Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Juventus - Tottenham
13 lutego 2018, 21:38 [cytuj]
Nie no, bezmózgie zagrania w obronie zniszczą nam ten dwumecz....

VeniVidiVici powiedział/a:
Oglądam praktycznie wszystkie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze Davies to dobry zawodnik? Gośc jest taki przecietny, że nie wiem jak mozna w ogóle z tym polemizować.. dzisiaj to tylko pokazuje i potwierdza moje słowa, 9 na 10 wrzutek to dno, niczym z polskiej ekstraklasy..
Tak swoją drogą to dzisiaj boczni obroncy dramatyczni


A mecz z Arsenalem oglądałeś? ;)
A mecz z Arsenalem oglądałeś? ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
13 lutego 2018, 21:40 [cytuj]
Przy pierwszej bramce Juve Higuain był na spalonym...
Przy pierwszej bramce Juve Higuain był na spalonym
13 lutego 2018, 21:40 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jak słaby musi być Rose w takim razie?


Ja nie jestem przekonany aby Rose przegrywał rywalizacje czysto sportowo. Poza tym Rose jest po długiej kontuzji, sprzed kontuzji to wciągał Daviesa nosem.

Ps. Dembele kolejny perfekcyjny mecz. Gość jest niesamowity. Oby tak do konca sezonu i bez kontuzji
Ja nie jestem przekonany aby Rose przegrywał rywalizacje czysto sportowo. Poza tym Rose jest po długiej kontuzji, sprzed kontuzji to wciągał Daviesa nosem. Ps. Dembele kolejny perfekcyjny mecz. Gość jest niesamowity. Oby tak do konca sezonu i bez kontuzji
13 lutego 2018, 21:42 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
A mecz z Arsenalem oglądałeś? ;)


Oglądałem, to że jest przeciętny to nie znaczy ze chujowy.. potrafi zagrac dobra piłkę, ale to własnie regularność pokazuje jak dobrym zawodnikiem jest dany gracz.
Oglądałem, to że jest przeciętny to nie znaczy ze chujowy.. potrafi zagrac dobra piłkę, ale to własnie regularność pokazuje jak dobrym zawodnikiem jest dany gracz
13 lutego 2018, 21:43 [cytuj]
Dembele jest świetny, ale to co Eriksen dzisiaj rozgrywa to Xaviemu by miękły nogi :boisie:
Dembele jest świetny, ale to co Eriksen dzisiaj rozgrywa to Xaviemu by miękły nogi :boisie:
13 lutego 2018, 21:44 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Ja nie jestem przekonany aby Rose przegrywał rywalizacje czysto sportowo. Poza tym Rose jest po długiej kontuzji, sprzed kontuzji to wciągał Daviesa nosem.

Ps. Dembele kolejny perfekcyjny mecz. Gość jest niesamowity. Oby tak do konca sezonu i bez kontuzji

Obawiam się, że Rose sprzed kontuzji już nie wróci i latem zmieni klub.

A co do Dembele nic dodać nic ująć. Nasz najlepszy zawodnik w ostatnich miesiącach. Nietykalny w środku pola :ok:
Obawiam się, że Rose sprzed kontuzji już nie wróci i latem zmieni klub. A co do Dembele nic dodać nic ująć. Nasz najlepszy zawodnik w ostatnich miesiącach. Nietykalny w środku pola :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:50 [cytuj]
Dembele jest geniuszem w środku pola. Szkoda, że tak rzadko składa się do strzałów, bo z jego siłą w nogach mógłby strzelać niczym Wanyama ostatnio. Cały czas mam w pamięci bramkę z Lyonem :)
Dembele jest geniuszem w środku pola. Szkoda, że tak rzadko składa się do strzałów, bo z jego siłą w nogach mógłby strzelać niczym Wanyama ostatnio. Cały czas mam w pamięci bramkę z Lyonem :)
13 lutego 2018, 21:50 [cytuj]
Aurier to chodząca bomba. Trippier musi wejść niedługo.

edit; Jakim cudem to nie jest żółta?
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 21:51
Aurier to chodząca bomba. Trippier musi wejść niedługo. edit; Jakim cudem to nie jest żółta?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:01 [cytuj]
Jakim kurwa cudem Aurier kryje Mandzukicia? WTF?
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 22:05
Jakim kurwa cudem Aurier kryje Mandzukicia? WTF?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:05 [cytuj]
Trzeba by Sona wpuścić żeby trochę rozruszał towarzystwo z przodu.
Trzeba by Sona wpuścić żeby trochę rozruszał towarzystwo z przodu
13 lutego 2018, 22:07 [cytuj]
Dawaj zmiany Poch, Son za Lamelę
Dawaj zmiany Poch, Son za Lamelę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:08 [cytuj]
Błagam.. zdejmijcie tego Auriera, nie dosc ze jest słaby w ofensywie to elektryczny z kartka na koncie. Dawac Trippiera, a za Lamele Sona..
Błagam.. zdejmijcie tego Auriera, nie dosc ze jest słaby w ofensywie to elektryczny z kartka na koncie. Dawac Trippiera, a za Lamele Sona
13 lutego 2018, 22:09 [cytuj]
W tej 2 połowie nic sie nie klei.. jak na razie to słabo..
W tej 2 połowie nic sie nie klei.. jak na razie to słabo
13 lutego 2018, 22:09 [cytuj]
Poch zmiany
Poch zmiany
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 22:12 [cytuj]
Niby dominujemy cały mecz ale ostatnio jakoś słabo ze strzałami. Rozumiem, że Buffon, ale próbować trzeba.
Niby dominujemy cały mecz ale ostatnio jakoś słabo ze strzałami. Rozumiem, że Buffon, ale próbować trzeba
13 lutego 2018, 22:13 [cytuj]
Gdzie są kartki dla Juve???
Gdzie są kartki dla Juve???
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:14 [cytuj]
Jest 2:2 !!
Jest 2:2 !!
13 lutego 2018, 22:14 [cytuj]
Eriiiiiksen!
Eriiiiiksen!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 22:14 [cytuj]
Eriksen :D
Eriksen :D
13 lutego 2018, 22:14 [cytuj]
Wiedziałem, że będzie siedziała!!!!!!1
Wiedziałem, że będzie siedziała!!!!!!1
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się