Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Jakiego jeszcze klubu jesteście sympatykami?
4 sierpnia 2012, 15:10 [cytuj]
matthias95 powiedział/a:
Tottenham, Legia, WHU, Ajax


WHU? bubbles in the air Ci się spodobało w filmie?

1.FC Kaiserslautern i Rozwój Katowice
WHU? bubbles in the air Ci się spodobało w filmie? 1.FC Kaiserslautern i Rozwój Katowice
4 sierpnia 2012, 16:02 [cytuj]
raku powiedział/a:
Ja za to nie przepadam za Bombers, bo to się zrobił z nich taki Manchester City AFL. Składają propozycje kontraktowe wszystkim najlepszym zawodnikom i wykupują najlepszych członków sztabów szkoleniowych innych drużyn.

Saints natomiast to taki Tottenham AFL. Cały czas grają pięknie, ale ostatnie (i jedyne) mistrzostwo wywalczyli w 1966... W całej Australii każdy powie Ci, że jeśli chcesz zobaczyć techniczne, dynamiczne footy musisz obejrzeć "Świętych". Ale za nic w świecie im nie kibicuj, bo to najgorsze, co możesz zrobić swojemu stanowi zdrowia :D

Edit.

No i przed chwilą dostałem kolejny zimny prysznic. Porażka z Collingwood


Widzę że dobrze znasz sie na footy, czego o mnie nie można powiedzieć. Po prostu jak oglądam jakiś sport, nawet widząc go pierwszy raz na oczy, zawsze muszę komuś mniej lub bardziej kibicować. Wszystko zależy od stopnia w jakim lubię daną dyscyplinę. Mam trzy ukochane i w każdej po jednym zawodniku/zespole, odpowiednio: piłka nożna - Spurs, koszykówka - Cavs i snooker - Neil Robertson. W pozostałych sportach różnie bywa, ale na futbolu australijskim znam się słabo, więc i o Bombers zbyt dużo nie wiem.
Mecz Saints z Magpies to derby z tego co kojarzę(?), więc życzę Ci zwycięstwa Świętych w przyszłym sezonie:)
Widzę że dobrze znasz sie na footy, czego o mnie nie można powiedzieć. Po prostu jak oglądam jakiś sport, nawet widząc go pierwszy raz na oczy, zawsze muszę komuś mniej lub bardziej kibicować. Wszystko zależy od stopnia w jakim lubię daną dyscyplinę. Mam trzy ukochane i w każdej po jednym zawodniku/zespole, odpowiednio: piłka nożna - Spurs, koszykówka - Cavs i snooker - Neil Robertson. W pozostałych sportach różnie bywa, ale na futbolu australijskim znam się słabo, więc i o Bombers zbyt dużo nie wiem. Mecz Saints z Magpies to derby z tego co kojarzę(?), więc życzę Ci zwycięstwa Świętych w przyszłym sezonie:)
4 sierpnia 2012, 16:02 [cytuj]
lubię sporo klubów, praktycznie w każdym kraju mam jakiś najbardziej lubiany.
niemcy - borussia (ale to bardziej z czasów koller, rosicky a nie, ze lewandowski mi uderzył do głowy :D)
włochy - juventus, mój ulubiony klub na równi z tottenhamem, edgar davids, nedved, trezeguet, del piero, thuram, buffon ehh piękne czasy, niesamowicie się cieszę, że znów wracają do najwyższej formy
francja - auxerre bez większej przyczyny, kiedyś ich polubiłem, grałem później sporo nimi w fife i tak zawsze w ligue 1 im kibicuje
hiszpania - fc barcelona, pewnie wielu pomyśli, że messi iniesta itd. ale podobnie jak z borussią zupełnie nie te czasy, teraz mnie nawet trochę odpychają od czasów guardioli ale jakiś sentyment zawsze pozostaje
anglia to wiadomo, ale cenie poza tottenhamem najbardziej newcastle i może manchester united.

najbardziej znienawidzone kluby ? chelsea, inter, milan, bayern, deportivo. :D
lubię sporo klubów, praktycznie w każdym kraju mam jakiś najbardziej lubiany. niemcy - borussia (ale to bardziej z czasów koller, rosicky a nie, ze lewandowski mi uderzył do głowy :D) włochy - juventus, mój ulubiony klub na równi z tottenhamem, edgar davids, nedved, trezeguet, del piero, thuram, buffon ehh piękne czasy, niesamowicie się cieszę, że znów wracają do najwyższej formy francja - auxerre bez większej przyczyny, kiedyś ich polubiłem, grałem później sporo nimi w fife i tak zawsze w ligue 1 im kibicuje hiszpania - fc barcelona, pewnie wielu pomyśli, że messi iniesta itd. ale podobnie jak z borussią zupełnie nie te czasy, teraz mnie nawet trochę odpychają od czasów guardioli ale jakiś sentyment zawsze pozostaje anglia to wiadomo, ale cenie poza tottenhamem najbardziej newcastle i może manchester united. najbardziej znienawidzone kluby ? chelsea, inter, milan, bayern, deportivo. :D
4 sierpnia 2012, 16:29 [cytuj]
Tottenham to najwazniejszy klub dla mnie.


Jestem sympatykiem Borussi Dortmund i im tez kibicuje
Tottenham to najwazniejszy klub dla mnie. Jestem sympatykiem Borussi Dortmund i im tez kibicuje
4 sierpnia 2012, 16:47 [cytuj]
Poza Spurs kibicuje tylko i wyłącznie Juventusowi, z innych dyscyplin może jeszcze Cleveland Cavaliers.
Poza Spurs kibicuje tylko i wyłącznie Juventusowi, z innych dyscyplin może jeszcze Cleveland Cavaliers
Come On You Spurs !
4 sierpnia 2012, 17:04 [cytuj]
A z NHL - BUFFALO SABRES ... nawet barwy maja takie jak TOTT - granat, biel + zółty:tak:
A z NHL - BUFFALO SABRES ... nawet barwy maja takie jak TOTT - granat, biel + zółty:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 sierpnia 2012, 17:20 [cytuj]
FC Barcelona, Tottenham, AS Roma, FC Porto, Wisła Kraków i sympatią darzę również Athletic Bilbao, podoba mi się system budowania tego klubu jak i styl.
FC Barcelona, Tottenham, AS Roma, FC Porto, Wisła Kraków i sympatią darzę również Athletic Bilbao, podoba mi się system budowania tego klubu jak i styl
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
4 sierpnia 2012, 17:52 [cytuj]
Legiunia :luzik:
Legiunia :luzik:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
4 sierpnia 2012, 18:12 [cytuj]
RKS CHUWDU
RKS CHUWDU
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
4 sierpnia 2012, 20:57 [cytuj]
Nie jestem jakimś wielkim fanem tych klubów, ale czuję do nich sympatię z jakiegoś powodu(ulubiony piłkarz, polacy w składzie albo czysta sympatia).
Niemcy - BVB
Włochy - AC Milan
Francja - Bordeaux
Hiszpania - Real Madryt
Polska - Raczej każdy zespół z europejskich pucharów, a w lidze to mi to zwisa. Jak już kibicuje, to jednemu zespołowi z pary.

No i jeszcze NBA - Indiana Pacers.
Nie jestem jakimś wielkim fanem tych klubów, ale czuję do nich sympatię z jakiegoś powodu(ulubiony piłkarz, polacy w składzie albo czysta sympatia). Niemcy - BVB Włochy - AC Milan Francja - Bordeaux Hiszpania - Real Madryt Polska - Raczej każdy zespół z europejskich pucharów, a w lidze to mi to zwisa. Jak już kibicuje, to jednemu zespołowi z pary. No i jeszcze NBA - Indiana Pacers
LMAO
4 sierpnia 2012, 23:26 [cytuj]
Z piłki kopanej to tylko Tottenham, jestem jeszcze fanem Oklahomy City Thunder z NBA.
Z piłki kopanej to tylko Tottenham, jestem jeszcze fanem Oklahomy City Thunder z NBA
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
4 sierpnia 2012, 23:43 [cytuj]
Jesli chodzi o inne dyscypliny to: Houston Rockets i San Francisco 49ers.
Jesli chodzi o inne dyscypliny to: Houston Rockets i San Francisco 49ers
4 sierpnia 2012, 23:59 [cytuj]
a inne dyscypliny to: od dluzszego czasu Resovia w siatkowke, Anwil w PLK a w NBA Chicago Bulls
a inne dyscypliny to: od dluzszego czasu Resovia w siatkowke, Anwil w PLK a w NBA Chicago Bulls
5 sierpnia 2012, 00:02 [cytuj]
Jeżeli o mnie chodzi to:

Na naszym podwórku głównie Tottenham. Po części muły(ale to bardziej jak grał Kuszczak/VDS)

Na globalnym podwórku to tak
Deportivo, Wolfsburg, Lech, Daegu FC no i po części Inter.

Natomiast z nie futbolowych rzeczy to od x lat jestem fanem Lotte Marines
Jeżeli o mnie chodzi to: Na naszym podwórku głównie Tottenham. Po części muły(ale to bardziej jak grał Kuszczak/VDS) Na globalnym podwórku to tak Deportivo, Wolfsburg, Lech, Daegu FC no i po części Inter. Natomiast z nie futbolowych rzeczy to od x lat jestem fanem Lotte Marines
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
5 sierpnia 2012, 02:24 [cytuj]
BVB,Swansea
BVB,Swansea
5 sierpnia 2012, 16:52 [cytuj]
Tottenham i Cracovia łeb w łeb, dlaej długo długo nic, lubię sobie pooglądać (chociaż nie jestem ich kibicem) BVB, Bilbao, Napoli, bo grają fajną piłkę. Zawsze lubiłem PSG, chociaż wkurzyło mnie to, że maja nowego właścicela a poza tym zjebali mi strasznie dużo kuponów u buka :(
Tottenham i Cracovia łeb w łeb, dlaej długo długo nic, lubię sobie pooglądać (chociaż nie jestem ich kibicem) BVB, Bilbao, Napoli, bo grają fajną piłkę. Zawsze lubiłem PSG, chociaż wkurzyło mnie to, że maja nowego właścicela a poza tym zjebali mi strasznie dużo kuponów u buka :(
5 marca 2013, 20:13 [cytuj]
Lechia Gdańsk BVB
Lechia Gdańsk BVB
5 marca 2013, 20:37 [cytuj]
Poza Tottenhamem sympatyzuje z Wisłą Kraków za te nie zapomniane boje z Lazio czy Shalke czy Parmą.
Poza Tottenhamem sympatyzuje z Wisłą Kraków za te nie zapomniane boje z Lazio czy Shalke czy Parmą
5 marca 2013, 21:42 [cytuj]
Radomiak, St.Etienne, Portland Trail Blazers, Minnesota Timberwolves.
Radomiak, St.Etienne, Portland Trail Blazers, Minnesota Timberwolves
5 marca 2013, 23:18 [cytuj]
Star Starachowice :D Bayern Monachium, niegdyś mój ulubiony zespół i Phoenix Suns - przyznaję, że od czasu Gortata :)
Star Starachowice :D Bayern Monachium, niegdyś mój ulubiony zespół i Phoenix Suns - przyznaję, że od czasu Gortata :)
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 143 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się