Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  129  130  131  132  133    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
14 stycznia 2018, 19:05 [cytuj]
No to City nam nie pomogło...
No to City nam nie pomogło
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
14 stycznia 2018, 19:27 [cytuj]
Manchester City mogło spokojnie wygrać to spotkanie. Po drugiej straconej bramce zapanował chaos w ich szeregach i pozwoli wbić sobie kolejne dwa trafienia. No szkoda. Plusem może okazać dla nas się to, że będziemy grali przeciwko City, kiedy Ci będą mieli zapewnione mistrzostwo.

Ale wniosek prosty. Nie patrzmy na innych, wygrywajmy mecze.
PS. Przydałbym się na prawym skrzydle lewonożny zawodnik o podobnej charakterystyce do Sona czy Salaha.
Manchester City mogło spokojnie wygrać to spotkanie. Po drugiej straconej bramce zapanował chaos w ich szeregach i pozwoli wbić sobie kolejne dwa trafienia. No szkoda. Plusem może okazać dla nas się to, że będziemy grali przeciwko City, kiedy Ci będą mieli zapewnione mistrzostwo. Ale wniosek prosty. Nie patrzmy na innych, wygrywajmy mecze. PS. Przydałbym się na prawym skrzydle lewonożny zawodnik o podobnej charakterystyce do Sona czy Salaha
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 lutego 2018, 17:43 [cytuj]
Wg serbskich mediów interesujemy się młodym piłkarzem Crvenej zvezdy. Strahinja Eraković ma 17 lat, podobno dobrze spisuje się podczas zgrupowania Crvenej, kibice widzą w nim nowego Vidicia. Podobno rozsądny, pewny siebie chłopak. Z wyjazdem mu sie nie spieszy, chciałby pograć z rok w pierwszej drużynie Crvenej zvezdy. Aha, ma australijski paszport.
Wg serbskich mediów interesujemy się młodym piłkarzem Crvenej zvezdy. Strahinja Eraković ma 17 lat, podobno dobrze spisuje się podczas zgrupowania Crvenej, kibice widzą w nim nowego Vidicia. Podobno rozsądny, pewny siebie chłopak. Z wyjazdem mu sie nie spieszy, chciałby pograć z rok w pierwszej drużynie Crvenej zvezdy. Aha, ma australijski paszport
3 lutego 2018, 16:35 [cytuj]
Marcus Edwards zaczyna mnie irytować, bo nawet nie potrafi sobie wywalczyć miejsca na ławce w Norwich. Farke mówi że brak mu dyscypliny taktycznej i że musi dorosnąć. Jak tak dalej pójdzie to chłopak zmarnuje sobie karierę :nerwus:
Marcus Edwards zaczyna mnie irytować, bo nawet nie potrafi sobie wywalczyć miejsca na ławce w Norwich. Farke mówi że brak mu dyscypliny taktycznej i że musi dorosnąć. Jak tak dalej pójdzie to chłopak zmarnuje sobie karierę :nerwus:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 lutego 2018, 16:40 [cytuj]
varba powiedział/a:
Marcus Edwards zaczyna mnie irytować, bo nawet nie potrafi sobie wywalczyć miejsca na ławce w Norwich. Farke mówi że brak mu dyscypliny taktycznej i że musi dorosnąć. Jak tak dalej pójdzie to chłopak zmarnuje sobie karierę :nerwus:

Dlatego od jakiegoś czasu nie mógł wejść na wyższy poziom tak jak Winks czy KWP. Młodą głowę trudno zmienić.
Dlatego od jakiegoś czasu nie mógł wejść na wyższy poziom tak jak Winks czy KWP. Młodą głowę trudno zmienić
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 lutego 2018, 11:26 [cytuj]
Emh no, po necie zaczął krążyć sextype z twarzą Delego :x
Emh no, po necie zaczął krążyć sextype z twarzą Delego :x
5 lutego 2018, 13:37 [cytuj]
https://www.theplayerstribune.com/harry-kane-tottenham-zero-to-100/

Doskonały artykuł. Harry Kane o drodze jaką przebył. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki....
https://www.theplayerstribune.com/harry-kane-tottenham-zero-to-100/ Doskonały artykuł. Harry Kane o drodze jaką przebył. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 lutego 2018, 15:55 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
https://www.theplayerstribune.com/harry-kane-tottenham-zero-to-100/

Doskonały artykuł. Harry Kane o drodze jaką przebył. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki


Co to jest za gość! Klasa!

I nie brzmi to jak wypowiedź piłkarza, który lada moment ma gdzieś odejść ;) Ale najbliższą transmisję Spurs Nahorny czy inny Rudzki i tak zaczną od tego, że Kane jest już jedną nogą w Realu ;)

Co to jest za gość! Klasa! I nie brzmi to jak wypowiedź piłkarza, który lada moment ma gdzieś odejść ;) Ale najbliższą transmisję Spurs Nahorny czy inny Rudzki i tak zaczną od tego, że Kane jest już jedną nogą w Realu ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 lutego 2018, 15:56 [cytuj]
Mortal powiedział/a:
Emh no, po necie zaczął krążyć sextype z twarzą Delego :x


No cóż, błędy młodości... chyba że to jednak nie on
No cóż, błędy młodości... chyba że to jednak nie on
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 lutego 2018, 19:11 [cytuj]
Swietnie sie czyta. Oby w nastepnym sezonie Harry!!!!!

Czarosław powiedział/a:
https://www.theplayerstribune.com/harry-kane-tottenham-zero-to-100/

Doskonały artykuł. Harry Kane o drodze jaką przebył. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki
Swietnie sie czyta. Oby w nastepnym sezonie Harry!!!!! [quote=Czarosław]https://www.theplayerstribune.com/harry-kane-tottenham-zero-to-100/ Doskonały artykuł. Harry Kane o drodze jaką przebył. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki[/quote]
5 lutego 2018, 19:30 [cytuj]
Czaroslaw i inni:
Piękny tekst o pogoni za marzeniami (chociaż często pod górkę). A jeżeli ktoś po przeczytaniu, szczególnie końcówki, wierzy, że Harry odejdzie latem do Realu to jest popierdolony (ze szczególną dedykacją dla R. Nahornego) .
PS: Bukmacherzy powinni przyjmować zakłady, w której minucie transmisji zacznie się sprzedaż.
Czaroslaw i inni: Piękny tekst o pogoni za marzeniami (chociaż często pod górkę). A jeżeli ktoś po przeczytaniu, szczególnie końcówki, wierzy, że Harry odejdzie latem do Realu to jest popierdolony (ze szczególną dedykacją dla R. Nahornego) . PS: Bukmacherzy powinni przyjmować zakłady, w której minucie transmisji zacznie się sprzedaż
badseed66
5 lutego 2018, 21:54 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Czaroslaw i inni:
Piękny tekst o pogoni za marzeniami (chociaż często pod górkę). A jeżeli ktoś po przeczytaniu, szczególnie końcówki, wierzy, że Harry odejdzie latem do Realu to jest popierdolony (ze szczególną dedykacją dla R. Nahornego) .
PS: Bukmacherzy powinni przyjmować zakłady, w której minucie transmisji zacznie się sprzedaż


Dokładnie kiedyś rzuciłem wyzwanie Rudzkiemu czy wytrzymają cały mecz ani razu nie sprzedając naszego piłkarza do innej drużyny, to pamiętam że w meczu z Palace bodajże wytrzymali i ani razu o tym nie powiedzieli. :rotfl: Ale widzę że jak nie ma o czym mówić to można odsyłać Harrego do Realu, dziwne że jakoś Salaha albo Hazarda nigdy nie wypychają do innych klubów
Dokładnie kiedyś rzuciłem wyzwanie Rudzkiemu czy wytrzymają cały mecz ani razu nie sprzedając naszego piłkarza do innej drużyny, to pamiętam że w meczu z Palace bodajże wytrzymali i ani razu o tym nie powiedzieli. :rotfl: Ale widzę że jak nie ma o czym mówić to można odsyłać Harrego do Realu, dziwne że jakoś Salaha albo Hazarda nigdy nie wypychają do innych klubów
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 lutego 2018, 23:28 [cytuj]
Varba
Oni może nie, ale mój ulubiony Don Balon podawał niedawno, że Harry przejdzie po warunkiem, że z Maurycym. A ten z kolei jako warunek postawił kupienie Salaha. Dobrze, że Nahorny nie korzysta z tego źródła :boisie:
PS: Dzisiaj Maurycy na trybunach w Watford. Chyba mu się podobalo:cwaniak:
Varba Oni może nie, ale mój ulubiony Don Balon podawał niedawno, że Harry przejdzie po warunkiem, że z Maurycym. A ten z kolei jako warunek postawił kupienie Salaha. Dobrze, że Nahorny nie korzysta z tego źródła :boisie: PS: Dzisiaj Maurycy na trybunach w Watford. Chyba mu się podobalo:cwaniak:
badseed66
6 lutego 2018, 09:57 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Varba
Oni może nie, ale mój ulubiony Don Balon podawał niedawno, że Harry przejdzie po warunkiem, że z Maurycym. A ten z kolei jako warunek postawił kupienie Salaha. Dobrze, że Nahorny nie korzysta z tego źródła :boisie:
PS: Dzisiaj Maurycy na trybunach w Watford. Chyba mu się podobalo:cwaniak:


Maurycy wraz z własnym sztabem szkoleniowym przybył na Stamford Bridge na specjalne zaproszenie Abramowicza w celu ustalenia warunków umowy. Pochettino ma zastąpić Conte jeszcze w tym tygodniu.
Maurycy wraz z własnym sztabem szkoleniowym przybył na Stamford Bridge na specjalne zaproszenie Abramowicza w celu ustalenia warunków umowy. Pochettino ma zastąpić Conte jeszcze w tym tygodniu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 lutego 2018, 11:27 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Maurycy wraz z własnym sztabem szkoleniowym przybył na Stamford Bridge na specjalne zaproszenie Abramowicza w celu ustalenia warunków umowy. Pochettino ma zastąpić Conte jeszcze w tym tygodniu

Mecz był w Watford. Na Stamford pojechali po meczu, jak Romek zorientował się, że z Conte już nic nie osiągną. Jak MP do Chelsea to za nim na pewno Harry;( To już chyba lepszy ten Real:bezradny:
Mecz był w Watford. Na Stamford pojechali po meczu, jak Romek zorientował się, że z Conte już nic nie osiągną. Jak MP do Chelsea to za nim na pewno Harry;( To już chyba lepszy ten Real:bezradny:
badseed66
6 lutego 2018, 11:29 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Mecz był w Watford. Na Stamford pojechali po meczu, jak Romek zorientował się, że z Conte już nic nie osiągną. Jak MP do Chelsea to za nim na pewno Harry;( To już chyba lepszy ten Real:bezradny:

Źródło: nahorny.pl :-)
Źródło: nahorny.pl :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 lutego 2018, 19:41 [cytuj]
New signing Lucas was not registered before the first game against Newport on January 27 and therefore cannot be selected for the replay.

Szkoda, liczyłem że sobie pogra, a tak pewnie dopiero go zobaczymy na Cr palace :/
New signing Lucas was not registered before the first game against Newport on January 27 and therefore cannot be selected for the replay. Szkoda, liczyłem że sobie pogra, a tak pewnie dopiero go zobaczymy na Cr palace :/
8 lutego 2018, 09:06 [cytuj]
Jak mnie bawią te dziennikarskie bzdety dotyczące naszego zespołu... Chyba znudziło już im się wypychanie Kane'a czy Allego do Realu, teraz próbują sprzedać tam Llorisa :rotfl: i to w pakiecie z Pochettino ;P
Jak mnie bawią te dziennikarskie bzdety dotyczące naszego zespołu... Chyba znudziło już im się wypychanie Kane'a czy Allego do Realu, teraz próbują sprzedać tam Llorisa :rotfl: i to w pakiecie z Pochettino ;P
8 lutego 2018, 13:54 [cytuj]
Panowie muszę stwierdzić, że teraz jak już wszyscy praktycznie zdrowi + jeśli Moura się dobrze zaaklimatyzuje to mamy bardzo mocną kadrę.
Panowie muszę stwierdzić, że teraz jak już wszyscy praktycznie zdrowi + jeśli Moura się dobrze zaaklimatyzuje to mamy bardzo mocną kadrę
8 lutego 2018, 20:30 [cytuj]
A Caulker nadal zjeżdża.... podpisał kontrakt z Dundee FC
A Caulker nadal zjeżdża.... podpisał kontrakt z Dundee FC
|<  <<  <  129  130  131  132  133    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się