Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  128  129  130  131  132    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
11 grudnia 2017, 12:44 [cytuj]
Grupę na papierze też mieliśmy trudną. Później okazało sie, że Real ma akurat zadyszkę a w Borussii to już w ogóle pierdolnik nie z tej ziemi. Teraz Juve. Mocna drużyna ale nie tak jak choćby przed rokiem. Brakuje im Bonucciego, bez niego obrona już nie ta.
Grupę na papierze też mieliśmy trudną. Później okazało sie, że Real ma akurat zadyszkę a w Borussii to już w ogóle pierdolnik nie z tej ziemi. Teraz Juve. Mocna drużyna ale nie tak jak choćby przed rokiem. Brakuje im Bonucciego, bez niego obrona już nie ta
11 grudnia 2017, 12:54 [cytuj]
Nie jest to najlepsze losowanie, ale równie dobrze mogliśmy zmierzyć się z Paris Saint-Germain czy Bayernem Monachium. Juventus Turyn to trudny przeciwnik, ale wydaje się, że do przejścia. Nie grają wybitnie w obecnym sezonie. Ponadto poradziliśmy sobie wcześniej z Realem Madryt czy Borussią Dortmund. Trzeba spiąć tyłki i powalczyć o awans do ćwierćfinału :)
Nie jest to najlepsze losowanie, ale równie dobrze mogliśmy zmierzyć się z Paris Saint-Germain czy Bayernem Monachium. Juventus Turyn to trudny przeciwnik, ale wydaje się, że do przejścia. Nie grają wybitnie w obecnym sezonie. Ponadto poradziliśmy sobie wcześniej z Realem Madryt czy Borussią Dortmund. Trzeba spiąć tyłki i powalczyć o awans do ćwierćfinału :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 grudnia 2017, 13:59 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Nie jest to najlepsze losowanie, ale równie dobrze mogliśmy zmierzyć się z Paris Saint-Germain czy Bayernem Monachium.

no chyba jednak PSG nie..
to jest najgorsze mozliwe losowanie, bayern gra bardziej otwarta pilke, my z murarzami zawsze mamy pod gore..
no chyba jednak PSG nie.. to jest najgorsze mozliwe losowanie, bayern gra bardziej otwarta pilke, my z murarzami zawsze mamy pod gore
12 grudnia 2017, 12:48 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
no chyba jednak PSG nie..
to jest najgorsze mozliwe losowanie, bayern gra bardziej otwarta pilke, my z murarzami zawsze mamy pod gore


Faktycznie, mój błąd.

Można było łatwiej, ale nie popadałbym w paranoję. Trzeba po prostu wygrywać z najlepszymi. Innego wyjścia nie ma.
Faktycznie, mój błąd. Można było łatwiej, ale nie popadałbym w paranoję. Trzeba po prostu wygrywać z najlepszymi. Innego wyjścia nie ma
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 grudnia 2017, 22:13 [cytuj]
losowanie jak losowanie, bardziej mnie martwi terminarz. w ciagu 2 tygodni mamy united, liverpool,arsenal i juventus...
losowanie jak losowanie, bardziej mnie martwi terminarz. w ciagu 2 tygodni mamy united, liverpool,arsenal i juventus
13 grudnia 2017, 17:39 [cytuj]
to co Panowie. Dzis jan zolta, dier czerwo i na city wychodzimy foythem i daviesem na srodku obrony..
to co Panowie. Dzis jan zolta, dier czerwo i na city wychodzimy foythem i daviesem na srodku obrony
14 grudnia 2017, 17:28 [cytuj]
Mnie bardziej martwi to, że paru zawodników może chcieć odejść po sezonie. W świecie futbolu pensje rosną a w Tottenhamie szału wciąż nie ma, jeśli chodzi o zarobki. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale bądźmy dobrych myśli :)
Mnie bardziej martwi to, że paru zawodników może chcieć odejść po sezonie. W świecie futbolu pensje rosną a w Tottenhamie szału wciąż nie ma, jeśli chodzi o zarobki. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale bądźmy dobrych myśli :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
14 grudnia 2017, 22:34 [cytuj]
Witam wszystkich ,
Mam prośbę a zarazem do was pytanie
Chciałem kupic bilety na mecz Tottenham z Man Utd 31 stycznia lecz problem polega na tym ze do tego jest potrzebne konto na stronie totenham sprzed dnia 1 listopada . Czy jest mi ktoś w stanie pomoc ??? Pożyczyć konto do zakupu ???
Witam wszystkich , Mam prośbę a zarazem do was pytanie Chciałem kupic bilety na mecz Tottenham z Man Utd 31 stycznia lecz problem polega na tym ze do tego jest potrzebne konto na stronie totenham sprzed dnia 1 listopada . Czy jest mi ktoś w stanie pomoc ??? Pożyczyć konto do zakupu ???
16 grudnia 2017, 15:12 [cytuj]
Zazdroszczę Palace takiego gracza jak Zaha. Brakuje nam jak cholera takiego typu zawodnika.
Edytowano dnia: 16 grudnia 2017, 15:13
Zazdroszczę Palace takiego gracza jak Zaha. Brakuje nam jak cholera takiego typu zawodnika
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
29 grudnia 2017, 11:44 [cytuj]
https://twitter.com/lilywhite_rose/status/946108815480672257
:rotfl:
Edytowano dnia: 29 grudnia 2017, 11:46
https://twitter.com/lilywhite_rose/status/946108815480672257 :rotfl:
31 grudnia 2017, 13:53 [cytuj]
Co Palace gra z City, to czapki z głów. Zaha nawet zaczyna bawić się z Walkerem. Dawać go do nas!
Co Palace gra z City, to czapki z głów. Zaha nawet zaczyna bawić się z Walkerem. Dawać go do nas!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 stycznia 2018, 22:42 [cytuj]
2-2 ;; nie nawidzę kibicować za remisem - ale udało się :D
2-2 ;; nie nawidzę kibicować za remisem - ale udało się :D
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 stycznia 2018, 00:56 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
2-2 ;; nie nawidzę kibicować za remisem - ale udało się :D


Ja generalnie nie trafie w jakichkolwiek meczach kibicować Arse czy Chelsea, a dziś dwa razy musiałem zmieniać stronę. Na szczęście udał się remis :)
Ja generalnie nie trafie w jakichkolwiek meczach kibicować Arse czy Chelsea, a dziś dwa razy musiałem zmieniać stronę. Na szczęście udał się remis :)
4 stycznia 2018, 10:14 [cytuj]
Mr_Johny_Mk powiedział/a:
Ja generalnie nie trafie w jakichkolwiek meczach kibicować Arse czy Chelsea, a dziś dwa razy musiałem zmieniać stronę. Na szczęście udał się remis :)

Panowi dokładnie miałem taka sama walkę w głowie z samym sobą!
Remisik nam pasuje jak talala.
Panowi dokładnie miałem taka sama walkę w głowie z samym sobą! Remisik nam pasuje jak talala
8 stycznia 2018, 19:20 [cytuj]
https://4.bp.blogspot.com/-f2US0NFdsc8/Wk4aXMhsSiI/AAAAAAABZCs/A5TWq-eF4JIVTzR21Ncj3QTmsN_oGNtOgCLcBGAs/s1600/tottenham-18-19-home-kit-2.jpg

Wielce prawdopodobne że tak będzie wyglądać nasza domowa koszulka w następnym sezonie. Średnio. Obecna to klasyk.
https://4.bp.blogspot.com/-f2US0NFdsc8/Wk4aXMhsSiI/AAAAAAABZCs/A5TWq-eF4JIVTzR21Ncj3QTmsN_oGNtOgCLcBGAs/s1600/tottenham-18-19-home-kit-2.jpg Wielce prawdopodobne że tak będzie wyglądać nasza domowa koszulka w następnym sezonie. Średnio. Obecna to klasyk
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 stycznia 2018, 20:07 [cytuj]
Cóż, potwierdza się, że po Nike nie należy się spodziewać niczego dobrego jeśli mowa o wygląd strojów.
Cóż, potwierdza się, że po Nike nie należy się spodziewać niczego dobrego jeśli mowa o wygląd strojów
8 stycznia 2018, 20:38 [cytuj]
W 4 rundzie FA CUP gramy na wyjeździe z Newport County.
W 4 rundzie FA CUP gramy na wyjeździe z Newport County
9 stycznia 2018, 14:25 [cytuj]
Okropna ta koszulka ;(
Okropna ta koszulka ;(
10 stycznia 2018, 14:29 [cytuj]
Dele ucisza buczących na niego kibiców Wimbledon. To jest jednak menda (ale nasza:cwaniak:)
http://www.thickaccent.com/2018/01/10/video-absolutely-filthy-nutmeg-from-dele-alli-after-being-booed-by-wimbledon-fans/
Jak go nie kochać?
Dele ucisza buczących na niego kibiców Wimbledon. To jest jednak menda (ale nasza:cwaniak:) http://www.thickaccent.com/2018/01/10/video-absolutely-filthy-nutmeg-from-dele-alli-after-being-booed-by-wimbledon-fans/ Jak go nie kochać?
badseed66
14 stycznia 2018, 19:05 [cytuj]
Czyli City jednak do pokonania, choć raczej ich już nikt nie dopędzi. Zresztą w obronie tuzów nie mają - a Stonesa i Walkera. Z naszej perspektywy wynik marny, o top 4 będzie ciężko. Raczej musimy myśleć o wyprzedzeniu Chelsea.
Czyli City jednak do pokonania, choć raczej ich już nikt nie dopędzi. Zresztą w obronie tuzów nie mają - a Stonesa i Walkera. Z naszej perspektywy wynik marny, o top 4 będzie ciężko. Raczej musimy myśleć o wyprzedzeniu Chelsea
|<  <<  <  128  129  130  131  132    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 18 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się