Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  121  122  123  124  125    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
10 sierpnia 2017, 10:21 [cytuj]
Ja pamiętam taka sytuacje, kiedy to Vieira grający jeszcze w Interze odszedł z klubu, tłumacząc się, że z tym klubem nie wygra ligi mistrzów, a zaraz po jego transferze tego dokonali. Jeżeli Rose rzeczywiście tak uważa i zrobi to samo. Mam nadzieję, że spotka go Go coś takiego.
Edytowano dnia: 10 sierpnia 2017, 10:27
Ja pamiętam taka sytuacje, kiedy to Vieira grający jeszcze w Interze odszedł z klubu, tłumacząc się, że z tym klubem nie wygra ligi mistrzów, a zaraz po jego transferze tego dokonali. Jeżeli Rose rzeczywiście tak uważa i zrobi to samo. Mam nadzieję, że spotka go Go coś takiego
10 sierpnia 2017, 11:40 [cytuj]
A, Rose'a reprezentuje ten sam agent co Walkera. Co za przypadek :rotfl:
A, Rose'a reprezentuje ten sam agent co Walkera. Co za przypadek :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 sierpnia 2017, 17:26 [cytuj]
Ten Taco to chyba Yido, najpierw rapował o Dele, https://www.youtube.com/watch?v=N92BvdOKjhs

teraz w teledsku śmiga w naszej koszulce
https://www.youtube.com/watch?v=ZSPdldxe8W0
Ten Taco to chyba Yido, najpierw rapował o Dele, https://www.youtube.com/watch?v=N92BvdOKjhs teraz w teledsku śmiga w naszej koszulce https://www.youtube.com/watch?v=ZSPdldxe8W0
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 sierpnia 2017, 18:45 [cytuj]
Chyba nawet na pewno. Nawet wspominał o tym w jakimś wywiadzie. Szkoda tylko, że ostatnia płyta brzmi jakby była zrobiona na zasadzie "mam szfufladzie jakieś szkice to se nagram, i tak to kupią".
Edytowano dnia: 10 sierpnia 2017, 18:51
Chyba nawet na pewno. Nawet wspominał o tym w jakimś wywiadzie. Szkoda tylko, że ostatnia płyta brzmi jakby była zrobiona na zasadzie "mam szfufladzie jakieś szkice to se nagram, i tak to kupią"
10 sierpnia 2017, 20:39 [cytuj]
Ja sie moge założyć, że podobne zdanie ma taki Eriksen czy Alli którzy spokojnie mogliby pograć w teoretycznie lepszym klubie z dużo większą pensją. Od lat żadnych pucharów, na transfery się żydzi, na pensje się żydzi i jedyne na co można liczyć to jakies przywiązanie zawodników do barw a jak jeden z drugim powie co mysli to od razu lincz. Owszem, może nie powinien o tym mówić, szczególnie na takim etapie kiedy liga rusza ale nie róbmy z tego szumu, atmosfera w zespole na pewno się nie popsuje przez taką wypowiedź :)
Nie chcę być pesymistą, ale jeszcze rok, maksymalnie dwa i Eriksen, Alli i kilku innych odejdą. A najgorzej jak Pochettino odejdzie a na pewno odejdzie. Cała układanka sie posypie. Zostanie Nam Dembele, Wanyama i Kane. Za Eriksena wyciagniemy 80 mln, a kupimy Barkleya w jego miejsce za 20.
Świat sie komercjalizuje, zawodnicy chcą zarabiac, pieniądze to fundament w futbolu, teraz jak nigdy wczesniej. Takie są realia.
Mamy czasy takie kiedy Tottenham ma dobry okres, ma zawodników, ma trenera, ma zespoł. Ale nie ma pucharów. To jeżeli teraz nie ma pucharów to kiedy? Ten dobry okres wiecznie trwał nie bedzie.
Zobaczcie na kadry Chelsea, United.. nie mówiąc o City które ławke ma taką , że poezja.

Ja sie moge założyć, że podobne zdanie ma taki Eriksen czy Alli którzy spokojnie mogliby pograć w teoretycznie lepszym klubie z dużo większą pensją. Od lat żadnych pucharów, na transfery się żydzi, na pensje się żydzi i jedyne na co można liczyć to jakies przywiązanie zawodników do barw a jak jeden z drugim powie co mysli to od razu lincz. Owszem, może nie powinien o tym mówić, szczególnie na takim etapie kiedy liga rusza ale nie róbmy z tego szumu, atmosfera w zespole na pewno się nie popsuje przez taką wypowiedź :) Nie chcę być pesymistą, ale jeszcze rok, maksymalnie dwa i Eriksen, Alli i kilku innych odejdą. A najgorzej jak Pochettino odejdzie a na pewno odejdzie. Cała układanka sie posypie. Zostanie Nam Dembele, Wanyama i Kane. Za Eriksena wyciagniemy 80 mln, a kupimy Barkleya w jego miejsce za 20. Świat sie komercjalizuje, zawodnicy chcą zarabiac, pieniądze to fundament w futbolu, teraz jak nigdy wczesniej. Takie są realia. Mamy czasy takie kiedy Tottenham ma dobry okres, ma zawodników, ma trenera, ma zespoł. Ale nie ma pucharów. To jeżeli teraz nie ma pucharów to kiedy? Ten dobry okres wiecznie trwał nie bedzie. Zobaczcie na kadry Chelsea, United.. nie mówiąc o City które ławke ma taką , że poezja.
10 sierpnia 2017, 20:49 [cytuj]
Dlaczego każdy zapomina, że budujemy stadion wart prawie miliard funtów? A stadion budujemy dlatego, że klub się rozwija i wykazuje ambicje. Notabene po to, aby zwiększyć dochód z biletów i wskoczyć poziom wyżej, także jeśli chodzi o pensje zawodników.
Dlaczego każdy zapomina, że budujemy stadion wart prawie miliard funtów? A stadion budujemy dlatego, że klub się rozwija i wykazuje ambicje. Notabene po to, aby zwiększyć dochód z biletów i wskoczyć poziom wyżej, także jeśli chodzi o pensje zawodników
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 sierpnia 2017, 02:23 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Dlaczego każdy zapomina, że budujemy stadion wart prawie miliard funtów? A stadion budujemy dlatego, że klub się rozwija i wykazuje ambicje. Notabene po to, aby zwiększyć dochód z biletów i wskoczyć poziom wyżej, także jeśli chodzi o pensje zawodników


Tak wszyscy to pamiętamy, tylko jak nie utrzymamy tej formy zanotujemy znaczący regres, to kim Levy wypełni ten stadion. Wiadomo jest grupa wiernych kibiców, która kupi te 40 tysięcy biletów, reszta będzie uzależniona od poziomu który prezentujemy. Co z tego że masz arenę jak nie masz show, żeby sprzedać bilety. Na razie mamy do zaoferowania ligę mistrzów i realną walkę z czołówką. Co będzie jak stracimy ten atut? Żeby nie było tak że będzie wspaniały stadion, tylko nie będzie wspaniałych piłkarzy, żeby na nim grać. A Pochettino wkurwiony wyprzedażą jak w Southampton poszuka sobie bardziej rozbudowanego składu, żeby spełniać trenerskie ambicje. Oby cały plan wypalił Levy i wszystkie nasze troski okazały się nie potrzebne, ale mam wrażenie, że całą drużynę będziemy budować od początku.
Tak wszyscy to pamiętamy, tylko jak nie utrzymamy tej formy zanotujemy znaczący regres, to kim Levy wypełni ten stadion. Wiadomo jest grupa wiernych kibiców, która kupi te 40 tysięcy biletów, reszta będzie uzależniona od poziomu który prezentujemy. Co z tego że masz arenę jak nie masz show, żeby sprzedać bilety. Na razie mamy do zaoferowania ligę mistrzów i realną walkę z czołówką. Co będzie jak stracimy ten atut? Żeby nie było tak że będzie wspaniały stadion, tylko nie będzie wspaniałych piłkarzy, żeby na nim grać. A Pochettino wkurwiony wyprzedażą jak w Southampton poszuka sobie bardziej rozbudowanego składu, żeby spełniać trenerskie ambicje. Oby cały plan wypalił Levy i wszystkie nasze troski okazały się nie potrzebne, ale mam wrażenie, że całą drużynę będziemy budować od początku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 sierpnia 2017, 09:51 [cytuj]
Z innej beczki. Ja coś pominąłem czy do tej pory nie było żadnej wypowiediz an temat stanu zdrowia Trippiera po meczu z Juventusem?
Z innej beczki. Ja coś pominąłem czy do tej pory nie było żadnej wypowiediz an temat stanu zdrowia Trippiera po meczu z Juventusem?
11 sierpnia 2017, 13:38 [cytuj]
byla wypowiedz pocha ze w poniedzialek(poprzedni ofc) zbadaja jak zejdzie opuchlizna. potem to juz standard, nikt nic nie wie.
byla wypowiedz pocha ze w poniedzialek(poprzedni ofc) zbadaja jak zejdzie opuchlizna. potem to juz standard, nikt nic nie wie
11 sierpnia 2017, 14:03 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Z innej beczki. Ja coś pominąłem czy do tej pory nie było żadnej wypowiediz an temat stanu zdrowia Trippiera po meczu z Juventusem?


update: na twitterze powiedzieli ze Trippier bedzie dostepny wkrotce

https://twitter.com/SpursOfficial/status/895975083877052417

update 2: trippier dostepny na Newcastle
niedostepni to Rose, Lamela i Nkoudou
Edytowano dnia: 11 sierpnia 2017, 14:09
update: na twitterze powiedzieli ze Trippier bedzie dostepny wkrotce https://twitter.com/SpursOfficial/status/895975083877052417 update 2: trippier dostepny na Newcastle niedostepni to Rose, Lamela i Nkoudou
11 sierpnia 2017, 14:09 [cytuj]
11 sierpnia 2017, 14:11 [cytuj]
podobno dostal 2 tygodniowki kary, wiec niekoniecznie skrucha..
podobno dostal 2 tygodniowki kary, wiec niekoniecznie skrucha
11 sierpnia 2017, 14:38 [cytuj]
Wanyama, Son, Trippier. Wszyscy dostępni na Newcastle. Bardzo dobrze. W końcu jakieś dobre informacje!
Wanyama, Son, Trippier. Wszyscy dostępni na Newcastle. Bardzo dobrze. W końcu jakieś dobre informacje!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 sierpnia 2017, 15:25 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Wanyama, Son, Trippier. Wszyscy dostępni na Newcastle. Bardzo dobrze. W końcu jakieś dobre informacje!
Trippier nie będzie dostępny.
Edytowano dnia: 11 sierpnia 2017, 15:26
Trippier nie będzie dostępny
11 sierpnia 2017, 15:37 [cytuj]
Racja, mój błąd. Przegapiłem poprzedni tweet.

Poch mówi, że za Trippier zagra albo Walker Peters albo Sissoko.
Racja, mój błąd. Przegapiłem poprzedni tweet. Poch mówi, że za Trippier zagra albo Walker Peters albo Sissoko
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 sierpnia 2017, 16:08 [cytuj]
faktycznie, sorry, zle przeczytalem. sissoko to najbardziej logiczne rozwiazanie.

rozumiem ze skoro rozwazamy sissoko i KWP to nikogo nie kupujemy na PO.
faktycznie, sorry, zle przeczytalem. sissoko to najbardziej logiczne rozwiazanie. rozumiem ze skoro rozwazamy sissoko i KWP to nikogo nie kupujemy na PO
11 sierpnia 2017, 16:09 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Dlaczego każdy zapomina, że budujemy stadion wart prawie miliard funtów? A stadion budujemy dlatego, że klub się rozwija i wykazuje ambicje. Notabene po to, aby zwiększyć dochód z biletów i wskoczyć poziom wyżej, także jeśli chodzi o pensje zawodników

w polsce jakoś mają duże stadiony, np wrocław, na meczu śląska to on był pełny kilka lat temu w czasie mcy ligi europy
Nie ma co nastawiać się na stadion, jak nie bedzie dla kogo przyjść
w polsce jakoś mają duże stadiony, np wrocław, na meczu śląska to on był pełny kilka lat temu w czasie mcy ligi europy Nie ma co nastawiać się na stadion, jak nie bedzie dla kogo przyjść
11 sierpnia 2017, 16:29 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ten Taco to chyba Yido, najpierw rapował o Dele, https://www.youtube.com/watch?v=N92BvdOKjhs

teraz w teledsku śmiga w naszej koszulce
https://www.youtube.com/watch?v=ZSPdldxe8W0


Zaprosiłem go do fanklubu, ale nic nie odpisał. :kotek:
Zaprosiłem go do fanklubu, ale nic nie odpisał. :kotek:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
11 sierpnia 2017, 18:54 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
faktycznie, sorry, zle przeczytalem. sissoko to najbardziej logiczne rozwiazanie.

rozumiem ze skoro rozwazamy sissoko i KWP to nikogo nie kupujemy na PO


Do niedzieli raczej słabo. Ale przed końcem okienka pewnie ktoś przyjdzie na ta pozycję.
Do niedzieli raczej słabo. Ale przed końcem okienka pewnie ktoś przyjdzie na ta pozycję
12 sierpnia 2017, 16:17 [cytuj]
Cahill czerwona, czyli z nami nie zagra za tydzień ;)
Cahill czerwona, czyli z nami nie zagra za tydzień ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  121  122  123  124  125    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 11 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się