Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Rochdale - Tottenham
18 lutego 2018, 17:48 [cytuj]
Ale pizdy jesteśmy. Z Juve w Turynie potrafimy zremisować a w kraju dzbany z 3 czy 4 ligi nam bramki strzelają. A na boisku mamy przecież wysokiej klasy piłkarzy, nie żadnych juniorów.
Ale pizdy jesteśmy. Z Juve w Turynie potrafimy zremisować a w kraju dzbany z 3 czy 4 ligi nam bramki strzelają. A na boisku mamy przecież wysokiej klasy piłkarzy, nie żadnych juniorów
18 lutego 2018, 17:48 [cytuj]
Wanyama, Winks, Sissoko do zmiany, ale pierwsza dwójka to już na 2 połówke nie powinna wyjść z szatni
Wanyama, Winks, Sissoko do zmiany, ale pierwsza dwójka to już na 2 połówke nie powinna wyjść z szatni
18 lutego 2018, 17:48 [cytuj]
Dobra to dawać Harrego i Eriksena bo będzie wstyd iść do pracy
Dobra to dawać Harrego i Eriksena bo będzie wstyd iść do pracy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 17:49 [cytuj]
Eriksena nie ma na ławce. A wstydem jest to, że Kane musi wejść na Rochdale bo piłkarzom się nie chcę i podchodzą do tego meczu z nonszalancją. Mamy autostradę do 1/2 Pucharu Anglii. Nie gramy kurwa juniorami tylko w miarę mocnym składem...
Edytowano dnia: 18 lutego 2018, 17:51
Eriksena nie ma na ławce. A wstydem jest to, że Kane musi wejść na Rochdale bo piłkarzom się nie chcę i podchodzą do tego meczu z nonszalancją. Mamy autostradę do 1/2 Pucharu Anglii. Nie gramy kurwa juniorami tylko w miarę mocnym składem
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 17:52 [cytuj]
Kurwa nic się nauczyli z Newport. Winks i Wanyama jak dzieci. Nieodpowiedzialne straty w środku pola. Kurwa brakuje tam kapitana który by zjebał po pierwszej stracie
Kurwa nic się nauczyli z Newport. Winks i Wanyama jak dzieci. Nieodpowiedzialne straty w środku pola. Kurwa brakuje tam kapitana który by zjebał po pierwszej stracie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 17:53 [cytuj]
Lamela niech wchodzi do srodka za Winksa
Lamela niech wchodzi do srodka za Winksa
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 17:58 [cytuj]
Winks ma wyjebane w ten mecz. Z takim podejściem do reprezentacji może nie wrócić, a jedynie wylądować w jakimś średniaku PL albo Championship. Przy takiej konkurencji w środku pola powinien zapierdalać za dwóch kiedy tylko ma okazję pojawić się na boisku, żeby wogóle mieć nadzieję na przebicie się w drużynie.
Winks ma wyjebane w ten mecz. Z takim podejściem do reprezentacji może nie wrócić, a jedynie wylądować w jakimś średniaku PL albo Championship. Przy takiej konkurencji w środku pola powinien zapierdalać za dwóch kiedy tylko ma okazję pojawić się na boisku, żeby wogóle mieć nadzieję na przebicie się w drużynie
18 lutego 2018, 17:59 [cytuj]
Inną sprawą jest to że Pochettino mówi, że Tottenham powinien skupić się na wygrywaniu PL i LM, a nie krajowych pucharów. To musi mieć jakiś wpływ na piłkarzy. Ale kurwa, dzisiaj wybrał mocny skład. Rochdale zamyka tabele League 1 :rotfl:
Edytowano dnia: 18 lutego 2018, 18:01
Inną sprawą jest to że Pochettino mówi, że Tottenham powinien skupić się na wygrywaniu PL i LM, a nie krajowych pucharów. To musi mieć jakiś wpływ na piłkarzy. Ale kurwa, dzisiaj wybrał mocny skład. Rochdale zamyka tabele League 1 :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 18:00 [cytuj]
Kurwa czemu my zawsze musimy sobie komplikować.
Kurwa czemu my zawsze musimy sobie komplikować
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 18:03 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Inną sprawą jest to że Pochettino mówi, że Tottenham powinienem skupić się na wygrywaniu PL i LM, a nie krajowych pucharów. To musi mieć jakiś wpływ na piłkarzy. Ale kurwa, dzisiaj wybrał mocny skład. Rochdale zamyka tabele League 1 :rotfl:


W szatni to mówi przed meczem? To są piłkarze którzy walczą o pierwszy skład. Dla nich to jedyna szansa żeby się pokazać. Wkurwia mnie że grają bez szacunku dla rywala i to się zemściło
W szatni to mówi przed meczem? To są piłkarze którzy walczą o pierwszy skład. Dla nich to jedyna szansa żeby się pokazać. Wkurwia mnie że grają bez szacunku dla rywala i to się zemściło
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 18:08 [cytuj]
WInks to chyba rzeczywiście myśli, że jest drugim Iniestą...
WInks to chyba rzeczywiście myśli, że jest drugim Iniestą
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
18 lutego 2018, 18:12 [cytuj]
Pierwszy strzał po 10 minutach drugiej połowy....
Edytowano dnia: 18 lutego 2018, 18:13
Pierwszy strzał po 10 minutach drugiej połowy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 18:15 [cytuj]
Ale im się chce grać, ojejejej. Z przodu tylko Moura coś próbuje, reszta obok meczu, a Llorente to ja jeszcze w drugiej połowie nie widziałem :bezradny:
Ale im się chce grać, ojejejej. Z przodu tylko Moura coś próbuje, reszta obok meczu, a Llorente to ja jeszcze w drugiej połowie nie widziałem :bezradny:
18 lutego 2018, 18:16 [cytuj]
Kurwa Poch zmiany. Na co my czekamy? Aż odpadniemy?
Kurwa Poch zmiany. Na co my czekamy? Aż odpadniemy?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 18:16 [cytuj]
I jest Lucas :D
I jest Lucas :D
18 lutego 2018, 18:17 [cytuj]
SISSOKO KURWA ALE PIŁKA!

A i brawo Lucas :D
Edytowano dnia: 18 lutego 2018, 18:18
SISSOKO KURWA ALE PIŁKA! A i brawo Lucas :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 18:18 [cytuj]
Sissoko piękna pilka
Sissoko piękna pilka
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2018, 18:19 [cytuj]
Lamela. Powinno być dobrze.
Lamela. Powinno być dobrze
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 lutego 2018, 18:20 [cytuj]
Miałem pisać, że jak Lucas nie strzeli to chyba nikt nie strzeli dzisiaj :rotfl:

Brawo dla Sissoko za piłę
Miałem pisać, że jak Lucas nie strzeli to chyba nikt nie strzeli dzisiaj :rotfl: Brawo dla Sissoko za piłę
18 lutego 2018, 18:22 [cytuj]
I znów pierolona nonszalancja
I znów pierolona nonszalancja
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się