Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  123  124  125  126  127    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
1 września 2017, 22:23 [cytuj]
Po czym poznać że jest 1 wrzesień? Harry Kane Malta 0-1 Anglia.
Po czym poznać że jest 1 wrzesień? Harry Kane Malta 0-1 Anglia
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 września 2017, 22:34 [cytuj]
ale Eriksen nas dzis skarcił :bezradny:
ale Eriksen nas dzis skarcił :bezradny:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
1 września 2017, 22:43 [cytuj]
Eriksen MOTM, 2 asysty, ładny gol i wiele kluczowych zagrań.

Kane 2 gole i asysta, Alli asysta
Eriksen MOTM, 2 asysty, ładny gol i wiele kluczowych zagrań. Kane 2 gole i asysta, Alli asysta
1 września 2017, 22:50 [cytuj]
Nie rozumiem decyzji personalnych Sotuhgate'a. Szczególnie jednej - Livermore?? :szok: Ja wiem że to Malta ale to niepierwszy mecz kiedy on na niego stawia. Myślicie że Anglia ma szanse coś powalczyć w Rosji? W mojej opinii nie - zwłaszcza z tym selekcjonerem, ale nie widzę odpowiedniej osoby która by się nadawała na to stanowisko.
Nie rozumiem decyzji personalnych Sotuhgate'a. Szczególnie jednej - Livermore?? :szok: Ja wiem że to Malta ale to niepierwszy mecz kiedy on na niego stawia. Myślicie że Anglia ma szanse coś powalczyć w Rosji? W mojej opinii nie - zwłaszcza z tym selekcjonerem, ale nie widzę odpowiedniej osoby która by się nadawała na to stanowisko
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
2 września 2017, 01:42 [cytuj]
vebq powiedział/a:
W mojej opinii nie - zwłaszcza z tym selekcjonerem, ale nie widzę odpowiedniej osoby która by się nadawała na to stanowisko


Maurycy :kotek:
Maurycy :kotek:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
2 września 2017, 07:28 [cytuj]
Szkoda tylko, że w klubie Eriksen tak nie bije rożnych... ;|
Edytowano dnia: 2 września 2017, 07:28
Szkoda tylko, że w klubie Eriksen tak nie bije rożnych... ;|
2 września 2017, 12:56 [cytuj]
czo ten Eriksen wczoraj.. :|
czo ten Eriksen wczoraj.. :|
2 września 2017, 14:19 [cytuj]
Pytanie odnośnie wyjazdu na mecz:

czy ktoś ze Spursmaniaków planuje takowy w najbliższym czasie? To dość historyczny sezon (Spurs na Wembley), więc chociaż raz trzeba by pojechać.
Pytanie odnośnie wyjazdu na mecz: czy ktoś ze Spursmaniaków planuje takowy w najbliższym czasie? To dość historyczny sezon (Spurs na Wembley), więc chociaż raz trzeba by pojechać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
3 września 2017, 00:29 [cytuj]
Raz albo dwa na pewno będziemy jechać chociaż ja do Wembley mam odwrotny stosunek. Ale cały sezon nie wytrzymam więc raczej się wybiorę. Coś z Trzaskalem na pewno będziemy organizować jak się ogarnie w firmie.
Raz albo dwa na pewno będziemy jechać chociaż ja do Wembley mam odwrotny stosunek. Ale cały sezon nie wytrzymam więc raczej się wybiorę. Coś z Trzaskalem na pewno będziemy organizować jak się ogarnie w firmie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 września 2017, 13:48 [cytuj]
Może na Real się wybierzemy?
Może na Real się wybierzemy?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 września 2017, 13:58 [cytuj]
W TalkSport piszą, że Alderweireld podobno stwierdził, że jeśli klub nie przedstawi mu szybko nowego kontraktu to poprosi o zgodę na opuszczenie klubu zimą.

Trzeba dać podwyżki panie Levy :boisie:
W TalkSport piszą, że Alderweireld podobno stwierdził, że jeśli klub nie przedstawi mu szybko nowego kontraktu to poprosi o zgodę na opuszczenie klubu zimą. Trzeba dać podwyżki panie Levy :boisie:
4 września 2017, 16:52 [cytuj]
Na Crystal Palace bilety beda dostepne za tydzien a mecz jest 3 dni po Realu.. :muza:
Edytowano dnia: 4 września 2017, 16:53
Na Crystal Palace bilety beda dostepne za tydzien a mecz jest 3 dni po Realu.. :muza:
4 września 2017, 20:02 [cytuj]
Wyjazd na Real i Crystal bardzo kusi zwłaszcza że wystarczyłyby 3 dni urlopu. Monitoruję ten temat!
Wyjazd na Real i Crystal bardzo kusi zwłaszcza że wystarczyłyby 3 dni urlopu. Monitoruję ten temat!
6 września 2017, 11:34 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Wyjazd na Real i Crystal bardzo kusi zwłaszcza że wystarczyłyby 3 dni urlopu. Monitoruję ten temat!


No kuszące strasznie, ale nie chciało się wykupić membershipa, to teraz będę cierpiał :blee:
Edytowano dnia: 6 września 2017, 11:34
No kuszące strasznie, ale nie chciało się wykupić membershipa, to teraz będę cierpiał :blee:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 września 2017, 12:00 [cytuj]
Jansen odmówił transferu do WBA, Stoke etc mimo oficjalnej deklaracjo Pocha o braku gry w pierwszym składzie.
Jansen odmówił transferu do WBA, Stoke etc mimo oficjalnej deklaracjo Pocha o braku gry w pierwszym składzie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 września 2017, 20:36 [cytuj]
A co z Allim? komu on w końcu pokazał ten środkowy palec? Bo wydaje mi się, że jednak sędziemu, ale nie mogę znaleźć dobrej powtórki a meczu nie oglądałem..
A co z Allim? komu on w końcu pokazał ten środkowy palec? Bo wydaje mi się, że jednak sędziemu, ale nie mogę znaleźć dobrej powtórki a meczu nie oglądałem
6 września 2017, 21:23 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
A co z Allim? komu on w końcu pokazał ten środkowy palec? Bo wydaje mi się, że jednak sędziemu, ale nie mogę znaleźć dobrej powtórki a meczu nie oglądałem


dzisiaj na ostatniej stronie jakiegoś angielskiego brukowca (nie pamietam jakiego) była pokazana cała sytuacja, dziennikarze owej gazety twierdzą że środkowy palec był do Walkera. No i z tego co widziałem na zdjęciu jest to dość prawdopodobne. \"Dele still in hot water\"

Nie wiem dokładnie o co chodziło nie miałem czasu w pracy dokładnie doczytać
Edytowano dnia: 6 września 2017, 21:25
dzisiaj na ostatniej stronie jakiegoś angielskiego brukowca (nie pamietam jakiego) była pokazana cała sytuacja, dziennikarze owej gazety twierdzą że środkowy palec był do Walkera. No i z tego co widziałem na zdjęciu jest to dość prawdopodobne. \"Dele still in hot water\" Nie wiem dokładnie o co chodziło nie miałem czasu w pracy dokładnie doczytać
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
6 września 2017, 21:38 [cytuj]
to bylo pierwsze:

http://www.thestar.co.uk/news/watch-you-chuff-football-star-kyle-walker-s-how-to-speak-sheffield-video-becomes-viral-web-hit-1-8729979

potem byl gest Dele o ktorym sam powiedzial, ze to bylo do Walkera(jako zart)..

Walker odpowiedzial na TT:
https://twitter.com/kylewalker2/status/905001238831476736
Edytowano dnia: 6 września 2017, 21:39
to bylo pierwsze: http://www.thestar.co.uk/news/watch-you-chuff-football-star-kyle-walker-s-how-to-speak-sheffield-video-becomes-viral-web-hit-1-8729979 potem byl gest Dele o ktorym sam powiedzial, ze to bylo do Walkera(jako zart).. Walker odpowiedzial na TT: https://twitter.com/kylewalker2/status/905001238831476736
7 września 2017, 14:14 [cytuj]
"TEAM NEWS: Lamela (hip), N'Koudou (foot), Rose (knee) and Wanyama (knee) are all unavailable for Saturday's fixture against Everton."
"TEAM NEWS: Lamela (hip), N'Koudou (foot), Rose (knee) and Wanyama (knee) are all unavailable for Saturday's fixture against Everton."
7 września 2017, 15:22 [cytuj]
Co? Wanyama na ile tygodni wypadł? 8,10,12?
Co? Wanyama na ile tygodni wypadł? 8,10,12?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  123  124  125  126  127    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się