Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Rochdale - Tottenham
28 lutego 2018, 21:15 [cytuj]
Nie no kurwa to już nawet śmieszne nie jest.
Żenada
Nie no kurwa to już nawet śmieszne nie jest. Żenada
28 lutego 2018, 21:15 [cytuj]
VAR to antyfutbol. Sytuacja z wykonaniem karnego oczywista, a oni sprawdzają przez 3 minuty
VAR to antyfutbol. Sytuacja z wykonaniem karnego oczywista, a oni sprawdzają przez 3 minuty
28 lutego 2018, 21:16 [cytuj]
Czy ja dobrze widzę ze ten debil nam zabrał karnego? :D
Czy ja dobrze widzę ze ten debil nam zabrał karnego? :D
28 lutego 2018, 21:16 [cytuj]
Na chuj on dreptal przy tym karnym??
Na chuj on dreptal przy tym karnym??
28 lutego 2018, 21:16 [cytuj]
Cudnie. Zamiast 3-0 jest 1-1
Cudnie. Zamiast 3-0 jest 1-1
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 lutego 2018, 21:18 [cytuj]
Wracająć do karnego: To chyba jakaś taka zła maniera. Wielu zawodników robi taki zatrzymanie (w tym R.Lewandowski) a to oczywiste złamanie przepisów. I w końcu ktoś się doigrał
Wracająć do karnego: To chyba jakaś taka zła maniera. Wielu zawodników robi taki zatrzymanie (w tym R.Lewandowski) a to oczywiste złamanie przepisów. I w końcu ktoś się doigrał
28 lutego 2018, 21:18 [cytuj]
Lewandowski robi tak za każdym razem i nigdy nie widziałem, żeby dostał żółtą.
Lewandowski robi tak za każdym razem i nigdy nie widziałem, żeby dostał żółtą
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 lutego 2018, 21:18 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Na chuj on dreptal przy tym karnym??

problemem jest to ze on stanął i znowu dreptał

VAR i sedzia chuja warci, ale my w sumie nie lepsi
problemem jest to ze on stanął i znowu dreptał VAR i sedzia chuja warci, ale my w sumie nie lepsi
28 lutego 2018, 21:21 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Lewandowski robi tak za każdym razem i nigdy nie widziałem, żeby dostał żółtą


I to mnie właśnie dziwi...nie żebym nie cieszył się z jego karnych dla reprezentacji, ale przepis to przepis
I to mnie właśnie dziwi...nie żebym nie cieszył się z jego karnych dla reprezentacji, ale przepis to przepis
28 lutego 2018, 21:24 [cytuj]
Bruckner powiedział/a:
I to mnie właśnie dziwi...nie żebym nie cieszył się z jego karnych dla reprezentacji, ale przepis to przepis


wolno zmieniać tempo podchodzenia do karnego, ale jak juz sie zacznie podchodzić to nie wolno stanąć, tak jak zrobił to Son
wolno zmieniać tempo podchodzenia do karnego, ale jak juz sie zacznie podchodzić to nie wolno stanąć, tak jak zrobił to Son
28 lutego 2018, 21:25 [cytuj]
a mógł strzelać Sissoko :glupek:
a mógł strzelać Sissoko :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 lutego 2018, 21:26 [cytuj]
:plask:
:plask:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 lutego 2018, 21:32 [cytuj]
Winks niestety bardzo słabo. Dobrze że jest Dembele bo oprócz niego nie mamy ani jednego niedefensywnego ŚP :glupek:
Winks niestety bardzo słabo. Dobrze że jest Dembele bo oprócz niego nie mamy ani jednego niedefensywnego ŚP :glupek:
28 lutego 2018, 21:34 [cytuj]
Poch powinien zjebać każdego z góry do dołu w szatni. Jak można grać taki piach?
Poch powinien zjebać każdego z góry do dołu w szatni. Jak można grać taki piach?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 lutego 2018, 21:37 [cytuj]
żenująca praca arbitra , ale my też nie lepsi - słupek ratuje nas od 1-2
żenująca praca arbitra , ale my też nie lepsi - słupek ratuje nas od 1-2
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 lutego 2018, 21:39 [cytuj]
Ej bo czegoś nie czaje. Skoro Son źle wykonał karnego to powinni go powtórzyć, a zaczęło Rochdale od rzutu wolnego, prawda?

Najbardziej bekowe 50 minut piłki nożnej od dawna :D
Ej bo czegoś nie czaje. Skoro Son źle wykonał karnego to powinni go powtórzyć, a zaczęło Rochdale od rzutu wolnego, prawda? Najbardziej bekowe 50 minut piłki nożnej od dawna :D
28 lutego 2018, 21:41 [cytuj]
Ja bym się tak nie cieszył, bo z taką grą w drugiej połowie odpadniemy
Ja bym się tak nie cieszył, bo z taką grą w drugiej połowie odpadniemy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 lutego 2018, 21:43 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ej bo czegoś nie czaje. Skoro Son źle wykonał karnego to powinni go powtórzyć, a zaczęło Rochdale od rzutu wolnego, prawda?

Najbardziej bekowe 50 minut piłki nożnej od dawna :D


beka roku :luzik:
beka roku :luzik:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 lutego 2018, 21:45 [cytuj]
Co to jest to co biega po boisku w czarnym stroju? Wydaje mi się, że on czekał na decyzję nawet przy zaliczone bramce Sona. Już w przerwie powinien być wysłany do sędziowania League Two.
Co to jest to co biega po boisku w czarnym stroju? Wydaje mi się, że on czekał na decyzję nawet przy zaliczone bramce Sona. Już w przerwie powinien być wysłany do sędziowania League Two
badseed66
28 lutego 2018, 21:46 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ej bo czegoś nie czaje. Skoro Son źle wykonał karnego to powinni go powtórzyć, a zaczęło Rochdale od rzutu wolnego, prawda?

Najbardziej bekowe 50 minut piłki nożnej od dawna :D

powtórka za to i za to ze wszyscy wbiegli w pole karne jak jeszcze nie kopnal

ten sędzia niestety, ale dzisiaj sobie nie radzi, moze bez VARu było by lepiej
powtórka za to i za to ze wszyscy wbiegli w pole karne jak jeszcze nie kopnal ten sędzia niestety, ale dzisiaj sobie nie radzi, moze bez VARu było by lepiej
|<  <  3  4  5  6  7    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się