Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Juventus
7 marca 2018, 22:37 [cytuj]
Koniec. Nie mogę w to uwierzyć...z nieba do piekła ;(
Koniec. Nie mogę w to uwierzyć...z nieba do piekła ;(
7 marca 2018, 22:38 [cytuj]
No i tyle. Dwie sytuacje i dwie bramki. Nie można tak bronić. Puchar Anglii wciąż do wygrania.
No i tyle. Dwie sytuacje i dwie bramki. Nie można tak bronić. Puchar Anglii wciąż do wygrania
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
7 marca 2018, 22:39 [cytuj]
tragedia :/ ale... odkąd pamiętam jak tylko oddajemy inicjatywę na chwilę to źle się to dla nas kończy
tragedia :/ ale... odkąd pamiętam jak tylko oddajemy inicjatywę na chwilę to źle się to dla nas kończy
7 marca 2018, 22:40 [cytuj]
Pier... Włosi.
Pier... Włosi
7 marca 2018, 22:42 [cytuj]
Po co Nam ten Lucas jak nawet 5 minut nie dostaje. 100 x bardziej wole Lucasa niż tego paralityka Lamele ktory juz nawet indywidualnie nie jest tak dobry jak kiedys, nie mowiac o grze zespołowej.
Wkurwia to, ze kolejny rok w dupie, znowu jacys zawodnicy odejda i znowu wszystko od nowa.
Po co Nam ten Lucas jak nawet 5 minut nie dostaje. 100 x bardziej wole Lucasa niż tego paralityka Lamele ktory juz nawet indywidualnie nie jest tak dobry jak kiedys, nie mowiac o grze zespołowej. Wkurwia to, ze kolejny rok w dupie, znowu jacys zawodnicy odejda i znowu wszystko od nowa
7 marca 2018, 22:44 [cytuj]
Taki Real by dobił zwyczajnie tak słabego rywala, a my 1:0 i 2 połowa przespana. Pochettino zajebał w przerwie, zreszta jego mina po golu na 1:1 bezcenna, tak jakby było po awansie. Po golu na 1:1, czasami brakuje mi u Niego czegos co ma Klopp.
Taki Real by dobił zwyczajnie tak słabego rywala, a my 1:0 i 2 połowa przespana. Pochettino zajebał w przerwie, zreszta jego mina po golu na 1:1 bezcenna, tak jakby było po awansie. Po golu na 1:1, czasami brakuje mi u Niego czegos co ma Klopp
7 marca 2018, 22:44 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Po takich meczach odechciewa sie oglądać piłkę nożną. Jebać to :)


Raczej "zachciewa". Najlepszy chyba mecz jaki ostatnio oglądałem. Wynik, wiadomo:|

Tego się obawiałem, że wystarczyło nacisnąć mocniej naszą obronę żeby ją przełamać. Mam wrażenie, że po pierwszym błędzie Sanchez popłynął w brązową rzeczkę i przyczynił się do straty dwóch goli. A później to już można było być pewnym, że Juve tego nie odda. Nie z Buffonem i (zwłaszcza) Chiellinim w szeregach.

No cóż, jeżeli już ginąć to z pieśnią na ustach.
Raczej "zachciewa". Najlepszy chyba mecz jaki ostatnio oglądałem. Wynik, wiadomo:| Tego się obawiałem, że wystarczyło nacisnąć mocniej naszą obronę żeby ją przełamać. Mam wrażenie, że po pierwszym błędzie Sanchez popłynął w brązową rzeczkę i przyczynił się do straty dwóch goli. A później to już można było być pewnym, że Juve tego nie odda. Nie z Buffonem i (zwłaszcza) Chiellinim w szeregach. No cóż, jeżeli już ginąć to z pieśnią na ustach
7 marca 2018, 22:47 [cytuj]
Z nieba do piekla, ktory to juz raz ehhh.2 celne strzaly chyba Juve, 5min przestoju i ....bedzie trudno psychicznie zapomniec o tym meczu nam kibicom, a co dopiero zawodnikom. ;(
Z nieba do piekla, ktory to juz raz ehhh.2 celne strzaly chyba Juve, 5min przestoju i ....bedzie trudno psychicznie zapomniec o tym meczu nam kibicom, a co dopiero zawodnikom. ;(
7 marca 2018, 22:48 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Raczej "zachciewa". Najlepszy chyba mecz jaki ostatnio oglądałem. Wynik, wiadomo:|


To chyba mało co oglądasz. Od 45 do 75 minuty spalismy. Zreszta pozniej poza wrzutkami tez nic. Pierwsza połowa kozak, w drugiej dno. Zreszta w pierwszym meczu podobnie, w drugiej połowie zagralismy mega słabo. Tak jakby sił brakowało.
To chyba mało co oglądasz. Od 45 do 75 minuty spalismy. Zreszta pozniej poza wrzutkami tez nic. Pierwsza połowa kozak, w drugiej dno. Zreszta w pierwszym meczu podobnie, w drugiej połowie zagralismy mega słabo. Tak jakby sił brakowało
7 marca 2018, 22:50 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
To chyba mało co oglądasz. Od 45 do 75 minuty spalismy. Zreszta pozniej poza wrzutkami tez nic. Pierwsza połowa kozak, w drugiej dno. Zreszta w pierwszym meczu podobnie, w drugiej połowie zagralismy mega słabo. Tak jakby sił brakowało

Nie o naszą postawę mi chodziło a o mecz jako taki. Kapitalny był przecież.
Nie o naszą postawę mi chodziło a o mecz jako taki. Kapitalny był przecież
7 marca 2018, 23:00 [cytuj]
Wielka szkoda. Ale przecież nie przez wygranie CL mieliśmy awansować do następnej edycji. Może lepiej nie trwonić sił na przejście jeszcze 1 cz 2 rund. Teraz dobrze dokończyć ligę, a i szansa na puchar Anglii jest całkiem spora. Ciągle jest o co grać.
Wielka szkoda. Ale przecież nie przez wygranie CL mieliśmy awansować do następnej edycji. Może lepiej nie trwonić sił na przejście jeszcze 1 cz 2 rund. Teraz dobrze dokończyć ligę, a i szansa na puchar Anglii jest całkiem spora. Ciągle jest o co grać
badseed66
7 marca 2018, 23:05 [cytuj]
Tylko szkoda, że przegraliśmy wygrany mecz. Juve cynicznie nas wykończył, ale sporo sytuacji zmarnowaliśmy, a i Pochettino nie zareagował kiedy trzeba.
Mimo wszystko:brawo: za ten sezon LM.
Tylko szkoda, że przegraliśmy wygrany mecz. Juve cynicznie nas wykończył, ale sporo sytuacji zmarnowaliśmy, a i Pochettino nie zareagował kiedy trzeba. Mimo wszystko:brawo: za ten sezon LM
7 marca 2018, 23:10 [cytuj]
The game is about glory... wielki smutek, ale jeszcze większe brawa dla drużyny za cały ten sezon w LM, te chwile radości z remisu na santaiago bernabeu, potem wygrana z realem, swietny mecz z juve. trzeba cisnąc w pucharze anglii i wygrac trofeum bo naprawde nalezy sie to tej druzynie.COYS
The game is about glory... wielki smutek, ale jeszcze większe brawa dla drużyny za cały ten sezon w LM, te chwile radości z remisu na santaiago bernabeu, potem wygrana z realem, swietny mecz z juve. trzeba cisnąc w pucharze anglii i wygrac trofeum bo naprawde nalezy sie to tej druzynie.COYS
7 marca 2018, 23:13 [cytuj]
a tak swoja droga smiesza mnie teraz te wszystkie komentarze "ekspertow" juve zagralo z wyrachowaniem itp. zagrali totalna padline i mieli farta. caly K**** kunszt ich wielkiego futbolu
a tak swoja droga smiesza mnie teraz te wszystkie komentarze "ekspertow" juve zagralo z wyrachowaniem itp. zagrali totalna padline i mieli farta. caly K**** kunszt ich wielkiego futbolu
7 marca 2018, 23:30 [cytuj]
Grając naprawdę dobrze, przegrywamy z bardzo słabym Juventusem. Nie wiem jak to się stało. A Marciniak po staremu jeśli chodzi o mecze naszej drużyny. Nadal się dziwię, że Juve skończyło mecz w 11 przy tak małej liczbie kartek. Barzagli i Chiellini spokojnie mogliby zostać odesłani. A Davies... to nadal nie jest poziom Spurs, Rose w formie go zjada. Liczę na wzmocnienie tej pozycji latem.
Grając naprawdę dobrze, przegrywamy z bardzo słabym Juventusem. Nie wiem jak to się stało. A Marciniak po staremu jeśli chodzi o mecze naszej drużyny. Nadal się dziwię, że Juve skończyło mecz w 11 przy tak małej liczbie kartek. Barzagli i Chiellini spokojnie mogliby zostać odesłani. A Davies... to nadal nie jest poziom Spurs, Rose w formie go zjada. Liczę na wzmocnienie tej pozycji latem
8 marca 2018, 00:21 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
a tak swoja droga smiesza mnie teraz te wszystkie komentarze "ekspertow" juve zagralo z wyrachowaniem itp. zagrali totalna padline i mieli farta. caly K**** kunszt ich wielkiego futbolu

dokladnie. co ma wyrachowanie juve do tego ze kane i son myla sie o centymetry..
z tego miejsca pozdrawiam tez wszystkich, ktorzy mowili ze juve to dobre losowanie
dokladnie. co ma wyrachowanie juve do tego ze kane i son myla sie o centymetry.. z tego miejsca pozdrawiam tez wszystkich, ktorzy mowili ze juve to dobre losowanie
8 marca 2018, 08:00 [cytuj]
To szykuje się kolejna wyprzedaż klubu latem...
To szykuje się kolejna wyprzedaż klubu latem
8 marca 2018, 08:22 [cytuj]
Taka jak w zeszłym sezonie? Tylko wygrana w LM, by gwarantowała brak wyprzedaży? Wątpię, zawsze się znajdzie taki Real i Kane i tak prędzej czy później pójdzie za 200 baniek, pogódźmy się z tym. Smutne tylko jest to, że zespół w takim dobrym składzie znowu pozostanie bez trofeum europejskiego. Można krytykować Mourinho za styl, ale puchary zdobywa, w przeciwieństwie do Pochettino.
Taka jak w zeszłym sezonie? Tylko wygrana w LM, by gwarantowała brak wyprzedaży? Wątpię, zawsze się znajdzie taki Real i Kane i tak prędzej czy później pójdzie za 200 baniek, pogódźmy się z tym. Smutne tylko jest to, że zespół w takim dobrym składzie znowu pozostanie bez trofeum europejskiego. Można krytykować Mourinho za styl, ale puchary zdobywa, w przeciwieństwie do Pochettino
8 marca 2018, 08:32 [cytuj]
A niby dlaczego miałaby być wyprzedaż? Skoro po ubiegłym sezonie tego nie było, to tym bardziej i teraz nie zanosi się na dramat. To już nie są wcześniejsze lata, gdy po jednym udanym sezonie, kto żyw, i potrafi się wybić ponad przeciętność ucieka. Projekt jest długofalowy, i jedna, nawet tak niesmaczna porażka tego nie zmieni.
Przed losowaniem napisałem tutaj, że mam tylko jedną nadzieję - nie trafić na Juventus. I zdecydowanie nie zgadzam się z tym, że Włosi nie zagrali w sposób wyrachowany. Właśnie dokładnie tak grali. Nie ma w tym szczęścia, przypadku, a zwykłe cwaniactwo. Potrafili dostosować się do warunków na boisku, wykorzystali dwie okazję. Przystosowali się do tego co zaproponował Tottenham, i zrobili swoje. To jest właśnie wyrachowanie. U nas zabrakło mi takiego cwaniactwa, dostosowania gry do przeciwnika. Przy 1-0 można było nieco zwolnić, zmusić Juventus do prowadzenia gry. My z uporem próbowaliśmy grać swoje, i zostaliśmy wypunktowani. Cała drużyna nie potrafiła dostosować się do nowych, nieco zaskakujących, okoliczności. Lekcja na przyszłość jest, i pewnie zostanie odrobiona.
Za cały sezon w LM brawa, ważne, żeby zebrane doświadczenie nie poszło w las.
A niby dlaczego miałaby być wyprzedaż? Skoro po ubiegłym sezonie tego nie było, to tym bardziej i teraz nie zanosi się na dramat. To już nie są wcześniejsze lata, gdy po jednym udanym sezonie, kto żyw, i potrafi się wybić ponad przeciętność ucieka. Projekt jest długofalowy, i jedna, nawet tak niesmaczna porażka tego nie zmieni. Przed losowaniem napisałem tutaj, że mam tylko jedną nadzieję - nie trafić na Juventus. I zdecydowanie nie zgadzam się z tym, że Włosi nie zagrali w sposób wyrachowany. Właśnie dokładnie tak grali. Nie ma w tym szczęścia, przypadku, a zwykłe cwaniactwo. Potrafili dostosować się do warunków na boisku, wykorzystali dwie okazję. Przystosowali się do tego co zaproponował Tottenham, i zrobili swoje. To jest właśnie wyrachowanie. U nas zabrakło mi takiego cwaniactwa, dostosowania gry do przeciwnika. Przy 1-0 można było nieco zwolnić, zmusić Juventus do prowadzenia gry. My z uporem próbowaliśmy grać swoje, i zostaliśmy wypunktowani. Cała drużyna nie potrafiła dostosować się do nowych, nieco zaskakujących, okoliczności. Lekcja na przyszłość jest, i pewnie zostanie odrobiona. Za cały sezon w LM brawa, ważne, żeby zebrane doświadczenie nie poszło w las
8 marca 2018, 10:07 [cytuj]
kolejny raz gdy plan A sie sypie poch nie ma planu B I nie umie zaregowac.
Wyrachowanie juve polegalo na modleniu sie by kane I son nie wykorzystali swoich 4 okazji.
kolejny raz gdy plan A sie sypie poch nie ma planu B I nie umie zaregowac. Wyrachowanie juve polegalo na modleniu sie by kane I son nie wykorzystali swoich 4 okazji
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 158 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się