Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wymagania przy zakupie biletu - prośba o pomoc
28 września 2017, 13:55 [cytuj]
witam wszystkich!
ja mam podobne pytanie, ale dotyczące LM i meczu z Realem 1 listopada.

nigdy nie byłem na meczu Tottenhamu, mniej więcej wiem jak wygląda dystrybucja biletów, ale wciąż nie wiem czy będzie się dało taki bilet nabyć

czy ktoś może pamięta jak było przed Borussią? news na oficjalnej stronie Tottenhamu o otwarciu restricted general sale pojawił się dopiero 12 września, a mecz był 13

przed Realem jest info, że póki co są różne terminy i pakiety dla memberów, a potencjalny general sale trzeba doglądać na stronie w najbliższych tygodniach

czy na Borussie rzeczywiście general sale był puszczony tak późno, czy bilety można było nabyć wcześniej? suma sumarum na stadionie było łącznie 67k, czyli sporo brakowało do komletu

zarezerwowałem już bilety lotnicze, licząc że uda się złapać taki bilet z general sale 1-2 tygodnie przed meczem

co do StubHub, są tam kosmiczne ceny, co najmniej 5x większe od oryginalnych cen, więc raczej takie opcje odpadają

jakby ktoś konkretnie mógł się na ten temat wypowiedzieć i mnie uspokoić to byłbym wdzięczny :)
witam wszystkich! ja mam podobne pytanie, ale dotyczące LM i meczu z Realem 1 listopada. nigdy nie byłem na meczu Tottenhamu, mniej więcej wiem jak wygląda dystrybucja biletów, ale wciąż nie wiem czy będzie się dało taki bilet nabyć czy ktoś może pamięta jak było przed Borussią? news na oficjalnej stronie Tottenhamu o otwarciu restricted general sale pojawił się dopiero 12 września, a mecz był 13 przed Realem jest info, że póki co są różne terminy i pakiety dla memberów, a potencjalny general sale trzeba doglądać na stronie w najbliższych tygodniach czy na Borussie rzeczywiście general sale był puszczony tak późno, czy bilety można było nabyć wcześniej? suma sumarum na stadionie było łącznie 67k, czyli sporo brakowało do komletu zarezerwowałem już bilety lotnicze, licząc że uda się złapać taki bilet z general sale 1-2 tygodnie przed meczem co do StubHub, są tam kosmiczne ceny, co najmniej 5x większe od oryginalnych cen, więc raczej takie opcje odpadają jakby ktoś konkretnie mógł się na ten temat wypowiedzieć i mnie uspokoić to byłbym wdzięczny :)
28 września 2017, 14:09 [cytuj]
nie bedzie biletow dostepnych w general sale. juz teraz ich prawie nie ma
nie bedzie biletow dostepnych w general sale. juz teraz ich prawie nie ma
28 września 2017, 14:20 [cytuj]
dzięki za info zatem...a czy na bieżąco jakbym wykupił membera, to kupię jeszcze bilet? czy w trakcie to już za późno?

na memberze kupię tylko dla siebie?
Edytowano dnia: 28 września 2017, 14:24
dzięki za info zatem...a czy na bieżąco jakbym wykupił membera, to kupię jeszcze bilet? czy w trakcie to już za późno? na memberze kupię tylko dla siebie?
28 września 2017, 14:27 [cytuj]
zostalo okolo 50 biletow. moze byc ciezko
zostalo okolo 50 biletow. moze byc ciezko
28 września 2017, 14:32 [cytuj]
szok :bezradny:;(

takie sprawdzone info posiadasz? kurde, aż ciężko uwierzyć, na Borussii brakowało prawie 30k do kompletu...skąd ten wysyp nagle, bez general sale :zalamka:
szok :bezradny:;( takie sprawdzone info posiadasz? kurde, aż ciężko uwierzyć, na Borussii brakowało prawie 30k do kompletu...skąd ten wysyp nagle, bez general sale :zalamka:
28 września 2017, 15:21 [cytuj]
Borussia to nie Real + wszyscy bali si powtorki z poprzedniego roku kiedy na gre spurs ciezko sie patrzylo.
no i kibice chca zarobic i kupuja wiecejmiejsc
Borussia to nie Real + wszyscy bali si powtorki z poprzedniego roku kiedy na gre spurs ciezko sie patrzylo. no i kibice chca zarobic i kupuja wiecejmiejsc
23 listopada 2017, 09:35 [cytuj]
Cześć,

Na stronie spurs ruszyła sprzedaż biletów non member na mecz z APOELEM, chciałem się wybrać na ten mecz, ale niestety sprzedaż tylko dla użytkowników, którzy założyli konto przed 1 Listopada, ja niestety swoje konto założyłem pare dni temu. Czy jest ktoś kto posiada konto wcześniej i pomógłby mi kupić 3 bilety? W razie co jestem z Warszawy, gdyby ktoś chciał się spotkać i ogarnąć to na miejscu, wraz z przekazaniem kasy.

Pozdrawiam,
Edytowano dnia: 23 listopada 2017, 09:36
Cześć, Na stronie spurs ruszyła sprzedaż biletów non member na mecz z APOELEM, chciałem się wybrać na ten mecz, ale niestety sprzedaż tylko dla użytkowników, którzy założyli konto przed 1 Listopada, ja niestety swoje konto założyłem pare dni temu. Czy jest ktoś kto posiada konto wcześniej i pomógłby mi kupić 3 bilety? W razie co jestem z Warszawy, gdyby ktoś chciał się spotkać i ogarnąć to na miejscu, wraz z przekazaniem kasy. Pozdrawiam,
11 grudnia 2017, 20:17 [cytuj]
Cześć, zarejestrowałem się na oficjalnej stronie. Zamawiam trzy bilety i płacę. konto jest na mnie, nie trzeba podawać danych innych osób?
Cześć, zarejestrowałem się na oficjalnej stronie. Zamawiam trzy bilety i płacę. konto jest na mnie, nie trzeba podawać danych innych osób?
12 grudnia 2017, 07:47 [cytuj]
Mam też podobny dylemat jak Kolega kiriak. Pierwszy raz kupuję bilety na Tottenham i niepokoi mnie, że oba są na moje nazwisko.
Wiecie też może jak to jest z dostawą biletów? Nie ma jeszcze tego trybu fast bo do meczu zostało kilka tygodni i czy dobrze rozumiem, że nie ma w ogóle opcji wydruku w domu? W FAQ napisali, że bilety wysyłają na 7-10 dni przed meczem. Obawiam się, że nie zdążą dojść i zostanę z niczym.
Będę wdzięczny za pomoc od osób, które mają jakieś doświadczenia w tym temacie. Pozdro i dzieki;)
Edytowano dnia: 12 grudnia 2017, 07:48
Mam też podobny dylemat jak Kolega kiriak. Pierwszy raz kupuję bilety na Tottenham i niepokoi mnie, że oba są na moje nazwisko. Wiecie też może jak to jest z dostawą biletów? Nie ma jeszcze tego trybu fast bo do meczu zostało kilka tygodni i czy dobrze rozumiem, że nie ma w ogóle opcji wydruku w domu? W FAQ napisali, że bilety wysyłają na 7-10 dni przed meczem. Obawiam się, że nie zdążą dojść i zostanę z niczym. Będę wdzięczny za pomoc od osób, które mają jakieś doświadczenia w tym temacie. Pozdro i dzieki;)
12 grudnia 2017, 13:04 [cytuj]
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na NLD. Serwery działają.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na NLD. Serwery działają
badseed66
12 grudnia 2017, 14:29 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na NLD. Serwery działają

wczoraj
Edytowano dnia: 12 grudnia 2017, 14:30
wczoraj
12 grudnia 2017, 16:04 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
wczoraj


Rzeczywiście wczoraj - ważne, że już.
Rzeczywiście wczoraj - ważne, że już
badseed66
14 grudnia 2017, 22:36 [cytuj]
Witam wszystkich ,
Mam prośbę a zarazem do was pytanie
Chciałem kupic bilety na mecz Tottenham z Man Utd 31 stycznia lecz problem polega na tym ze do tego jest potrzebne konto na stronie totenham sprzed dnia 1 listopada . Czy jest mi ktoś w stanie pomoc ??? Pożyczyć konto do zakupu ???
Witam wszystkich , Mam prośbę a zarazem do was pytanie Chciałem kupic bilety na mecz Tottenham z Man Utd 31 stycznia lecz problem polega na tym ze do tego jest potrzebne konto na stronie totenham sprzed dnia 1 listopada . Czy jest mi ktoś w stanie pomoc ??? Pożyczyć konto do zakupu ???
16 grudnia 2017, 16:28 [cytuj]
Moge ci pomoc, napisz co potrzebujesz?
Moge ci pomoc, napisz co potrzebujesz?
1 stycznia 2018, 18:28 [cytuj]
Witam wszystkich serdecznie ,
Wybieram się w marcu do Londynu i chciałbym obejrzeć na żywo spotkanie Tottenhamu z Juventusem. Mam pytanie jeśli utworzyłem konto na oficjalnej stronie spursów to będę mógł kupić bilet na mecz po wykupieniu członkostwa czy do tego potrzebny jest dłuższy staż ?
Jeśli tak mam ogromną prośbę czy ktoś może pomóc mi w zakupie bietu ?
Pozdrawiam wszystkich fanów !
Witam wszystkich serdecznie , Wybieram się w marcu do Londynu i chciałbym obejrzeć na żywo spotkanie Tottenhamu z Juventusem. Mam pytanie jeśli utworzyłem konto na oficjalnej stronie spursów to będę mógł kupić bilet na mecz po wykupieniu członkostwa czy do tego potrzebny jest dłuższy staż ? Jeśli tak mam ogromną prośbę czy ktoś może pomóc mi w zakupie bietu ? Pozdrawiam wszystkich fanów !
4 stycznia 2018, 19:48 [cytuj]
Witam,
pomoże ktoś w zakupie biletów na mecz z United? Za późno założyłem konto i teraz nie mogę kupić. Będę wdzięczny.
Witam, pomoże ktoś w zakupie biletów na mecz z United? Za późno założyłem konto i teraz nie mogę kupić. Będę wdzięczny
18 stycznia 2018, 16:53 [cytuj]
ponawiam pytanie: czy wejscie (zakupione na moje nazwisko) dla innych osób na bilety z konta non member bedzie bezproblemowe?
ponawiam pytanie: czy wejscie (zakupione na moje nazwisko) dla innych osób na bilety z konta non member bedzie bezproblemowe?
24 stycznia 2018, 10:30 [cytuj]
Będzie bezproblemowe
Będzie bezproblemowe
24 stycznia 2018, 22:44 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Będzie bezproblemowe


podziękował pięknie!
podziękował pięknie!
13 lutego 2018, 12:55 [cytuj]
Witam wszystkich.
Jestem tutaj nowy choć oczywiście fanem kogutów jestem od dziecka /od czasów Klinsmanna, którego podziwiałem;)/.
Jestem trochę nieobeznany w realiach tej strony więc wybaczcie jeśli coś umieszczę nie tam gdzie powinienem lub inne takie...:bezradny:
Rzecz w tym, że wybieram się do Londynu w połowie kwietnia i zamiarem obejrzenia meczu Tottenham-M'city. Wiem, że generalna i wolna sprzedaż rusza na ten pojedynek 1 marca.
Pytania:
1. czy muszę się wcześniej logować i tworzyć konto na stronie spurs czy wystarczy to zrobić w dniu zakupu i czy jest bezproblemowe?
2. Jak rozumiem osoba kupująca musi posiadać kartę kredytową?
3. Konto musi mieć subkonto funtowe czy wystarczy w euro?
4. Czy ogólna (generalna) sprzedaż rusza o północy i czy w ogóle biorąc pod uwagę Wembley i jego możliwości jest sens zwracać na to uwagę i tak się spieszyć? (choć oczywiście chcę mieć możliwie duży wybór miejsc...)
5. Czy są jakieś obostrzenia i wymogi które trzeba spełnić aby dokonać takiego zakupu?
6. i w końcu jakie są ceny?
Sorry, że tyle tego jest ale to b.ważny wyjazd dla mnie jak się domyślacie i nie chcę niczego przeoczyć. Może ktoś mi fachowo i konkretnie odpowie:D
Z góry dzięki wielkie.
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy choć oczywiście fanem kogutów jestem od dziecka /od czasów Klinsmanna, którego podziwiałem;)/. Jestem trochę nieobeznany w realiach tej strony więc wybaczcie jeśli coś umieszczę nie tam gdzie powinienem lub inne takie...:bezradny: Rzecz w tym, że wybieram się do Londynu w połowie kwietnia i zamiarem obejrzenia meczu Tottenham-M'city. Wiem, że generalna i wolna sprzedaż rusza na ten pojedynek 1 marca. Pytania: 1. czy muszę się wcześniej logować i tworzyć konto na stronie spurs czy wystarczy to zrobić w dniu zakupu i czy jest bezproblemowe? 2. Jak rozumiem osoba kupująca musi posiadać kartę kredytową? 3. Konto musi mieć subkonto funtowe czy wystarczy w euro? 4. Czy ogólna (generalna) sprzedaż rusza o północy i czy w ogóle biorąc pod uwagę Wembley i jego możliwości jest sens zwracać na to uwagę i tak się spieszyć? (choć oczywiście chcę mieć możliwie duży wybór miejsc...) 5. Czy są jakieś obostrzenia i wymogi które trzeba spełnić aby dokonać takiego zakupu? 6. i w końcu jakie są ceny? Sorry, że tyle tego jest ale to b.ważny wyjazd dla mnie jak się domyślacie i nie chcę niczego przeoczyć. Może ktoś mi fachowo i konkretnie odpowie:D Z góry dzięki wielkie
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się