Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Newport - Tottenham
27 stycznia 2018, 18:22 [cytuj]
Vorm, Trippier, Foyth, Vertonghen, Walker-Peters, Dier, Wanyama, Sissoko, Dembele, Llorente, Kane (C)

Mocny skład. Nie ma wymówek.
Vorm, Trippier, Foyth, Vertonghen, Walker-Peters, Dier, Wanyama, Sissoko, Dembele, Llorente, Kane (C) Mocny skład. Nie ma wymówek
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2018, 18:34 [cytuj]
Dier...
Dier
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2018, 19:07 [cytuj]
Jak równy z równym :blee:
Sissoko out.
Jak równy z równym :blee: Sissoko out
www.facebook.com/OgienOdSkaja
27 stycznia 2018, 19:09 [cytuj]
Zobaczymy czy pokażą jaja bo na razie grają jak pierdolone panienki

Sisssoko to jedyny gracz, któremu się coś chcę. Kompromitacja. Teraz KWP czeka aż ktoś wyjdzie do podania, a nikt się kurwa nie kwapi....
Edytowano dnia: 27 stycznia 2018, 19:14
Zobaczymy czy pokażą jaja bo na razie grają jak pierdolone panienki Sisssoko to jedyny gracz, któremu się coś chcę. Kompromitacja. Teraz KWP czeka aż ktoś wyjdzie do podania, a nikt się kurwa nie kwapi
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2018, 19:19 [cytuj]
ciężko się to ogląda
walker peters, to lepiej chyba zrobi jak pójdzie gdzies na wypozyczenie
ciężko się to ogląda walker peters, to lepiej chyba zrobi jak pójdzie gdzies na wypozyczenie
27 stycznia 2018, 19:28 [cytuj]
Nastawienie i taktyka żenujące. Nigdy nie widziałem czegoś takiego-zagęszczenie środka defensywnymi pomocnikami, którzy nie walczą , a akcje ma robić Walker-Peters i Trippier. Ogarnij się Poch , bo będzie kompromitacja. Llorente, Sissoko wyglądają słabo nawet na tle IV ligowca.
Nastawienie i taktyka żenujące. Nigdy nie widziałem czegoś takiego-zagęszczenie środka defensywnymi pomocnikami, którzy nie walczą , a akcje ma robić Walker-Peters i Trippier. Ogarnij się Poch , bo będzie kompromitacja. Llorente, Sissoko wyglądają słabo nawet na tle IV ligowca
27 stycznia 2018, 19:30 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ciężko się to ogląda
walker peters, to lepiej chyba zrobi jak pójdzie gdzies na wypozyczenie


Akurat KWP i Sissoko u nas najlepsi. Reszta zupełnie nie ma pomysłu co robić z piłką. Nie licząc minut 25-35 gramy tylko wszerz, do tyłu albo lagi na Kane/Llorente/oślep.

Jak zobaczyłem skład to pomyślałem że brakuje w nim kreatywnych zawodników i dokładnie tak było w pierwszej połowie
Akurat KWP i Sissoko u nas najlepsi. Reszta zupełnie nie ma pomysłu co robić z piłką. Nie licząc minut 25-35 gramy tylko wszerz, do tyłu albo lagi na Kane/Llorente/oślep. Jak zobaczyłem skład to pomyślałem że brakuje w nim kreatywnych zawodników i dokładnie tak było w pierwszej połowie
27 stycznia 2018, 19:41 [cytuj]
Strasznie to komentują na tym Eleven. Ciągle Kane sprzedają frajerzy do Realu:boisie:
Strasznie to komentują na tym Eleven. Ciągle Kane sprzedają frajerzy do Realu:boisie:
27 stycznia 2018, 19:46 [cytuj]
Kane jest dramatyczny dzisiaj
Kane jest dramatyczny dzisiaj
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2018, 20:11 [cytuj]
KURWA NARESZCIE
KURWA NARESZCIE
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2018, 20:23 [cytuj]
Brawo dla Pochettino za zmotywowanie składu i brawa dla zawodników za profesjonalne podejście do meczu. Kolejny mecz na pewno pomoże przy nadchodzącym terminarzu, walce o top4 i LM :brawo:
Edytowano dnia: 27 stycznia 2018, 20:24
Brawo dla Pochettino za zmotywowanie składu i brawa dla zawodników za profesjonalne podejście do meczu. Kolejny mecz na pewno pomoże przy nadchodzącym terminarzu, walce o top4 i LM :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2018, 20:35 [cytuj]
maskara co to było dziś
maskara co to było dziś
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2018, 01:43 [cytuj]
Zamiast załatwic to w jednym meczu, dokładamy sobie tylko problemów, Tak problemów, bo rewanż to niepotrzebny mecz. 90 minut trzeba wybiegac.
Mecz mega słaby, Newport jechało na samym zaangażowaniu, którego brakowało Naszym zawodnikom. Jak widać.. wystarczyło.
Zamiast załatwic to w jednym meczu, dokładamy sobie tylko problemów, Tak problemów, bo rewanż to niepotrzebny mecz. 90 minut trzeba wybiegac. Mecz mega słaby, Newport jechało na samym zaangażowaniu, którego brakowało Naszym zawodnikom. Jak widać.. wystarczyło
28 stycznia 2018, 16:59 [cytuj]
Co Trippier odwalił przy tym golu. Napastnika z League Two nie potrafi upilnować. Skacze do główki na alibi, w ogóle nawet nie próbował wybijać tej piłki tak tylko sobie skoczył. Mamy odpowiedź dlaczego Auier grał ostanio dwa mecze pod rząd. Pochettino trochę przesadził z tym składem, żadnych kreatywnych piłkarzy w podstawowej 11. Zamiast dać Alli i Sona zrobić przewagę i zdjąć ich w drugiej połowie, to chciał ich oszędzić przed środą. Teraz mamy dodatkowy mecz, który trzeba wygrać, bo po kilku dniach może się okazać że Puchar Anglii to będzie jednyna szansa na sukces w tym sezonie
Co Trippier odwalił przy tym golu. Napastnika z League Two nie potrafi upilnować. Skacze do główki na alibi, w ogóle nawet nie próbował wybijać tej piłki tak tylko sobie skoczył. Mamy odpowiedź dlaczego Auier grał ostanio dwa mecze pod rząd. Pochettino trochę przesadził z tym składem, żadnych kreatywnych piłkarzy w podstawowej 11. Zamiast dać Alli i Sona zrobić przewagę i zdjąć ich w drugiej połowie, to chciał ich oszędzić przed środą. Teraz mamy dodatkowy mecz, który trzeba wygrać, bo po kilku dniach może się okazać że Puchar Anglii to będzie jednyna szansa na sukces w tym sezonie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 stycznia 2018, 20:26 [cytuj]
W następnej rundzie gramy z Millwall/Rochdale. Inne zespoły z PL mają trudniej. Niech tylko Poch i piłkarze zamiast pierdolić o tym, że chcą wygrywać trofea potraktują krajowy puchar poważnie. Los nam sprzyja do tej pory.
Edytowano dnia: 29 stycznia 2018, 20:27
W następnej rundzie gramy z Millwall/Rochdale. Inne zespoły z PL mają trudniej. Niech tylko Poch i piłkarze zamiast pierdolić o tym, że chcą wygrywać trofea potraktują krajowy puchar poważnie. Los nam sprzyja do tej pory
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 lutego 2018, 19:46 [cytuj]
Vorm (C), Aurier, Alderweireld, Foyth, Rose, Wanyama, Winks, Sissoko, Lamela, Son, Llorente

Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Walker Peters, Eriksen, Dele, Kane

Rochdale czeka :D
Vorm (C), Aurier, Alderweireld, Foyth, Rose, Wanyama, Winks, Sissoko, Lamela, Son, Llorente Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Walker Peters, Eriksen, Dele, Kane Rochdale czeka :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 lutego 2018, 20:03 [cytuj]
O, Toby wraca. Oby go tylko żaden nadgorliwy łamignat nie poturbował.

Mam nadzieję, że zanim dotrę do domu na druga połowę to wszystko będzie pozamiatane.
O, Toby wraca. Oby go tylko żaden nadgorliwy łamignat nie poturbował. Mam nadzieję, że zanim dotrę do domu na druga połowę to wszystko będzie pozamiatane
7 lutego 2018, 21:13 [cytuj]
Ohhh Moussa Sissoko :D Ohh Erik Lamela!

Pozamiatane.
Edytowano dnia: 7 lutego 2018, 21:20
Ohhh Moussa Sissoko :D Ohh Erik Lamela! Pozamiatane
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 lutego 2018, 21:31 [cytuj]
Jakiś link do meczu?
Jakiś link do meczu?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
7 lutego 2018, 21:32 [cytuj]
http://www.foot-live.info/channel1.html

francuski komentarz
http://www.foot-live.info/channel1.html francuski komentarz
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się