Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  125  126  127  128  129    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
11 września 2017, 16:17 [cytuj]
varba powiedział/a:
Z tego co zauważyłem to nie będzie transmisji na żywo naszego meczu. Dla C+ ciekawszym spotkaniem jest Chelsea - Qarabag, albo United - Basel :boisie::boisie:


Chelsea i United grają we wtorek, my w środę i jest transmisja
Chelsea i United grają we wtorek, my w środę i jest transmisja
11 września 2017, 17:59 [cytuj]
To NC+ mieli błędy w programie bo mieli wpisane we wtorek z godzinnym opóźnieniem
To NC+ mieli błędy w programie bo mieli wpisane we wtorek z godzinnym opóźnieniem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 września 2017, 18:20 [cytuj]
bilety na borussie ciagle dostepne w prawie wszystkich sektorach.. ciekawe jak bedzie z frekfencja..
bilety na borussie ciagle dostepne w prawie wszystkich sektorach.. ciekawe jak bedzie z frekfencja
12 września 2017, 17:08 [cytuj]
http://sport.tvp.pl/33960106/liga-mistrzow-w-tvp-zdecyduj-ktory-srodowy-mecz-bedziemy-transmitowac
http://sport.tvp.pl/33960106/liga-mistrzow-w-tvp-zdecyduj-ktory-srodowy-mecz-bedziemy-transmitowac
12 września 2017, 17:48 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
bilety na borussie ciagle dostepne w prawie wszystkich sektorach.. ciekawe jak bedzie z frekfencja

Myślicie, że na mecz z Realem będzie podobnie? Tzn czy nie posiadając karty membership nie będę miał problemu z zakupem biletu?
Myślicie, że na mecz z Realem będzie podobnie? Tzn czy nie posiadając karty membership nie będę miał problemu z zakupem biletu?
12 września 2017, 23:24 [cytuj]


Wygrał oczywiście gówniany mecz Realu ;)
Edytowano dnia: 13 września 2017, 16:24
Wygrał oczywiście gówniany mecz Realu ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 września 2017, 23:26 [cytuj]
O, a forum dalej się rozwala... Tylko teraz nie mam nawet jak edytować posta, bo przycisk edycji zasłaniają mi tweety ;)
Edytowano dnia: 13 września 2017, 16:24
O, a forum dalej się rozwala... Tylko teraz nie mam nawet jak edytować posta, bo przycisk edycji zasłaniają mi tweety ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
13 września 2017, 11:12 [cytuj]
Ale się rozjechało nam wszystko :o
Ale się rozjechało nam wszystko :o
13 września 2017, 12:17 [cytuj]
maciek321 powiedział/a:
Myślicie, że na mecz z Realem będzie podobnie? Tzn czy nie posiadając karty membership nie będę miał problemu z zakupem biletu?

Nie ma pewnosci, jest 80k+ biletow ale jest tez ogromna hiszpanska diaspora w Londynie.
Nie ma pewnosci, jest 80k+ biletow ale jest tez ogromna hiszpanska diaspora w Londynie
13 września 2017, 18:17 [cytuj]
Ja raczej nie bede w stanie(co najwyzej bede na Wembley)
,ale jakbym przyjezdzal do Londka specjalnie na mecz to pokusilbym sie o wycieczke do Enfield zobaczyc Edwardsa i spolke przeciwko dzieciakom z Realu.
Mecz jest o 3.00, bilety sa mocno limitowane(ale darmowe). dojazd z Training Center do Wembley to okolo 2h(drzwi do drzwi).
Ja raczej nie bede w stanie(co najwyzej bede na Wembley) ,ale jakbym przyjezdzal do Londka specjalnie na mecz to pokusilbym sie o wycieczke do Enfield zobaczyc Edwardsa i spolke przeciwko dzieciakom z Realu. Mecz jest o 3.00, bilety sa mocno limitowane(ale darmowe). dojazd z Training Center do Wembley to okolo 2h(drzwi do drzwi)
14 września 2017, 00:08 [cytuj]
Panowie, czy w okolicach Wembley jest jakiś przyzwoity pub, co by się napić dobrego piwa przed meczem?
Panowie, czy w okolicach Wembley jest jakiś przyzwoity pub, co by się napić dobrego piwa przed meczem?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
14 września 2017, 15:15 [cytuj]
wiem o jednym. nie wiem czy przyzwoity i czy sprzedaja piwo przed meczem. w sklepach w okolicy nie mozna kupic alko przed meczem, na stadionie na meczach ligowych jest carlsberg, na LM/LE rok temu nie bylo piwa.
przyzwoite puby.. brewdogi, craftbeerco-y i inne mniejsze craftowe sa w szeroko rozumianym centrum(w tym blisko Jubilee Line i metropolitan line ktore prowadza do Wembley Park). Jest tez duzo sklepow gdzie mozna dobre piwo kupic, bo pic najlepiej jest przed stadionem czy w drodze na niego(no chyba ze ktos naprawde pragnie fostersa albo sikowego real ale).
Edytowano dnia: 14 września 2017, 15:15
wiem o jednym. nie wiem czy przyzwoity i czy sprzedaja piwo przed meczem. w sklepach w okolicy nie mozna kupic alko przed meczem, na stadionie na meczach ligowych jest carlsberg, na LM/LE rok temu nie bylo piwa. przyzwoite puby.. brewdogi, craftbeerco-y i inne mniejsze craftowe sa w szeroko rozumianym centrum(w tym blisko Jubilee Line i metropolitan line ktore prowadza do Wembley Park). Jest tez duzo sklepow gdzie mozna dobre piwo kupic, bo pic najlepiej jest przed stadionem czy w drodze na niego(no chyba ze ktos naprawde pragnie fostersa albo sikowego real ale)
14 września 2017, 15:56 [cytuj]
Z innej beczki, Raiola i Mendes walczą o to by zostać agentem Dele Allego. Spodziewam się, że zostanie u nas sezon, góra dwa, a potem strzeli focha i wymusi transfer. Ale w jego przypadku to raczej nieuniknione.
Z innej beczki, Raiola i Mendes walczą o to by zostać agentem Dele Allego. Spodziewam się, że zostanie u nas sezon, góra dwa, a potem strzeli focha i wymusi transfer. Ale w jego przypadku to raczej nieuniknione
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 września 2017, 22:00 [cytuj]
Wcześniej mówiło się o tym, że Dele szuka nowego agenta, żeby mu wynegocjował podwyżkę, a teraz to chyba tyko Bóg wie jakie dele ma plany :glupek:

I jeszcze w trakcie okienka, z najbardziej wiarygodniej gazety SUN :rotfl:
‘We will not sell Dele Alli… even for £150m’, Spurs chairman Daniel Levy insists

A tak poważnie, to liczę, że zmienimy politykę co do tygodniówek i uda nam się utrzymać tym największe gwiazdy, bo jak nie to w przyszłym okienku możemy wymieniać całe trzony składu. Słyszeliśmy o tym już, że marzy się większa tygodniówka Alderweireld, Dele i Rose (Temu ostatniemu bym nie dał większej, po tym jak to ogłosił) z czego reszta pewnie też nie jest zachwycona z zarobków (I większość z nich pewnie słusznie :milczek:)

EDIT Przypomnę jeszcze, że Dele zarabia prawie 2x mniej niż Sissoko :rotfl:
Edytowano dnia: 14 września 2017, 22:07
Wcześniej mówiło się o tym, że Dele szuka nowego agenta, żeby mu wynegocjował podwyżkę, a teraz to chyba tyko Bóg wie jakie dele ma plany :glupek: I jeszcze w trakcie okienka, z najbardziej wiarygodniej gazety SUN :rotfl: ‘We will not sell Dele Alli… even for £150m’, Spurs chairman Daniel Levy insists A tak poważnie, to liczę, że zmienimy politykę co do tygodniówek i uda nam się utrzymać tym największe gwiazdy, bo jak nie to w przyszłym okienku możemy wymieniać całe trzony składu. Słyszeliśmy o tym już, że marzy się większa tygodniówka Alderweireld, Dele i Rose (Temu ostatniemu bym nie dał większej, po tym jak to ogłosił) z czego reszta pewnie też nie jest zachwycona z zarobków (I większość z nich pewnie słusznie :milczek:) EDIT Przypomnę jeszcze, że Dele zarabia prawie 2x mniej niż Sissoko :rotfl:
14 września 2017, 22:35 [cytuj]
http://mixgol.pl/files/2017-08-31/orginal_2017_08_Thu_17_11_26_191.jpg
w liverpoolu pewnie ma podobną

i dziwicie się ze burzą sie?
http://mixgol.pl/files/2017-08-31/orginal_2017_08_Thu_17_11_26_191.jpg w liverpoolu pewnie ma podobną i dziwicie się ze burzą sie?
14 września 2017, 23:27 [cytuj]
Raczej aż tyle nie dostał :rotfl: Wg stronki, na której sprawdzałem też zarobki naszych zawodników, OX na te chwilę zarabia £120,000, czyli dokładnie tyle co nasz najlepiej opłacany zawodnik Lloris :rotfl:
Raczej aż tyle nie dostał :rotfl: Wg stronki, na której sprawdzałem też zarobki naszych zawodników, OX na te chwilę zarabia £120,000, czyli dokładnie tyle co nasz najlepiej opłacany zawodnik Lloris :rotfl:
15 września 2017, 22:45 [cytuj]
Jak oni wiążą koniec z końcem z takimi miernymi wyplatami.... :boisie:
Jak oni wiążą koniec z końcem z takimi miernymi wyplatami.... :boisie:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
15 września 2017, 22:59 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Jak oni wiążą koniec z końcem z takimi miernymi wyplatami.... :boisie:

dla mnie też to jest dużo, ale są kluby które mogą dać dużo więcej, a dla nich to jest praca, a im lepiej się teraz ustawią to łatwiej bedzie później ;)
dla mnie też to jest dużo, ale są kluby które mogą dać dużo więcej, a dla nich to jest praca, a im lepiej się teraz ustawią to łatwiej bedzie później ;)
21 września 2017, 17:57 [cytuj]
Kyle Walker-Peters nominowany do Golden Boya :szok: Z drugiej strony jednak na liście są też inni piłkarze "tego typu". Cóż, pełną listę trzeba było jakoś skompletować, a i tak jest jasnym, że wygra któryś z bardziej rozpoznawalnych jak np. Mbappe, może Pulisić czy nawet Donnarumma. Mimo wszystko gratulacje dla naszego wychowanka się należą, może się czuć doceniony :brawo:
Kyle Walker-Peters nominowany do Golden Boya :szok: Z drugiej strony jednak na liście są też inni piłkarze "tego typu". Cóż, pełną listę trzeba było jakoś skompletować, a i tak jest jasnym, że wygra któryś z bardziej rozpoznawalnych jak np. Mbappe, może Pulisić czy nawet Donnarumma. Mimo wszystko gratulacje dla naszego wychowanka się należą, może się czuć doceniony :brawo:
24 września 2017, 23:37 [cytuj]
Kiedyś trochę zgłębiłem temat wypłacanych pensji. Generalnie to u nas wyjątkowo wysokie są bonusy uzależnione od wyników i po ich uwzględnieniu ta różnica między zarobkami u nas a w najbogatszych klubach angielskich jest nieco niższa (ale wciąż duża).

Generalnie z roku na rok nie moglibyśmy jakoś gwałtownie podnieść pensji wielu piłkarzom, bo nie spełnilibyśmy wymogów FFP. Może i byłoby nas stac na danie podwyżki do powiedzmy 200tys tygodniowo dwóm czy trzem piłkarzom, ale gdyby taki Kane i Eriksen tyle zarabiali, a na przykład Alderweireld niecałą połowę z tego to prowadziłoby to do jeszcze większych konfliktów. To byłby strzał w stopę i każdy kto uważa, że powinniśmy dać jednemu czy drugiemu zawodnikowi tygodniówkę na takich poziomach nie wie o czym mówi i nie bierze pod uwage jakie pociągnęłoby to za sobą konsekwencje.

Poniżej ciekawy artykuł na temat wydatków na pensje w odniesieniu do generowanych przychodów (co prawda napisany po sezonie 2015/16, ale zbyt wiele w cągu roku się w tej kwestii nie mogło zmienić).

https://www.theguardian.com/football/2017/jun/01/premier-league-finances-club-by-club

Mamy szóste w lidze obroty (£210m) i zajmujemy szóstą pozycję w lidze pod względem wypłacanych pensji (£100m - przeznaczamy na pensje 48% przychodów. W poprzednim sezonie było to 50%.). Dla porównania, generujący najwyższe obroty Manchester United ma roczne przychody £515m, a na pensje wydaje 45%, czyli £232m - grubo ponad połowę tego co my.

Budowa nowego stadionu i kontarkt z NFL na dłuższą metę pozwolą nam nadgonić część zaległości do czołówki. Nasza rosnąca popularność w USA też będzie miała pozytywny wpływ na klubowe finanse. Na ten moment nie stać nas na płacenie tygodniówek chociaz zbliżonych do tego co płacą nasi rywale przeciętnym nieraz zawodnikom, ale konsekwentnie realizujemy długoterminowy projekt który w przyszłości poprawi naszą sytuację na tym polu. Niestety zanim o nastąpi to pewnie kilku ważnych graczy stracimy, ale na ten moment jak ktoś zarząda tygodniówki takiej jaką dostałby gdzie indziej to my nie jesteśmy w stanie jej płacić.
Kiedyś trochę zgłębiłem temat wypłacanych pensji. Generalnie to u nas wyjątkowo wysokie są bonusy uzależnione od wyników i po ich uwzględnieniu ta różnica między zarobkami u nas a w najbogatszych klubach angielskich jest nieco niższa (ale wciąż duża). Generalnie z roku na rok nie moglibyśmy jakoś gwałtownie podnieść pensji wielu piłkarzom, bo nie spełnilibyśmy wymogów FFP. Może i byłoby nas stac na danie podwyżki do powiedzmy 200tys tygodniowo dwóm czy trzem piłkarzom, ale gdyby taki Kane i Eriksen tyle zarabiali, a na przykład Alderweireld niecałą połowę z tego to prowadziłoby to do jeszcze większych konfliktów. To byłby strzał w stopę i każdy kto uważa, że powinniśmy dać jednemu czy drugiemu zawodnikowi tygodniówkę na takich poziomach nie wie o czym mówi i nie bierze pod uwage jakie pociągnęłoby to za sobą konsekwencje. Poniżej ciekawy artykuł na temat wydatków na pensje w odniesieniu do generowanych przychodów (co prawda napisany po sezonie 2015/16, ale zbyt wiele w cągu roku się w tej kwestii nie mogło zmienić). https://www.theguardian.com/football/2017/jun/01/premier-league-finances-club-by-club Mamy szóste w lidze obroty (£210m) i zajmujemy szóstą pozycję w lidze pod względem wypłacanych pensji (£100m - przeznaczamy na pensje 48% przychodów. W poprzednim sezonie było to 50%.). Dla porównania, generujący najwyższe obroty Manchester United ma roczne przychody £515m, a na pensje wydaje 45%, czyli £232m - grubo ponad połowę tego co my. Budowa nowego stadionu i kontarkt z NFL na dłuższą metę pozwolą nam nadgonić część zaległości do czołówki. Nasza rosnąca popularność w USA też będzie miała pozytywny wpływ na klubowe finanse. Na ten moment nie stać nas na płacenie tygodniówek chociaz zbliżonych do tego co płacą nasi rywale przeciętnym nieraz zawodnikom, ale konsekwentnie realizujemy długoterminowy projekt który w przyszłości poprawi naszą sytuację na tym polu. Niestety zanim o nastąpi to pewnie kilku ważnych graczy stracimy, ale na ten moment jak ktoś zarząda tygodniówki takiej jaką dostałby gdzie indziej to my nie jesteśmy w stanie jej płacić
|<  <<  <  125  126  127  128  129    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się