Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Juventus - Tottenham
13 lutego 2018, 22:14 [cytuj]
tak tak taaaak!
tak tak taaaak!
13 lutego 2018, 22:15 [cytuj]
Pięknie! Zasłużone! Teraz spokojnie.
Pięknie! Zasłużone! Teraz spokojnie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:16 [cytuj]
Kane'owi nie dał karnego za takie haczenie, ale Sandro odrazu
Kane'owi nie dał karnego za takie haczenie, ale Sandro odrazu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:18 [cytuj]
Przydałby się zmiany
Przydałby się zmiany
13 lutego 2018, 22:19 [cytuj]
Poch daj Sona, Juve gra chodzonego, taka szybkość może być zabójcza
Poch daj Sona, Juve gra chodzonego, taka szybkość może być zabójcza
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:22 [cytuj]
Poch chyba nie lubi zmieniać czegoś, co dobrze działa, ale prawda, że przebojowość Sona mogłaby się przydać. Lamela gra poprawnie, ale jednak trochę na stojąco
Poch chyba nie lubi zmieniać czegoś, co dobrze działa, ale prawda, że przebojowość Sona mogłaby się przydać. Lamela gra poprawnie, ale jednak trochę na stojąco
13 lutego 2018, 22:23 [cytuj]
Wanyama musowo Maurycy
Wanyama musowo Maurycy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:24 [cytuj]
Nareszcie Son
Nareszcie Son
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:27 [cytuj]
Dobra zmiana. Możemy coś jeszcze ugrać tutaj, aczkolwiek Wanyama za Diera też by się przydał.
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 22:27
Dobra zmiana. Możemy coś jeszcze ugrać tutaj, aczkolwiek Wanyama za Diera też by się przydał
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:31 [cytuj]
Lucas debiut!
Lucas debiut!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:35 [cytuj]
Lucas już mi się podoba. Nie boi się, pokazuje się. Będzie dobrze :cwaniak:

edit: Pokazaliśmy niesamowite jajca, że wróciliśmy z tego bagna z początku meczu. Dumnie jest być kibicem Tottenhamu w takich chwilach. Dawać Wembley!
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 22:36
Lucas już mi się podoba. Nie boi się, pokazuje się. Będzie dobrze :cwaniak: edit: Pokazaliśmy niesamowite jajca, że wróciliśmy z tego bagna z początku meczu. Dumnie jest być kibicem Tottenhamu w takich chwilach. Dawać Wembley!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:36 [cytuj]
Brawo chłopaki za charakter! podnieść się z 2-0 przeciwko Juve które nie traci bramek. Na Wembley może być ciekawie, na pewno mamy spore szanse na awans
Brawo chłopaki za charakter! podnieść się z 2-0 przeciwko Juve które nie traci bramek. Na Wembley może być ciekawie, na pewno mamy spore szanse na awans
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:37 [cytuj]
varba powiedział/a:
Brawo chłopaki za charakter! podnieść się z 2-0 przeciwko Juve które nie traci bramek. Na Wembley może być ciekawie, na pewno mamy spore szanse na awans
Dokładnie :brawo:
Dokładnie :brawo:
13 lutego 2018, 23:14 [cytuj]
Uff! Wreszcie koniec tej strasznej serii trudnych meczów. Cieszy dobra forma fizyczna, bo na tym etapie rozgrywek ma ona decydujące znaczenie. Przeciwnicy słabną, więc Top4 (a może i coś więcej są bardzo realne). A za dzisiejszy mecz: :brawo::brawo::brawo:
Uff! Wreszcie koniec tej strasznej serii trudnych meczów. Cieszy dobra forma fizyczna, bo na tym etapie rozgrywek ma ona decydujące znaczenie. Przeciwnicy słabną, więc Top4 (a może i coś więcej są bardzo realne). A za dzisiejszy mecz: :brawo::brawo::brawo:
badseed66
13 lutego 2018, 23:30 [cytuj]
chlopaki dali rade. dembele klasa swiatowa. brawa rowniez dla eriksena no i vertonghena, ktory ma swietny sezon. poza aurierem , ktory gral fatalnie wszyscy solidni, no moze jeszcze do sancheza mozna sie przyczepic, chlopak bywa elektryczny. nie mniej jednak wielkie brawa za wynik,teraz troche odpoczynku, bo w weekend puchar wiec bedzie mozna troche porotowac skladem. czekamy na wembley! COYS :muza:
chlopaki dali rade. dembele klasa swiatowa. brawa rowniez dla eriksena no i vertonghena, ktory ma swietny sezon. poza aurierem , ktory gral fatalnie wszyscy solidni, no moze jeszcze do sancheza mozna sie przyczepic, chlopak bywa elektryczny. nie mniej jednak wielkie brawa za wynik,teraz troche odpoczynku, bo w weekend puchar wiec bedzie mozna troche porotowac skladem. czekamy na wembley! COYS :muza:
14 lutego 2018, 08:57 [cytuj]
Cudowna sprawa! Przecież to są tak cudowne chwile, kiedy stajemy naprzeciw wielkich marek w Europie i to my ich tłamsimy, aż duma rozpiera.

Co do samego meczu, to wiadomo, Dembs, Delle, Harry, Christian - czapki z głów. Dla mnie osobiście średni mecz Diera i mocno chciałbym Viktora zamiast Erica w rewanżu, bo to już w zasadzie kolejne takie blade zawody. Trochę szkoda mi Bena, bo tak się podpalił, tak bardzo chciał, że tym bardziej mu nie wychodziło. Aurier - 1/10. No i irytuje mnie, że wszyscy chcą robić z Sancheza profesora, ale spokojnie, wróci Toby to presja z młodego Davinsona trochę spadnie i będzie spokojniejszy, lepszy. COYS!
Cudowna sprawa! Przecież to są tak cudowne chwile, kiedy stajemy naprzeciw wielkich marek w Europie i to my ich tłamsimy, aż duma rozpiera. Co do samego meczu, to wiadomo, Dembs, Delle, Harry, Christian - czapki z głów. Dla mnie osobiście średni mecz Diera i mocno chciałbym Viktora zamiast Erica w rewanżu, bo to już w zasadzie kolejne takie blade zawody. Trochę szkoda mi Bena, bo tak się podpalił, tak bardzo chciał, że tym bardziej mu nie wychodziło. Aurier - 1/10. No i irytuje mnie, że wszyscy chcą robić z Sancheza profesora, ale spokojnie, wróci Toby to presja z młodego Davinsona trochę spadnie i będzie spokojniejszy, lepszy. COYS!
14 lutego 2018, 10:51 [cytuj]
Myślałem, że w plotkach o sprzedaży naszych graczy nic mnie nie zadziwi. Myliłem się

Mousa Dembele linked with China move that would rule him out of Tottenham v Juventus second-leg


Read more http://metro.co.uk/2018/02/14/mousa-dembele-linked-china-move-rule-tottenham-v-juventus-second-leg-7311571/?ito=cbshare

Myślałem, że w plotkach o sprzedaży naszych graczy nic mnie nie zadziwi. Myliłem się Mousa Dembele linked with China move that would rule him out of Tottenham v Juventus second-leg Read more: http://metro.co.uk/2018/02/14/mousa-dembele-linked-china-move-rule-tottenham-v-juventus-second-leg-7311571/?ito=cbshare
badseed66
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się