnia 2018, 16:52 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
No ja to poczekam, bo Tottenham niby robi ten finansowy progres od wielu lat, a zarobki piłkarzy dalej na poziomie średniaka. I o przedłużaniu kontraktów słyszę od wielu miesięcy i jakoś tego nie ma. Alderweireld od roku przedłużał, aż w końcu powiedział pierdolcie sie.

Załóżmy że Eriksen i Kane odchodza i dostajemy góre szmalu, ale co z tego że na transfery będziemy mieli jak najwyższe zarobki oscylują w okolicach 120 tysięcy. Jaki piłkarz przyjdzie za tyle grać mogąc dostać w każdym innym klubie z top 6 wyższe zarobki? Zostaną jakieś odpadki dla nas, albo młodziki z Holandii które nie wiadomo czy się sprawdzą.

I co ty taki pewny z De Ligtem, Sessengnonem? Ja bym powiedział że bardziej prawdopodobne sprowadzenie jakiś cudaków


Jeszcze nie tak dawno temu najwyższa pensja u nas nie przekraczała 100 tysięcy funtów tygodniowo. W pewnym momencie ta bariera została przekroczona i od wtedy najwyższe zarobki w zespole regularnie rosną. Nie zaczniemy płacić z dnia na dzień 250 czy 300 tysięcy tygodniowo, ale wydaje się, że stać nas na podnoszenie poprzeczki co sezon i myślę, że jeśli uda się zatrzymac Pochettino i w końcu zdobyć jakieś powazne trofeum (liga/liga mistrzów) to jest duża szansa, ze drużyna nam się nie rozpadnie. W przypadku kiedy zanotujemy poważny regres (miejsce poza top4) to o utrzymanie składu będzie o wiele ciężej i moze się okazać że będzie trzeba budować wszystko od nowa, bo Ci zawodnicy, których aktualnie mamy są po prostu za mocni żeby grać w Lidze Europy i wtedy zarobki będą o wiele większym problemem niż obecnie.
Jeszcze nie tak dawno temu najwyższa pensja u nas nie przekraczała 100 tysięcy funtów tygodniowo. W pewnym momencie ta bariera została przekroczona i od wtedy najwyższe zarobki w zespole regularnie rosną. Nie zaczniemy płacić z dnia na dzień 250 czy 300 tysięcy tygodniowo, ale wydaje się, że stać nas na podnoszenie poprzeczki co sezon i myślę, że jeśli uda się zatrzymac Pochettino i w końcu zdobyć jakieś powazne trofeum (liga/liga mistrzów) to jest duża szansa, ze drużyna nam się nie rozpadnie. W przypadku kiedy zanotujemy poważny regres (miejsce poza top4) to o utrzymanie składu będzie o wiele ciężej i moze się okazać że będzie trzeba budować wszystko od nowa, bo Ci zawodnicy, których aktualnie mamy są po prostu za mocni żeby grać w Lidze Europy i wtedy zarobki będą o wiele większym problemem niż obecnie
6 kwietnia 2018, 16:59 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Oczywiście gra w LM lepsza niż półfinał LE,


Nie o to mi chodziło a o postępy jakie robi Klub. Może nie tak spektakularne i natychmiastowe jak chcieliby niektórzy ale chyba dość konsekwentne.

A jeśli chodzi o LM to sprawdźcie sobie listę zwycięzców z ostatniej dekady. I przestańcie roić.
Nie o to mi chodziło a o postępy jakie robi Klub. Może nie tak spektakularne i natychmiastowe jak chcieliby niektórzy ale chyba dość konsekwentne. A jeśli chodzi o LM to sprawdźcie sobie listę zwycięzców z ostatniej dekady. I przestańcie roić
6 kwietnia 2018, 17:05 [cytuj]
Zarobki piłkarzy Tottenhamu to wiedza tajemna. Różne legendy chodziły. Że np. swojego czasu Adebayor zarabiał 150k. Do niedawna że Sissoko był najlepiej opłacanym zawodnikiem z ponad 100k. Ostatnio że Lloris zarabia 120k. A co do czego w rankingu Kane jest na 35 miejscu w lidze. POWTARZAM dwókrotny król strzelców zarabia mniej od takich piłkarzy jak Van Dijk, Sturridge,Shaw, Fellaini, Benteke czy Chicharito. Nie wiem jak was, ale mnie to żenuje.
Zarobki piłkarzy Tottenhamu to wiedza tajemna. Różne legendy chodziły. Że np. swojego czasu Adebayor zarabiał 150k. Do niedawna że Sissoko był najlepiej opłacanym zawodnikiem z ponad 100k. Ostatnio że Lloris zarabia 120k. A co do czego w rankingu Kane jest na 35 miejscu w lidze. POWTARZAM dwókrotny król strzelców zarabia mniej od takich piłkarzy jak Van Dijk, Sturridge,Shaw, Fellaini, Benteke czy Chicharito. Nie wiem jak was, ale mnie to żenuje
6 kwietnia 2018, 20:18 [cytuj]
Z tego czytałem jakiś czas temu - mamy bonusowy system płac :mysli:

https://www.thesun.co.uk/sport/football/5692334/tottenham-biggest-bonuses-premier-league-harry-kane-dele-alli/ -> wygooglowany pierwszy z brzegu artykuł
Z tego czytałem jakiś czas temu - mamy bonusowy system płac :mysli: https://www.thesun.co.uk/sport/football/5692334/tottenham-biggest-bonuses-premier-league-harry-kane-dele-alli/ -> wygooglowany pierwszy z brzegu artykuł
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
7 kwietnia 2018, 23:43 [cytuj]
gdzie można obejrzeć "Match of the day" w miarę szybko po emisji?
gdzie można obejrzeć "Match of the day" w miarę szybko po emisji?
8 kwietnia 2018, 18:16 [cytuj]
Czasami na youtube
Czasami na youtube
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 kwietnia 2018, 20:06 [cytuj]
http://eplfootballmatch.com/category/review-show

tutaj zwykle jest jeszcze tego samego wieczoru
http://eplfootballmatch.com/category/review-show tutaj zwykle jest jeszcze tego samego wieczoru
9 kwietnia 2018, 21:08 [cytuj]
Wal powiedział/a:
http://eplfootballmatch.com/category/review-show

tutaj zwykle jest jeszcze tego samego wieczoru


Dzięki wielkie :hejka:
Dzięki wielkie :hejka:
15 kwietnia 2018, 03:12 [cytuj]
CFC ladnie dzis ukradlo. ogarnijcie co zrobil Alonso
CFC ladnie dzis ukradlo. ogarnijcie co zrobil Alonso
27 kwietnia 2018, 12:56 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=Cu-EmMRZI4s
druga zwrotka chyba o nas:brawo:
https://www.youtube.com/watch?v=Cu-EmMRZI4s druga zwrotka chyba o nas:brawo:
|<  <<  <  135  136  137  138  139    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się