Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wymagania przy zakupie biletu - prośba o pomoc
1 września 2017, 08:09 [cytuj]
Hej wszystkim !

Chciałbym w końcu wybrać się na mecz Kogutów.
Wybór padł na Tottenham - Liverpool.

Nigdy nie byłem na meczu PL i nie kupowałem biletów.

Planuję kupić je przez Stubhub, co o tym myślicie ?
Kupowaliście za ich pośrednictwem ? Nie było problemów ?

Chcemy się wybrać w 4 osoby, a nie mamy membeship'ów ? Nie będzie problemów ?

Poradźcie jeśli możecie.
Z góry dzięki ! :)
Hej wszystkim ! Chciałbym w końcu wybrać się na mecz Kogutów. Wybór padł na Tottenham - Liverpool. Nigdy nie byłem na meczu PL i nie kupowałem biletów. Planuję kupić je przez Stubhub, co o tym myślicie ? Kupowaliście za ich pośrednictwem ? Nie było problemów ? Chcemy się wybrać w 4 osoby, a nie mamy membeship'ów ? Nie będzie problemów ? Poradźcie jeśli możecie. Z góry dzięki ! :)
1 września 2017, 08:24 [cytuj]
Jak przez Stubhub to pewnie przepłacicie. Trudno tu komuś oceniać dostępność biletów. Ludzie z naszej ekipy raczej mają członokstwo w naszym fanklubie i membershipy, więc nie mają doświadczenia w kupowaniu przez Stubhub. Wydaje mi się że powinno coś być. Z tego co słyszałem, nasi kibice nie są zadowoleni ze współpracy z tą platformą, głównie z powodu cen biletów.
Edytowano dnia: 1 września 2017, 08:26
Jak przez Stubhub to pewnie przepłacicie. Trudno tu komuś oceniać dostępność biletów. Ludzie z naszej ekipy raczej mają członokstwo w naszym fanklubie i membershipy, więc nie mają doświadczenia w kupowaniu przez Stubhub. Wydaje mi się że powinno coś być. Z tego co słyszałem, nasi kibice nie są zadowoleni ze współpracy z tą platformą, głównie z powodu cen biletów
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 września 2017, 08:28 [cytuj]
Dzięki za odpowiedź.

W tym momencie Stubhub to chyba nasza jedyna opcja.

Najbardziej boję się tego, że kupimy tam bilety, pójdziemy szczęśliwi na stadion, a tam okaże się, że nie wejdziemy bo nie mamy jakiegoś membership'a, albo coś takiego...
Dzięki za odpowiedź. W tym momencie Stubhub to chyba nasza jedyna opcja. Najbardziej boję się tego, że kupimy tam bilety, pójdziemy szczęśliwi na stadion, a tam okaże się, że nie wejdziemy bo nie mamy jakiegoś membership'a, albo coś takiego
1 września 2017, 09:16 [cytuj]
OXIS kupcie bilety normalnie na stronie Tottenhamu, w momencie gdy wejdą do generalnej sprzedaży po co kombinować z stubhub?!
OXIS kupcie bilety normalnie na stronie Tottenhamu, w momencie gdy wejdą do generalnej sprzedaży po co kombinować z stubhub?!
1 września 2017, 09:38 [cytuj]
Prawda. W sezonie na Wembley powinny zostać bilety nawet do generalnej sprzedaży
Prawda. W sezonie na Wembley powinny zostać bilety nawet do generalnej sprzedaży
1 września 2017, 10:42 [cytuj]
piekny powiedział/a:
OXIS kupcie bilety normalnie na stronie Tottenhamu, w momencie gdy wejdą do generalnej sprzedaży po co kombinować z stubhub?!


I przy zakupie biletów w ten sposób nie potrzebujemy żadnych membership'ów, ani niczego takiego ?
I przy zakupie biletów w ten sposób nie potrzebujemy żadnych membership'ów, ani niczego takiego ?
1 września 2017, 11:10 [cytuj]
oxis powiedział/a:
I przy zakupie biletów w ten sposób nie potrzebujemy żadnych membership'ów, ani niczego takiego ?


Nie :)

A Stubhub jest całkiem spoko. Jasne, trochę się przepłaca, ale poza tym - przynajmniej w moim przypadku - wszystko przebiegało bez problemów. No ale tak jak piszą inni, w tym sezonie nie warto z tego korzystać :)
Nie :) A Stubhub jest całkiem spoko. Jasne, trochę się przepłaca, ale poza tym - przynajmniej w moim przypadku - wszystko przebiegało bez problemów. No ale tak jak piszą inni, w tym sezonie nie warto z tego korzystać :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2017, 12:40 [cytuj]
Super ! ;)

Panowie, jeszcze dwa pytania.

Czy po zakupie bilety dostaje się na maila czy wysyłają ? (wysyłają do Polski ?)

Ile wcześniej mogę kupić bilety ?
Bo teraz to chyba na Swansea 16tego, czyli wychodzi, że ok 2 tyg. wcześniej. To prawda ?
Super ! ;) Panowie, jeszcze dwa pytania. Czy po zakupie bilety dostaje się na maila czy wysyłają ? (wysyłają do Polski ?) Ile wcześniej mogę kupić bilety ? Bo teraz to chyba na Swansea 16tego, czyli wychodzi, że ok 2 tyg. wcześniej. To prawda ?
1 września 2017, 17:48 [cytuj]
Na stronce masz podane kiedy jakie bilety wchodza do generalnej sprzedazy:
http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/on-sale-dates/
W Angli przysylaja do domu nie wiem jak z wysylka do Polski. Prawdopodobnie na maila, bo jak kupilem dla zony dzien przed meczem to wyslali na maila.
Jak by co to o moge wam w tym pomoc.
Edytowano dnia: 1 września 2017, 17:50
Na stronce masz podane kiedy jakie bilety wchodza do generalnej sprzedazy: http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/on-sale-dates/ W Angli przysylaja do domu nie wiem jak z wysylka do Polski. Prawdopodobnie na maila, bo jak kupilem dla zony dzien przed meczem to wyslali na maila. Jak by co to o moge wam w tym pomoc
8 września 2017, 14:02 [cytuj]
Na jeden membership mogę sobie kupić bilety dla 3 osób?
Czy 1 bilet = 1 membership?
Na jeden membership mogę sobie kupić bilety dla 3 osób? Czy 1 bilet = 1 membership?
14 września 2017, 12:11 [cytuj]
Panowie - prośba o pomoc
Chciałem kupić 4 bilety na Liverpool, ale z tego co wyczytałem to mogą kupić je Ci, którzy założyli konto przed 1 września.
Ja założyłem 1 września właśnie...

Pomoże ktoś ?
Panowie - prośba o pomoc Chciałem kupić 4 bilety na Liverpool, ale z tego co wyczytałem to mogą kupić je Ci, którzy założyli konto przed 1 września. Ja założyłem 1 września właśnie... Pomoże ktoś ?
14 września 2017, 12:18 [cytuj]
Kurna niefart jak cholera.

Zawsze chciałem jechać na mecz do Londynu ale jak studiowałem to nie miałem kasy. Teraz to już nie problem, poza tym łatwiej o wolne miejsce na Wembley. Tata zawsze lubił the Reds więc pomyślałem że to idealny moment żeby razem polecieć na mecz.

Dziś otwiera się general sale, ale okazało się, że zarejestrowałem się o 2 dni za późno, bo dopuszczeni są zarejestrowani przed 1.09.

Bardzo proszę o pomoc kogoś bardziej obeznanego w kwestiach biletowych - czy widzicie jakąś opcję na obejście tego?

Wykupiłbym jeszcze membership, ale nie wiem czy to na 100% umożliwi mi jeszcze zakup 3 biletów. Wiecie jak to działa?

Gdyby ktoś mógł kupić bilety na siebie, o ile mógłbym potem na nie wejść, byłoby świetnie. Oczywiście odwdzięczyłbym się za taką przysługę.

Sorry za taką desperacką prośbę, ale strasznie się już podjarałem na ten wyjazd, czekałem 2 tygodnie aż otworzą sprzedaż, a tu nagle się okazuje, że dwa dni zjebały sprawę.
Kurna niefart jak cholera. Zawsze chciałem jechać na mecz do Londynu ale jak studiowałem to nie miałem kasy. Teraz to już nie problem, poza tym łatwiej o wolne miejsce na Wembley. Tata zawsze lubił the Reds więc pomyślałem że to idealny moment żeby razem polecieć na mecz. Dziś otwiera się general sale, ale okazało się, że zarejestrowałem się o 2 dni za późno, bo dopuszczeni są zarejestrowani przed 1.09. Bardzo proszę o pomoc kogoś bardziej obeznanego w kwestiach biletowych - czy widzicie jakąś opcję na obejście tego? Wykupiłbym jeszcze membership, ale nie wiem czy to na 100% umożliwi mi jeszcze zakup 3 biletów. Wiecie jak to działa? Gdyby ktoś mógł kupić bilety na siebie, o ile mógłbym potem na nie wejść, byłoby świetnie. Oczywiście odwdzięczyłbym się za taką przysługę. Sorry za taką desperacką prośbę, ale strasznie się już podjarałem na ten wyjazd, czekałem 2 tygodnie aż otworzą sprzedaż, a tu nagle się okazuje, że dwa dni zjebały sprawę
14 września 2017, 12:54 [cytuj]
@oxis Widzę że mamy ten sam problem :D
@oxis Widzę że mamy ten sam problem :D
15 września 2017, 15:46 [cytuj]
Sprawdze jak to wyglada i dam wam znac. ile tych biletow chcecie?
Sprawdze jak to wyglada i dam wam znac. ile tych biletow chcecie?
15 września 2017, 23:52 [cytuj]
Witam, ja z kolei kupilem wplasnie 2 bilety na mecz z Liverpoolem 22 października, ale z rozpędu kupiłem 2 na swoje nazwisko, mam już bilety w pdf-ie, i nie wiem czy przy bramkach nie będzie problemu z wejściem, wydaje mi się ze skanowany jest tylko bilet, czy tez sprawdzają tożsamość każdego wchodzącego ? Proszę o potwierdzone info.
Witam, ja z kolei kupilem wplasnie 2 bilety na mecz z Liverpoolem 22 października, ale z rozpędu kupiłem 2 na swoje nazwisko, mam już bilety w pdf-ie, i nie wiem czy przy bramkach nie będzie problemu z wejściem, wydaje mi się ze skanowany jest tylko bilet, czy tez sprawdzają tożsamość każdego wchodzącego ? Proszę o potwierdzone info
16 września 2017, 11:48 [cytuj]
Również próbuję zakupić 2 bilety na ten mecz, ale nie mogę przez zbyt nowe konto :( jakby ktoś wymyślił sprytne rozwiązanie to byłbym bardzo wdzięczny

na stronie tuż przed zapłatą jest opcja "reassign" bilet. Myślicie ze jakby przypisać bilet do innego, starszego konta (jeśli bym znalazł kogoś z starszym i udostępniłby mi nazwisko i nr konta) to by pozwoliłoby wtedy na zakup (mimo ze tak jakby dalej moje konto jest kupujące)?
Również próbuję zakupić 2 bilety na ten mecz, ale nie mogę przez zbyt nowe konto :( jakby ktoś wymyślił sprytne rozwiązanie to byłbym bardzo wdzięczny na stronie tuż przed zapłatą jest opcja "reassign" bilet. Myślicie ze jakby przypisać bilet do innego, starszego konta (jeśli bym znalazł kogoś z starszym i udostępniłby mi nazwisko i nr konta) to by pozwoliłoby wtedy na zakup (mimo ze tak jakby dalej moje konto jest kupujące)?
16 września 2017, 12:43 [cytuj]
Jak o mnie chodzi to trzy albo cztery potrzebuję. W najgorszym wypadku pojadę na inny mecz :)
Jak o mnie chodzi to trzy albo cztery potrzebuję. W najgorszym wypadku pojadę na inny mecz :)
18 września 2017, 15:31 [cytuj]
Ja potrzebowałbym 4
Ja potrzebowałbym 4
19 września 2017, 11:52 [cytuj]
Jeśli ktoś mam membera wykupionego i jest członkiem oficjalnego klubu Poland Spurs to my jako klub pomagamy w zdobyciu biletu.
Jeśli ktoś mam membera wykupionego i jest członkiem oficjalnego klubu Poland Spurs to my jako klub pomagamy w zdobyciu biletu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 września 2017, 14:45 [cytuj]
Cześć Panowie.
Jestem teraz w Polsce do 22.
Nie bardzo mam jak się tym zająć a jak dzwonię do tickets office to mi mówi że nie ma takiego numeru.
Ale mogę wam podać swój numer membera lub w jakiś inny sposób pomóc to załatwić.
Zadzwońcie do mnie lub dodajcie swój numer to ja zadzwonię. Paweł
Cześć Panowie. Jestem teraz w Polsce do 22. Nie bardzo mam jak się tym zająć a jak dzwonię do tickets office to mi mówi że nie ma takiego numeru. Ale mogę wam podać swój numer membera lub w jakiś inny sposób pomóc to załatwić. Zadzwońcie do mnie lub dodajcie swój numer to ja zadzwonię. Paweł
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 43 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się