Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  127  128  129  130  131    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
17 października 2017, 15:04 [cytuj]
Ja bym się jednak zastanowił jaki był wkład takiego np. Navasa w sukcesy Realu.
Ja bym się jednak zastanowił jaki był wkład takiego np. Navasa w sukcesy Realu
17 października 2017, 22:50 [cytuj]
taki jak np. dzisiaj..
taki jak np. dzisiaj
20 października 2017, 20:08 [cytuj]
Podobno przy okazji ostatniego meczu przedstawiciele Realu zaoferowali wymianę Bale-Kane.

:rotfl:
Podobno przy okazji ostatniego meczu przedstawiciele Realu zaoferowali wymianę Bale-Kane. :rotfl:
20 października 2017, 22:45 [cytuj]
W dupę niech se tego Bale wsadzą.

Obstawiam, ze Bilic nie przetrwa w WHU do końca roku. 0:3 w pałę u siebie z beniaminkiem to już lekka przeginka, a za kilka dni jeszcze mecz ze Spurs na Wembley.
W dupę niech se tego Bale wsadzą. Obstawiam, ze Bilic nie przetrwa w WHU do końca roku. 0:3 w pałę u siebie z beniaminkiem to już lekka przeginka, a za kilka dni jeszcze mecz ze Spurs na Wembley
21 października 2017, 11:55 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Podobno przy okazji ostatniego meczu przedstawiciele Realu zaoferowali wymianę Bale-Kane.

:rotfl:


Musieliby chyba Krychę dołożyć żeby Levy wogóle rozpoczął negocjacje :D
Musieliby chyba Krychę dołożyć żeby Levy wogóle rozpoczął negocjacje :D
21 października 2017, 12:22 [cytuj]
To jest tym bardziej zabawne, że (jak donosi Guillame Balague) Kane wcale się nie pali do odejścia. Wg Hiszpana Harry wierzy, że Tottenham pod wodzą Pochettino będzie odnosił sukcesy a on sam chce być częścią tego wszystkiego.

Nie wiem czy to nie jest jakaś polityka marketingowa czy coś ale ten motyw się chyba regularnie pojawia w wypowiedziach naszych piłkarzy. Pochettino, projekt, świetlna przyszłość. Ostatnio chyba Lloris się tak wypowiadał
To jest tym bardziej zabawne, że (jak donosi Guillame Balague) Kane wcale się nie pali do odejścia. Wg Hiszpana Harry wierzy, że Tottenham pod wodzą Pochettino będzie odnosił sukcesy a on sam chce być częścią tego wszystkiego. Nie wiem czy to nie jest jakaś polityka marketingowa czy coś ale ten motyw się chyba regularnie pojawia w wypowiedziach naszych piłkarzy. Pochettino, projekt, świetlna przyszłość. Ostatnio chyba Lloris się tak wypowiadał
21 października 2017, 12:23 [cytuj]
ja widziałem ze oferowali Benzeme
ja widziałem ze oferowali Benzeme
21 października 2017, 12:58 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ja widziałem ze oferowali Benzeme


Wcześniej się pisało o ofercie Bale+Modrić+Benzema.
Wcześniej się pisało o ofercie Bale+Modrić+Benzema
22 października 2017, 14:19 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Wcześniej się pisało o ofercie Bale+Modrić+Benzema


Jeżeli za Alliego, to nie ma sprawy ;)

Od Kane'a wara.
Jeżeli za Alliego, to nie ma sprawy ;) Od Kane'a wara
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 października 2017, 21:14 [cytuj]
przeciez benz, bale i modric to byly caly nasz budzet placowy :rotfl:

a poza tym to po co mielibysmy wymieniac swietnego zawodnika na 1 przereklamowanego lenia, goscia bez nogi i spogladajacego za emerytura geniusza?
Edytowano dnia: 22 października 2017, 21:16
przeciez benz, bale i modric to byly caly nasz budzet placowy :rotfl: a poza tym to po co mielibysmy wymieniac swietnego zawodnika na 1 przereklamowanego lenia, goscia bez nogi i spogladajacego za emerytura geniusza?
27 października 2017, 11:49 [cytuj]
TEAM NEWS: @HKane underwent assessment and investigation earlier this week, which confirmed a minor strain to the left hamstring.

Zbyt dobrze nam szło.
TEAM NEWS: @HKane underwent assessment and investigation earlier this week, which confirmed a minor strain to the left hamstring. Zbyt dobrze nam szło
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 października 2017, 15:54 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11675/11100254/pick-your-tottenham-team-to-face-manchester-united-who-should-replace-harry-kane

zabawa
http://www.skysports.com/football/news/11675/11100254/pick-your-tottenham-team-to-face-manchester-united-who-should-replace-harry-kane zabawa
29 listopada 2017, 19:09 [cytuj]
Dla rozluźnienia atmosfery - AVB wystartuje w Rajdzie Dakar :D :D
Dla rozluźnienia atmosfery - AVB wystartuje w Rajdzie Dakar :D :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 listopada 2017, 21:31 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Dla rozluźnienia atmosfery - AVB wystartuje w Rajdzie Dakar :D :D
http://weszlo.com/2017/11/29/villas-boas-zamienia-chiny-dakar/
Edytowano dnia: 29 listopada 2017, 21:32
http://weszlo.com/2017/11/29/villas-boas-zamienia-chiny-dakar/
29 listopada 2017, 22:01 [cytuj]
Strasznie się rozluźniłem, aż zapomniałem że Burnley nas łykneło w tabeli i wypadamy poza top6 :P:P
Strasznie się rozluźniłem, aż zapomniałem że Burnley nas łykneło w tabeli i wypadamy poza top6 :P:P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 listopada 2017, 18:27 [cytuj]
varba powiedział/a:
Strasznie się rozluźniłem, aż zapomniałem że Burnley nas łykneło w tabeli i wypadamy poza top6 :P:P


Ja do obecnego kryzysu/kryzysiku podchodzę jakoś dziwnie spokojnie. Może dlatego, że w 100% ufam Pochettino.
Ja do obecnego kryzysu/kryzysiku podchodzę jakoś dziwnie spokojnie. Może dlatego, że w 100% ufam Pochettino
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 grudnia 2017, 21:59 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ja do obecnego kryzysu/kryzysiku podchodzę jakoś dziwnie spokojnie. Może dlatego, że w 100% ufam Pochettino


Też mu ufam i też myślę, że lada moment złapiemy formę. Martwi mnie natomiast forma pozostałych zespołów w czołówce. O top 4 w tym sezonie może być ciężko, a inauguracja nowego stadionu bez ligi mistrzów to kiepska perspektywa. Inna sprawa, ze inni tez będą mieć swoje kryzysy i o ile City jest juz poza zasięgiem, to reszta pogubi jeszcze punkty. Będzie dobrze :)
Też mu ufam i też myślę, że lada moment złapiemy formę. Martwi mnie natomiast forma pozostałych zespołów w czołówce. O top 4 w tym sezonie może być ciężko, a inauguracja nowego stadionu bez ligi mistrzów to kiepska perspektywa. Inna sprawa, ze inni tez będą mieć swoje kryzysy i o ile City jest juz poza zasięgiem, to reszta pogubi jeszcze punkty. Będzie dobrze :)
11 grudnia 2017, 12:15 [cytuj]
Jak tylko wyciągnęli Juventus to wiedziałem, że my ich dostaniemy. No cóż, trzeba grać jak w fazie grupowej i zobaczymy.
Jak tylko wyciągnęli Juventus to wiedziałem, że my ich dostaniemy. No cóż, trzeba grać jak w fazie grupowej i zobaczymy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 grudnia 2017, 12:25 [cytuj]
Juventus... mogło być milej dla serca. Z drugiej strony to LM, i chyba dla spotkań z takimi drużynami się do niej dobijamy.
Juventus... mogło być milej dla serca. Z drugiej strony to LM, i chyba dla spotkań z takimi drużynami się do niej dobijamy
11 grudnia 2017, 12:37 [cytuj]
Losowanie grup też było niby dla nas "kiepskie" Damy rade panowie :kwiatek: To już nie to samo Juve
Losowanie grup też było niby dla nas "kiepskie" Damy rade panowie :kwiatek: To już nie to samo Juve
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
|<  <<  <  127  128  129  130  131    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 12 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się