Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Czempionat mira 2018
16 maja 2018, 18:05 [cytuj]
Mundial, wiadomo, zbliża się. Kolejni selekcjonerzy odkrywają karty. Kadrę ogłosił również Gareth Southgate-w niej aż pięciu naszych. To już chyba odpowiedni czas aby zacząć sobie na ten temat rozmawiać.
Rzucam więc pytanie- który z Kogutów osiągnie najwięcej?
Mundial, wiadomo, zbliża się. Kolejni selekcjonerzy odkrywają karty. Kadrę ogłosił również Gareth Southgate-w niej aż pięciu naszych. To już chyba odpowiedni czas aby zacząć sobie na ten temat rozmawiać. Rzucam więc pytanie- który z Kogutów osiągnie najwięcej?
16 maja 2018, 23:55 [cytuj]
Lloris :)
Lloris :)
17 maja 2018, 07:59 [cytuj]
Lub Sanches. Kolumbia ma mocny skład na papierze, a w grupie rywali z którymi powinni sobie poradzić. Lub Lamela ale czy on wogóle powołany będzie:glupek:
Lub Sanches. Kolumbia ma mocny skład na papierze, a w grupie rywali z którymi powinni sobie poradzić. Lub Lamela ale czy on wogóle powołany będzie:glupek:
17 maja 2018, 17:26 [cytuj]
No Lloris trochę psuje zabawę:) Gdyby nie on, to można by sobie podywagować czy Sanczez czy może Eriksen.

Eidur powiedział/a:
Lub Lamela ale czy on wogóle powołany będzie:glupek:

Raczej nie, nie ma go w szerokiej kadrze ogłoszonej przez Sampaolego.

Swoją drogą to jak Argentyna nie zdobędzie medalu to będzie kompromitacja- chyba jedna z większych w historii piłki.
Raczej nie, nie ma go w szerokiej kadrze ogłoszonej przez Sampaolego. Swoją drogą to jak Argentyna nie zdobędzie medalu to będzie kompromitacja- chyba jedna z większych w historii piłki
17 maja 2018, 18:33 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Swoją drogą to jak Argentyna nie zdobędzie medalu to będzie kompromitacja- chyba jedna z większych w historii piłki

Dlaczego od razu kompromitacja? Nie widzę w tym nic szczególnie niezwykłego. Jakby nie patrzeć na ich szeroki skład to im bliżej własnej bramki tym mniej smacznie to wygląda. Można napisać, że wręcz standardowo.
Co do głównego wątku, oryginalny nie będę. Lloris. Teoretycznie Francja ma wygodną drogę do półfinału, chociaż jak pokazało EURO2016 drabinki mogą się ułożyć bardzo nieprzyjemnie. Plus jak to na MŚ, zawsze może się pojawić jakaś Bułgaria, Chorwacja, Turcja czy Kostaryka która mocno zaskoczy.
Dlaczego od razu kompromitacja? Nie widzę w tym nic szczególnie niezwykłego. Jakby nie patrzeć na ich szeroki skład to im bliżej własnej bramki tym mniej smacznie to wygląda. Można napisać, że wręcz standardowo. Co do głównego wątku, oryginalny nie będę. Lloris. Teoretycznie Francja ma wygodną drogę do półfinału, chociaż jak pokazało EURO2016 drabinki mogą się ułożyć bardzo nieprzyjemnie. Plus jak to na MŚ, zawsze może się pojawić jakaś Bułgaria, Chorwacja, Turcja czy Kostaryka która mocno zaskoczy
18 maja 2018, 17:59 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Dlaczego od razu kompromitacja? Nie widzę w tym nic szczególnie niezwykłego. Jakby nie patrzeć na ich szeroki skład to im bliżej własnej bramki tym mniej smacznie to wygląda. Można napisać, że wręcz standardowo.


Oczywiście, że mniej smacznie ale to tylko dlatego, że atak mają wyborny.

Pomoc i obrona wyglądają bardzo solidnie co przy takich możliwościach z przodu powinno absolutnie wystarczyć.

Jeśli gdzieś szukać słabości to w potencjalnych konfliktach- patrz komentarze Crespo na temat sprawy powołań dla Icardiego.
Oczywiście, że mniej smacznie ale to tylko dlatego, że atak mają wyborny. Pomoc i obrona wyglądają bardzo solidnie co przy takich możliwościach z przodu powinno absolutnie wystarczyć. Jeśli gdzieś szukać słabości to w potencjalnych konfliktach- patrz komentarze Crespo na temat sprawy powołań dla Icardiego
19 maja 2018, 08:14 [cytuj]
Lamela na jakiej podstawie miałby pojechać na MŚ?

Żeby Moura został powołany to pewnie on by osiągnął najwięcej. A że grzał ławe w PSG i grzeje ławe u nas to obszedł się smakiem.
Lamela na jakiej podstawie miałby pojechać na MŚ? Żeby Moura został powołany to pewnie on by osiągnął najwięcej. A że grzał ławe w PSG i grzeje ławe u nas to obszedł się smakiem
17 czerwca 2018, 10:44 [cytuj]
Ja wrażenia po pierwszych kilku dniach? Mi się bardzo podobała gra Peru, szkoda że nie udało im się wyrównać bo mieli wiele okazji. Zawiodły natomiast pomimo zwycięstw Francja i Urugwaj. Argentyna nie zawiodła bo było wiadomo ze grają słabo.

Komu kibicujecie na Mundialu oprócz Polski?
Ja trzymam kciuki za Belgię, Anglię, Kolumbię (oprócz meczu z nami oczywiście), Peru, Chorwację, Iran i Islandię

Z poszczególnych zawodnikó to wyróżniłbym Cuevę i Carillo z Peru. Bardzo dobre zawody wczoraj zagrali, nawet pomimo przestrzelonego karnego.
Ja wrażenia po pierwszych kilku dniach? Mi się bardzo podobała gra Peru, szkoda że nie udało im się wyrównać bo mieli wiele okazji. Zawiodły natomiast pomimo zwycięstw Francja i Urugwaj. Argentyna nie zawiodła bo było wiadomo ze grają słabo. Komu kibicujecie na Mundialu oprócz Polski? Ja trzymam kciuki za Belgię, Anglię, Kolumbię (oprócz meczu z nami oczywiście), Peru, Chorwację, Iran i Islandię Z poszczególnych zawodnikó to wyróżniłbym Cuevę i Carillo z Peru. Bardzo dobre zawody wczoraj zagrali, nawet pomimo przestrzelonego karnego
17 czerwca 2018, 12:15 [cytuj]
Walu powiedział/a:

Komu kibicujecie na Mundialu oprócz Polski?
Ja trzymam kciuki za Belgię, Anglię, Kolumbię (oprócz meczu z nami oczywiście), Peru, Chorwację, Iran i Islandię


Przede wszystkim Serbia i Chorwacja. Urugwaj też.
Przede wszystkim Serbia i Chorwacja. Urugwaj też

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 6 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się