Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wymagania przy zakupie biletu - prośba o pomoc
17 lutego 2018, 18:08 [cytuj]
Widzę, że wszyscy rwą się do odpowiedzi więc może ja też coś dodam:]
1. Biorąc pod uwagę atrakcyjność przeciwnika szanse na zakup biletu w General Sale są raczej niewielkie, bo sprzedawane są wtedy tylko resztki biletów (w zależności od dostępności - co chyba może też oznaczać brak biletów).
2. Przed meczami z MU i AFC była prowadzona Restricted General Sale z wymogiem rejestracji w bazie przed 1 listopada 2017r.
3. Karta kredytowa obowiązkowa, konto może być złotówkowe i przypuszczam, że w każdej innej walucie (to nie czasy Klinsmanna):rotfl:
4. Ceny na mecze kategorii A od 35 do 75 funtów.
5. Podsumowując, raczej nie w tym sezonie;(
Widzę, że wszyscy rwą się do odpowiedzi więc może ja też coś dodam:] 1. Biorąc pod uwagę atrakcyjność przeciwnika szanse na zakup biletu w General Sale są raczej niewielkie, bo sprzedawane są wtedy tylko resztki biletów (w zależności od dostępności - co chyba może też oznaczać brak biletów). 2. Przed meczami z MU i AFC była prowadzona Restricted General Sale z wymogiem rejestracji w bazie przed 1 listopada 2017r. 3. Karta kredytowa obowiązkowa, konto może być złotówkowe i przypuszczam, że w każdej innej walucie (to nie czasy Klinsmanna):rotfl: 4. Ceny na mecze kategorii A od 35 do 75 funtów. 5. Podsumowując, raczej nie w tym sezonie;(
badseed66
17 lutego 2018, 20:06 [cytuj]
Najlepsze bilety kosztują ponad £80.
Bilety można dostać ale trzeba być zarejestrowanym w odpowiednim czasie, tak jak kolega napisał wyżej.
Mogę od siebie podpowiedzieć ze można fajne miejsca dostać jak bilety wchodzą ze zwrotów czyli około tygodnia przed meczem. Na mecz z analami kupiłem znajomemu bilety na 3 godziny przed meczem( na oficjalnej stronie) wiec zawsze jest szansa.
Najlepsze bilety kosztują ponad £80. Bilety można dostać ale trzeba być zarejestrowanym w odpowiednim czasie, tak jak kolega napisał wyżej. Mogę od siebie podpowiedzieć ze można fajne miejsca dostać jak bilety wchodzą ze zwrotów czyli około tygodnia przed meczem. Na mecz z analami kupiłem znajomemu bilety na 3 godziny przed meczem( na oficjalnej stronie) wiec zawsze jest szansa
21 lutego 2018, 18:22 [cytuj]
Dzięki za odp. Trochę mnie podłamaliście, to znaczy, że z wyprzedzeniem i żeby mieć pewność raczej nie ma szans - głównie z powodu baaardzo prawdopodobnego zastosowania Restricted General Sale - jak rozumiem?
ale czy to oznacza, że w ogóle ktoś kto nie jest zarejestrowany przed 1 listopada zeszłego roku nie ma wówczas szans na zakup biletów, nawet w formule jak opowiada kolega "tuż przed"....??
Innymi słowy, naprawdę cytując: raczej nie w tym sezonie? Bo ja wychodziłem z założenia, że skoro grają na wielgaśnym Wembley to kiedy jak nie teraz czyli w tym sezonie właśnie!?:X
Dzięki za odp. Trochę mnie podłamaliście, to znaczy, że z wyprzedzeniem i żeby mieć pewność raczej nie ma szans - głównie z powodu baaardzo prawdopodobnego zastosowania Restricted General Sale - jak rozumiem? ale czy to oznacza, że w ogóle ktoś kto nie jest zarejestrowany przed 1 listopada zeszłego roku nie ma wówczas szans na zakup biletów, nawet w formule jak opowiada kolega "tuż przed"....?? Innymi słowy, naprawdę cytując: raczej nie w tym sezonie? Bo ja wychodziłem z założenia, że skoro grają na wielgaśnym Wembley to kiedy jak nie teraz czyli w tym sezonie właśnie!?:X
21 lutego 2018, 23:44 [cytuj]
Powiem ci szczerze, ze nie wiem jak to jest z ta rejestracja bo ja jestem memberem od dawna. Ale mogę stanowczo i z doświadczenia powiedzieć ze bilety można dostać.
Powiem ci szczerze, ze nie wiem jak to jest z ta rejestracja bo ja jestem memberem od dawna. Ale mogę stanowczo i z doświadczenia powiedzieć ze bilety można dostać
22 lutego 2018, 16:59 [cytuj]
A awaryjnie tutaj nie kupi się?
https://intl.stubhub.com/tottenham-vs-manchester-city-tickets/ev337235?afl=1Q606O8YRW
A awaryjnie tutaj nie kupi się? https://intl.stubhub.com/tottenham-vs-manchester-city-tickets/ev337235?afl=1Q606O8YRW
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
26 marca 2018, 22:53 [cytuj]
okej, sprawa wygląda tak: koniec końców zdecydowałem się na mecz z Watfordem (30.04) na który jest otwarta sprzedaż. Oprócz problemów z kartą (nie wszystkie nasze karty są respektowane w ich sprzedaży online) które pokonałem przy pomocy karty kolegi, mam jedno pytanie:
w jaki sposób otrzymuje się zakupione bilety?
podczas logowania wpisywałem wszystkie swoje polskie dane, łącznie z dokładnym adresem oraz e-mailem. Tymczasem podczas płatności (delivery option) pojawia mi się komunikat z dwoma sposobami dostarczenia: postage (jak rozumiem opłata pocztowa: w wysokości 1 funta) oraz members card (No fee)
jeśli dobrze rozumiem to ta druga forma jest tylko dla członków membersów a pierwsza to droga pocztowa...? wysyłają do domu pocztą? Jeśli tak to czy skoro płatności dokonuję niemal miesiąc przed meczem to mam pewność, że przesyłka z biletami zdąży do mnie do Polski dotrzeć? Czemu nie wysyłają online na e-maila? Czy to jest to utrudnienie dla nie-"membersów" i tylko dla nich jest wysyłka online?
Z całą procedurą z powodu tych wątpliwości wstrzymuje się do jutra wieczór więc proszę o wasze odpowiedzi, sugestie cokolwiek co wiecie na temat - do tego czasu - na ile kojarzycie tę procedurę;)
Z góry b.dziękuję.
okej, sprawa wygląda tak: koniec końców zdecydowałem się na mecz z Watfordem (30.04) na który jest otwarta sprzedaż. Oprócz problemów z kartą (nie wszystkie nasze karty są respektowane w ich sprzedaży online) które pokonałem przy pomocy karty kolegi, mam jedno pytanie: w jaki sposób otrzymuje się zakupione bilety? podczas logowania wpisywałem wszystkie swoje polskie dane, łącznie z dokładnym adresem oraz e-mailem. Tymczasem podczas płatności (delivery option) pojawia mi się komunikat z dwoma sposobami dostarczenia: postage (jak rozumiem opłata pocztowa: w wysokości 1 funta) oraz members card (No fee) jeśli dobrze rozumiem to ta druga forma jest tylko dla członków membersów a pierwsza to droga pocztowa...? wysyłają do domu pocztą? Jeśli tak to czy skoro płatności dokonuję niemal miesiąc przed meczem to mam pewność, że przesyłka z biletami zdąży do mnie do Polski dotrzeć? Czemu nie wysyłają online na e-maila? Czy to jest to utrudnienie dla nie-"membersów" i tylko dla nich jest wysyłka online? Z całą procedurą z powodu tych wątpliwości wstrzymuje się do jutra wieczór więc proszę o wasze odpowiedzi, sugestie cokolwiek co wiecie na temat - do tego czasu - na ile kojarzycie tę procedurę;) Z góry b.dziękuję
26 marca 2018, 23:19 [cytuj]
Nie bardzo kojarzę procedurę, bo mi wbijają na kartę, ale chyba nie masz się o co martwić. Raczej zdążą ci wysłać, a jak bilet nie dojdzie to zawsze możesz z potwierdzeniem zakupu udać się do ticket office i tam wydrukują ci bilet.
Nie bardzo kojarzę procedurę, bo mi wbijają na kartę, ale chyba nie masz się o co martwić. Raczej zdążą ci wysłać, a jak bilet nie dojdzie to zawsze możesz z potwierdzeniem zakupu udać się do ticket office i tam wydrukują ci bilet
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 marca 2018, 23:26 [cytuj]
OK, thx, potwierdzenie zakupu i ticket office to jest jakieś rozwiązanie w przypadku jakiegoś baboka z dostarczeniem... choć wolałbym bilety mieć w ręku zanim wsiądę do samolotu...;)
OK, thx, potwierdzenie zakupu i ticket office to jest jakieś rozwiązanie w przypadku jakiegoś baboka z dostarczeniem... choć wolałbym bilety mieć w ręku zanim wsiądę do samolotu...;)
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się