Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  130  131  132  133  134    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
10 lutego 2018, 20:15 [cytuj]
Ale De Bruyne jest w gazie.. takie piły rozdaje, że głowa mała
Ale De Bruyne jest w gazie.. takie piły rozdaje, że głowa mała
10 lutego 2018, 23:03 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Ale De Bruyne jest w gazie.. takie piły rozdaje, że głowa mała

dokładnie tak. obecnie biorac pod uwage forme to jest top3 na swiecie , mega zawodnik
dokładnie tak. obecnie biorac pod uwage forme to jest top3 na swiecie , mega zawodnik
11 lutego 2018, 12:04 [cytuj]
https://anglia.goal.pl/362246-tottenham-ustalil-cene-za-kanea.html
jak mozna takie bzdury wymyslac...:zly:
https://anglia.goal.pl/362246-tottenham-ustalil-cene-za-kanea.html jak mozna takie bzdury wymyslac...:zly:
11 lutego 2018, 16:24 [cytuj]
"Levy potrzebuje pieniędzy żeby opłacić nowy stadion" - tekst życia :D Robią z Daniela biznesmena, który przyszedł wczoraj do klubu a wcześniej sprzedawał petardy na straganie na odpuście. Jak mnie to bawi. Podobnie jak 200 mln euro za Harrego, który swoją chęć odejścia wyraża podpisaniem nowego kontraktu i deklarowaniem, że chce grać w Tottenhamie jak najdłużej :rotfl:
"Levy potrzebuje pieniędzy żeby opłacić nowy stadion" - tekst życia :D Robią z Daniela biznesmena, który przyszedł wczoraj do klubu a wcześniej sprzedawał petardy na straganie na odpuście. Jak mnie to bawi. Podobnie jak 200 mln euro za Harrego, który swoją chęć odejścia wyraża podpisaniem nowego kontraktu i deklarowaniem, że chce grać w Tottenhamie jak najdłużej :rotfl:
11 lutego 2018, 19:41 [cytuj]
Gdzieś już czytałem, że koszty stadionu wzrosły, więc jakoś mnie to wszystko nie dziwi... Ktoś mógłby podać info na temat źródeł finansowania budowy? Kredyt? Na ile, przy jakich kosztach?
Gdzieś już czytałem, że koszty stadionu wzrosły, więc jakoś mnie to wszystko nie dziwi... Ktoś mógłby podać info na temat źródeł finansowania budowy? Kredyt? Na ile, przy jakich kosztach?
12 lutego 2018, 12:07 [cytuj]
Gramy drugi sezon w LM,
na Wembley mamy srednia widownie na poziomie >68k wiec zarabiamy 0.5MLN-1.0 mln ekstra z biletow na kazdym meczu(liczac 1 MLN za wynajecie stadionu co pewnie jest kwota zawyzona bo my raczej podpisalismy kontrakt na wszystkie 22 pewne + X opcjonalnych spotkan)..
wiec jasne jest, ze mamy mniej pieniedzy niz wczesniej.. skad sie takie ciamajdy biora :bezradny:
swoja droga: Ciekawy jestem jak sie sprzedaja koszulki Sona, bo to moze byc zyla zlota..
Gramy drugi sezon w LM, na Wembley mamy srednia widownie na poziomie >68k wiec zarabiamy 0.5MLN-1.0 mln ekstra z biletow na kazdym meczu(liczac 1 MLN za wynajecie stadionu co pewnie jest kwota zawyzona bo my raczej podpisalismy kontrakt na wszystkie 22 pewne + X opcjonalnych spotkan).. wiec jasne jest, ze mamy mniej pieniedzy niz wczesniej.. skad sie takie ciamajdy biora :bezradny: swoja droga: Ciekawy jestem jak sie sprzedaja koszulki Sona, bo to moze byc zyla zlota
12 lutego 2018, 13:43 [cytuj]
http://fiveoclock.info/2018/02/12/zwrot-akcji-w-sprawie-kanea/

To kibice PogbaTeam piszą ;-) Wywierają presję na Pocha i Daniela. Poch się załamie i Daniel puści OneSeasonWonder za 60 baniek i Rashforda.
http://fiveoclock.info/2018/02/12/zwrot-akcji-w-sprawie-kanea/ To kibice PogbaTeam piszą ;-) Wywierają presję na Pocha i Daniela. Poch się załamie i Daniel puści OneSeasonWonder za 60 baniek i Rashforda
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
12 lutego 2018, 14:03 [cytuj]
"Obecny lider klasyfikacji strzelców chciałby wygrywać trofea i uważa, że ma na to większe szanse u boku Jose Mourinho."

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dawno się tak nie uśmiałem :rotfl:
"Obecny lider klasyfikacji strzelców chciałby wygrywać trofea i uważa, że ma na to większe szanse u boku Jose Mourinho." xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dawno się tak nie uśmiałem :rotfl:
12 lutego 2018, 18:20 [cytuj]
\"Uzależniony od Manchesteru United oraz FIFY. Jestem nieobiektywny i lubię naśmiewać się z innych zespołów. Uwielbiam włoskie jedzenie.\"
lubie nasmiewac sie z innych zespolow - mam pogbe w avku...
przweciez to jest absurdalnie smieszne

skoro MU wydalo 90mln na Lukaku to za H zaoferuja przynajmniej 400
Edytowano dnia: 12 lutego 2018, 18:21
\"Uzależniony od Manchesteru United oraz FIFY. Jestem nieobiektywny i lubię naśmiewać się z innych zespołów. Uwielbiam włoskie jedzenie.\" lubie nasmiewac sie z innych zespolow - mam pogbe w avku... przweciez to jest absurdalnie smieszne skoro MU wydalo 90mln na Lukaku to za H zaoferuja przynajmniej 400
12 lutego 2018, 19:57 [cytuj]
Chłop po prostu przetłumaczył bajania Marki, nie się co czepiać. Tym bardziej, że zrobił to wcale poprawnie a to rzadka rzecz.

Przecież czytanie njusów na polskich portalach, w tym i tych największych, to jebana droga przez mękę. Tam nikt nie potrafi poprawnie zdania sklecić, o znajomości struktury newsa prasowego nawet nie wspominając, trudno więc spodziewać sie, że będą dociekać jak to jest z tym finansowaniem stadionu.
Chłop po prostu przetłumaczył bajania Marki, nie się co czepiać. Tym bardziej, że zrobił to wcale poprawnie a to rzadka rzecz. Przecież czytanie njusów na polskich portalach, w tym i tych największych, to jebana droga przez mękę. Tam nikt nie potrafi poprawnie zdania sklecić, o znajomości struktury newsa prasowego nawet nie wspominając, trudno więc spodziewać sie, że będą dociekać jak to jest z tym finansowaniem stadionu
12 lutego 2018, 23:01 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Gramy drugi sezon w LM,
na Wembley mamy srednia widownie na poziomie >68k wiec zarabiamy 0.5MLN-1.0 mln ekstra z biletow na kazdym meczu(liczac 1 MLN za wynajecie stadionu co pewnie jest kwota zawyzona bo my raczej podpisalismy kontrakt na wszystkie 22 pewne + X opcjonalnych spotkan)..
wiec jasne jest, ze mamy mniej pieniedzy niz wczesniej.. skad sie takie ciamajdy biora :bezradny:
swoja droga: Ciekawy jestem jak sie sprzedaja koszulki Sona, bo to moze byc zyla zlota


A o ile wzrosły tygodniówki i jaki jest koszt budowy stadionu? Biorąc pod uwagę kredyt nawet na 50 lat to jest konkretna kwota którą klub musi uwzględnić w rocznym budżecie. Jak się synek opierasz na takich bajkach, że z koszulek czy LM sfinansujesz budowę stadionu to sobie lepiej odpuść...
A o ile wzrosły tygodniówki i jaki jest koszt budowy stadionu? Biorąc pod uwagę kredyt nawet na 50 lat to jest konkretna kwota którą klub musi uwzględnić w rocznym budżecie. Jak się synek opierasz na takich bajkach, że z koszulek czy LM sfinansujesz budowę stadionu to sobie lepiej odpuść
13 lutego 2018, 10:18 [cytuj]
przeczytaj jeszcze raz, moze zrozumiesz..
przeczytaj jeszcze raz, moze zrozumiesz
13 lutego 2018, 12:45 [cytuj]
Ryan Mason kończy karierę. Nie pozbierał się po starciu z Cahillem:|
Ryan Mason kończy karierę. Nie pozbierał się po starciu z Cahillem:|
13 lutego 2018, 15:26 [cytuj]
Co do finansowania budowy stadionu to klub w maju przecież wydał oświadczenie.

http://www.tottenhamhotspur.com/news/club/announcement/club-announcement-new-stadium-scheme-financing-310517/

I jak ktoś już wcześniej wspomniał, Levy to nie gość, który wczoraj wygrał w totka. Jak ktoś myśli, że nie uwzględnił wzrostu kosztów budowy stadionu i teraz na szybko będziemy sprzedawać czołowych zawodników to pozostaje się tylko zaśmiać :rotfl:
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 15:29
Co do finansowania budowy stadionu to klub w maju przecież wydał oświadczenie. http://www.tottenhamhotspur.com/news/club/announcement/club-announcement-new-stadium-scheme-financing-310517/ I jak ktoś już wcześniej wspomniał, Levy to nie gość, który wczoraj wygrał w totka. Jak ktoś myśli, że nie uwzględnił wzrostu kosztów budowy stadionu i teraz na szybko będziemy sprzedawać czołowych zawodników to pozostaje się tylko zaśmiać :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 16:01 [cytuj]
Ale w grudniu właśnie czytałem takie artykuły. Nie weryfikowałem tego, ale coś musi być na rzeczy...

SPORTS ILUSTRATED powiedział/a:


By 90Min December 05, 2017

Tottenham Hotspur\'s new White Hart Lane project could cost them as much as £1bn, despite the initial cost estimation being a reported £400m, according to the Daily Mail.

The North London side are playing home games at Wembley this season, but expect to return to a brand new home ground for the start of the 2018/19 campaign.

This is the second time the estimated cost has risen since the start of the project, with a figure of £750m being noted in their planning application.

According to the report, club chairman Daniel Levy has confided in persons involved in the project and informed them that the rising price is due to the complexity of the construction.

Spurs plan to have a 61,000 seat facility when their stadium is complete. But they also aim to accommodate NFL matches with two sliding pitches and additional larger changing rooms.

So far, they\'ve already spent over £100m on construction work, while things are said to be moving smoothly and according to schedule.

Levy, meanwhile, is still in talks with interested parties who are keen to help finance the cost of the new stadium. He also plans to use naming rights as an avenue, as well as other deals, in the same manner Arsenal financed their Emirates ground, and has already admitted that the stadium won\'t be called White Hart Lane.

The club are also poised to rake in £28m every year from match day revenue when they move in, with the majority coming from corporate hospitality.

As things stand, Spurs don\'t have significant debt, but three banks have already approved five-year loans of £350m. And any outstanding debt after the five-year period will be refinanced or placed into bonds.


Nigdzie nie napisałem, że mamy to robić (sprzedawać piłkarzy), ale jeśli klub miałby się wysypać bo tak dramatycznie wzrozły koszty stadionu to być może byłoby to konieczne.
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 16:01
Nigdzie nie napisałem, że mamy to robić (sprzedawać piłkarzy), ale jeśli klub miałby się wysypać bo tak dramatycznie wzrozły koszty stadionu to być może byłoby to konieczne
15 lutego 2018, 13:40 [cytuj]
Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Davinson Sanchez czy Christian Eriksen mają przeszłość związaną z Ajaksem Amsterdam. Nie mam nic przeciwko, aby kolejny taki zawodnik wylądował na White Hart Lane. Kontrakt młodego Holendra wygasa latem przyszłego roku, więc może uda się go pozyskać za sensowną kwotę :)

https://www.standard.co.uk/sport/football/ajax-star-justin-kluivert-open-to-arsenal-tottenham-chelsea-or-manchester-united-move-a3766221.html
Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Davinson Sanchez czy Christian Eriksen mają przeszłość związaną z Ajaksem Amsterdam. Nie mam nic przeciwko, aby kolejny taki zawodnik wylądował na White Hart Lane. Kontrakt młodego Holendra wygasa latem przyszłego roku, więc może uda się go pozyskać za sensowną kwotę :) https://www.standard.co.uk/sport/football/ajax-star-justin-kluivert-open-to-arsenal-tottenham-chelsea-or-manchester-united-move-a3766221.html
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 lutego 2018, 17:05 [cytuj]
Kluivert Kluivertem. Kasper Dolberg to dla nas napastnik idealny:ok:
Kluivert Kluivertem. Kasper Dolberg to dla nas napastnik idealny:ok:
15 lutego 2018, 23:03 [cytuj]
O ja Cię! Dopiero teraz sobie pooglądałem jakieś filmiki a Kasperem Dol(Kane)bergiem.:mysli: Zgadzam się z Marcinem w 100%.:ok:
O ja Cię! Dopiero teraz sobie pooglądałem jakieś filmiki a Kasperem Dol(Kane)bergiem.:mysli: Zgadzam się z Marcinem w 100%.:ok:
15 lutego 2018, 23:48 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Nigdzie nie napisałem, że mamy to robić (sprzedawać piłkarzy), ale jeśli klub miałby się wysypać bo tak dramatycznie wzrozły koszty stadionu to być może byłoby to konieczne



Czemu wy wierzycie w te bzdury? Tottenham odkąd Pochettino przejął drużynę wydał na piłkarzy 40 mln. Nasi piłkarze zarabiają stosunkowo mało, to gdzie Levy wydaje te pieniądze jak nie na stadion. 1bn to będzie kosztował cały projekt, z wieżowcem mieszkalnym, który wygeneruje zyski inaczej nie byłby budowany, to Daniel Levy człowiek który drukuje pieniądze, nie jakiś Mike Ashley czy inny pętak.
Czemu wy wierzycie w te bzdury? Tottenham odkąd Pochettino przejął drużynę wydał na piłkarzy 40 mln. Nasi piłkarze zarabiają stosunkowo mało, to gdzie Levy wydaje te pieniądze jak nie na stadion. 1bn to będzie kosztował cały projekt, z wieżowcem mieszkalnym, który wygeneruje zyski inaczej nie byłby budowany, to Daniel Levy człowiek który drukuje pieniądze, nie jakiś Mike Ashley czy inny pętak
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 lutego 2018, 12:19 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czemu wy wierzycie w te bzdury? Tottenham odkąd Pochettino przejął drużynę wydał na piłkarzy 40 mln. Nasi piłkarze zarabiają stosunkowo mało, to gdzie Levy wydaje te pieniądze jak nie na stadion. 1bn to będzie kosztował cały projekt, z wieżowcem mieszkalnym, który wygeneruje zyski inaczej nie byłby budowany, to Daniel Levy człowiek który drukuje pieniądze, nie jakiś Mike Ashley czy inny pętak


Czemu zatrzymywać się na Pochettino? Z tego co pamiętam to przynajmniej przez ostatnie 10 lat zwykle wychodziliśmy na zero przy transferach.
Czemu zatrzymywać się na Pochettino? Z tego co pamiętam to przynajmniej przez ostatnie 10 lat zwykle wychodziliśmy na zero przy transferach
LMAO
|<  <<  <  130  131  132  133  134    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 130 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się