Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  131  132  133  134  135    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
16 lutego 2018, 14:14 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czemu wy wierzycie w te bzdury? Tottenham odkąd Pochettino przejął drużynę wydał na piłkarzy 40 mln. Nasi piłkarze zarabiają stosunkowo mało, to gdzie Levy wydaje te pieniądze jak nie na stadion. 1bn to będzie kosztował cały projekt, z wieżowcem mieszkalnym, który wygeneruje zyski inaczej nie byłby budowany, to Daniel Levy człowiek który drukuje pieniądze, nie jakiś Mike Ashley czy inny pętak


Spursmania schodzi na psy... Przykro mi to mówić, ale zamiast jakiś konkretów to same banały i oderwanie od rzeczywistości. Mam świadomość, że "ciemny lud to kupi" działa, ale nie na każdego... Ja spytałem o konkrety a nie bzdety że nie wydaliśmy 40 mln...

Najświeższe sprawozdania finansowe są za rok 2016 - opublikowane są ostatniego marca 2017. Więc nawet te z tego roku dotyczyć będą przeszłości - co jest oczywiste. Mnie bardziej interesuje prognoza kosztów i przychodów z uwagi na prawa TV, wzrost tygodniówek, koszt kredytów (to po stronie wydatków) oraz wzrastające przychody z CL, sprzedaży biletów etc. Wiadomo, że Cash Flow całego przedsięwzięcia jakim jest Tottenham Hotspur ma Levy w swoim biurku, ale może coś gdzieś się znajdzie. Nawet w uproszczonej formie.
Spursmania schodzi na psy... Przykro mi to mówić, ale zamiast jakiś konkretów to same banały i oderwanie od rzeczywistości. Mam świadomość, że "ciemny lud to kupi" działa, ale nie na każdego... Ja spytałem o konkrety a nie bzdety że nie wydaliśmy 40 mln... Najświeższe sprawozdania finansowe są za rok 2016 - opublikowane są ostatniego marca 2017. Więc nawet te z tego roku dotyczyć będą przeszłości - co jest oczywiste. Mnie bardziej interesuje prognoza kosztów i przychodów z uwagi na prawa TV, wzrost tygodniówek, koszt kredytów (to po stronie wydatków) oraz wzrastające przychody z CL, sprzedaży biletów etc. Wiadomo, że Cash Flow całego przedsięwzięcia jakim jest Tottenham Hotspur ma Levy w swoim biurku, ale może coś gdzieś się znajdzie. Nawet w uproszczonej formie
16 lutego 2018, 16:45 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Spursmania schodzi na psy... Przykro mi to mówić, ale zamiast jakiś konkretów to same banały i oderwanie od rzeczywistości. Mam świadomość, że \\&quot;ciemny lud to kupi\\&quot; działa, ale nie na każdego... Ja spytałem o konkrety a nie bzdety że nie wydaliśmy 40 mln...

Najświeższe sprawozdania finansowe są za rok 2016 - opublikowane są ostatniego marca 2017. Więc nawet te z tego roku dotyczyć będą przeszłości - co jest oczywiste. Mnie bardziej interesuje prognoza kosztów i przychodów z uwagi na prawa TV, wzrost tygodniówek, koszt kredytów (to po stronie wydatków) oraz wzrastające przychody z CL, sprzedaży biletów etc. Wiadomo, że Cash Flow całego przedsięwzięcia jakim jest Tottenham Hotspur ma Levy w swoim biurku, ale może coś gdzieś się znajdzie. Nawet w uproszczonej formie

czesc informacji nie ma lub sa IMO niewiarygodne(kontrakty i kredyty),
ale jest dostep do innych danych o ktorych mowiles-&gt;
google &amp; excel i masz przychody z LM, sprzedaz biletow i ich ceny na kazdy mecz.. koszty wynajmu wembley


a jeszcze co do tych mieszkan o ktorych wspominal varba to bez przesady liczeniem zyskow..
sprzedane po okolo 300k - 580 mieszkan to jest razem okolo 170-180 mln.
Malo w porownaniu do 750 mln - 1mld o ktorych sie teraz mowi.
Edytowano dnia: 16 lutego 2018, 17:07
czesc informacji nie ma lub sa IMO niewiarygodne(kontrakty i kredyty), ale jest dostep do innych danych o ktorych mowiles-&gt; google &amp; excel i masz przychody z LM, sprzedaz biletow i ich ceny na kazdy mecz.. koszty wynajmu wembley a jeszcze co do tych mieszkan o ktorych wspominal varba to bez przesady liczeniem zyskow.. sprzedane po okolo 300k - 580 mieszkan to jest razem okolo 170-180 mln. Malo w porownaniu do 750 mln - 1mld o ktorych sie teraz mowi
17 lutego 2018, 21:13 [cytuj]
Sheffield/Swansea na wyjeździe w 1/4. Mamy autostradę do półfinału. Nie możemy tego zjebać...
Sheffield/Swansea na wyjeździe w 1/4. Mamy autostradę do półfinału. Nie możemy tego zjebać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 08:49 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Spursmania schodzi na psy... Przykro mi to mówić, ale zamiast jakiś konkretów to same banały i oderwanie od rzeczywistości. Mam świadomość, że "ciemny lud to kupi" działa, ale nie na każdego... Ja spytałem o konkrety a nie bzdety że nie wydaliśmy 40 mln...

Najświeższe sprawozdania finansowe są za rok 2016 - opublikowane są ostatniego marca 2017. Więc nawet te z tego roku dotyczyć będą przeszłości - co jest oczywiste. Mnie bardziej interesuje prognoza kosztów i przychodów z uwagi na prawa TV, wzrost tygodniówek, koszt kredytów (to po stronie wydatków) oraz wzrastające przychody z CL, sprzedaży biletów etc. Wiadomo, że Cash Flow całego przedsięwzięcia jakim jest Tottenham Hotspur ma Levy w swoim biurku, ale może coś gdzieś się znajdzie. Nawet w uproszczonej formie



Jakich konkretów Ty chcesz? Rozmawiałem z człowiekiem którego firma jest odpowiedzialna za budowę stadionu, a jego szef, jest szefem budowy. To mi powiedział, żebym nie wierzył co podaje się w mediach, bo jest w chuj przeszacowane. :glupek: Gazety i portale napiszą każdą bzdurę, żeby tylko wzbudzić trochę zainteresowania. Tam co miesiąc jest wyższa kwota.
Powiedział mi że sama umowa z NFL jest warta 150 mln w ciągu 10 lat.
Jakich konkretów Ty chcesz? Rozmawiałem z człowiekiem którego firma jest odpowiedzialna za budowę stadionu, a jego szef, jest szefem budowy. To mi powiedział, żebym nie wierzył co podaje się w mediach, bo jest w chuj przeszacowane. :glupek: Gazety i portale napiszą każdą bzdurę, żeby tylko wzbudzić trochę zainteresowania. Tam co miesiąc jest wyższa kwota. Powiedział mi że sama umowa z NFL jest warta 150 mln w ciągu 10 lat
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 11:10 [cytuj]
Kierownik budowy zna szczegóły kontrakt SPURS z NFL? :) Zresztą 15 milionów rocznie to jest jakaś astronomiczna kwota? Patrząc na kwoty budowy stadionów na EURO w Polsce, wcale nie uważam że koszt WHL jest przeszacowany.
Zresztą to wszystko jest nieważne. Ja zwracam uwagę na to, że budowa tego stadionu to krok milowy w historii tego klubu. Wystarczy, że coś pójdzie nie tak (jakiś błąd ludzki, niedoszacowanie etc) i może być ciepło...
Same koszty funkcjonowania tego stadionu będą olbrzymie. Oczywiście przychody w przyszłości także. Pracuję przy realizacji wielu projektów i wiem, że planowanie jedno, excel drugie, a życie swoje. A przy tak dużych liczbach to nawet \"200 baniek z Kane\'a\" mogłoby nie wystarczyć jak coś by się spierd...

Ja wierzę w Levy'iego bo od lat się słyszy sie jakim jest dobrym negocjatorem i ogólnie Prezesem. Z każdej strony widać jak dobrze klub jest zarządzany i jak dobrze się rozwija. Zwracam tylko uwagę na ryzyka.

PS. Np we Wrocławiu rocznie wydają na wentylacje 1 mln złotych :)
Edytowano dnia: 18 lutego 2018, 11:12
Kierownik budowy zna szczegóły kontrakt SPURS z NFL? :) Zresztą 15 milionów rocznie to jest jakaś astronomiczna kwota? Patrząc na kwoty budowy stadionów na EURO w Polsce, wcale nie uważam że koszt WHL jest przeszacowany. Zresztą to wszystko jest nieważne. Ja zwracam uwagę na to, że budowa tego stadionu to krok milowy w historii tego klubu. Wystarczy, że coś pójdzie nie tak (jakiś błąd ludzki, niedoszacowanie etc) i może być ciepło... Same koszty funkcjonowania tego stadionu będą olbrzymie. Oczywiście przychody w przyszłości także. Pracuję przy realizacji wielu projektów i wiem, że planowanie jedno, excel drugie, a życie swoje. A przy tak dużych liczbach to nawet \"200 baniek z Kane\'a\" mogłoby nie wystarczyć jak coś by się spierd... Ja wierzę w Levy'iego bo od lat się słyszy sie jakim jest dobrym negocjatorem i ogólnie Prezesem. Z każdej strony widać jak dobrze klub jest zarządzany i jak dobrze się rozwija. Zwracam tylko uwagę na ryzyka. PS. Np we Wrocławiu rocznie wydają na wentylacje 1 mln złotych :)
18 lutego 2018, 11:15 [cytuj]
A co do konkretów, to poczekam na najbliższe sprawozdania finansowe. Ale bardziej drążnią mnie lakoniczne pierdy, że nie wydajemy $$$ na transfery to znaczy że kasa jest i Levy to skąpiec.
A co do konkretów, to poczekam na najbliższe sprawozdania finansowe. Ale bardziej drążnią mnie lakoniczne pierdy, że nie wydajemy $$$ na transfery to znaczy że kasa jest i Levy to skąpiec
18 lutego 2018, 18:44 [cytuj]
Wiecie może jaka jest szansa, że pojawią się lepsze bileciki na Tickets Exchange na mecz z Huddersfield na początku marca? Oraz jeśli tak, to kiedy mogą się pojawić?
Wiecie może jaka jest szansa, że pojawią się lepsze bileciki na Tickets Exchange na mecz z Huddersfield na początku marca? Oraz jeśli tak, to kiedy mogą się pojawić?
19 lutego 2018, 22:33 [cytuj]
Kyle Walker nadal ma to cos :rotfl::rotfl::rotfl:
Kyle Walker nadal ma to cos :rotfl::rotfl::rotfl:
19 lutego 2018, 22:36 [cytuj]
Jak City poleci... :milczek:
Jak City poleci... :milczek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2018, 22:48 [cytuj]
:rotfl:
:rotfl:
19 lutego 2018, 22:49 [cytuj]
Wszystko tak pięknie się układa. Możliwy półfinał na "naszym" stadionie. Może to ten rok... :milczek:
Wszystko tak pięknie się układa. Możliwy półfinał na "naszym" stadionie. Może to ten rok... :milczek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2018, 22:51 [cytuj]
Kyle, dziekujemy:*
Kyle, dziekujemy:*
badseed66
19 lutego 2018, 22:54 [cytuj]
Dobra City nas ratuje i oficjalnie wygrywa tytuł przegrywów kolejki w FA Cup :rotfl:
Wigan too strong :D
Dobra City nas ratuje i oficjalnie wygrywa tytuł przegrywów kolejki w FA Cup :rotfl: Wigan too strong :D
19 lutego 2018, 23:38 [cytuj]
cipy pokazalo mentalnosc wielkiego klubu. pep prawie napierdala sie z managerem wigan(w przerwie), kun z jakims kibicem a ich kibice rzucali czyms w policje
cipy pokazalo mentalnosc wielkiego klubu. pep prawie napierdala sie z managerem wigan(w przerwie), kun z jakims kibicem a ich kibice rzucali czyms w policje
19 lutego 2018, 23:49 [cytuj]
drugi po naszym walkerze bohater meczu:
https://twitter.com/NOT_MOTD/status/965704752494448644

https://youtu.be/eOpGCGtCVsE
drugi po naszym walkerze bohater meczu: https://twitter.com/NOT_MOTD/status/965704752494448644 https://youtu.be/eOpGCGtCVsE
20 lutego 2018, 16:33 [cytuj]
Ciekaw jestem jak tam rozmowy w sprawie nowego kontraktu dla Tobiego
Ciekaw jestem jak tam rozmowy w sprawie nowego kontraktu dla Tobiego
20 lutego 2018, 22:25 [cytuj]
Jutro ok 14:00, nie pamiętam dokładnie, na nsport będzie transmisja meczu młodzieżowej ligi mistrzów z udziałem naszych chłopaków.
Jutro ok 14:00, nie pamiętam dokładnie, na nsport będzie transmisja meczu młodzieżowej ligi mistrzów z udziałem naszych chłopaków
21 lutego 2018, 18:40 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Jutro ok 14:00, nie pamiętam dokładnie, na nsport będzie transmisja meczu młodzieżowej ligi mistrzów z udziałem naszych chłopaków


Oglądałem. Trzymał w napięciu, wiele sytuacji bramkowych. Scottie robi świetną robotę. Czekamy na Ryana.
Oglądałem. Trzymał w napięciu, wiele sytuacji bramkowych. Scottie robi świetną robotę. Czekamy na Ryana
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
23 lutego 2018, 14:20 [cytuj]
https://anglia.goal.pl/362883-tottenham-chce-sprzedac-alderweirelda.html

Ciekawe ile w tym prawdy...
https://anglia.goal.pl/362883-tottenham-chce-sprzedac-alderweirelda.html Ciekawe ile w tym prawdy
23 lutego 2018, 15:41 [cytuj]
Dla kolekcjonerów: https://www.bohemianbrands.co.uk/collections/bohemian-brands/products/tottenham-hotspur-vodka-crystal-edition?variant=51430706516
Dla kolekcjonerów: https://www.bohemianbrands.co.uk/collections/bohemian-brands/products/tottenham-hotspur-vodka-crystal-edition?variant=51430706516
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  131  132  133  134  135    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się