Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham Hotspur - Real Madryt
1 listopada 2017, 23:02 [cytuj]
Awans po 4 kolejce :brawo: Kto by się spodziewał :kotek:
Awans po 4 kolejce :brawo: Kto by się spodziewał :kotek:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
2 listopada 2017, 00:02 [cytuj]
To ja jeszcze dodam:
1) Ambicję Kane, który pobiegł za Nacho i wywalczył aut mimo, ze nitk na boisku nie miał wątpliwości, zę Real zacznie od bramki. Od tego zaczęła się akcja na 1:0
2) Reakcję Pochettino i zawodników po meczu. Nie było świętowania jakby wygrali mistrzostwo świata, tylko spokojne podziękowanie rywalom za grę. Ogromny kontrast w porównaniu do AVB świętującego wygraną 3:2 z United kilka sezonów temu. Widać, że ta drużyna ma ogromną ambicję i wiarę w to, że mogą razem zdobywać trofea, a pokonanie Realu jest tylko kolejnym krokiem w tym kierunku.
To ja jeszcze dodam: 1) Ambicję Kane, który pobiegł za Nacho i wywalczył aut mimo, ze nitk na boisku nie miał wątpliwości, zę Real zacznie od bramki. Od tego zaczęła się akcja na 1:0 2) Reakcję Pochettino i zawodników po meczu. Nie było świętowania jakby wygrali mistrzostwo świata, tylko spokojne podziękowanie rywalom za grę. Ogromny kontrast w porównaniu do AVB świętującego wygraną 3:2 z United kilka sezonów temu. Widać, że ta drużyna ma ogromną ambicję i wiarę w to, że mogą razem zdobywać trofea, a pokonanie Realu jest tylko kolejnym krokiem w tym kierunku
2 listopada 2017, 01:09 [cytuj]
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Tottenhamu. Widać, że drużyna pod wodzą Pochettino dojrzała. Mimo, iż średnia wieku jest stosunkowo niska to jednak widać, że są to już zawodnicy doświadczeni.

Mamy solidny zespól. Gdyby tylko kadra była ciut szersza to myślę, że spokojnie moglibyśmy walczyć na wszystkich frontach. W styczniu może przyjść Ross Barkley, więc to byłoby solidne wzmocnienie. Liczę również na powrót Erika Lameli, który zawsze zostawia serducho na boisku.
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Tottenhamu. Widać, że drużyna pod wodzą Pochettino dojrzała. Mimo, iż średnia wieku jest stosunkowo niska to jednak widać, że są to już zawodnicy doświadczeni. Mamy solidny zespól. Gdyby tylko kadra była ciut szersza to myślę, że spokojnie moglibyśmy walczyć na wszystkich frontach. W styczniu może przyjść Ross Barkley, więc to byłoby solidne wzmocnienie. Liczę również na powrót Erika Lameli, który zawsze zostawia serducho na boisku
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 listopada 2017, 10:42 [cytuj]
Walu powiedział/a:

Ogromny kontrast w porównaniu do AVB świętującego wygraną 3:2 z United kilka sezonów temu.

Wygrana z unt to bylo przelamanie fatalnej passy,wiec normalne ze swietowalismy(poza tym naszym celem wtedy bylo top4, teraz jest top1)
Wygrana z unt to bylo przelamanie fatalnej passy,wiec normalne ze swietowalismy(poza tym naszym celem wtedy bylo top4, teraz jest top1)
2 listopada 2017, 10:45 [cytuj]
w zyciu tak dobrze nie wydalem £35. genialny mecz.
pierwszy raz na Wembley nie czulem piknikowej atmosfery. Winks <3
w zyciu tak dobrze nie wydalem £35. genialny mecz. pierwszy raz na Wembley nie czulem piknikowej atmosfery. Winks <3
2 listopada 2017, 16:38 [cytuj]
Najwazniejsza kwestia teraz: czy ktos wie na ile wypadli Hugo & Toby?
Najwazniejsza kwestia teraz: czy ktos wie na ile wypadli Hugo & Toby?
2 listopada 2017, 19:59 [cytuj]
Po tym meczu przekonalem sie do Davinsona. Dobrze sie oglada trio TA-DS-JV razem. Będą z mlodego ludzie. Brawo dla druzyny, swietny mecz.
Po tym meczu przekonalem sie do Davinsona. Dobrze sie oglada trio TA-DS-JV razem. Będą z mlodego ludzie. Brawo dla druzyny, swietny mecz
www.facebook.com/OgienOdSkaja
2 listopada 2017, 20:10 [cytuj]
Po tym meczu przekonalem sie do Davinsona. Dobrze sie oglada trio TA-DS-JV razem. Będą z mlodego ludzie. Brawo dla druzyny, swietny mecz.
Po tym meczu przekonalem sie do Davinsona. Dobrze sie oglada trio TA-DS-JV razem. Będą z mlodego ludzie. Brawo dla druzyny, swietny mecz
www.facebook.com/OgienOdSkaja
2 listopada 2017, 22:39 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Po tym meczu przekonalem sie do Davinsona. Dobrze sie oglada trio TA-DS-JV razem. Będą z mlodego ludzie. Brawo dla druzyny, swietny mecz

Davinson moim zdaniem będzie kiedyś jednym z najlepszych obrońców świata , już w Ajaxie mi imponował.
Davinson moim zdaniem będzie kiedyś jednym z najlepszych obrońców świata , już w Ajaxie mi imponował
2 listopada 2017, 22:59 [cytuj]
Ja mialem duze obawy ale widzę ze musze uderzyc sie w piers i przyznac ze to trafiony transfer :F
Ja mialem duze obawy ale widzę ze musze uderzyc sie w piers i przyznac ze to trafiony transfer :F
www.facebook.com/OgienOdSkaja
3 listopada 2017, 00:56 [cytuj]
a wg mnie nasz drugi Harry, bedzie niebawem najlepszym rozgrywajacym w lidze :muza:
a wg mnie nasz drugi Harry, bedzie niebawem najlepszym rozgrywajacym w lidze :muza:
4 listopada 2017, 01:23 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
a wg mnie nasz drugi Harry, bedzie niebawem najlepszym rozgrywajacym w lidze :muza:


To będzie "angielski Xavi" :)
To będzie "angielski Xavi" :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 7 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się