Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
21 listopada 2017, 20:20 [cytuj]
Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Son, Kane.
Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Son, Kane
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 listopada 2017, 20:43 [cytuj]
Sklad mocny .Trzeba powalczyć o korzystny rezultat. Remis nie będzie też złym wynikiem.
Sklad mocny .Trzeba powalczyć o korzystny rezultat. Remis nie będzie też złym wynikiem
21 listopada 2017, 20:45 [cytuj]
Jakieś streamy mile widziane ;)
Jakieś streamy mile widziane ;)
21 listopada 2017, 20:51 [cytuj]
http://www.eplsite.info/stream16.html tylko zjedź na dół strony, tam jest drugi ekran
http://www.eplsite.info/stream16.html tylko zjedź na dół strony, tam jest drugi ekran
21 listopada 2017, 20:57 [cytuj]
W mordę. Tak jestem przybity ostatnią porażka, że prawie zapomniałem o dzisiejszym meczu
W mordę. Tak jestem przybity ostatnią porażka, że prawie zapomniałem o dzisiejszym meczu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 listopada 2017, 21:16 [cytuj]
Eriksen w formie z soboty :|
Eriksen w formie z soboty :|
21 listopada 2017, 21:21 [cytuj]
Kuźwa, dalej nic nie gramy
Kuźwa, dalej nic nie gramy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 listopada 2017, 21:21 [cytuj]
Hahaha i za to nie ma kartki? :rotfl::rotfl::rotfl:

Gramy za wolno, zero tempa
Edytowano dnia: 21 listopada 2017, 21:23
Hahaha i za to nie ma kartki? :rotfl::rotfl::rotfl: Gramy za wolno, zero tempa
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 listopada 2017, 21:23 [cytuj]
:| dalej piach
:| dalej piach
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 listopada 2017, 21:27 [cytuj]
Ale wyjął
Ale wyjął
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 listopada 2017, 21:27 [cytuj]
Mam wrażenie, że w ostatnich meczech komletnie nie potrafimy odnaleźć się w ataku pozycyjnym.
Mam wrażenie, że w ostatnich meczech komletnie nie potrafimy odnaleźć się w ataku pozycyjnym
21 listopada 2017, 21:27 [cytuj]
i jeszcze bramkarz ma dzień konia
i jeszcze bramkarz ma dzień konia
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 listopada 2017, 21:28 [cytuj]
Parada życia. Jak nie idzie, to nie idzie.
Edytowano dnia: 21 listopada 2017, 21:28
Parada życia. Jak nie idzie, to nie idzie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 listopada 2017, 21:33 [cytuj]
Końcówka pierwszej połowy nieco lepsza, ale daleko od optymalnej dyspozycji. Może coś się uda upchnąć.
Końcówka pierwszej połowy nieco lepsza, ale daleko od optymalnej dyspozycji. Może coś się uda upchnąć
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 listopada 2017, 21:33 [cytuj]
szkoda , że nie środa dziś to bym na AZJA EXPRESS przełaczył
szkoda , że nie środa dziś to bym na AZJA EXPRESS przełaczył
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 listopada 2017, 21:36 [cytuj]
Im lepiej gra Eriksen w kadrze, tym gorzej w Spurs.
Im lepiej gra Eriksen w kadrze, tym gorzej w Spurs
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 listopada 2017, 21:40 [cytuj]
Erikssen i Kane bez formy, Ali zagubiony, obrona śpi , Winks na plus ale to za mało
Erikssen i Kane bez formy, Ali zagubiony, obrona śpi , Winks na plus ale to za mało
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 listopada 2017, 21:41 [cytuj]
Niby statystyki na naszą korzyść, ale jakoś ciężko się nas ogląda. Kane wciąż daleki od optymalnej dyspozycji podobnie zresztą jak Dele i Eriksen. Są przebłyski w naszej grze ale generalnie nam dziś determinacji i wiary.

Najlepiej chyba Aurier się prezentuje chociaż raz złamał linię przy sam na sam Aubameyanga
Niby statystyki na naszą korzyść, ale jakoś ciężko się nas ogląda. Kane wciąż daleki od optymalnej dyspozycji podobnie zresztą jak Dele i Eriksen. Są przebłyski w naszej grze ale generalnie nam dziś determinacji i wiary. Najlepiej chyba Aurier się prezentuje chociaż raz złamał linię przy sam na sam Aubameyanga
21 listopada 2017, 21:45 [cytuj]
jeśli będzie remis to będzie dobrze - forma poszła się pie.... po meczu z REALEM
jeśli będzie remis to będzie dobrze - forma poszła się pie.... po meczu z REALEM
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 listopada 2017, 21:46 [cytuj]
Pochettino out!!!
Pochettino out!!!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 133 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się